Banen r PZC O lobTrack.nl Systeem - Netwerkbeheerder m/v Monuta ZIB en PROVENTUS TIMESAVERS mrasB Kijk ook op 12 NOVEMBER 2005-^ Voor het ICT team op het hoofdkantoor in Terneuzen zijn wij op zoek naar ambitieuze en leergierige kandidaten voor de functie van Taken en verantwoordelijkheden: Beheren en operationeel houden van verschillende systemen en het netwerk. Gestructureerd en pro-actief aanpakken van het beheer. Doelgericht en adequaat oplossen van ICT problemen. Zelfstandig opzetten, beschrijven en onderhouden van procedures. Het onderhouden van documentatie. Profiel: Afgeronde HBO opleiding informatica of vergelijkbaar. Minimaal 3-5 jaar werkervaring in het vakgebied. Gedegen inzicht in - en kennis van Windows omgevingen incl. kantoor-automatisering, Databases (Informix Progress SQL serverLAN, WAN. Kennis van Unix AIX en Unix SCO is een pré. Kennis van ITIL. Rijbewijs B en in het bezit van een eigen auto. I> Bereidheid om, incidenteel op andere locaties te werken in Nederland en België. Bent u die professioneel ingestelde teamplayer die wij zoeken en u voldoet aan bovengenoemd functieprofiel dan nodigen wij u graag uit om uw sollicitatie brief en CV aan ons te zenden via volgend email adres m.vbroeck@dehoop.nl of De Hoop Terneuzen BV Postbus 19 4530 AA te Terneuzen ter attentie van mevr. M. van Broeck, P&O functionaris. De Hoop Terneuzen BV is een vooraanstaand speler op de Nederlandse markt die zich actief bezighoudt met de handel in bouwgrondstoffen en de productie van betonwaren voor de woning- en utiliteitsbouw en de weg- en waterbouw. De organisatie kenmerkt zich door daadkracht, ondernemerschap, creativiteit, flexibiliteit en beschikt over een groot netwerk van veelal vaste Op onze volmachtafdeling van ons kantoor te Zierikzee zijn wij op zoek naar een: Medewerker met ervaring m/v Werkzaamheden: Accepteren van risico's op verzekeringstechnische en commercieel verantwoorde wijze binnen de volmacht Zelfstandig kunnen analyseren en beoordelen van verzekeringsaanvragen en mutaties op bestaande polissen en tevens de verwerking daarvan in het automatiseringssysteem Coördinatie en stroomlijnen van verwerking van offertes en aanvragen Telefonisch overleg met verzekeraars met betrekking tot alle voorkomende verzekeringtechnische volmachtzaken Eisen t.a.v. opleiding en ervaring: Meao CE/BE Assurantie-B, eventueel aangevuld met deelcertificaten van vakgerichte opleidingen Relevante opleidingen op schade verzekeringgebied Bereidheid tot verdere studie Aantoonbare ervaring in een soortgelijke dan wel vergelijkbare functie Driekleur verzekeringsgroep Driekleur Verzekeringsgroep bestaat uit een drietal vestigingen van assurantie kantoren in Zeeland. De bedrijven zijn werkzaam op het gebied van advisering en bemiddeling in verzekeringen, hypotheken, pensioenen en financiële dienstverlening. Driekleur Verzekeringsgroep oefent tevens voor een enkele toonaangevende verzekeraars, zoals Nationale-Nederlanden, Algemene Zeeuwse, Europeesche, OVZ, ARAG en Monuta het volmachtbedrijf uit. [jC!c!ih^ Overige wensen: In bezit van rijbewijs Representatieve klantvriendelijke houding Doortastende, ondernemende instelling Bij gebleken geschiktheid wordt een contract voor bepaalde tijd aangeboden, bij goed functio neren wordt dit omgezet in een dienstverband voor onbepaalde tijd. Bent u overtuigd van uw kwaliteiten, wij zien graag uw reactie tegemoet! Wij bieden een functie met een hoge mate van zelfstandigheid waarin u veel vrijheid heeft. Onze branche kenmerkt zich in een hoge mate van veelzijdig heid. Ons bedrijf kent verder een informele en collegiale werksfeer. nva;..iid Graag ontvangen wij uw schriftelijke sollicitatie, eventueel per e-mail, vergezeld van uw curriculum vitae, de sluitingsdatum is 1 december 2005. U kunt deze richten aan: Driekleur Verzekeringsgroep W.J.J. Stadhouders Postbus 404 4300 AK Zierikzee wilbert@driekleur.nl www.driekleur.nl Stichting Welzijnshuis. WELZIJNSHUIS Stichting Welzijnshuis is een zeer recent gefuseerde instelling. Beoogd wordt met deze fusering een sterke en breed georiënteerde welzijnsorganisatie voor Schouwen-Duiveland op te zetten. Het Welzijnshuis bestaat bij de startfase uit de taakvelden jeugd, ouderen, peuterspeelzalen, sociaal cultureel werk en vrijwilligers werk. Per 1 januari 2006 zal ook de kinderopvang onder het welzijnshuis vallen. Binnen de sector Welzijn bestaat een vacature voor de functie van: Sociaal Cultureel Werker (m/v) (36 uur per week) Binnen deze sector wordt met een klein team (4 medewerkers) vorm en inhoud gegeven aan welzijnstaken in de meest brede zin van het woord. Naast een voortzetting van bestaande initiatieven zal op de nieuwe ontwikkelingen en wetgeving worden ingespeeld. De vacature bevindt zich op beleidsmatig niveau. In de aanvangsfase zal de nadruk liggen op jeugd- en jongerenwerk. Wat wordt van u gevraagd? Kennis en ervaring met procesmatige ondersteuning van initiatieven vanuit de diverse bevolkingsgroepen; Beleidsmatig denk- en werkniveau (HBO-niveau); Ervaring met jeugd- en jongerenwerk; Het analyseren en in kaart brengen van wensen en behoeften bij de doelgroep(en) en het vertalen van deze informatie naar (beleidsmatige)oplossingen; Het opstellen van projecten en de coaching, advisering en ondersteuning van de doelgroep(en) tijdens de uitvoering van het project; Goede contactuele en schriftelijke vaardigheden; Flexibel, vindingrijk en creatief; Goed in teamverband en zelfstandig kunnen werken. Het Welzijnshuis biedt: Een dienstverband voor 36 uur per week; Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO Welzijn (schaal 8); Een uitdagende functie en werkomgeving die nog volledig in ontwikkeling zijn. Uw sollicitatie. Uiterlijk 22 november 2005 dient uw sollicitatiebrief ontvangen te zijn bij de Stichting Welzijnshuis, t.a.v. personeelszaken, Postbus 260, 4300 AG Zierikzee. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met C.J. van der Vliet-Hart, sectorhoofd welzijn (tel. 06 - 23 80 41 83). De vacature wordt gelijktijdig intern en extern uitgezet. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Voor het cluster Vlissingen is Monuta op zoek naar Dragers (m/v) die op afroep inzetbaar zijn Op de dag van de uitvaart zorgt de uitvaartverzorger ervoor dat de plechtigheid verloopt overeenkomstig de wensen van de nabestaanden. Dragers spelen op het moment van dit laatste afscheid een grote rol en leveren een belangrijke bijdrage aan de kwaliteit van onze dienstverlening. Wat verwachten wij van je? je bent woonachtig in Vlissingen of omgeving; je bent dienstbaar ingesteld; je wilt iets betekenen voor de medemens; je beschikt over voldoende tijd; je bent klantgericht en collegiaal; je bent flexibel qua werktijden. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Klaas Bos, teamleider uitvaartverzor ging, telefoonnummer 06 - 51 54 01 92. Heb je belangstelling voor deze functie? Stuur je brief, o.v.v. vacaturenummer 72, binnen twee weken, naar Monuta Holding NV, afdeling Personeel Organisatie t.a.v.Tilly Huisman, Postbus 20, 7300 AA te Apeldoorn. Uitvaartzorg en -verzekeringen zijn op zoek naar de volgende medewerker: MEDEWERKER FINANCIËLE AFWIKKELING M/V (20 uur) Zeeland Investments Beheer BV is beheerder en initiatiefnemer van beleggingsfondsen. Proventus BV is betrokken bij de plaatsing van de beleggingsfondsen. Beide bedrijven zijn gevestigd aan de Markt in Middelburg en werken nauw samen bij de oprichting van Vastgoed CV's waarin beleggers investeren. Tevens wordt van deze fondsen de volledige administratie gevoerd. Er wordt gewerkt in een klein team, waardoor de werkzaamheden zeer gevarieerd zijn. Het aantal uren kan flexibel worden ingevuld. Wat zijn je taken? Controle uitvoeren op de administratieve organisatie Opstellen halfjaarcijfers en jaarrekeningen Beheren openstaande posten Waar moet je over beschikken? HBO Bedrijfseconomie of relevapte,werkervaring Uitgebreide kennis van Office en Exact Interesse in deze functie? Stuur dan je schriftelijke reactie naar: ZIB/Proventus t.a.v. Nathalie Oosterlinck-IJsebaert Postbus 160, 4460 AD Middelburg Voor meer informatie over ZIB en Proventus: www.zibcv.nl (j?eeland<^v°ve Acquisitie voor deze vacature wordt niet op pri/s gesteld. Komt u bij ons werken I Beenhakker comfortmeubelen Beenhakker Comfortmeubelen staat voor: Het op maat leveren van comfortabele, hoogwaardige zit- en slaapmeubelen. Hierbij staat de service, in de meest brede zin van het woord, centraal. De totale service bestaat uit een goed, vakkundig en geduldig advies bij verkoop, een correcte aflevering en een snelle after-sales sen/ice. Wegens succes zijn wij op zeer korte termijn op zoek naar: parttime verkoop medewerk(st)er (12 uur p/w) voor onze vestiging in Kapelle (Zld.) Jufferswegje 12 Functie eisen verkoper Beenhakker Comfortmeubelen: Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift Representatieve uitstraling MBO opleidingsniveau Ervaring in verkoop gewenst Enige medische kennis Klantvriendelijke (sociale) instelling Zelfstandig kunnen werken Taken van verkoper Beenhakker Comfortmeubelen: De medewerker is verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken in de showroom Adviseren van klanten Afhandelen van service Administratieve handelingen Beenhakker Comfortmeubelen biedt: Een leuke baan in een gezellig team Goed secundaire arbeidsvoorwaarden Flexibel in te delen werkweek Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Boons op het hoofdkantoor in Capelle aan den IJssel, 010-45 80 088. Belangstellenden kun nen hun schriftelijke sollicitatie binnen 8 dagen richten aan: Beenhakker Comfortmeubelen T.a.v. de heer R. Boons Postbus 119, 2900 AC Capelle aan den IJssel r.boons@beenhakker.nl www.beenhakker.nl Timesavers International B.V. te Goes is een dochter van Timesavers Inc. te Minneapolis, US. Zij ontwikkelt, produceert, verkoopt en onderhoudt industriële breed- bandschuur en slijpmachines onder de merknamen Timesavers, Sandingmaster en Grindingmaster. Het bedrijf in Goes telt ca. 90 medewerkers. SANDINGMASTER GRINDINGMASTER Ter versterking van diverse afdelingen zijn wij op zoek naar: Tekenaar - Constructeur (WTB - HTS/TU) De functie Binnen de afdeling Mechanical Engineering help je mee aan de ontwikkeling van mechanische constructie van de Timesavers machines. Je vertaalt klantenwensen, interne orders of ideeën naar functionele specifica ties, waarbij je de constructies zelfstandig uitdenkt, uitwerkt (tekent) en uittest. Daarnaast voer je een a projecten binnen de organisatie uit. Je hebt regelmatig overleg met de verschillende afdelingen, klantene toeleveranciers. Wat vragen wij? - Een opleiding WTB - HTS/TU niveau - Kennis van de moderne software - Inzicht in de machinebouw. Enkele jaren ervaring is een pre, maar niet noodzakelijk - Pro-actieve en systematische aanpak, projectgericht, accuraat - Zelfstandig kunnen werken - Communicatief vaardig Area Sales Manager (HBO) De functie Je bent omzet- en resultaatverantwoordelijk voor een aantal product markt combinaties. Je draagt zorgvw de pre-sales, sales en after sales voor deze regio. Je reist intensief om naast een stuk account managemen ook vakbeurzen te bezoeken en Timesavers te representeren waar dat nodig is. Binnen Timesavers word - optimaal ondersteund door een verkoop binnendienst en kun je terugvallen op technische specialisten. Jou activiteiten bestaan enerzijds uit het zoeken en acquireren van nieuwe relaties dealers en/of agenten? anderzijds uit het ondersteunen en verder ontwikkelen van bestaande relaties. Je rapporteert aan de Direct:' Sales Marketing. Wat vragen wij? - Een HTS-wtb opleiding (of gelijkwaardig niveau) aangevuld met verkoop marketing gerichte cursussen - Ten minste 3 jaar succesvolle ervaring in een soortgelijke verkoopfunctie, bij voorkeur met technische kapitaalgoederen (machines) en een internationale setting - Kennis van de Engelse en Duitse taal is absoluut noodzakelijk, Frans of Spaans is een pré - Sensitief in het zakendoen met "vreemde" businessculturen, slagvaardig en tactvol Medewerker Spare Parts (MBO) De functie Je bereidt aan de hand van aanvragen van klanten het uitbrengen van offertes voor en je verzorgt de orde- welke zowel commercieel als technisch correct dienen te zijn en je voert hiertoe telefonisch en/of schrifte/ overleg met klanten, leveranciers en logistieke technische afdelingen binnen ons bedrijf. Voorts voer zelfstandig de offertes en orders in in onze databases en begeleid je verder de afgesloten orders t/m 4 verzending in alle opzichten. Je rapporteert aan de Manager After Sales Service. Wat vragen wij? - Een MBO niveau (WTB) - Affiniteit voor administratie en een commerciële instelling - Kennis van de Engelse en Duitse taal, Frans is een pré Reageren? Stuur een e-mail of brief met C.V. naar Timesavers Int. B.V., t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Mevr. G. J. Trimpe, Postbus 68, 4460 AB Goes, Gtrimpe@Timesaverslnt.com. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. h D Als dienstverlenend bedrijf in de wereld van de elektronica speelt DCI Electronics een meer dan bescheiden rol. Ontwikkeling van klantspecifieke producten, het verlenen van service aan allerhande apparaten en de productie van elektronica vormen de hoofdactiviteiten. Opdrachtgevers m.n. verspreid over geheel Nederland, zijn te vinden binnen de overheid, de maritieme sector en tal van apparatenbouwers. In verband met toenemende vraag van onze klanten zijn wij op zoek naar een enthousiaste: Servicemedewerker elektronica (m/v) Functie-informatie: Je wordt belast met allerhande werkzaamheden zowel in de werkplaats als op locatie waarbij een beroep wordt gedaan op je vakkennis in de elektronica. Wij verwachten van de kandidaat: voldoende vakkennis praktisch ingesteld een MBO of HBO opleiding klantvriendelijk gedrag bereid te werken op onregelmatige werktijden woonachtig in de regio Zeeland. Functie-informatie: Aan de hand van aangedragen besteladviezen draag je zorg voor de inkoop van elektronicacomponenten. Samen met werkvoorbereiding vorm je de basis voorde assemblage van onze producten. Je maakt afspraken met leveranciers om dit proces optimaal te laten verlopen zonder daarbij de kosten uit het oog te verliezen. Wij verwachten van de kandidaat: een afgeronde HBO opleiding ervaring met inkoop kennis van elektronica stellen we op prijs woonachtig in de regio Zeeland. Wij bieden: Een gevarieerde job binnen een enthousiaste groep collega's, een passende beloning en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Ben je geïnteresseerd? Richt dan je sollicitatie aan: DCI Electronics vof t.a.v. de directie Postbus 100 4420 AD Kapelle E-mail: info@dci-electronics.nl Tel. 0113 344880 www.dci-electronics.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 46