SAMEN VOOR DARFUR Giro 999 Help de vluchtelingen van Soedan SNOW-SPECIALIST HÖfÈLZUIDËRDUIN VIX, woensdag 16 november 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Dolblij zijn wij met de geboorte van onze dochter en zusje, ANNE 13 november 2005 Wilco Mirjam en Daan Kusse Majoorwerf 7 4374 CA Zoutelande Wij zijn ontzettend blij en gelukkig met de geboorte van onze dochter en zusje CALLE Zij is geboren op 15 november 2005 lohn, Ingeborg en Kim Langerak Dierenfarm Elzenoord Kelderweg 1 4365 SC Meliskerke Tel. 0118-591781 U bent van harte welkom om ons te komen feliciteren op zondag 11 december van 14.00 tot 17.00 uur in uitspan ning Oranjezon. Kon. Emmaweg 26 te Vrouwenpolder. Jubileum Op woensdag 25 november 2005 zijn onze ouders. opa en oma Adriaan Dronkers en Adriana Dronkers-Meijer i 50 jaar getrouwd. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Jacob Brasserstraat 3 4361 AVWestkapelle - Om gezondheidsredenen felicitaties graag schriftelijk. Overleden Het nieuws van het overlijden van Amber Borgers trof ons diep. Wij leven mee met Ronald en Saskia en wensen hen sterkte. Collega's A-shift Total Raffinaderij Salma Steijn 2 augustus 2004 14 november 2005 Lief, lief, lief meisje Altijd vrolijk en voor iedereen een mooie glimlach. Maar toch ben je ineens uit ons leven weggerukt. We hebben de tijd die je in je leventje met ons hebt gedeeld als een grote blijde gebeurtenis ervaren, die nooit verloren zal gaan. Ja meisje, papa, mama. Sami. Sana blijven diepbedroefd achter en zullen je altijd blijven herinneren als iets moois wat ons is overkomen, maar te vroeg van ons is heengegaan. Rust zacht meisje Ronald en Jalila Steijn Sami, Sana Ruys de Beerenbrouckstraat 157 4384 ES Vlissingen Wij zullen Salma op vrijdag 18 november om 11.00 uur begraven op de begraafplaats te Vlissingen. Na afloop kunt u ons condoleren in de aula op de begraafplaats. Wij vinden het fijn als jullie een witte roos meenemen. Dag lieve Salma Je was nog zo klein En toch moest je al gaan. Maar in ons geheugen Zal jij blijven bestaan. Oma Ariajette Opa Mekki (irt herinnering) Galida en Mohamed la lil, Amine, Charifa Samira en Mohamed Maisam Lailaen Kevin Hicham en Alisha Sakina Dag lieve Salma Je mocht maar 15 maanden worden. Je was altijd het zonnetje als je kwam. Nu is alles triest en donker. We zullen je altijd blijven missen. Je blijft in onze harten gegrift. Opa en oma Wolters Jeen en Kathinka; forn, Jinty Peter en Annemieke; Joris Je was ons sterretje Ons vlindertje Ons zonnestraaltje in huis Dag lieve Salma Je leeft verder in ons hart. We zullen altijd aan je denken. Opa Kees en Oma Corry Steijn Lieve Salma Je bent als een engeltje geboren en als een engeltje gegaan. We zullen je missen. Mustapha en Rianda Mekki, Ilyas Han, we zullen je missen de buurtjes Ineke en Adrie, Nellie en Ko, Betsy en Kees Nog maar kort in haar nieuwe thuisland Utah is tot ons groot verdriet overleden mijn innig geliefde vrouw, onze zeer zorgzame moeder en lieve oma JANNY (JANET) DE JONGE-HUBREGTSE Heinkenszand, Richmond (Utah), 1 augustus 1942 15 november 2005 Ze diende God door lief te hebben en goed te doen. We zijn dankbaar voor wat ze ons heeft gegeven. We hielden veel van haar en zullen haar enorm mis sen. Richmond UT: Jacques de Jonge Hyde Park UT: Karin en Vijay Sunder Kalyani Highlands Ranch CO: Inge en Scott Eva Nick Ze wordt op 17 november 2005 in Richmond begra ven. Corr.adres: 566 South, 250 East Richmond, UT 84333, U.S.A. Met droefheid heeft de ZLTO kennisgenomen van het overlijden van Chris van Gisbergen 26-09-1940 13-11-2005 Vanaf 1974 heeft de heer van Gisbergen zich als bestuurder ingezet voor de belangen van de leden van de NCB en later ZLTO: eerst op plaatselijk en regionaal niveau, later op landelijk niveau. Zijn bijzondere aandacht ging daarbij uit naar de varkens houderij. De bestuurlijke talenten van de heer van Gisbergen bleven ook elders niet onopgemerkt. In talrijke besturen van organisaties en coöperaties, verwant aan de land- en tuinbouw, werd hij actief. Vooral als voorzitter van de Coöperatieve Vee- en Vleescentrale van de NCB heeft hij zich zeer verdien stelijk gemaakt. Met zijn visie, inzet, vasthoudendheid en persoon lijke betrokkenheid heeft hij een geweldige impuls gegeven aan de ontwikkeling van de varkenshouderij in het werkgebied van de ZLTO en ver daarbuiten. Zelfs tijdens zijn ziekte bleef hij zich actief inzetten voor de belangen van zijn sector, zijn varkenshou ders. Eind 2004 eindigde zijn bestuurlijke carrière. Met respect en in dankbaarheid denken wij terug aan hetgeen hij voor veel van onze leden heeft betekend. Wij wensen zijn vrouw Miet en de kinderen alle kracht toe om dit grote verlies te dragen. Dat hij moge rusten in vrede. Namens bestuur en medewerkers van de ZLTO, Ing. A. Vermeer, voorzitter Ir. G. van Oosten, algemeen directeur Flink was je je hele leven. Moedig ben je lot het eind gebleven. Flink wil je dat ook wij zullen zijn, maar 't afscheid nemen doet zo'n pijn. Voorbereid, maar toch nog geschokt om de grote leegte die zij achterlaat, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame en sterke moeder en mijn oma Martina Foukjen de Vos-van de Guchte ~Tini~ in de leeftijd van 68 jaar. Wimde Vos Jolanda de Vos Jessica Wilbert de Vos 15 november 2005 Houwerstraat 1 4341 GSAmemuiden Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donder dag 17 november van 19.00 tot 19.45 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 18 novem ber om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats. Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw De Arne, Radermacherstraat 32 te Arnemuiden. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze dappere schoonzus en tante Tini de Vos-van de Guchte Diny en Ko Abrahamse Leni en Wim Dekker Neven en nichten St. Laurens, 15 november 2005 Op 10 november is, na een aantal moeizame jaren. i rustig overleden mijn zorgzame man Willem Stigter Ammerslol, Zierikzee, 9 augustus 1923 10 november 2005 Verdrietig ben ik, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven. Lenie Stigter-Verwest Boeijesbosch 22 4328 LPBurgh Naar zijn wens heeft de crematieplechtigheid in kleine kring plaatsgevonden op dinsdag 15 november. Tot ons verdriet is overleden onze oom en mijn zwager Wim Stigter Wij wensen Tante Lenie veel sterkte. Leontine en Wim Antens-Verwest Lisanne en Marijn Ruud Verwest Tijs Verwest Margreet Nieuhoff Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlij den van ons trouw verenigingslid Bart Sinke Bart is vele jaren lang een trouw lid van ons zangkoor geweest. Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie de kracht toe dit verlies te dragen. Bestuur en leden van Ons Boeregoed Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlij den van mijn lieve zus en onze tante T. Bolleman-v.d. Kreeke op de leeftijd van 85 jaar. M. Nijsse-v.d. Kreeke en kinderen Wolphaartsdijk, 15 november 2005 Heden bereikte ons het bericht dat is overleden Mevrouw C.J. de Dreu-van de Velde lid van de Centrale Cliëntenraad van onze stichting. Mevrouw de Dreu is een grote steun geweest voor de cliëntenraad van Poelwijck. Onze deelneming gaat uit naar haar familie. Centrale Cliëntenraad Stichting Poelwijck 7 Verlies was er al voor het einde. De rouw voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring bezit van haar gedachten nam. Wij voelden mee haar stil verdriet Nu rouwen wij, maar treuren niet. Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar dank baar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Anna Jacoba Verburg-Joosse weduwe van Pieter Govert Verburg in de leeftijd van 89 jaar. Een woord van dank aan de medewerksters van het "Roggeveenhuis" te Middelburg voor de liefdevolle verzorging die zij daar kreeg. Oost-Souburg: Jeanne Geuze-Verburg Gerard Geuze Carolien en Willem Renate, Arthur, Quinten Annette en Piet Willemijn, Marieke IJmuiden: Ko Verburg t Froukje Verburg-Herder Rob en Anne-Marie Charlotte, Menno Edwin Sint Laurens: Dies Verburg Diny Verburg-de Wit Ronald en Jolanda Robbin, Kim, Bart Martin Middelburg: Piet Verburg t Sandra en Marco Devi, Yara, Gwen Dennis en Cynthia Wessel Jolanda en Dingeman Seb Middelburg: Leida de Heus-Verburg Peter de Heus Miranda en Erik Sylvia en Perry 14 november 2005 Correspondentieadres: De Meylaan 15, 4333 LP Sint Laurens Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 19 november van 10.00 tot 10.30 uur in het rouwcen trum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg. (Dau- wendaele) Aansluitend zal om 11.00 uur de afscheidsdienst worden gehouden in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vervolgens zal de begrafenis plaatshebben op de be graafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Op de leeftijd van 89 jaar is van ons heengegaan onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Anna Jacoba Verburg-Joosse J. Onderdijk-Joosse Jac. Joosse C. Joosse-Joziasse J.L. Joosse J. Joosse-Kaboord Neven en nichten Middelburg, 14 november 2005 Verdrietig ben ik door het overlijden van mijn lieve schoonzuster Anna Verburg-Joosse Goes: A.C. Verburg Dankbetuiging Voor uw medeleven en blijk van belangstelling voor en na het overlijden van onze lieve partner, vader en opa Adrie de Koeijer willen wij u hartelijk danken. Ria Dhooge-Weijnen Familie de Koeijer Yerseke, november 2005 FLETCHER HOTELGROUP SINTERKLAAS BRUNCH €22,50! £LPL'IN De heerlijkste en meest complete Sinterklaasbrunch wordt voor u, en speciaal voor de kinderen, gehouden in het Zuiderduin Beachhotel te Westkapelle. Een mooie gelegenheid om weer eens de gehele familie bij elkaar te laten komen en te genieten van eikaars gezelschap. Maar er is meer, want speciaal op zondag 4 december verwelkomen wij Sinterklaas en Zwarte Piet tijdens de speciale Sinterklaasbrunch. Zij zullen zich ontfermen over de kinderen en natuurlijk nemen zij veel snoepgoed en cadeaus mee voor de aanwezige kinderen. Een waar feest voor groot en klein, geheel all-in! De speciale Sinterklaasbrunch is geheel incl. koffie, thee en jus d'orange en bij aanvang een glas van onze brunch champagne! U kunt onbeperkt eten van de zeer ruime keuze aan lekkernijen en desserts. Voor de kinderen is de Sinterklaasbrunch helemaal een feest. Ze mogen onbeperkt poffertjes, ijsjes en snoepgoed eten! Kleurplaten en kinderfilms zorgen ervoor dat ze zich niet vervelen. Wij ontvangen u graag op zondag 4 december tussen 12.00 en 14.00 uur (enkel op reservering). Reserveer nü! CADEAU VOOR KINDEREN ONBEPERKT KINDERBUFFET KINDEREN 50% KORTING (TOT 12 JAAR), T/M 3 JAAR GRATIS Overnachtingen A la carte restaurant Zaken- en famiiiediners Vergaderingen Meerdaagse conferenties Parties Recepties Bruiloften Beachclub Jeu de boules Tafeltennis RESERVEREN?: 0118 - 56 18 10 De Bucksweg 2 - Westkapelle - www.zuiderduinbeachhotel.nl LEZERSAANBIEDING Vertrekdata HW 56.701 4 dgn, vrijwel iedere donderdag en vrijdag van 17/11 t/m 23/12 v.a. 99 5 dgn, vrijwel iedere maandag en woensdag van 16/11 t/m 21/12 v.a. 125 Ontdek de vele gezichten van bruisend Berlijn! Deze populaire stad biedt een scala aan geschiede nis, cultuur, theater, trendy uit gaansmogelijkheden en een enorme hoeveelheid aan vrirfeba boetiekjes. Steeds meer Nederlanders brengen een bezoek aan deze pracht»}- stad en daarom is er dooi KRAS Stervakanties, special voor onze lezers, een fantas tische aanbieding tegen spot prijzen samengesteld! Een 4- daagse autoreis met verblijf m Sorat Hotel Ambassador boekto c vanaf 99, inclusief ontfojtbufc: Ter plaatse betaalt u area 109 per kamer per nacht, zodat uw voordeel kan oplopen tot maar fei st 40%! Door de ligging, in hafy centrum, vormt dit hotel een ideaal uitgangspunt om op ont dekkingsreis te gaan door deze bruisende wereldstad! SORAT HOTEL AMBASSADOR BERLIN*** Dit comfortabele hotel is pafe gelegen, namelijk schuin leger- over het beroemde warenhui KaDeWe aan de Kürfürstendarm en op slechts 100m van een metro station. Het hotel beschikt ons andere over een restaurant lige bar en parkeerplaats fee betaling). Uw hotelkamer is ra zien van een badkamer met bad?' douche en toilet, telefoon, tv, bar en föhn. Vraag naar de speciale kinderkortingen! BERLIJN Berlijn is enorm veelzijdig, zodate voor iedereen genoeg te zien ent beleven is! Bezoek de Brand? burger Tor, de Rijksdag, het inra wekkende Checkpoint Charlieofé? van de talloze musea die de saki is. De Potzdamer Platz a 2 Kurfürstendamm zijn uitat»! plaatsen om te shoppen met vele verschillende winkeltjes en boftq» Envanaf 21 november zijn er weer verschillende gezellige kerttw ten in de stad! Neem een kijkje op de Gendarmenmarkt of b; t Gedachtniskirche, of u kunt ervoor kiezen heerlijk te gaan schaatsen opt ijsbaan op de Alexanderplatz. In Berlijn hoeft niemand zich te vervelen. Toeslagen: 1 -persoonskamer 4 dgn 75, 5 dgn 100, reserveringskosten I 15 per boeking (verplicht) Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Inclusief: verblijf in Sorat Hotel Ambassador Berlin in 2-persoons- kamer, dagelijks ontbijt. Exclusief: vervoer,reserveringskosten. Voor meer informatie boekingen KRAS§ Tel: 073-5 999 999 Online boeken via www.kras.nl 24 uur per dag, 7 dagen per week Reisnummer HW 56.701 VERKOOP /VERHUUR ONDERHOUD SNOWBOARDS Grote Kade 40/42 Goes 0113-323484 Segeersstraat 66-68 Middelburg 0118-625440 Segeersstraat 39 Middelburg 0118-625440

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 12