Nieuw bij Xtra Care: Valmont, een tweede jeugd voor uw huid! Bij Houtzager is de klant nog altijd koning 0113-315520 PersPectief: een nieuwe kijk op fotografie Voordeel tot en met bij Megabed STETOEE Steketee kleedt u beter Feesten en logeren in stijl bij Huys ter Schelde Bij Interieur Paauwe is altijd wat te beleven. Al 50 jaar! De Visser Optiek heeft oog voor heel de mens Wilt u adverteren op deze pagina? Jt'IA, donderdag 17 november 2005 Advertorial Goes - Het gerenommeerde in handen: voor letterlijk elk schoonheidsinstituut Xtra Care type behandeling dat het insti- heeft een aantal sterke troeven tuut verzorgt behaalde het per soneel de benodigde diploma's. Daarmee is Xtra Care voor de volle honderd procent ANBOS- gecertificeerd. Bovendien zijn alle behandelingen en produc ten medisch onderbouwd. Nieuw bij Xtra Care zijn de huidverbeteringscrèmes van Valmont. De allround ANBOS-certificering plus de wetenschappelijke onderbouwing van alle produc ten en behandelingen maken Xtra Care tot hét adres voor vrouwen en mannen die worste len met een gevoelige, proble matische huid. Huidverbetering, onder andere door middel van diverse peelings en microdermabrasie, is een van de prominente activiteiten van Xtra Care. Dode huidcellen worden verwij derd en de jonge, onderliggende cellen komen aan de oppervlak te. Het resultaat is verbluffend: de huid straalt weer en voelt zij dezacht aan. Rimpels verdwijnen of verminderen beduidend, evenals pigmentvlekken en beschadigingen door acné. Nieuw in het huidverbeterings- programma van Xtra Care zijn behandelingen met crèmes van het Zwitserse topmerk Valmont, dat oorspronkelijk uitsluitend werd toegepast in de plastische chirurgie. Zuiver gletsjerwater verrijkt de formules van de Valmont-lijn. Het heeft een ideaal gehalte aan minerale stoffen, brengt de stof wisseling in de huidcellen weer op gang, bevordert de celdeling en stimuleert het natuurlijke afweersysteem van de huid. De crèmes van Valmont bevatten HP-DNA en RNA, stoffen waar van wetenschappelijk is aange toond dat zij een beschermende, regenererende, antioxiderende en hydraterende werking heb ben. Knip deze advertentie uit en ontvang 10 korting op uw eer ste Valmont-behandeling! Xtra Care, Klein Frankrijk 7, Goes T: 0113 217771; I: www.xtracare.nl Goes - 'Ouderwetse' aandacht voor de klant is ook na 40 jaar nog altijd een belangrijk ken merk van Houtzager Radio TV. Talloze families in Goes en omstreken komen er letterlijk al generaties lang, voor hun wit goed en audio/video appara tuur. Met name flatscreen tele visies krijgen volop aandacht in de efficiënt ingerichte winkel. Onlangs installeerde het team van Houtzager Radio TV een tweetal nieuwe presentatiewan- den. Wim van Maidegem, sinds 1975 eigenaar van Houtzager Radio TV, besloot een aanzienlijk deel van zijn zaak te reserveren voor het nieuwste van het nieuwste in flatscreen tv's. Aan de strak vormgegeven wanden pronken flatscreen tv-systemen van diverse topmerken, waaronder Philips en Sony. Een scherm van indrukwekkend for maat toont fascinerende beelden van bloemen, insecten en tropische vogels. Zelfs de kleinste details, zoals bladnerven en ragfij ne vleugels, worden haarscherp weergegeven: dit is High Definition TV, het neusje van de zalm in televisietechniek. Van Maidegem en zijn mede werkers zijn vanzelfsprekend uitstekend op de hoogte van alle technische ins en outs vjn diverse systemen, en zo», bovendien voor dat deze bij u thuis worden aanasl* En heeft u vragen, dan be„ altijd welkom. Houtzager Radio TV neemt'm zonder malie fratsen op de grote wit- en bruingoeï tens, Hoe dat kan? Siij Houtzager is lid van de URN grootste inkooporganisatie Nederland. Bovendien is de klant er no ouderwets koning, Snelhe. duidelijkheid en zekerheid fe gaat Houtzager voor. Houtzag heeft een eigen reparatiedieas die goedkoper en sneller#, dan welke fabriekstechnisd dienst ook. Houtzager Radio 7V, Voorstad 25, Goes T: 0113 216728 foto's, uiteraard samen met de bruid en bruideg om. Voor het boekomslag heeft men de keuze uit vele mogelijkheden. Aan de basis van elk boek ligt vanzelfsprekend een gron dige inventarisatie van de wensen van het bruid spaar. Standaard zijn de boeken nooit: elk exem plaar is uniek van vormge ving. Behalve bruidsreportages verzorgt PersPectief foto grafie ook portretfotogra fie (in de studio of op locatie), zakelijke fotogra fie (bedrijfsreportages) en digitale retouche (bewer ken van bestaand materi aal op de computer). Ook lami neren en afdrukken op schilderscanvas is mogelijk. PersPectief fotografie heeft tevens een grote collectie lijsten. De winkel is op maandag geslo ten. Debby werkt daarnaast uit sluitend op (telefonische) afspraak. PersPectief fotografie, Paspoortstraat 18, Oost-Souburg T: 0118 617174 of 06 20458617 I: www.perspectieffotografie.nl Oost-Souburg - Jammer dat u 's nachts uw ogen dicht heeft. Want het bedlinnen van Megabed mag er zijn, net als de bedbodems, matrassen en com plete slaapsystemen van ver schillende markante merken. Van de prijs hoeft u niet wakker te liggen. De Bedline Group van Chris Hanraads voorziet hotels en recreatieparken door heel Zeeland van alles wat te maken heeft met comfortabel slapen. Groot inkopen betekent scherpe prijzen. Daarvan profiteert ook de particuliere klant, bij Megabed in Oost-Souburg. Megabed levert merken als Eastborn, AVEK, Ubica en Tempur. Ook zijn er de drukpuntverleg- gende matrassen van Innergetic, gemaakt van hoogwaardige natuurlatex, met een lange levensduur. Onlangs verwierf Megabed het hoofddealerschap van Tempur, het Scandinavische merk dat befaamd is om zijn drukpuntverlagende slaapcon- cepten. De keuze van een matras, bedbodem of slaapsys- Oost-Souburg - Volgende maand viert fotografe Debby Vermaat de eerste verjaardag van haar studio, PersPectief fotografie. Nieuw en exclusief zijn de fotoboeken die zij samenstelt van, bijvoorbeeld, bruidsreportages. Ze heeft ze nog wel, de traditio nele huwelijksalbums. Maar de luxe, gebonden fotoboeken van Debby Vermaat - formaat 40 x 80 centimeter - zijn zo bijzonder, dat steeds meer bruidsparen hiervoor kiezen. Het verschil met het bekende fotoalbum is, dat de foto's niet op de bladzij den worden geplakt, maar zelf de pagina's vormen. Door een speciaal drukproces kunnen de foto's in iedere gewenste afme ting, vorm en combinatie in het boek worden toegepast. De mogelijkheden zijn grenze loos. Anders dan bij foto's, kun nen de afbeeldingen zonder problemen met de vingers wor den aangeraakt. In een groot boek verwerkt Debby circa honderd foto's. Voor het zogeheten Parents' Album maakt zij hieruit desge wenst een selectie van tien teem hangt af van de behoeften van de individuele klant. "Ons advies: neem er de tijd voor", zegt Chris Hanraads. "Kom eens rustig praten en ver tel ons wat voor u van belang is. Proefliggen, desgewenst meer dere keren, hoort er ook bij. Wij informeren u graag over de karakteristieken van de verschil lende matrassen, bedbodems en complete slaapsystemen. Alle ingrediënten om te komen tot een keuze op maat reiken wij aan." Megabed heeft circa 350 matrassen en bedbodems in de gangbare maten op voor raad, Snelle, gratis levering door heel Zeeland is even eens een sterke kant van Megabed. En dan het lin nengoed: met ca. 4500 stuks heeft de zaak de grootste collectie dekbed overtrekken - 3 halen, 1 betalen! - van de provincie Zeeland in huis. Ook de Cinderella hoeslakens zijn er te geef: 5 stuks voor de prijs van 2, uit voorraad lever baar, in alle mogelijke kleu ren en maten. Megabed, Paspoortstraat 32-34, Oost-Souburg T: 0118 469670 Koudekerke - Walcheren telt een aantal schitterende monu mentale buitenplaatsen. Eén daarvan is Huys ter Schelde, sinds enkele jaren een topper in de Zeeuwse horeca. Een men geling van monumentale gran deur en moderne efficiëntie vormt de ideale ambiance voor een stijlvol feest en/of verblijf. Die stijlvolle toon wordt al direct gezet bij de entree van Huys ter Schelde. In de Engelse tuin kla tert vrolijk een door kingsize buxusbollen geflankeerde fon tein. Sinds het wat vervallen huis ruim tien jaar geleden in het bezit kwam van horecaonderne mers Jos en Heieen Pluijmers, kreeg het stap voor stap zijn oorspronkelijke charme terug. Jos en Heieen integreerden inventief een aantal moderne faciliteiten, in het historische pand en toverden het om tot een toplocatie in de Zeeuwse horecawereld. Het hoofdgebouw fungeert als party restaurant, dat plaats biedt aan groepen van 10 tot 700 per sonen. Ook op de terrassen rondom is het goed toeven. Een waar architectonisch hoogstandje is de nieuwe, futuristisch aan doende, ondergrondse vleugel van Huys ter Schelde. Deze geluiddichte aanbouw doet dienst als feest/- congres/vergaderzaal en is te bereiken via een glazen corridor. Roestvrijstalen elementen, vloei ende lijnen en toepassing van zachte kleuren geven de zaal een luchtig, transparant karak ter. Fraai is ook het met koper beslagen plafond. Het koepeldak is bedekt met sedum en gras. In het Koetshuis van Huys ter Schelde, met tien gezellige tweepersoonskamers, kan worden overnacht. De unieke ambiance en de uit stekende keuken en service van Huys ter Schelde maken iedere bijzondere gelegenheid, van huwelijksfeest tot bedrijfsparty, tot een onvergetelijk genoegen. Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40, Koudekerke T: 0118 553003 I: www.huysterschelde.nl E-mail: info@huysterschelde.nl Zonnemaire - Van kruidenier tot interieurspecialist: dat het Jo Paauwe oprichter van de gelijk namige interieurspeciaalzaak, niet aan ondernemingszin ont brak moge duidelijk zijn. Al vijf tig jaar is de naam Paauwe ver bonden met creativiteit, vak manschap en kennis van zaken. Langs de gehele voorpui van Interieur Paauwe ligt het Tijdpad. Begin bij (19)55, het geboortejaar van de onderne ming, en volg het pad tot op heden. Tussen toen en nu groeide de oorspronkelijke, bescheiden kruidenierszaak uit tot een woonwinkel van imposante omvang. Interieur Paauwe viert zijn gouden jubileum met een keur van activiteiten, rond - hoe kan het ook anders - wonen. De activiteiten, zoals workshops en lezingen, vinden o.a. plaats op het tijdpad. Opvallend aanwezig zijn hier de werken van enkele Local Heroes: plaatselijke kunstenaars zoals Helma Kotoun en Kees van de Wetering, wier schilderijen de inspiratiebron vormden voor unieke, uitsluitend bij Interieur Paauwe verkrijgbare stoffen. Achter het Tijdpad ligt een wereld vol verrassende wooni- deeën, van klassiek tot modern, voor het gehele huis. Een bijzondere plek is het onlangs ingerichte Middle Empire; met zijn elegante Oosterse meubelen en accessoi res een oase van rust in een toch al ruimtelijk opgezette winkel. Ook de glazen kunststukjes van het Zweedse Kosta Boda en tal van zilveren luxedecoraties trek ken de aandacht. Sinds kort is Interieur Paauwe officieel Sony-dealer voor het segment flatscreen televisies. Daarmee is de zaak de enige dealer in zuidwest Nederland die het gehele flatscreenassortiment daadwerkelijk in huis heeft. Alle personeelsleden van Paauwe zijn door Sony geschoold. Bezorging en installatie zijn bij de prijs inbegrepen. Interieur Paauwe, Zuidweg 20a, Zonnemaire T: 0111 401318 I: www.interieur- paauwe.nl Vlissingen - Steketee Damesmode Lingerie, ideaal gelegen in het overdekte win kelcentrum in hartje Vlissingen, is typisch zo'n winkel die feite lijk geen nadere uitleg behoeft. Al 90 jaar is Steketee een feno meen in zijn soort, die variatie, smaak en betaalbare topkwali teit hoog in het vaandel heeft. Rein Geervliet en zijn echtgeno te Marga Geervliet-Steketee runnen de als zeer goed bekend staande damesmode- en linge riezaak sinds de jaren '80. En naar het zich laat aanzien zet de vierde generatie Steketee deze in de toekomst voort: ook doch ters Jacqueline en Alexandra kregen het ondernemerschap met de paplepel ingegoten en dragen al jaren hun steentje bij. -De onderlinge samenwerking verloopt uitstekend en dat voel je, zodra je bij Steketee binnen stapt. Opvallend ontspannen en vrien delijk krijg je er precies het eer lijke advies waar je om verlegen zat. Steketee heeft een naam hoog te houden in exclusieve damesmode en lingerie, die gro tendeels door Rein en Map persoonlijk wordt ingekocht ateliers in België, Frankrijk Italië. De collecties van de leveranw wisselen voortdurend endusct jy die van Steketee. Het a® ment is daardoor altijd verrassend en wordt gekenm door een bijzonder kleur met dank aan de mediterram ontwerpers van merken al/ Bagutti, Via Appia, LTmpossibl f en Bugarri. Ook voordamesm een wat grotere maat is er vete keus uit mooie mode van Cis Bella en Big Chic. De p van Zulu, René Frère en Zet* met hun perfecte, vrouwélf pasvorm zijn eveneens het melden waard. Sloggi, Triumph, Charnos s Lovable tekenen voor de' rie. Elegante accessoires en se raden van Squadrablu zetten puntjes op de i. Steketee Damesmode Lingerie, Lange Zelke 48, Vlissingen T: 0118 412119 Heinkenszand - Soms ligt de oorzaak van oogproblemen elders in het lichaam, of anders om. Geavanceerd oogonderzoek bij De Visser Optiek kan aanlei ding zijn voor een doorverwij zing naar andere specialisten op hun vakgebied zoals de oogarts, osteopaat of chiropractor. Het nagelnieuwe interieur van De Visser Optiek is een fraaie symbiose van helderheid en kleur: een royale lichtinval laat de warme kleuren van het interi eur maximaal stralen. Grappige 'kijkdoosjes' presenteren diverse modieuze monturen van De Visser Optiek, net als een lange wand met handige, verschuifba re spiegelpanelen. Kinderen heb ben hun eigen afdeling, inclusief een speelhoekje. Middenin de zaak staat een onopvallende, maar superhandige videopilaar. Zet achtereenvolgens vier ver schillende monturen op en de camera schiet plaatjes, die naderhand op het gemak kun nen worden bekeken. Doormailen naar het huisadres kan ook, zodat ook het thuis front zijn mening kan geven. De oogmeetruimte kreeg een aparte plek, voor optimale privacy en aandacht voor de klant. Hier ver richten opticien André de Visser en zijn (stuk voor stuk gediplo meerde) medewerkers oogme tingen en meten zij contactlen zen aan. Met name hoornvlies- corrigerende nachtlenzen kun nen zich verheugen in een groei ende populariteit. De Visser Optiek werkt nauw samen oogmeetkundige Hans Boer in Goes, die zogeheten Zimo-Consulten verricht: een geavanceerde oog meetmethode, waarbij ook andere fysieke aspecten onder de loep worden genomen. Vervolgens vindt doorverwijzing naar andere disciplines plaats, voor een doeltreffende aanpak. Hierdoor kan veel (soms onomkeerbare) narigheid worden voorkomen. De Visser Optiek, Dorpsstraat 92, Heinkenszand T: 0113 563214 I: www.devisseroptiek.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 28