the Lion King ledereen kan diabetes krijgen kijk... ganzen! e» Met reuma zorgeloos op vakantk film programma Ga spierziekte A.L.5. te lijf. Giro 100 000 intocht sinterklaas m a 6ARANTIE VOOR HARTVERWARMENDE FEESTDAGEN 0900 -JOO5000 Een gezellig avondje uit! ZATERDAG 19 NOVEMBER sinterklaas knutselmiddag geen doorgang vindt Laat ons goede werk niet stoppen na uw dood de pedicure 8] Electrolux •4" FORT IS SWAROVSKi RESERVEER OOK VOOR DE SPECIALE FEESTMAAND MENU'S IN: Wat is uw slechtste fietspad? theater november 2005 do 17 20.00 vr 18 19.30 vr 18 22.00 za 19 19.30 za 19 22.00 zo 20 14.00 zo 20 20.00 ma 21 20.00 di 22 20.00 wo 23 14.00 wo 23 20.00 Moviezone: Nemmeno il Destino Ladies in Lavender Exils Ladies in Lavender 50 jr jongerencultuur: The Filth and the Fury Walcheren Mozaïek: Waiting for the Clouds Ladies in Lavender Exils Ladies in Lavender Sjakie en de chocoladefabriek Avond van de Franse Film: Lemming -Middelburg De Hervormde Gemeente te Nieuwdorp en 's-Heerenhoek de Gereformeerde Kerk te Nieuwdorp zijn voornemens zich te verenigen tot de Protestantse Gemeente Nieuwdorp waarbij ook hun diaconieën worden verenigd tot de diaconie van die Protestantse Gemeente. Het voorgenomen besluit tot vereniging alsmede de laatste vastgestelde jaarrekeningen van die gemeenten en van de betrokken diaconieën liggen ter inzage op het adres Hertenweg 24 te Nieuwdorp en kunnen aldaar (na telefonische afspraak tel. 0113-612664) worden ingezien. Een eventuele schuldeiser van (een of meer van) de te ver enigen gemeenten en/of van (een of meer van) de betrokken diaconieën kan tol een maand na deze publicatie bezwaren tegen het voorgenomen besluit inbrengen bij de classicale vergadering, per adres ds. A. A. R. Kamermans, Van Dusseldorpsstraat 31 te Goes scriba van de classis Goes, waarbij moet worden aangegeven waarom naar zijn inzicht door de vereniging zijn verhaalspositie wordt benadeeld. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij dhr. B. Kootstra, Hertenweg 26. 4455 TL Nieuwdorp. Wal als je leven aan een draadje hangt? Voor A»l*& patiënten is dit de dagelijkse realiteit Ga deze verwoestende spierziekte met ons te lijf. Kijk op www.a1s-centrum.nl i.n.v. A.I .S. Centrum - Amsterdam rking met het Prinses Beatrix Fonds MUSICAL VAN HET JAAR WyrW.THELIONKIN6.NL sterke groei aantal patiënten Het Diabetes Fonds bestaat 25 jaar. Geen reden voor een feestje, want diabetes be staat nog steeds. Het probleem neemt jaarlijks zelfs toe, onze jubileum- wens luidt daarom: de groei van het aantal diabetespa tiënten moet vanaf nu afne men. Helpt u? Tip: check uw kans op diabetes. Dat kan via www.langzalje leven.nl. Deelnemers ma ken kans op een jubileum verrassing! U vindt daar info over diabetes en praktische Leef-Langer-Adviezen. Verontrustende feiten Nederland telt minstens 850.000 mensen met diabe tes; daarvan weten ruim 400.000 niet dat zij diabetes hebben. Jaarlijks komen er minstens 65.000 diabetici bij. Diabetes komt ook op steeds jongere leeftijd voor. De ver wachting is dat het aantal mensen met diabetes in 2020 met 35,7% is toegenomen. Een sluipmoordenaar Check uw kans op diabetes. ledereen kan diabetes krij gen. Gemiddeld wordt dia betes pas na 7 jaar ontdekt. Hoe langer men diabetes heeft, hoe groter de kans op complicaties als nieraandoe ningen, slechtziendheid en been- en voetamputaties. Van de mensen met diabetes overlijdt uiteindelijk zo'n 70% vroegtijdig aan hart- en vaatziekten. Diabetes de wereld uit ledereen kan diabetes krij gen. Een gift aan het Diabe tes Fonds is daarom ook een investering in de gezond heid van uzelf. Helpt u? De groei van hel aantal patiënten moet afne men. j Diabetes Foè Tel. 033-46 22 055 Stationsplein 139, 3818 LE Amersfoort info@diabetesfonds.nl www.diabetesfonds.nl www.langzaljeleven.nl Ceefaan diabetes en geef om jezelf Giro 5766 de nieuwe vakantiegids van het Reumafonds beschrijft hoe Als je reuma hebt is een zorgeloze vakantie vaak moeilijk of lijkt helemaal niet mogelijk. Toch zijn er vele mogelijkheden. Het Reumafonds organiseert namelijk al sinds 1958 betaalbare, aangepaste vakantiesin binnen- en buitenland voor mensen met reuma. Met aangepaste voorzie ningen, speciaal vervoer naar het vakantie-adres, rolstoeltoeganke lijke hotels en zorg op maat. Allemaal zaken die nodig zijn als u een onbezorgde vakantie wilt hebben. Door de inzet van vele vrijwilligers tijdens de reis en steun van het Reumafonds is het mogelijk deze aangepaste reizen aan te bieden tegen prijzen die vergelijkbaar zijn met gewone vakanties. Waar wilt u naartoe? Wilt u naar een zonnige bestem ming, houdt u van prachtige na tuur of begeeft u zich liever in het gedruis van een grote stad? De nieuwe Reuma-vakantiegids 2003 biedt u een gevarieerd pakket reizen in binnen- en buitenland. Zo zijn er busreizen naar bestem mingen in o.a. Nederland, België, Duitsland en Tsjechië en vliegrei zen naar Portugal en Spanje. In Nederland en Frankrijk hebben we ook bestemmingen waar u met eigen vervoer naar toe kunt reizen. De reizen onderscheiden zich van reguliere vakantiereizen door het aangepaste reistempo, de belan geloze medewerking van vrijwilli gers en de toegankelijkheid van het vervoer en de accommodaties voor rolstoelgebruikers. Een eigen vakantiecentrum Het Reumafonds heeft ook een eigen vakantiecentrum Groot Stokkert op de Veluwe. Het ligt midden tussen bossen en heide velden en heeft een hotel, bunga lows en appartementen. U vindt daar speciale voorzieningen als rolstoelservice, verharde wandel paden, algemene dagelijksehu'f- en een extra verwarmd zwembac met badrolstoeleneneen helling baan. Meer informatie Wilt u meer informatieoverde vakanties van het Reumafonds, neemt u dan contact op met on?; afdeling reizen, 020-5 Voorinformatie overCroc kunt u bellen met 038-4472# Ofkijkopwww.reumafonds.nl i Reumafod sterk in bewefi! woensdag 16 november 2005 Ben je niet VERLIEFD VERLOOFD of GETROUWD OF wil je gewoon een avondje UIT - Kom dan naar de A II15 L O 11 C L IJ I! voor een dansje of een drankje. U bent van harte welkom op vrijdag 25 nov. van 21.00 tot 02.00 uur. Min. leeftijd 21 jaar. WAAR: Grote Kade 34, 4461 BE Goes ps: los en stijl DANSEN. Entree 5 euro incl. lot loterij. Ook muziek uit de oude doos. Ik zie je daar. Organisatie: Paul Voois. Kijk voor meer info en foto's op onze website: www.stappeningoes.nl Opa Kees te Nieuwerkerk Aanvang 10.00 uur bij ons Dorpshuis ORANJEVERENIGING NIEUWERKERK organiseert vandaag woensdag 16 november een van 14.00 uur tot 15.30 uur in Ons Dorpshuis te Nieuwerkerk Aanmelden bij Cora Hart tel. 0111-642629 OOSTINGA HAGE Ammerlaan Notaris mr. D. Oostinga te Goes, deelt mee dat de aangekondigde executorialeverkoop van het pand 's-Gravenpoldersestraat 36 te Hoedekenskerke in verband met het bepaalde in art. 548 van het Wetboek van Burgerlijke Rechtsvordering Goede doelen werken samen aan een jecjereen |<a(Je Wereld betere wereld Laat de wereld daarom iets qoeds nalaten iets goeds na en neem een goed doel f op in uw testament. Bel voor meer neem een 9°ed doel op in uw testament informatie: 0900 - NALATEN dat is Goodc doden werken aan een betere wei 0900 - 6252836 C20 ct/mnt) «ww.n.i.un.ni Alleen voor kinderen tot 9 jaar. Ganzen zijn fascinerende vogels. En ze overwinteren graag in ons land. Vogelbescherming Nederland nodigt u uit: ga eens ganzen kijken! Waar? Ontdek het op www.vogelbescherming.nl. Vogelbescherming Meld uw klacht: www.fietsersbond.nl Ergert u zich ook wel eens aan hobbelende fietspaden met schots en scheef liggende tegels? Stuur uw klacht, liefst met foto, naar het meldpunt van de Fietsersbond. De Fietsersbond onderneemt actie! Goede fietsvoorzieningen komen er niet vanzelf! De Fietsersbond is de groot ste belangenvereniging voor fietsers met 32.000 leden. In 30 jaar heeft de Fietsersbond op straat veel verbeterd voor fietsers. U kunt de Fietsers bond steunen door lid te worden. Word nu lid! De Fietsersbond komt op voor uw belangen als fietser en zorgt voor betere fietsvoor zieningen. (t) ij ontvangt het leden tijdschrift Vogelvrije Fietser, boordevol fietsmeuws, testen en fietsvakantietips (T) U krijgt 10% korting bij 400 fietsenwinkels Voor 24 euro per jaar kunt u lid worden: www.fietsersbond.nl/lid of bel om lid te worden: 030-2918183. Uw voeten leggen dagelijks heel waf meters af. Professionele voetverzorging helpt om ze gezond te houden. En verlost u van eventuele klachten. Verwen uw voeten en maak een afspraak met de pedicure. Moet u ook eens doen. www.depedic ANWB hotel, 31 kamers met do/wc/ktv/tel, a la carte restaurant, zalen voor vergaderingen/trainingen/presentaies en diverse feesten, twee kegelbanen, gezellige brasserie, zonnig terras, biljart. Voor inlichtingen en reserveringen: Noordelijke achterweg 62, 4424 EG Wemeldinge Telefoon: 0113-621551Fax: 0113-622606 Email:wemeldinge@hollandinn.nl, Website:www.hollandinn.nl VERKOOP BIJ EXECUTIE Op donderdag 17 november 2005 om 09.00 uur zullen op het adres Westerscheldestraat 125 te Oost-Souburg ten laste van N. C. BAIER enige meubilaire en andere goederen in het openbaar worden verkocht. De verkoop wordt gehouden bij opbod en de toewijzing zal geschieden aan de meestbiedende en tegen' gerede betaling, zonder opgeld en zonder BTW. (Bezichtiging 'A uur voor de verkoop). De deurwaarder belast met de executie. Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland Dam 2, Middelburg Tel. 0118-633008 Op verzoek van Woongoed Middelburg is ten laste van A. de Hamer, thans zonder bekende woon- of verblijf plaats zowel in of buiten Nederland, de garage gelegen aan de Radenhove 78 H gerechtelijk ontruimd. Bij verder uitblijvende betaling zal een week na plaatsing van deze advertentie de opgeslagen inboedel worden vernietigd. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Woongoed Middelburg, telefoonnummer 0118-691700. Buys Partners B.V. Ondernemersweg 5 4691 SLTholen Ria Hoek Oudestraat 21 4311 AV Bruinisse Tel. 0111 - 48 20 31 Pedicure en massage J. Deurloo-Timmers Julianastraat 31 4328 AR Burgh-Haamstede Tel. 0111 - 65 19 33

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 48