Mode voor U komt ogen te kort Natuursteenbedrijf Ferket en De Maat B.V, DIS 8c THAT PZC De Car-groep Zeeland Advies Auto: Meer auto voor dezelfde prijs CAR-GROEP Z EE m a www. cargroep-zeeland. nl GRAFMONUMENTEN MARMER GRANIET NATUURSTEEN dames, heren kif dinsdag 15 november 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberlchten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Woorden schieten tekort bij het overlijden van Amber Borgers Wij wensen Saskia en Roland heel veel sterkte toe. Collega's afdeling Gemeentewerken Reimerswaal Onze gevoelens van medeleven en betrokkenheid gaan uit naar Saskia en Roland bij het overlijden van hun dochtertje Amber Borgers Gemeenteraad, college van Burgemeester en Wethouders, collega s gemeente Reimerswaal Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze gewaardeer de vriend en oud-collega Hans Frederiks Hans is gedurende meer dan 27 jaar aan onze afde ling verbonden geweest. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte bij het dragen van dit grote verlies. Collega's Power Utilities Dow Benelux B.V. Terneuzen Terneuzen, 14 november 2005 Tijdens een personeelsuitje hebben wij plotseling af scheid moeten nemen van collega en vriend Hans Frederiks Hans was een sympathieke man die zich op zorgvul dige wijze en met veel plezier heeft ingezet. We zul len hem erg missen en kijken met waardering op zijn positieve inbreng en collegialiteit terug. Wij wensen Corrie, kinderen en overige familie alle kracht en troost toe. Namens directie en medewerkers Sneldienst Terneuzen BV j Bedroefd geven wij u kennis dat, na een arbeidzaam leven en een kortstondig ziekbed, rustig van ons is j heengegaan onze broer, zwager en oom Jofaannis Willem de Waard ~Han~ Wilhelminadorp, 7 maart 1943 Goes, 14 november 2005 Wim en Alida Petra en Ad Els en Rob loost, Anne, Niek, Lisa Bram, in herinnering Bernard en Patricia Correspondentieadres: Hemstraat 28 4481 BM Kloetinge j De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden vrijdag 18 november om 10.00 uur j in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Gelde- j loozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te I ontmoeten in de condoleanceruimte van het rouwcen trum. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze broer, schoonbroer, oom en oudoom loost de Blaeij 21-6-1934 t 14-11-2005 Hoek: Rachel Klaassen-de Blaeij Jan Klaassen Terneuzen: Levien de Blaeij Adrie de Blaeij-Donze Neven, nichten, achterneefjes en achternichtjes Correspondentieadres: Celciusstraat 52 4532 KX Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 18 november om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid lot persoonlijke condoleance na de cre matieplechtigheid in de hal van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. \ui tvaartverzorginj de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Vecrscweg 36, 4332 BG Middelburg internet: www.dcgrootdekam.nl Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, geven wij u kennis dat, na een ziekbed van enkele dagen, van ons is heengegaan mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Lourens Boogaard in de leeftijd van 75 jaar. M.J.J. Boogaard-Duvekot Anja en Lein Dieleman Bianca en Ingmar Lindy Peter en Arja Boogaard Jacinda en Rob Elvera en Kashmir 4364 AG Grijpskerke, 13 november 2005 Burg. Bouwmanstraat 28 Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 16 no vember van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan I te Middelburg. Een korte bijeenkomst zal worden gehouden vrijdag 18 november om 11.15 uur in de Michaelskerk aan de Kerkring te Grijpskerke, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats te Grijps kerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk aan de Jacob Catsstraat te Grijpskerke. Opa Je stond altijd voor ons klaar. We zullen je missen. We zullen er voor je zijn oma. Jacinda en Rob Bianca en Ingmar Lindy Elvera en Kashmir Geheel onverwacht is uit ons midden weggenomen onze broer, zwager, oom en oudoom Lou Boogaard 2 juli 1930 - 13 november 2005 Middelburg: Suus Wondergem-Boogaard Grijpskerke: Bets Boogaard-Poppe Terneuzen: Gré Haak-Boogaard Adrie Haak Koudekerke: Piet Boogaard Grijpskerke: Kees Boogaard Ad Boogaard-Janse Neven en nichten Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze geliefde zwager en oom Lou Boogaard Joos en Bep Poppe Kinderen en kleinkinderen Grijpskerke, 13 november 2005 Plotseling is overleden onze behulpzame buurman Lou Boogaard Onze gedachten en meeleven gaan uit naar zijn familie. Catrien Francke-Corré Erik, Carin Wilko en Arjo Francke Grijpskerke, november 2005 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden von Chris Wondergem onze oud-HTS directeur, -docent en -student. Zijn ex-collega's herinneren zich Chris als een zeer gedreven persoonlijkheid die zich volledig inzette voor 'zijn HTS'. Onze gevoelens van deelneming gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en klein kinderen. Namens het College van Bestuur en de collega's met wie Chris heeft samen gewerkt. J.L.M. Mondos Voorzifter College van Bestuur Hogeschool Zeeland Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Chris Wondefgem Chris was van 1974 tot 1984 voorzitter van het tennisdistrict Zeeland. Hij ver vulde deze functie op een stimulerende en markante wijze. Ook daarna is hij het tennis in Zeeland actief blijven volgen en ondersteunen. Wij wensen Nely, kinderen en kleinkinderen veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. KNLTB tennisbestuur, district Zeeland drs. A.L. Langstraat, voorzitter Met droefenis namen wij kennis van het overlijden van Mevrouw J. J. van der Wel-Beije Mevrouw Van der Wel-Beije is gedurende een lange periode actief geweest voor de PvdA in Middelburg waaronder ruim tien jaar als raadslid in de Middel burgse gemeenteraad. We blijven haar dankbaar voor haar grote betrok kenheid bij de partij. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar fa milie. Fractie, bestuur en leden PvdA Middelburg Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van mevrouw J.J. van der Wel-Beije voormalig raadslid (1974-1982) van de gemeente Middelburg Voor haar inzet ten dienste van onze gemeente zijn wij haar zeer erkentelijk. Onze deelneming gaat uit naar haar kinderen en kleinkinderen. Burgemeester en wethouders van Middelburg Gemeenteraad van Middelburg de secretaris, drs. ing. A.A. Eijkenaar de burgemeester, mr. J.M. Schouwenaar Enige en algemene kennisgeving. Bedroefd deel ik u mede dat zeer onverwacht is over leden mijn lieve zorgzame man August George Bogaert "Guust" *06-10-1922 t 10-11-2005 Westdorpe Sas van Gent Sas van Gent: A.L. Bogaert-Samijn Familie Samijn Sas van Gent, 15 november 2005. Nassaustraat 19,4551 AC Sas van Gent. De afscheidsdienst, waarna crematie, heeft op 14 no vember in besloten kring plaatsgehad. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons bete kende, delen wij u mede dat na een kortstondig ziek bed. voor ons nog onverwacht, is overleden onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Tannetje Bolleman-van de Kreeke weduwe van Jan Adriaan Bolleman eerder weduwe van Bastiaan Mulder en Pieter Johannes Wagemaker Wolphaartsdijk, Goes, 30 januari 1920 13 november 2005 Haar le\>en was dienen. Sint Philipsland: Adri Kosten-Wagemaker Bram Kosten Middelburg: Matty Schout-Wagemaker Adrie Schout Wissenkerke: Peter Wagemaker Lianne Wagemaker-Verton Heinkenszand: Corrie Nijsse-Mulder Willem Nijsse Goes: Adrie Bolleman Willy Bolleman-Witsel Terneuzen: Corrie de Kraker-Bolleman Jan de Kraker Terneuzen: Frans Bolleman Ria Bolleman-Witte Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: P.D. van Campenstraat 24, 4336 AS Middelburg Onze moeder, groot- en overgrootmoeder is overge bracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Gelde- loozepad 20 te Goes, alwaar geen gelegenheid tot be zoek. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. donderdag 17 november om 13.00 uur in één der zalen van de Sionkerk, in gang via de Graaf Adolfstraat te Goes. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot af scheid nemen vanaf 12.15 uur. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wol phaartsdijk. De begrafenis wordt besloten in bovengenoemde kerk, waarna er gelegenheid is tot condoleren. Geen bloemen. De Heere heeft van onze zijde weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante, mevrouw T. Bolleman-van de Kreeke weduwe van J.A. Bolleman op de leeftijd van 85 jaar. Hoek: L. Bolleman-Kaijser Terneuzen: M. Kaijser-Dees Terneuzen: N. v. Tatenhove-Kaijser Terneuzen: C. Kaijser-Schoondermark C.M. Schoondermark en Lia Utrecht: F. Kaijser-Neels E. Neels Heilige de Heere deze roepstem aan ons aller hart. Terneuzen, 14 november 2005 Met grote droefheid namen wij kennis van het over lijden van onze geliefde vriendin mevr. T. Bolleman-v.d. Kreeke Fam. D. de Bat-van Iwaarden Mevr. G. Logmans-Markus Langzaam ben je van ons weggegleden. Elke dag een beetje meer. Telkens werd je weer iets ontnomen, dat deed jou en ons veel zeer. Bedroefd, maar met goede herinneringen aan hem, delen wij u mede dat is overleden onze lieve, zorgza me vader en opa Hendricus Franciscus Van der Linden Henk sinds 18 mei 2003 weduwnaar van Pieternella Johanna Rijks Nel in de leeftijd van 85 jaar. Rhoon: Ton en Marijke Van der Linden Antoinette, Michiel Vlissingen: Hans en Ingrid Van der Linden Crum, Karlijn Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die hij de laatste weken kreeg in het Sint lans Hospice "De Casembroot" te Middelburg. 13 november 2005 Correspondentieadres: Kleidijk 53 3161 EK Rhoon Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 17 november van 10.45 tot 1115 uur in het uitvaart centrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 111 Een modern bedrijf, al meer dan 40 jaar gespecialiseerd in: Steensedijk 100 - 4561 GP Hulst Tel.: O1 14-312906J O.A. TOMMY HILFIGER: GAASTRA McGREGOR fit RIVER WOODS PARTTWj TIMBERLAND COTTONFlEj onze damesmode komend voorjaar ook in Middelburg! in de gezelligste keukenshowroom van Nederland KEUKENS Kloosterweg 6 Kapelle industrieterrein "De Smokkelhoek" T 0113 - 33 00 04 Aziatische en Meditemr kookdemonstraties fc Hofmeester-Kok Ernst vanïi en elke week een verrassende acti www.ss k- keu kens.n

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 42