Banen PZC w aan ir randstad BIJKERK B.V. DENOIII (f*l lobTrack.nl I Sas von Can! t>v. l; Draaier/frezer kunststof Constructiebankwerkers Allround lasser Machinaal verspaner conventioneel Maintenance manager W li U K. OAZ Autoverkoper DISTRISERVICE K^inkeM^ VERTEGENWOORDIGER M/V Gemeenteadviseur jeugdwerk m/v (50%) LOUIS VCMIURG BV MAGAZIJN/BALIEMEDEWERKER jij hebt kennis van zaken voor meer banen op www.randstad.nl Kijk ook op 12 NOVEMBER 2005 - W27 Werk Vakmanschap is voor een van haar lidbedrijven, Machinefabriek Sas van Gent, op zoek naar kandidaten voor onderstaande structurele functies. Machine-fabriek Sas heeft zich in haar ruim 90-jarige bestaanshistorie weten te profileren als specialist in nieuwbouw, revisie en onderhoud. Het zusterbedrijf Verspaning Sas van Gent mag zich rekenen tot de circa 30 grootverspaners die Nederland telt. Werkzaamheden: Het vervaardigen van allerlei soorten constructies in de werkplaats en onderhouds werkzaamheden op locatie. Werken op basis van werkplaatstekeningen. Functie-eisen: Opleiding lts+ SOM, mts of vergelijkbare opleiding. In het bezit van VCA-1 is een pre. Zelfstandig kunnen werken, zowel in de werkplaats als op locatie. Werkzaamheden: Het lassen van diverse constructies in de werkplaats als ook op locatie. Functie-eisen: mbo/lbo-opleiding aangevuld met lasvaardigheden MIG-TIG en 6G inclusief certificaten hiervan. Verantwoording kunnen en willen dragen. Werkzaamheden: Met behulp van conventionele en computergestuurde banken vervaardigen van enkelstuks. De werkzaamheden bestaan uitdraaien, kotteren, boren,frezen, onder houd- en reparatiewerk. Functie-eisen: mbo/lbo-opleiding aangevuld met gerichte opleiding of werkervaring als conventioneel draaier/frezer. Voor andere opdrachtgevers in de regio Zeeland zijn wij op zoek naar: Een loopbaan in techniek Je wift werkèrvating opdoen bij verschillende technische bedrijven Kijken wat bevalt? Doorgroeien in je huidige functie en tegelijk een (vast) dienstver band met een goed inkomen, aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, volop scholingsmogelijkheden en persoonlijke begeleiding? Dan wil je meer dan een baan alleen. Werk Vakmanschap maakt het mogelijk en biedt je een uitdagende loopbaan in techniek. Dit is Werk Vakmanschap Werk Vakmanschap is een landelijk samenwerkingsverband van honderden technische en industriële bedrijven. Voor die bedrijven werven wij allround technische vakmensen. Ook leerlingen die een leer- werkplek zoeken, kunnen bij ons terecht. Werk Vakmanschap biedt gemotiveerde kandidaten een afwisselende baan. Je werkt lange periodes in technische functies bij een of meerdere lid- bedrijven, terwijl je tóch de zekerheid van vast werk hebt. Dat is Werk Vakmanschap. Werklocatie: omgeving Tholen Werkzaamheden: Met behulp van conventionele en computergestuurde banken vervaardigen van kunststof onderdelen. Programmeren, instellen en bedienen van de banken. Kwaliteits controle. Functie-eisen: mbo/lbo-opleiding aangevuld met gerichte opleiding of werkervaring als draaier/frezer. Tevens komen leerlingen voor deze vacature in aanmerking en kandidaten die ervaring hebben met kunststofbewerking. Werklocatie: omgeving Goes Werkzaamheden: Managen van alle facetten van de maintenance-organisatie, zorgen voor concreet en actueel investeringsplan,toepassen van alle gangbare verbetermethodieken, zorgen voor optimale inzet en ontwikkeling van medewerkers, introduceren van nieuwe werkwijzen. Functie-eisen: People-manager, management-ervaring in een maintenance omgeving, ervaring met veranderingsprocessen, teamspeler, resultaatgericht, ervaring met elektro/elektronika, opleiding hts-Werktuigbouw aangevuld met een bedrijfskundige opleiding. Van alle kandidaten (m/v) verwachten wij een flexibele werkhouding. Daarnaast hebben wij diverse leidinggevende functies op hbo-niveau. Kijk voor vacatures op onze site: www.werkenvakmanschap.nl Nadere informatie: Over deze functies kunt u contact opnemen met Jolanda Fieret of Martin van Houcke (0115) 64 95 21. Uw sollicitatiebrief met cv kunt u binnen 10 dagen sturen of e-mailen naar onderstaand adres. Werk en Vakmanschap T.a.v. Jolanda Fieret of Martin van Houcke Rosegracht 2, 4531 HC Terneuzen. T (0115)64 95 21 E terneuzen@werkenvakmanschap.nl. aHMUBMl I Talent Ou, IKJUOAK. www.werkenvakman5chap.nl Voor één van onze opdrachtgevers, een gerenommeerde organisatie in de automobielbranche in de provincie Zeeland, zijn wij op zoek naar een gedreven en ambitieuze m/v (fulltime) bedrijfs- en organisatie adviseurs OAZ is de professionele schakel tussen kandidaat en werkgever. Dankzij onze persoonlijke formule zijn wij voor steeds meer opdracht gevers dé partner bij personeels- organisatievraagstukken. Met onze expertise in een omvangrijk netwerk kunt u bij OAZ altijd rekenen op de juiste begeleiding, nauwkeurig afgestemd op uw situatie en profiel. 'iemand die meer doet voor de klant dan alleen verkopen' De functie: In deze afwisselende en zelfstandige functie bent u samen met uw collega's van het verkoopteam, verantwoordelijk voor het volledige dienstenpakket personenauto's. Dit houdt onder andere in: de verkoop van nieuwe en gebruikte auto's, het verzorgen van leasecontracten en verzekeringen, het opstellen van offertes en sales activiteiten. Wij VTagen: HBO werk-en denkniveau; Minimaal 4 jaar commerciële ervaring; Uitstekende communicatieve vaardigheden,- Flexibiliteit en vasthoudendheid. Wij bieden: Een afwisselende, uitdagende functie binnen een enthousiast team; Goede arbeidsvoorwaarden, afgestemd op ervaring en opleidingsniveau. Bent u de creatieve collega die wij zoeken? Stuur dan uw sollicitatiebrief en CV binnen 10 dagen aan OAZ, t.a.v. Astrid de Zeeuw-Beemster, Postbus 148,4460 AC Goes. U kunt haar bereiken op telefoonnummer 0113-256600. E-mail: vacatures@schipperoaz.nl. Internetwww.schipperoaz.nl I AANNE AANNEMINGS- EN INSTALLATIEBEDRIJF Bijkerk B.V. is een aannemings- en installatiebedrijf welke overwegend werkzaam is in de utiliteitsbouw, luxe woningbouw en renovaties. Het bedrijf bestaat momenteel uit 40 vaste medewerkers. Voor onze diverse projecten hebben wij op korte termijn plaats voor een: TIMMERMAN Opleiding: Onze voorkeur gaat uit naar iemand met ruime ervaring op het gebied van timmerwerk voor alle soorten bouwwerken. Wij zoeken kandidaten die: gemotiveerd zijn goed in een team kunnen functioneren zelfstandig kunnen werken Wij bieden de juiste kandidaat: een afwisselende en zelfstandige functie goede salariëring en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Voor verdere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de directie, tel. 0111 -65 12 46 Wij verzoeken u uw sollicitatie met c.v., schriftelijk of telefonischbinnen twee weken te richten aan: Bijkerk B.V., t.a.v. de directie, Postbus 62, 4328 ZH Burgh-Haamstede. Bison International is een dynamische, internationaal opererende onderneming, die in de Benelux marktleider is. Met de bekende merken Bison, Griffon, Velpon en Imedio zijn de lijmen en kitten van Bison International sterk vertegenwoordigd in meer dan 50 landen. Bison International behoort tot de Bolton Group, een snel groeiende multinationale onderneming met gerenommeerde merken in diverse consumentenmarkten. Bison International maakt de laatste jaren een forse groei door. Ter ondersteuning van onze ambitieuze plannen zijn wij op zoek naar een: TEAMLEIDER CUSTOMER SERVICE™ HBO'er met leidinggevende capaciteiten DE FUNCTIE De afdeling Customer Service staat in het centrum van onze operationele organisatie en heeft rechtstreeks contact met onze afnemers over de afhandeling van de orderstromen. Als spin in het web organiseert en regelt u de zaken, treedt u probleemoplossend op en neemt u verantwoordelijkheid. De klant staat centraal in uw handelen en denken. Klanttevredenheid en service-gerichtheid zijn voor ons bedrijf van essentieel belang. HET PROFIEL U hebt uw HBO-opleiding afgerond en met uw ruime praktijk-ervaring presteert u op het door ons gevraagde niveau. U hebt kennis van logistieke en commerciële processen en de administratieve afhandeling hiervan. Vanuit een pro-actieve en communicatief sterk ontwikkelde achtergrond zorgt u ervoor dat zaken goed en snel geregeld worden. U hebt ervaring opgedaan met een ERP-pakket en bij voorkeur bent u betrokken geweest bij een recente implementatie. Wij zoeken kandidaten die sterk communiceren, oog voor detail hebben, de Engelse taal beheersen (Frans is een pre), organiseren, verantwoordelijkheid nemen, service-gericht zijn en zelfstandig opereren. Wij bieden een uitdagende werkomgeving waarin u uw talenten ten volle kunt ontplooien. U kunt uw sollicitatie, vergezeld van uw cv, richten aan Bison International, t.a.v. de heer mr. F.M. Tazelaar, Postbus 160,4460 AD Goes, e-mail: ftazelaar@bison.boltongroup.nl, telefoon 0113 - 235 796. Internet: www.bison.nl - www.boltongroup.net Deno Distriservice is reeds 10 jaar een dynamische en snel groeiende groothandel, distributeur van non-food artikelen voor supermarkt, en overige detailhandel Wij zijn op zoek naar een: ENTHOUSIASTE, AMBITIEUZE EN BETROUWBARE voor het rayon zuid-west Nederland Functie: In deze functie word je verantwoordelijk voor de verkoop van onze produkten in boven genoemde regio bij bestaande en nieuwe relaties Wij zoeken: - iemand met goede contactuele eigenschappen - commercieel inzicht - doorzettingsvermogen - geen 9 tot 5 mentaliteit - ervaring "bij de weg" Wat hebben wij te bieden: - een verantwoordelijike en mooie baan - een goede beloning - prima arbeidsvoorwaarden - een prima werksfeer Ben jij in staat deze veeleisende functie voldoende inhoud te geven, stuur dan je brief met cv naar: DENO Distriservice T.a.v. Dhr. B. Huitema Papierbaan 60 9672 BH WINSCHOTEN Orthopedagogisch expertise- en kenniscentrum voor onderzoek en behandeling n kinderen vanaf twee jaar, jeugdigen en jongvolwassenen, die problemen ;t communicatie. Deze problemen kunnen te maken hebben met ernstige gehoor-, spraak- en taalstoornissen en autismespectrumstoornissen. Sint Marie heeft een regionale en een regio-overstijgende functie. Voor de diagnosegroepen in Goes zijn we op zoek naar een: Coördinator m/v 16 uur per week) Je geeft dagelijkse sturing aan de groepen en geeft leiding aan de medewer kers. Je beschikt over een afgeronde zorggerelateerde HBO-opleiding en over minimaal 2 jaar werkervaring in een vergelijkbare functie. Kijk voor meer informatie over de functie en de functie-eisen op: www.sintmarie.nl/vacatures. Ben je geïnteresseerd? Stuur je sollicitatie vóór 21 november 2005 naar: Sint Marie, t.a.v. afd. P&O, postbus 1447,5602 BK Eindhoven. rnnriiwaiimiiiiiMiiiilwtmtinOT Het PDC Zeeland is één van de negen regionale dienstencentra van de Protestantse Kerk in Nederland. Het PDC verzorgt de dienstverlening aan gemeenten, die is geconcentreerd op de werkvelden gemeenteopbouw, jeugdwerk, educatie, oecumene. Het werk wordt uitgevoerd door een enthousiaste groep gemeenteadviseurs, vrijwilligers en bestuurders, ondersteund door het secretariaat. Het Protestants Dienstencentrum is gevestigd in Goes. Per 1 januari 2006 ontstaat door verschuivingen in de werkvelden een vacature voor Werkzaamheden: - Verzorgen van informatie, voorlichting, training, advies, voor jongeren, ouders en werkgroepen; - Ontwikkeling en uitvoering van jeugdbeleid en projecten; - Begeleiden van vrijwilligers; - Ondersteuning op het gebied van catechese, tienerwerk, kindernevendiensten en geloofsopvoeding aan gemeenten. Functie-eisen: - HBO denk- en werkvermogen, ervaring met jeugdwerk; - Kennis en ervaring in het werken met vrijwilligers en in het begeleiden van veranderingsprocessen; - Het vermogen om in teamverband te werken; - Meelevend lid van een gemeente binnen de PKN. Het is de nadrukkelijke wens om een medewerker aan te trekken die zich qua leeftijd dicht bij de doelgroep jongeren bevindt. Een man of vrouw die (godsdienst-) pedagogisch inzicht kan combineren met organisatievaardigheden en met persoonlijk enthousiasme. De kans bestaat dat deze functie gecombineerd kan worden met een pilotproject jeugdwerk in Zeeland, waarvoor waarschijnlijk een medewerker voor 50% gezocht zal worden. De salariëring vindt plaats volgens de arbeidsvoorwaardenregeling voor medewerkers van de PKN, schaal 9, minimaal 8 2010,-, maximaal 8 3019,- bruto per maand bij 100% aanstelling. De aanstelling is voor een jaar met de mogelijkheid tot omzetting naar onbepaalde tijd. De pensioenvoorziening is ondergebracht bij het PGGM. De rechtspositie is geregeld in de Arbeidsvoorwaardenregeling PKN. Nadere informatie over de functie kun je verkrijgen bij dhr. Bart van Noord, hoofd PDC Zeeland, telefoon: (011324 63 70 en www.zeeland.pkn.nl. Sollicitatiebrieven met CV kunnen tot 26 november 2005 worden gericht aan de Protestantse Kerk in Nederland, afdeling HRM, t.a.v. Mw. B. Roos, Postbus 8504, 3503 RM Utrecht of per mail b.roos@pkn.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. TRAKTOREN EN WERKTUIGEN TUIN- EN PARKMACHINES de Weel 1 - Nieuwerkerk - Tel 0111-642240 Louis Verburg BV is reeds 38 jaar een toonaangevend bedrijf op het gebied van landbouwmechanisatie en tuin- en parkmachines. Daarnaast beschikken we sinds een aantal jaren over een eigen produktie-afdeling van MacLouis uienmachines Met ingang van heden zijn wij op zoek naar een Taakomschrijving verkoop onderdelen via balie en kleine machines via winkel bestelling artikelen bij leveranciers verwerking binnengekomen onderdelen administratieve verwerking inkoop verkoop Functie-eisen opleiding op MBO-niveau kennis van hedendaagse landbouwmechanisatie ervaring in soortgelijke functie is een pré beschikken over goede computervaardigheden stérk administratief goede contactuele eigenschappen Uw sollicitatie kunt u voor 22 november 2005 zenden aan Louis Verburg BV, Postbus 7, 4306 ZG te Nieuwerkerk. Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met dhr. P. van Westen, directeur, tel. 0111-642240. wij van mensen product specialist (verpleegkundige) m/v Voor een grote leverancier van incontinentie-materialen zijn wij op zoek naar een commercieel buitendienst medewerker voor de regio Zuid (rond Eindhoven). Wij vragen iemand met een verpleeg kundige achtergrond voor tenminste 3 dagen per week. Commerciële (buitendienst) werkervaring is vereist. Ben jij representatief, commercieel en communicatief vaardig? Dan ben jij degene die wij zoeken! Reageer vandaag nog! jacqueline.quist@nl.randstad.com ondernemen doe je samen L

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 53