Giro 4007 PZC l Van der Hooft ARENSMAN 's-Gravenhage www.juconi.nl Liberia: niet om aan te zien Sluit je ogen niet. Geef. Giro 999 vrijdag 11 november 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Heel blij zijn wij met de geboorte van onze zoon Nander Etienne 8 november 2005 Fernand Bachet en Mathilde Bachet-de Vlieger Martinus Nijhofflaan 63 4481 DH Kloetinge Overleden Wij staan niet altijd stil bij het woord "Samen maar het is een groot gemis als "Samenuit je leven verdwenen is. We kunnen het eigenlijk niet bevatten, maar tot ons onuitsprekelijk verdriet is heel plotseling en veel te vroeg, overleden mijn geliefde vriend, onze zoon, schoonzoon, broer, schoonbroer en oom Ivan Weemaes vriend van Deborah Pauwels Hij is 36 jaar geworden. Clinge: Deborah Pauwels Clinge: Theo en Lea Weemaes- Vertenten Clinge: Edy en Leonie Pauwels- van Eetvelt Kieldrecht: Marianne en Karei de Smedt- Weemaes Sarah en Bart Nicolas Clinge: Gino t en Sandra Weemaes- van Remortel Joey Leo Bolleman Clinge: Robbie en Bemadette Weemaes-van de Velde Gino, Yannick Hulst: Frank en Petra Weemaes- van Acker Amsterdam: Daniëlla Pauwels 4567 AC Clinge, 9 november 2005 's-Gravenstraat 127. Zaterdag 12 november tijdens de mis van 19.00 uur in de parochiekerk van de H. Henricus te Clinge zal Ivan speciaal worden herdacht. U kunt afscheid nemen van Ivan in het uitvaartcen trum van Dela, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 13 november van 18.00 tot 18.45 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 14 november om 10.30 uur in eerder genoemde kerk, waarna de begrafenis zal volgen op de r.k. begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in "De Troubadour", 's-Gravenstraat 172 te Clinge. Geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dag Ivan, we zullen je missen Edy, Leonie en Daniëlla Onbegrijpelijk dat je er niet meer bent. In onze harten leef je voort. Theo en Lea Marianne en Karei Sandra en Leo Robbie en Bemadette Frank en Petra Dag toffe ome Ivan Sarah en Bart Nicolas Joey Gino, Yannick Vol verbijstering en ongeloof namen wij kennis van het overlijden van Ivan Weemaes Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde en toe gewijde werknemer. Onze gedachten gaan uit naar Deborah, zijn ouders, familie en vrienden. Wij wensen hen veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. Albert en Linda Mel Wessel, Quinten Installatiebedrijf Mei Stationsstraat 39 Axel It is with deep sadness that we have to announce the death of our father grandfather and uncle Windsor Rees Griffiths on Wednesday 9 november 2005 aged 71 All his many friends can pay their respect on Monday 14 november 2005 between 12.30 and 13.30 in the funeralcentre of Monuta "De Voorzorg", Industrie weg 20 in Vlissingen. After which a service will be held at 14.00 in the O.L.V. parochiekerk, Singel in Vlissingen. The family then will take him to the crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg, the ceremony will take place between 16.00 -16.30. We will all join together for his wake at 17.00 in the Hotel Elisabeth, Singel 2 in Vlissingen. Contact person: S. Montgomery Phone number: 0118-629685 Bloemenman, rust zacht Directie en personeel Café Hoppit "De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar met dankbaarheid om zijn liefde, delen wij u mede dat ge heel plotseling is overleden mijn zorgzame man, onze vader en opa Adriaan Janisse in de leeftijd van 79 jaar. De dijk, de schepen en de zee, dat was je leven, je was tevree. Westkapelle: J. Janisse-Hugense Vlissingen: Corrie en Cor Lampert Lodewijk en Joyce Stefan en Irene Westkapelle: Lou en Margreet Janisse Anne, Lourens Zoutelande: Leida en Adri Stroo Maarten Westkapelle: Noach en Carla Janisse Matthijs, Frank, Rens Westkapelle: Hanneke en Jan van Boxtel Mathieu Westkapelle: Adriaan en Mirjam Janisse Amanda, Jelle 4361 BJ Westkapelle, 9 november 2005 Koestraat 88 Mijn man en onze vader is thuis, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op zaterdag 12 november van 16.00 tot 18.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 14 no vember om 12.15 uur op de begraafplaats te Westka pelle. Vertrek vanaf het Jeugdgebouw aan de Markt te West kapelle om 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Jeugdgebouw. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis van het plotseling over lijden van onze geliefde zwager en oom Adriaan Janisse We wensen Jo, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Domburg: J. Hugense C. Hugense-Comelisse Middelburg: P. Rison-Hugense Aagtekerke: A.C. Corre-Hugense neven en nichten De strijd heb je nimmer opgegeven, WmK zelfs toen het einde werd verwacht. JgSk Je bleef geloven in het leven, vol liefde, zorg en levenskracht. Als leven lijden wordt, is rusten goed. Verdrietig geven wij u kennis dat is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Kees de Jonge echtgenoot van Marie de Jonge-Hoonderd in de leeftijd van 80 jaar. Marie de Jonge-Hoonderd Corry en Lex Silvia en Rob Annemiek en Stephan Sven, Emiel Jan-Kees en Centien Corné Heinkenszand, 9 november 2005 Correspondentieadres Dorpsstraat 80,4451 AC Heinkenszand Zondag 13 november zal hij in het bijzonder worden herdacht tijdens de viering van 9.00 uur in de paro chiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. De uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 14 november om 13.30 uur in de parochiekerk te Hein kenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het r.-k. kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er in Ontmoetingscentrum 'de Stenge' gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar allen die ons de laatste jaren hebben bijgestaan. In het bijzonder de medewerkers vanAllévo. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies Wml jpt'lIj gratis informatiepakket tel. 0118 -612868 Veerseweg 36,4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekam.nl Tot ons groot verdriet is na een moeilijk laatste levensjaar onze altijd bezige moeder en lieve oma plotseling overleden Jacoba Jacomina van der Wel-Beije Ridder in de orde van Oranje Nassau Sinds 23 april 1998 weduwe van Dirk van der Wel 29 maart 1923 t 9 november 2005 Wij zullen haar allemaal vreselijk missen. Barendrecht: Digna van Meulen-van der Wel Jan van Meulen Erik, Inge en Henk, Fokke, Sjoerd Barendrecht: Clara van der Wel Piet van der Steen Bart, Jasper Rotterdam: Annemiek van der Wel Piet Hein van Gilse Yonathan, Dinesha, Salomen Overveen: Pieter van der Wel Narda van der Harst 4331 VE Middelburg Meestoof 100 Onze moeder is thuis. Gelegenheid tot bezoek op zondag 13 november van 15.00 tot 17.00 uur. De herdenkingsdienst zal gehouden worden op maandag 14 november om 12.30 uur in de Koor kerk, Koorkerkhof te Middelburg. De begrafenis zal aansluitend om 14.00 uur plaats vinden op de algemene begraafplaats aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van de begraafplaats. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, goed heid en eenvoud, heb ik afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde vrouw Cornelia Jannetje van Roosmalen-Kramer Yerseke Krabbendijke 27 augustus 1918 10 november 2005 A.B. van Roosmalen Valckenisseweg 21 4411 BN Rilland De dienst van Woord en Gebed wordt maandag 14 november om 13.30 uur gehouden in "De Levens bron", Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Rilland. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in "De Levensbron" ge legenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Vandaag ontvingen wij het droeve bericht dat is overleden onze lieve buurvrouw mevrouw Van Roosmalen Henk en Nelly in 't Veld Jan-Piet en Jannien Saman Stijn Jan-Willem Pieper en Klarize de Goffau Na een kort ziekbed is rustig ingeslapen onze moe der, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Janna de Steur-Bimmel weduwe van Laurens de Steur 9 april 1915 Domburg 10 novem ber 2005 Wattenwil (Zwitserland): L. de Steur Rotterdam: A. de Steur W. de Steur-Lampers Vlissingen: J. Homburg-de Steur H. Homburg Ovezande: J. de Steur O. de Steur-van Trigt Klein- en achterkleinkin deren ledereen die haar aandacht en zorg heeft gegeven willen wij van harte bedanken. Zorgcentrum Simnia, Domburg Correspondentieadres: Mendelssohnlaan 13 4384 MP Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 14 november a.s. van 12.30 tot 13.00 uur in Ontmoe tingscentrum 'Schuttershof', aan de Kanonweistraat 30 te Domburg. Aansluitend zal de afscheidsbijeenkomst worden gehouden, waarna om 13.30 uur de begrafenisplech tigheid zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats te Domburg (ingang 'Schuttershof'). Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd ontmoetingscentrum. Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www. pete rbutler.nl Uw Vertrouwen Waard Begrafenisondernem ing C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25,4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland Want Gij zijt mijn verwachting, Here HERE, mijn vertrouwen van mijn jeugd aan; Psalm 71:5 In dit verlangen en vertrouwen is van ons heengegaan onze lieve Cornelia Maria Jongepier-den Hollander sinds 25 april 1975 weduwe van Adriaan Jacobus Jongepier onze (tante) Cor 22 mei 1914 i" 10 november 2005 Zij leefde zeer mee met haar fa m ilie en had zo onder ons haar speciale plaats. Middelburg: Henny den Hollander-Olijrhook Neven en nichten Vermeulen Neven en nichten Ingelse Neven en nichten De Rijke Neven en nichten Den Hollander Familie Braat-Jongepier 't Gasthuis, afd. Singel Noordpoortplein 2, Middelburg Wij zijn het personeel van deze afdeling heel dankbaar voor de liefde en zorg die ze daar ontvangen heeft. Correspondentieadres: H.K. den Hollander-Olijrhook Westerscheldestraat 203 4335 NH Middelburg De dienst van Woord en Gebed zal D.V. gehouden worden op maandag 14 november om 11.45 uur in de Christelijke Gereformeerde Kerk, de "Gasthuiskerk", Lange Delft 94 te Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er van 11.30 tot 11.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de ontmoe tingsruimte van de kerk (ingang Barbaragang). De begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats Westelijke Oude Havendijk te Middelburg, om 13.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. Irna Kreuk-Slingerland 14.april 1952 29 september 2005 I Dankbaar zijn we om de herinnering, al doet het afscheid pijn, als om een waardevol geschenk, om watje voor ons hebt mogen zijn. Dankbaar zijn we om al het mooie dat je ons hebt gegeven, zodat jij, zolang wij zijn, in ons blijft verder leven. Wij willen iedereen bedanken voor uw steun en maj ven die wij mochten ontvangen tijdens Irna haar ziekte en na haar overlijden. Het is een troost voor ons om te weten dat zij bij^ mensen geliefd was. i Cees Kreuk Bas en Esmeralda J. Slingerland K. Slingerland-Boudesteijn Bruinisse, november 2005 Informatie, advies en om steuning m.b.t. gezom zorg, gehandicaptenvoi ZorcInpo v k.. a ningen, jeugdzorg en problemen rondom WAO li Telefonisch bereikbaar van maani1-'' t/m vrijdag van 09.00-13.00 u Tel: 0113 - 212783 E: zorginfo@klaverbIadzeeland.nl ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 i 11 Stichting Hoop voor Straat- en Zwerfkinderen ...mijn dochter en haar man zijn toen vermoord. Ku zit ik met hun baby. Hoe moet ik die in leven houden? We hebben al twee dagen niks gegeten..." "...en toen zeiden ze tegen mijn vader dat hij bij ons op schoot moest liggen. Ze sneden zijn hoofd eraf. We zijn drie dagen blijven zitten met dat hoofd..." Tineke Ceelen, Stichting VluchttlS "Ik bespaar u de foto's van mensen. Hun gezichten spoken hele dag door mijn hoofd. Mijn springt zowat van woede. We wat doen. U ook." lil Stichting Vluchteling, Den Haag www.vluchteling.org WORD VRIEND VAN EEN VLUCHTELING

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 36