PZC zaterdag 12 november 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren We zijn erg blij met onze dochter Mare Mare Elene Jozina Johanna Adriana Mare is geboren op 7 november 2005 Josselien Boone en André Nagelhout 's-Gravenpolderseweg 52 4462 CH Goes Huwelijk Robin Segrave Kees (Cornelis) Krabbe Gaan op zaterdag 26 november 2005 om 14.30 uur trouwen in "Muddy Creek Restaurant" te Narre Warren East, Victoria, Australië. Om familie, vrienden en bekenden aan de andere zijde van de aardbol de gelegenheid te geven om ons te feliciteren willen wij op zaterdag 10 december 2005 een feestje geven in Nederland. U bent van harte welkom op ons feestje vanaf 20.30 uur in Dorpshuis "Oosterhof", St. Joostdijk 27 te Oosterland. Ons adres: 30 Boundary Road Narre Warren East 3804 Vic. Australië tel./fax: 0061 397968879 Jubileum Op D.V. maandag 14 november 2005 zijn onze ouders, groot- en overgrootouders A. van den Boogaart en A.M. van den Boogaart-Wisse 60 jaar getrouwd. U bent van harte welkom om hen te feliciteren op woensdag 16 november tijdens de receptie van 19.00-21.00 uur in het Jhr. Mr. De Casembroothuis, Nieuwstraat 46, Kamperland. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kadotip: SI Overleden ...ons lief klein dapper meisje Het is nu voorbij jouw oneerlijke strijd. Je kwam bij ons aan, maar je bent verder gegaan. Maar jouw lieve stralende lach, zal ons hele leven bij ons blijven. Wij sluiten jou voor altijd in ons hart. Amber Eliza Borgers 23 juni 2005 10 november 2005 Lief dochtertje van Roland en Saskia Borgers-Krauwel Stormezandeweg 22 4424 ER Wemeldinge Amber zal in naaste familiekring worden begraven. Amber, lief meisje, Wat zal ik je lieve lach missen, al was ik nog zo verdrietig. Je maakte me altijd toch weer blij, veel kleineen duimelot. Oma Woes Dag lieve Amber, We zullen je nooit vergeten. Nienke en André Mare, Sem Nel Oma A.W. Pleijte-Karelse Fluweelzachte Haartjes. Blauwe ogen met een zweempje goud. Amber Borgers 23-06-2005 110-11-2005 Voor altijd in ons Hart Opa Wubbe Oma Evelvn Tante Astrid Oom Helmut Je neefjes Youri en Yoel Nick A Martinique Zo kortstondig zo snel weggenomen maar je blijft bij ons waar je ook bent Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid en eerlijkheid, is plotseling van ons heengegaan onze dierbare broer, schoon broer, oom en oudoom Arnold Vervaet in de leeftijd van 62 jaar. Hulst: Fred en Truus Vervaet-Kouwijzer Walsoorden: Gaston en Ineke Vervaet-van de Lavoir Kloosterzande: Rudy en Betsie t Vervaet-Raas Terneuzen: Jeanne en Piet Herrebout-Vervaet La Coruna (Sp.): Stella en Manuel Calvo-Vervaet Walsoorden: Fons en Fien Vervaet-Martens Zuiddorpe: Olga en Raymond de Ridder-Vervaet St. Jansteen: Rita en Fred Schirris-Vervaet St. Gillis-Waas (B.): Mieke en Dees van Kerckhoven-Vervaet Walsoorden: Gudulla en George Scheerders-V ervaet Walsoorden: Frits en Chantal Vervaet-Borgt Neven en nichten Achterneven en achternichten Hulst, 10 november 2005 Correspondentieadres: Waterstraat 24 4588 KL Walsoorden Gelegenheid lot afscheid nemen maandag 14 novem ber van 19.30 uur tot 20.00 uur in het mortuarium van Woonzorgcentrum Antonius, Pastoor Verster- plein 1Kloosterzande. De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op dinsdag 15 november om 10.30 uur in de kerk van de H. Martinus, parochie Ter Duinen te Kloosterzande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats te Kloosterzande. Alleen schriftelijke condoleance. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geheel onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van onze Ome Nol Mare Paul en Astrid, Niels, Tessie, Mandy Petra en Mario, Stef Mick Sonja en Alex, Teun, Gijs, Kaj Erik en Monique, Remco, Stan Patrick en Bianca, Mirte, Febe Esther en Johan, Job Miguel en Els, Emma, Giulia Carolina lochem en Angelique, Giel Jeroen en Danielle Coen en Estella, Fleur Jnés en Shane Joris Maurits f Barbara en Remco, Jasmijn Laurens en Aukje Bram Sofie Fleur f Tijs Kloosterzande, 10 november 2005 Op donderdag 10 november hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van Nol Vervaet We zijn verdrietig en verslagen. We gaan hem heel erg missen. Onze warme gedachten gaan uit naar zijn familie, huisgenoten en allen die Nol kenden. Bewoners en begeleiding van bw Hulst God is getrouw in alles wat Hij doet. Na een moedige strijd is vredig van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Henk Koets weduwnaar van Ada van Westen Grootegast, 24 oktober 1935 t Goes, 9 november 2005 Goes: Karin Koets-Hemmes Goes: Anneke en Theo van Waarden-Koets Leiden: Jeanette Koets Bergschenhoek: Marnix en Mariëlle Nieuwdorp: Sipko Koets en Sandra Alst Renske en Sieb Amsterdam: Jaap Koets en Justina Kiss Magenta en Raven Leidschendam: Willem Jan Spijkerman en Christa Wiesmeier Wij bedanken het personeel van het Oosterschelde Ziekenhuis, afdeling D, voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Perestraat 23 4462 EC Goes U wordt in de gelegenheid gesteld afscheid te nemen van Henk op zondag 13 november van 16.00 uur tot 16.30 uur, maandag 14 november van 19.30 uur tot 20.00 uur en op dinsdag 15 november van 11.00 tot 11.30 uur in het rouwcentrum, Zuidvlietstraat 37 te Goes. De uitvaartdienst vindt plaats op dinsdag 15 novem ber om 12.30 uur in de Westerkerk gelegen aan de Westwal te Goes. Aansluitend vindt de teraardebestelling plaats op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in De Vierlinden, Kattendijksedijk 19 te Goes. Met verslagenheid en droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Henk Koets secretaris van de cliëntenraad Ter Valcke Wij verliezen in Henk een mens die zich, sinds 1997, maximaal heeft ingezet voor de cliënten in Ter Valcke en voor het werk van de cliëntenraad. Onze gedachten zijn bij Karin en de kinderen. Henk zal met respect en waardering in onze her innering blijven voortleven. Namens de cliëntenraad Ter Valcke, centrum voor zorg en reactivering. Adri van Maldegem-de Vos, voorzitter Ineke Boonstra, wnd. secretaris Goes, 9 november 2005 Vanaf 1997 heeft Henk zich ingezet voor de cliënten van Ter Valcke Henk Koets Bedankt Henk, voor je werk, je wijsheid en je warmte. Wij wensen je familie en vrienden veel sterkte toe. Directie en medewerkers Ter Valcke, centrum voor zorg en reactivering Stil ging je heen, lang heb je gewacht. Op 't laatst weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Je bent nu daar, waar je rusten mag. In Gods hoede weigeborgen. Daar begint er nu een nieuwe dag. Bedroefd geef ik kennis dat in alle stilte van mij is heengegaan mijn lieve, zorgzame man Klaas Johannes Tigchelaar 12 juli 1934 f 10 november 2005 E.L.M. Tigchelaar-Hessing Zorgcentrum "Gasthuis" Kievitlaan 64 -K 420 4461 RB Goes De Dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op maandag 14 november a.s. om 14.00 uur in de kerkzaal van Zorgcentrum "Gasthuis". Vooraf gaande aan de dienst is er vanaf 13.30 uur gelegen heid tot afscheid nemen in het mortuarium van het zorgcentrum. Aansluitend zal de begrafenis om 15.00 uur plaats vinden op de algemene begraafplaats in Kapelle. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum "Peter Butler" aan de Maalstede la te Kapelle. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. strijdend ten onder hoewel je liever wilde winnen Chrisliaan Willem Wondergem geboren 2 juli 1929 te Middelburg Mijn unieke, sterke, lieve Christiaan; onze altijd klaarstaande, lieve papa er schoonvader; onze lieve opa met zijn kippen en zijn moestuin is na een korte en heftige strijd op 10 november 2005 overleden. We missen je nu al vreselijk. Vlissingen:Nely Wondergem-de Leng Besenbüren, Zwitserland: Ernst en Jacqueline Wondergem Duncan, Jorden, Sophie, Eva Diemen: Irma Wondergem en Johan van Riet S/7, Goof Melbourne, Australië: Marja Wondergem en Stephen Nee Mick, Som, Kira, Emma Sint Maartenlaan 15 4383 AP Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 15 november om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer var het crematorium. Mochten wij zijn vergeten u een rouwbrief te zenden, gelieve u deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Dog Chris Bedankt voor je jarenlange vriendschap. Nelly v.d. Bij Dog fijne buurman Chris Kees en Nelleke Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden ons gerespecteerd en ge waardeerd oud-lid Chris Wondergem Wij wensen Nely en de kinderen veel sterkte toe dit verlies te dragen. Lionsdub Vlissingen Wij zijn heel verdrietig omdat onze inspirerende voorzitter dhr. Chris Wondergem is overleden. Stichting Zomerovondbridge Walcheren Tini Kramer Yvonne van Boven Jeanne Labrujère Marcel Schoof Ons bereikte het bericht, dat Chris Wondergem één van de oprichters van bridgeclub D.O.L., overleden is. De voortreffelijke en humoristische wijze, waarop hij jarenlang invulling gal aan het wedstrijdleiderschap, laten bij ons een onuitwisbare indruk achter. Wij wensen Nely en haar kinderen veel sterkte toe de komende tijd. Namens leden en bestuur van de B.C. D.O.L. Dees Solleveld, voorzitter Plotseling is overleden onze beste buurman A. Janisse Mevr. P. Toutenhoofd Dhr. D. Minderhoud Dhr. S. Lievense Fam. Roelse Met ontroering namen wij kennis van het overlijden van Mevrouw J.J. van der Wel-Beije Mevrouw Van der Wel is gedurende meer dan 20 jaar bestuurslid en later voorzitter geweest van het Ziekenhuisbestuur en was in die functie een stuwen de kracht achter de totstandkoming van de fusie in 1984 van het Gasthuis te Middelburg en het Bethes- da/St. Josephziekenhuis in Vlissingen tot het Zieken huis Walcheren. Wij blijven haar dankbaar voor haar grote inzet waardoor de ziekenhuiszorg op Walcheren zich heeft kunnen ontwikkelen tot de huidige toegankelijke, bereikbare en kwalitatief verantwoorde zorg. Onze gedachten en meeleven gaan uit naar haar familie. Raad van Toezicht, Raad van Bestuur, Medische Staf en medewerkers Ziekenhuis Walcheren Met droefenis namen wij kennis van het overlijden van Mevrouw J.J. van der Wel-Beije Mevrouw Van der Wel is van 1973 tot 1993 eerst be stuurslid en later voorzitter van De Godshuizen ge weest. Mede dankzij haar inzet en gave om met veel mensen een hartelijke relatie te onderhouden is de ziekenhuisfusie op Walcheren in 1984 gerealiseerd. Onze gedachten en meeleven gaan uit naar haar familie. Het Bestuur der Godshuizen Onverwachts is overleden mijn schoonzuster en onze tante Cornelia Jannetje van Roosmalen-Kramer Yerseke: H. Bakker Wilhelminadorp: Wim en Jeannette Merksem (B.): Leo en Miriam en kinderen Rilland, 10 november 2005 Rustig is ingeslapen mijn lieve zuster en onze tante Janna de Steur-Bimmel Fam. Facchin Fam. Horst Tante Cor is niet meer We denken in dankbaarheid terug aan de wijze waar- op zij onze moeder en ons heeft bijgestaan in en na de oorlog. Kees en It is what we do, not what we say we beli that shows what we really think. Op 8 november 2005 is op 94-jarige leeftijd r ingeslapen Hendrik Pieter Waling weduwnaar van Maria Magdalena Suzanna Crince Miek Daan en Leonie Björn en Carol Hij waardeerde en genoot ten volle van de a en warmte die hij in allerlei vormen heeft ontvangen Wij zijn daar dankbaar voor. Ook voor de liefde- volle verzorging die hij kreeg in Zorgcentrum "Rustenburg" te Middelburg. Het was zijn uitdrukkelijke wens de crematieplech. tigheid te laten plaatsvinden in besloten kring. Aan deze wens is op vrijdag 11 november voldaan. Correspondentieadres: D.F. Waling, Burgemeester Verstraatenlaan 84, 6641 CH Beuningen altijd vol vertrouwen Met veel mooie herinneringen aan haar geven wij u kennis van het overlijden op 98-jarige leeftijd van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Johanna Julia Kats-Gillissen weduwe van Christiaan Kats eerder weduwe van Pieter Marinus Mulder Riek en Frits Kas-Mulder Frieda en Tien Petra Jeroen en Ruth Cisca en Joop Dek-Mulder Michael en Ellen Rob en Annemarie Saskia en Herman Netty en Henny (f) Schoonenberg-Kats Rik en Casy Kees en Joke Kats-van Rijswijk Michel Björn en Sandra Sandra en Rinus Bob en Ank Kats-Hemelaar Marilijne en Roeland Kristiaan Mieke en Aart Lodder-Kats Catalijne en Erik Matthijs Jan-Joris en Elleke en achterkleinkinderen Middelburg, 11 november 2005 Correspondentieadres: Fam. Kas, Pompstation 2,4373 RN Biggekerke Onze moeder is opgebaard in rouwcentrum Vlissingen, Van Dishoeckstraat 620, alwaar u op maan dag 14 november van 19.00 tot 20.00 uur afscheid kunt nemen. De afscheidsdienst zal plaatsvinden dinsdag 15 november om 1 1.00 uur in de Michaelskerk aan hei Dorpsplein te Koudekerke. Aansluitend zal op de algemene begraafplaats te Koudekerke de begrafenis plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontmoetingsruimte van de Immanuelkerk te Koudekerke. Een persoonlijke bloem stellen wij zeer op prijs. Dankbetuiging Wanneer het leven plotseling eindigt weten we wat de dood betekent. Een grote leegte, die slechts gevuld wordt met blijvende herinneringen aan haar die ons zo dierbaar was. Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen, op welke manier dan ook blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn lieve moeder en oma Bep Bostelaar-Lute Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Leen Bostelaar Wilma Els en Ruud Danny Vlissingen, november 2005 Dankbetuiging Bedankt voor alle reacties bij het overlijden van mijn lieve vrouw Corrie Bert Goense, Ovezande Wij zeggen u hartelijk dank voor uw medeleven, zowel de laatste jaren als na het overlijden van onze lieve zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Jakob Gideonse De wijze waarop u hebt meegeleefd heeft ons erg goed ge daan en troost gegeven. David en Jannie Cees en Anneke Adrie en Corrie Bram en Gerda Klein- en achterkleinkinderen Veere, november 2005 Een hand, een woord, een kaart, een gebaar deed ons goed na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en oma Mien Wilhelmina Hofman-de Nooijer Hiervoor onze hartelijke dank. Hans Hofman en Piet Bakker Cobi en Willy Roelse-Hofman Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, november 2005 Graag willen wij iedereen bedanken die met ons tó meegeleefd tijdens het ziek zijn en het overlijden van mi} maatje, onze pa en opa Joos Verbrugge De vele kaartjes, het bezoek en de telefoontjes hebte ons goed gedaan en zullen ons helpen verder te gaan, Jenneke Verbrugge-Blom, kinderen en kleinkinderen Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven deelneming en belangstelling te ontvangen tijdens 4 ziekte en na het overlijden van mijn geliefde vrouwen onze lieve moeder Maria Willemina de Wee-Hamelink Bij alle verdriet was het ons tot steun dat zovelen met®: meevoelden en ons hun deelneming betuigden. Wij zeggen u hiervoor allen hartelijk dank, mede nan© de kinderen. Bram de Wee Koudekerke, november 2005 Ik wil iedereen bedanken voor de bloemen, kaarten die ik ontvangen heb met mijn 100e verj< A. Bastiaanse-Boone Swerfrust Voor uw blijken van medeleven, ondervonden tijden^ ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man enons lieve vader Pieter Koole betuigen wij u onze oprechte dank. Het was ons tot steun en troost. J.T. Koole-van der Weel' Toni Henk Colijnsplaat, november 2005 Daar het voor ons onmogelijk is, u allen persoonlijk^ danken, willen wij u langs deze weg onze dank betuig voor uw medeleven ons betoond na het overlijden vï mijn geliefde man, onze zorgzame vader, groot- en ove grootvader Johannes Kouwer P.C. Kouwer-de Bruine kinderen, klein- en achterkleinkinderen Colijnsplaat, november 2005 Voor meer familieberichten zie pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 70