U komt Genieten van de herfst! ogen te kort frj intratuin ssK U kunt nü iets doen voor de Zonnebloem! Bekendmaking Meer dan een postzegel Iets doen voor de Zonnebloem? giro 145 Breda Felix paté in de gezelligste keukenshowroom van Nederland KEUKENS Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Stort uw bijdrage op giro 145. Namens onze passagiers: hartelijk dank. HflÏ www.ssk-keukens.nl Sinterklaastip! Prijs plukker woensdag 16 november 2005 Pindaslinger Voer voor buitenvogels. Inhoud 400 gram. Per stuk 1,99 Nü 2 slingers A /Q Slee met remmen Kunststof rode slede met twee remmen. Van 12,95 nÜ q no Hedera helix 'Mein Hertz' met bokaal "i* Bokaal met bol-hedera. Klassieke combinatie voor in huis. Totale hoogte ca. 70 cm. f Nu compleet van 24,95 f nü 1 O OC Wet verontreiniging oppervlaktewateren Definitieve beschikkingen inzake aanvragen om wijziging van vergunning in verband met het nieuwe beoordelingskader voor thermische lozingen De Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat maakt ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht het volgende bekend Bij besluit van 8 november 2005 nr. WVO 7554 is de vergunning ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren (Wvo) van Dow Benelux te Terneuzen gewijzigd in verband met de nieuwe beoordelings methodiek voor thermische lozingen. Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State worden ingesteld door a. belanghebbenden die een zienswijze hebben ingebracht op het ontwerp; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen ovdf het ontwerp; c. degenen die bezwaar hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijze te hebben ingebracht op het ontwerp. Het gemotiveerde beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, met ten minste een vermelding van de naam en het adres van de indiener, de dagtekening van het beroepschrift, een vermelding van het bestuursorgaan dat het besluit heeft genomen en de datum en het kenmerk van het besluit. Eveneens bij besluit van 8 november 2005 nr. WVO 7552 is de vergunning ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren (Wvo) van N.V. EPZ te Vlissingen gewijzigd in verband met de nieuwe beoordelmgs- methodiek voor thermische lozingen. Najaarsarrangement Haal de najaarssfeer in huis. Metalen sterschaal met 11 waxinelichtjes en verse bessenkrans. Nü compleet van 12,95 VOOF 7 ÜO 100 tulpen- of narrissenbollen Per zak nü o nn Terinzagelegging Bovengenoemde besluiten, alsmede de ontwerpbesluiten en andere van belang zijnde stukken liggen van 17 november 2005 tot en met 28 december 2005 ter inzage op de volgende adressen en tijdstippen - Dienst RWS-Zeeland, Poelendaelesingel 18 te Middelburg, op voorafgaande afspraak (tel. 0118 - 62 23 87, beide beschikkingen); - Gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 te Heinkenszand, van maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot 12.30 uur; tevens op donderdag van 17.00 uur tot 20.00 uur (allèen de beschikking N.V. EPZ betref fende); - Gemeente Terneuzen, Stadhuis, Oostelijk Bolwerk 4 te Terneuzen, de vestiging op Markt 1 te Axel en de vestiging op Vlaan- derenplein 1 te Sas van Gent, op maandag van 13.00 uur tot 17.00 uur, op dinsdag tot en met donderdag van 9.00 uur tot 17.00 uur en op vrijdag van 9.00 uur tot 20.00 uur (alleen de beschikking Dow Benelux B V. betreffende). Het besluit wordt op 30 december 2005 van kracht tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het verzoek tot het treffen van een voor lopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van voornoemde afdeling. Het besluit wordt niet van kracht voordat op een dergelijk verzoek is beslist. Van de indiener van een beroepschrift/ verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening wordt een bedrag aan griffiegeld geheven. Omtrent de hoogte hiervan, de wijze waarop en de termijn waarbinnen u dit dient te betalen, kunt u zich in verbinding stellen met de secretarie van de voornoemde afdeling. Rhodondendron (azalea) Kamerplant, diverse kleuren. Doorsnede plant 25cm. Van 2,49 nü 4 "70 Salim gieter met Gaultheria Decoratief voor binnen en buiten. Draagt bessen tot ver in de winter. Nu compleet van 7,99 nü on Middelburg, 16 november 2005. De Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat, namens deze, de hoofdingenieur-directeur, Beroep en voorlopige voorziening Tegen elk van de genoemde besluiten kan tot en met 29 december 2005 beroep bij de drs. J.H.G. Jacobs Rijkswaterstaat Ministerie van Verkeer en Waterstaat Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip! Vogelarrangement Salim piramide met hedm; skimmia en vogelvoer. Doorsnede 25 cm, hoogte,Wm.l Compleet van 17,95 I nü ft ftft Kattenvoer verpakt per 3 stuks in de sma ken rund gevogelte, kip eend, konijn oceaanvis, inhoud 400 gram per blik. Per blik van 0,84 nü (verpakt per 3 stuks) K Verlichte wilgentakkenbos Incl. 80 micro-lampjes en snoer. Hoogte ca. 125 cm. Geschikt voor binnenshuis. Van 14,95 nü ft ftft Aanbiedingen zijn geldig tot één week na publicatie en zolang de voorraad strekt. Prijs- en modelwijzigingen en zet- en drukfouten voorbehouden. Vermelde prijzen zijn afhaal- en adviesverkoopprijzen. Bezoek onze kerstshow met de grootste collectie kunstkerstbomen! Méér dan 50 soorten, diverse maten, met en zonder verlichting. HET GROENE WARENHUIS KOUDEKERKE, Galgeweg 5 0118-551623, donderdag en vrijdag koopavond, www.intratuin.nl Bij Intratuin komen je ideeën tot bloei. Aziatische en Mediterraanse kookdemonstraties door Hofmeester-Kok Ernst van Tol en elke week een verrassende actie Kloosterweg 6 Kapelle industrieterrein "De Smokkelhoek" T 0113 - 33 0004 bijvoorbeeld voor Marcel: 'Op school had ik moeite met leren. Vaak maakte ik ruzie met mij" ouders. Hier op de pleegzorgboerderij gaat het stukken beter met mi- Na schooltijd leg ik samen met andere kinderen een park aan bij de boerderij. Zo maak ik ueel vrienden en voel ik me erg thuis.' kinder postzegels voor kinderen door kinderen De Stichting Kinderpostzegels helpt met uw geld kinderen in binnen- en buitenland. Kijk op www.kinderpostzegels.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 18