0 Speciale t Schitterend Sauerland 0111-402000 PZC SCHOON donderdag 17 november 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overiijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Geheel onverwachts moeten we afscheid nemen van ons achterkleinkind Salma Onbegrijpelijk dat je er niet meer bent. In ons hart heb je een speciaal plekje. Overgrootopa en -oma v/d Hooven-Kapeteijns Woorden schieten tekort om jullie te troosten met het plotselinge verlies van jullie dochtertje en zusje Salma Wij wensen Ronald, Jalila, Sami en Sana veel sterkte toe met dit intense verdriet. Piet en Willy Eversdijk Erwin en Danielle, Nino, Bo Richard en Anouk, Noa, Puck Arie en Ceciel v/d Hooven Peter en Sophia Beijaard, Robin Emiel Kristel en Aramis Robèr en Jolanda v/d Hooven, Serena Lieve Salma Dag mooi lief Sterrenkind We zullen je missen. Christy, Joyce, Lenneke, Liesbeth, Thalicia Team Kindercentrum "De Zeester" Ouderwerkgroep Kindercentrum "De Zeester" Kinderopvang Walcheren Jij zal nu een sterretje zijn Wat schijn je mooi en licht... Wij denken aan Salma Steijn Eén van onze kinderen is ons ontvallen. Samen hadden we het fijn op de Zeester. We zijn intens verdrietig en leven mee met de familie die wij kracht toewensen. Directie en medewerkers van Kinderopvang Walcheren Groot was de verslagenheid toen wij hoorden van het plotseling overlijden van Salma het dochtertje van onze collega Jalila Wij wensen Jalila, Ronald, Sami en Sana heel veel sterkte toe. Namens alle collega's van het laboratorium van Ziekenhuis Walcheren Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Salma Steijn dochter van onze medewerker Ronald Steijn Haar overlijden heeft ons diepgeraakt. Wij wensen Ronald, Lalila, Sami, Sana en verdere fa milie, veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en medewerkers Eastman Chemical Middelburg B.V. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Salma dochter van onze collega Ronald Steijn Wij wensen Ronald, Jalila, Sami en Sana veel kracht en sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Collega's HCR Hydro ploeg D Eastman Chemical Middelburg Diepbedroefd zijn wij met het overlijden van Salma Steijn het dochtertje van onze collega Ronald Steijn Wij wensen Ronald, Jalila, Sami en Sana veel sterkte toe. Namens collega's Teamcoaches HCR en Hydro Eastman Chemical Middelburg B.V. Met grote droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de héér William Otjes echtgenoot van ons bestuurslid M. Otjes-van Laar Wij betreuren dit grote verlies en wensen Marleen en haar familie heel veel sterkte toe. Nationale Bond voor EHBO - District Zeeland Via deze weg willen wij de familie van Han de Waard veel sterkte wensen met dit verlies Toneelvereniging Kunstvrienden Goes Verdrietig omdat we haar moéten missen, maar vol bewondering voor de wijze waarop zij haar ziekte heeft gedragen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante JANNY (JANET) DE JONGE-HUBREGTSE echtgenote van Jacques de Jonge Heinkenszand, f Richmond UT, 1 augustus 1942 15 november 2005 Goes: Betsy en Pol Eindhoven: Sien en Rinus Dordrecht: Rie en Nico Heinkenszand: Ina en Frans Gouda: Nellie en Adrie Temeuzen: Mien en Rien St. Denijs Westrem (B): Betty en Jaap Neven en nichten Correspondentieadres: 566 South, 250 East Richmond UT 84333 U.S.A. Het laatste beetje is nu op veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Omringd door alle liefde en zorg die hij zo verdiende is van mij heengegaan mijn lieve zorgzame man Hubrecht Willem Gossije Geboren, Overleden, 15-9-1922 15-11-2005 Mijn dank gaat uit naar de medewerkers van St. Maarten in de Groe te Goes voor de liefdevolle verzorging. M.E. Gossije-Schilleman Laantje van Westdorp 1 K 101 4462 AS Goes De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zater dag 19 november'om 13.30 uur in de aula van rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Voorafgaand aan de plechtigheid is er gelegenheid tot afscheid nemen vanaf 13.00 uur. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoléanceruimte van het crema torium. Na een langdurig, maar geduldig gedragen ziekte is op 83-jarige leeftijd overleden onze broer, zwager en oom Hubrecht Willem Gossije Fam. Esseling-Gossije Neven en nichten Goes, 15 november 2005 'De Heer is mijn Herder' Moe en verlangend naar het einde is op 83-jarige leeftijd overleden onze lieve, zorgzame moeder en oma Catharina van Liere-Polderdijk weduwe van Cornells van Liere De altijd bezige handen zijn nu stil, wij hebben verdriet, maar het is Gods wil. Ze kan met pa weer zingen, over alle mooie dingen. Lewedorp: Janneke en Ad Jacco en Helen, Elvin, Ferre, Reza Arjan en Annet, Jesper, Sören, Sanne Carolien en Umberto, Levi Leersum: Corrie en Sjef Anne Else en Michael Tanzania: Jan en Chanel Kai, Turo, Mikko Finland: Hannele Nieuwdorp: Ary en Janneke Marja en Jacco Jonica en Erik Digna Hellevoetsluis: Joke en Erik Edo Riëtte en Brendan Karin en Stefan Nieuwdorp: Leen de Kok. Goes, 15 november 2005 Verpleeghuis 'Ter Valcke' Correspondentieadres: J.C. de Kok-van Liere Roompotstraat 40,4456 BE Lewedorp Zaterdag 19 november is er van 19.30-20.00 uur gele genheid om afscheid van haar te nemen in rouwcen- trum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden maandag 21 november om 13.00 uur in de 'Bethelkerk' te Nieuwdorp, waarna aansluitend om streeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Kerkelijke Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er in het Verenigingsgebouw, Her ten weg 1 te Nieuwdorp, gelegenheid tot condoleren. Wij zijn de arts, verpleegkundigen en personeel van 'Ter Valcke' afd. Palliatieverzorg erg dankbaar voor de liefdevolle verpleging die onze moeder heeft ontvangen. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Cathrien van Liere-Polderdijk Lewedorp: J. Polderdijk-de Kunder Nieuwdorp: M. Polderdijk-de Kok Heinkenszand: L. Baaijens C. van Liere Nieuwdorp: T. van de Weele-Polderdijk Q. van de Weele Kloetinge: M. Polderdijk J. Polderdijk-Kole Neven en nichten Met diep respect en dank voor al wat Cathrien heeft betekend voor ons bedrijf, blijft zij in onze her innering. Namens Autobedrijf Van Liere-Louisse Ary en Janneke Wim en Ineke Wegens familieomstandigheden is Autobedrijf Van Liere-Louisse te Nieuwdorp maandag 21 november de gehele dag gesloten Komt herwaarts tot Mij, allen die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u ruste geven. Matth. 11:28 Omringd door allen die hem dierbaar waren is, na een langdurig met moed gedragen lijden, van ons heengegaan mijn geliefde man, onze zorgzame va der, schoonvader en lieve opa Willem Ekkenbus echtgenoot van Maria Robijn in de leeftijd van 84 jaar. Zuidzande: M. Ekkenbus-Romijn Brugge: Marianne en Jean-Pierre Desmet-Ekkenbus Dennis Olivier Maldegem: Ann en Jean-Pierre Van de Woestyne-Ekkenbus Tom Debbie 4505 AE Zuidzande, 16 november 2005 Sint Jorisstraat 9 De afscheidsdienst, waarvoor u vriendelijk wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 19 november om 10.30 uur in de Hervormde kerk te Cadzand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in gebouw 't Zwin. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. In plaats van kaarten Onverwachts is overleden mijn innig geliefde man, onze vader, opa en overopa Johannes van der Meule Domburg, 20 november 1919 Krabbendijke, 16 november 2005 Krabbendijke: M.P. van der Meule-de Kok 's-Heer Hendrikskinderen: M.A. Radojewski-van der Meule H.R. Radojewski Bodegraven: Irena Radojewski Joakim de Visser Pim, Tess Kloetinge: Micha Radojewski Samantha Saija Correspondentieadres: Prinsenstraat 66 2411 TS Bodegraven De afscheidsdienst wordt zaterdag 19 november om 10.00 uur gehouden in dorpshuis "De Meiboom", Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in het dorpshuis gelegenheid tot condoleren. Op 88-jarige leeftijd is op 12 november 2005 te Har derwijk overleden Adriana Janna Boutens-van de Woestijne Jeanne sinds 7 oktober 1996 weduwe van Cornelis Dirk Boutens, met wie zij meer dan 50 jaar getrouwd mocht zijn. De jaren daarna waren voor haar zeer moeilijk. Ze heeft ons verzocht ook op deze wijze haar dank baarheid voor alle vriendschap, die zij van velen mocht ondervinden, tot uitdrukking te brengen. Executeur testamentair I. Verdouw A.A.E. Los Nunspeet, november 2005 Correspondentieadres 1. Verdouw Gruttostraat 12 4332 CG Middelburg Overeenkomstig haar wens heeft de teraardebestel ling in besloten kring plaatsgehad. Bedroefd geven wij u kennis dat, moe en verlangend naar het einde, van ons is heengegaan onze lieve vader, opa en overopa Joannes (Jan) de Jonge sinds 23 oktober 2000 weduwnaar van Helena de Jonge-de Kok in de leeftijd van 88 jaar. Goes: Joke en Piet Pieters 's-Heer Abtskerke: Wim en Mientje de Jonge Koudekerke: Lia t en Ad Matthijsse Heinkenszand: Marian en Leo van Garsel Lewedorp: Els en Gerard f Verrijzer Zierikzee: Yvon en Kees van der Meule Klein- en achterkleinkinderen Lewedorp, 15 november 2005 Zorgcentrum "De Kraayert" Correspondentieadres: Voorstad 74,4461 KPGoes Er is gelegenheid om afscheid van vader te nemen op vrijdag 18 november van 19.00 uur tot 19.30 uur in het mortuarium van zorgcentrum "De Kraayert", Deltastraat 2 te Lewedorp. De plechtige uitvaartdienst zal worden opgedragen op zaterdag 19 november om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in het verenigingsge bouw "De Zandlooper", Zandkreekstraat 33 te Lewedorp gelegenheid tol condoleren. We hebben je nooit horen klagen geïnteresseerd in iedereen en vechtend voor het leven Na een langdurige en liefdevolle verzorging in Ter Reede is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Theodora Johanna Naerebout-Hillen -Door weduwe van Jan Naerebout Vlissingen, Vlissingen, 6 maart 1911 15 november 2005 S.C. Streefkerk-Hillen A.H. Hillen-Nieuwenburg Neven en nichten Correspondentieadres: Burgemeester van Woelderenlaan 60 4384 LT Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zater dag 19 november om 13.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in het crematorium. Wij willen een ieder die haar verzorgde en nabij stond van harte bedanken. Mocht u onverhoopt geen rouwkaart hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. BEGRAFENISONDERNEMIN Verzorging van uitvaarten over geheel Schouwen-Duiveland en het gehele eiland Tholen en Sint Philipsiahd Dag en Nacht bereikbaar e-mail schoonaard@zeelandnet.nl www.schoonaard.nl Blindeweg 11 4315 CG Dreischor Alle faciliteiten voor thuisopbaring Wij besteden voor u al onze aandacht aan uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! Wilsbeschikkingen Vervoer in binnen- en buitenland Bemiddeling bij aankoop grafsteen Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcervtrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 BEZOEK ONZE SHOWROOM Zonwering Teba Nationaal Garagedeuren Livingstoneweg 8 Rolluiken „?L Tel. 0113-222 231 Laban Schelde Rijnweg 6 AMBIANCE 4691 RW Tholen ZONWERING Tel. 0166 - 602 823 Kijk voor meer informatie over onze openingstijden op onze website www.ambiance-zonwering.nl Dankbetuiging j Troostvol, hartverwarmend en bemoedigend ware j blijken van meeleven na het overlijden van mijn geH f! man, onze lieve vader en opa Dingeman Cornelis Quist Wij willen u daarvoor hartelijk danken. C. Quist-Boot kinderen en klein kinderen Zierikzee, november 2005 LEZERSAANBIEDING! Spotgoedkoop verblijf in 4-sterren hotel Schitterend Sauerland! Deze prachtige en populaire streek ligtnÊt I ver over onze grens en biedt werkelijk alles voor een heerlijke vakantie; een prachtige natuur, mooie vakwerkhuizen, g stadjes en ook nog eens volop wintersportmogelijkheden. Wij te I den u nu de kans om dit zelf te ontdekken, want wij hebben in nauwe samenwerking met KRAS Stervakanties, een fantastische lezersreis samengesteld. En wel een heerlijk 3- tot 8-di in het comfortabele 4-sterren Mercure Hotel in Hagen vanaf slecb 39! Ter plaatse betaalt u ruim 70 per kamer per nacht. Difi' maar uit uw winst. Grijp nu uw kans en profiteer van dit lezersrol deel voor het te laat is! Mercure Hotel**** Hagen Dit comfortabele 4-sterren hotel ligt in Hagen, aan de rand van bet Sauerland. Het hotel is voorzien van een restaurant, bar/lounge, zwembad, kegelbaan tegen betaling), sauna en parkeergelegen- heid. Uw hotelkamer beschikt over een bad of douche en toilet, haardroger, televisie, telefoon en minibar. U verblijft op basis van logies, tegen betaling kunt u ontbijt en diner bijboeken. TIPS VOOR UITSTAPJES Hagen heeft een rijke historie, moderne winkels, uitstekende restao-: rants en gezellige cafés. Bezienswaardigheden als hetWestfalisór Freilichtmuseum, Waterslot Werdringen en Slot Hohenlimburgzqn een bezoek meer dan waard. Ook buiten Hagen zijn er volop mogr' lijkheden voor uitstapjes, zoals het 700 jaar oude Lüdenscheiden de vestigingsstadjes Attendorn en Arolsen. Op de fiets of te voel kunt u uitstekend de bosrijke omgeving met schilderachtige rivier dalen verkennen. Bij voldoende sneeuwval kunt u zelfs een afdaling, wagen in het bekende Winterberg 3 dgn, vrijwel iedere vrijdag van 4/11 t/m 24/3 v.a. 39,- 4 dgn, vrijwel iedere vrijdag van 4/11 t/m 24/3 v.a. 49,- 5 dgn, vrijwel iedere maandag van 7/11 t/m 27/3 v.a. 59,- 8 dgn, vrijwel iedere maandag en vrijdag van 4/11 t/m 20/3 v.a. 99,- Toeslagen: 1-persoonskamer v.a. 16, ontbijt v.a. €11, halfpw- sion v.a. 35, reserveringskosten 15 per boeking. Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Inclusief: verblijf in Mercure Hotel Hagen****, verblijf in 2-pw- soonskamer met beschreven faciliteiten, welkomstdrankje Exclusief: vervoer, maaltijden, diverse verzekeringen en reserve ringskosten. Voor meer informatie 8t boekingen KRAS I rctieA Tel: 073-5 999 999 Online boeken via www.kras.nl 24 uur per dag, 7 dagen per week Reisnummer HW 56.670

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 40