dinsdag 8 november 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberiohten@pzc.nl Geboren öeboren! Onze tweede kleinzoon OLAF 7 november 2005 Wijnand en Janneke van Gessel Wij zijn er zó blij mee Ontzettend blij zijn wij met de geboorte van TESS Tessa Maria Ebrina 6 november 2005 dochter van Joram Henriette Loenen zusje van Max Pres. Wilsonstraat 17 4334 GA Middelburg Overleden le was altijd blij, opgewekt en vrolijk. Je speelde graag met ons. Nooit kon ons iets gebeuren tot dat ene moment. Het zal altijd bij ons blijven; de stilte die tot ons kwam. We zullen je nooit vergeten, rust nu zacht, lieve Eline. Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van ons allerliefste dochtertje en zusje Eline Geboren te Knokke op 5 maart 2004 Overleden te Eeklo op 5 november 2005 Marco, Sabine en Annick van de Wijnckel- Van den Bossche Valeiskreek 7 4529JR Eede In besloten kring nemen wij afscheid van haar. Wij willen familie, vrienden en bekenden bedanken voor de steun in deze moeilijke tijd. Alleen schriftelijke condoleances. Waarom zijn er zoveel tranen waarom is er zoveel pijn waarom mag dit kleine meisje niet meer bij haar papa, mama en zusje zijn... Diep geschrokken en bedroefd zijn wij door het plot selinge overlijden van Eline dochtertje van onze werknemer en collega Marco en Sabine v.d. Wijnckel zusje van Annick Wij wensen Marco, Sabine, Annick en verdere familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Albert en Anita Paridaen-de Croock Personeel loonbedrijf Paridaen Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen... Els Het gezin van Els en de familie Dijkers wensen we sterkte en troost toe. We leven met jullie mee. Ronald en Laura Marc en Michelle Timo Sjaco Het is mijn tijd Ik moet gaan Misschien wat vroeg Maar he t is goed zo En als je me mist Kijk om je heen be zon, de zee, een regenboog Een vogel in de lucht.... Kijk om je heen benkaanmij En ik zal er zijn. xxx San Sandra Weststrate 20 januari 1966 16 november 2005 Wemeldinge: Annie Weststrate-Meijaard Stoffel Weststrate (t 2002) Wemeldinge: Marjan en Marion Schouten Wemeldinge: Geraa en Kees Ventevogel Oudelande: Anita en Jan Harinck Wemeldinge: Marcel en Heike Weststrate Wemeldinge: Isabella Weststrate en Adriaan Allewijn Neven en nichten Correspondentieadres: Oudelandse Polderdijk 4,4436 RD Oudelande Wie wil kan afscheid nemen van Sandra op donder dag 10 november van 19.15 tot 20.00 uur in rouw- centrum Peter Butler, Maalstede la te Kapel le. Wij nodigen u uit om samen afscheid te nemen van Sandra op vrijdag 11 november om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg (bereikbaar via A58 afrit 38). Na het samenzijn in het crematorium, ontmoeten wij elkaar vanaf 15.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Bloemen mogen van lila, roze, paars, wit tot fuchsia Verdrietig zijn wij om het verlies van onze Lieve Sandra tante Jo A oom Lein Neven en nichten Weststrate Lieve San We zullen je warme vriendschap erg missen. Marten, Linda en kids Sanne tje We zullen je missen. EricAJanita, Diana, JoostABianca, Peter, JohnASandra Achter de tranen van verdriet, schuilt een glimlach van de herinnering Je bent wel weg, maar verlaat ons niet. Dag lieve San Ingrid,Geo en Tim Met groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gelief ae collega Sandra Weststrate Veel bewondering hebben wij voor de wijze waarop Sandra streed tegen haar ziekte. Ontroerd zijn we door Sandra's aandacht voor haar collega's tot het laatste moment. Sandra's enorme werklust, opgewekte karakter en collegialiteit zullen we erg missen. Dankbaar zijn we voor de vele jaren die Sandra met grote inzet binnen ons bedrijf gewerkt heeft. Wij wensen Sandra's naaste familie en vrienden veel sterkte. Namens (voormalige) directie en medewerkers van Gévier BV. Helaas hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze fijne collega Sandra Weststrate Wij zullen haar positieve inbreng en collegialiteit missen. Wij wensen familie en vrienden veel sterkte toe. Namens de Ondernemingsraad Gévier BV Lieve Sandra Je lef en moed zijn onbeloond gebleven. Je verdiende zoveel beter Personeelsvereniging Gévier Haar leven was vervuld van liefde en zorg. Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, dochter en schoondochter Paula Jeronimus-de Kam in de leeftijd van 54 jaar. Wissenkerke: Kees Jeronimus 's-Heerenhoek: Evelien en Patrick, Kyra Ovezande: Denny en Marina Kamperland: J. de Kam E. de Kam-Meulenberg Wissenkerke: C. Jeronimus L. Jeronimus-Breas (in herinnering) 5 november 2005 Dorpsweg 22 4491 EK Wissenkerke Woensdag 9 november is er van 19.30-20.00 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in rouw centrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 10 november om 13.00 uur in 'Zaal onder de Toren' te Wissenkerke, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in voornoemde zaal gelegenheid tot condoleren. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante Paula Jeronimus Koudekerke: M.C. Jeronimus P.E. Jeronimus-Stouthamer Kamperland: M.D. Clement-Jeronimus A. Clement Kloetinge: D.M. Geuze-Jeronimus C.M. Geuze Neven en nichten 5 november 2005 Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlij den van onze nicht Paula Jeronimus-de Kam mevr. A. Meulenberg Verhulst Frans en Sjanie Dick en Diny Simon en Marian Ineke Suzie en Piet Frans en Betsy Paola en Theo We wensen Kees, kinderen, Ome Jan en Tante Bep en verdere familie veel sterkte toe. Wissenkerke, 5 november 2005 Intens aangeslagen en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve vriendin en buurvrouw Paula Jeronimus Wij wensen Kees, Evelien Patrick. Denny Marina en verdere familie veel kracht en sterkte toe, om dit verlies te dragen, namens de buurt: Toon Katy Piet Dinie Ank Leon Piet Suus Nico Marijke Bas Karina Anton Tiny Joop Wanda Freddy Willeke Wissenkerke, 5 november 2005 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Paula Jeronimus-de Kam echtgenote van onze brandweercollega Kees Jeronimus. Wij wensen Kees, kinderen en familie heel veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Brandweer Kamperland Bestuur, leden en oud-leden Niet geheel onverwachts, maar toch diep geraakt zijn wij door het overlijden van Paula Jeronimus Vrouw van onze medewerker en collega Kees Jeronimus. Wij wensen Kees, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Wissenkerke: Arie en Ria Marcusse-de Pree Sandra Astrid Pieter Karola Wissenkerke: Maurice en Renate Loonbedrijf Marcusse Dorpsweg 4 4491 EK Wissenkerke Voor altijd in ons hart, Voor altijd in onze gedachten. Het verdriet van jouw gemis kan niemand ons verzachten. Intens verdrietig zijn wij dat je niet meer bij ons bent. Wij bewonderen je kenmerkende moed en waardig heid. Wij missen onze zorgzame, liefdevolle partner, papa en opa Theo Josephus Leonardus Tas geboren 30 juni 1946 te Sluis en Overleden 6 november 2005 te Temeuzen, na voor zien te zijn van het sacrament der zieken. Sluis: Marjo Nieskens Annick en Wim de Feijter-Tas Quinty Ridderstraat 9 4524 BP Sluis De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 11 november 2005 om 10.00 uur in de H. Johannes de Doperkerk te Sluis, waarna de crematieplechtigheid in besloten kring plaats vindt. U bent in de gelegenheid om te condoleren na de uit vaartdienst in voornoemde kerk. Wilt u indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Toch nog onverwacht moeten wij afscheid nemen van ons gewaardeerd fractielid Theo Tas Wij wensen Marjo, Annick, Wim en verdere familie veel sterkte met hun grote verlies. Fractie WD/Gemeentebelangen gemeente Sluis Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotse linge overlijden van Theo Tas Hij is 16 jaar raadslid geweest, waarvan 9 jaar in de voormalige gemeente Sluis, 4 jaar in de voormalige gemeente Sluis-Aardenburg en 3 jaar in de huidige gemeente Sluis. Theo was een sympathiek mens die zich op zorgvul dige wijze en met veel werklust voor ons gebied en haar inwoners heeft ingezet. We zullen hem erg mis sen en kijken met waardering op zijn inspanningen terug. We wensen zijn partner, dochter en verdere familie veel sterkte toe. De gemeenteraad, het college van Burgemeester en Wethouders en de medewerkers van de gemeente Sluis, J.F. Sala, burgemeester mr. P.T.G. Claeijs, griffier mr. T.A.M. Reijns, gemeentesecretaris Oostburg, 8 november 2005 Elk afscheid is de geboorte van een herinnering. Bedroefd omdat wij haar zullen missen, dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan heeft en opge lucht omdat haar lijden niet langer meer hoeft te duren, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Ad Brasser (Adriana Maria) West Souburg Koudekerke 21 augustus 1938 7 november 2005 Vlissingen Jacco Jasperse Inge (Jmbgrove Faye Vlissingen Jan Bart Jasperse MarjonTilroe Chloe Wij danken allen die haar in de afgelopen jaren hebben bijgestaan en voor haar het leven minder zwaar hebben gemaakt. Correspondentieadres: Rosenburglaan 243 4385 KL Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donder dag 10 november van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal worden gehouden op vrijdag 11 november om 11.00 uur in de Ontmoetingsruim te achter de Immanuëlkerk aan de Anthonissen- straat te Koudekerke. Aansluitend zal om pim. 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde Ontmoetingsruimte. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, ver zoeken wij u deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar dat haar lijden voorbij is, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve dochter, zuster, schoonzuster en tante Adriana Maria Brasser in de leeftijd van 67 jaar. Middelburg: J. Brasser "f M. Brasser-Koole Vlissingen: M.A. Reijnierse-Brasser L. Reijnierse Koudekerke: B.J. Brasser M.J. Brasser-Pattenier Middelburg: M. Doeleman-Brasser G.W.M. Doeleman Neven en nichten Koudekerke, 7 november 2005 een zucht is onzichtbaar net als de wind de nacht is onzichtbaar als de dag begint onzichtbaar zijn de dingen die ik kwijt ben die ik nooit meer vind maar met mijn ogen dicht zie ik alles wat mijn hoofd verzint Met veel verdriet deel ik u mede dat, toch nog veel eerder dan verwacht, is overleden mijn lieve, zorg zame moeder Jeannette Martha Gijsman Geboren: Kampen, 10-5-1938 Roy H.J. Gijsman Correspondentieadres: Schoolstraat 20 4341 AJ Amemuiden Volgens de wens van Jeannette zal het afscheid in zeer kleine kring plaatshebben op woensdag 9 november. - Geen bloemen - Overleden: Arnemuiden, 4-11-2005 Als God spreekt, dan zwijgen wij. Geheel onverwacht is van ons weggenomen mijn lieve, zorgzame levenspartner, onze lieve moeder en oma Al ie Gijsbertsen Ermelo, 26 augustus 1932 - Goes, 6 november2005 Haar leven was vervuld van liefdevolle zorgzaamheid. 's-Gravenpolder: Jan van de Beek Oudelande: Herman en Christian van de Beek-Traas Suzanne, Peter Goes: Willemien van de Beek en Lex Jonkers Correspondentieadres: Kastanjestraat 36, 4431 CV 's-Gravenpolder De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 10 november om 13.30 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 13.00-13.30 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegen heid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. by' Hij had alles wat hij wou, I een huis - een bed - een brood, maar sinds hij haar verloren had was hij een beetje dood. Toon Hermans. Vandaag hebben wij na een langdurig ziekbed af scheid moeten nemen van Comelis Mesman weduwnaar van Adriana Maria Bijl op de leeftijd van 76 jaar. Halsteren: Joke Theunisse-Mesman Jan Theunisse Marloes Spijkenisse: Nellie Schoenmakers-Mesman Chris Schoenmakers Vincent Wendy en Thomas Esmeralda Brigitte Biddinghuizen: Corrie Griffioen-Mesman Janpeter Griffioen Temeuzen, 7 november 2005 Verpleeghuis Ter Schorre Correspondentieadres: Joke Theunisse-Mesman Esdoomlaan 27 4661 TB Halsteren De crematieplechtigheid zal plaatshebben op zater dag 12 november om 14.00 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c, Temeuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Xruiningen St. Ca tharineslCa n. XapeCCe XapeCCe Xruiningen St. CatharinesfCan.) Xruiningen XapeCCe ~WemeCdinge XapeCCe :J.J. Serman-~Westveer Adne en Annie Qretha en Jaap Martien en MeCeen TCCy en 3Vim Johan en Manneke Xlarja en Jan 'Piet P.J. ~Westveer S.A. "Westveer-'Bruinooge MarceCen Wietske AngeCique en Jan Xees Intens verdrietig zijn wij, dat na een (even, wat in het teken stond van Qods natuur, toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze Cieve Broer, zwager en oom Johannes 'Westveer in de leeftijdvan 79 jaar XapeCCe, 5 november 2005 Geschokt en bedroefd hebben wij kennisgenomen het overlijden van onze buurman (c/o cff'lestoee.r* De heer Westveer heeft na de bouw van de "Res Appelgaard" alles gedaan om onze tuin tot een b>| menzee te maken. Zijn betrokkenheid was zeer gigj tijdens de aanleg, maar ook deze 9 pren de gel* verzorging. Daarnaast hebben wij hem leren kennen^ een sympathiek mens in onze flat, met voor ieder e? vriendelijk woord. Wij zullen hem heel erg missen. Wij wensen Coby, kinderen en kleinkinderen veelsf©i te toe. Bestuur en bewoners van "de Appelgaard" Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij, die het aangaat is het niet erg. ik heb genoeg geleden. 1, Wel voor hen die ik achterlaat, vaarwel en wees tevreden. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voorajj wat hij betekend heeft, moeten wij u tot onze di droefheid mededelen, dat van ons is 1 mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Urbain Carolus Ludovicus de Valcke echtgenoot van Augusta Deuninck Op 81 -jarige leeftijd. Aardenburg: Augusta zijn ei de Valcke-Deuninck St. Kruis: Gerard de Valcke Vught: André de Valcke en Nelly Latupeirissa Joep Merel Eva Malu Sisera St. Kruis: Herman en Magda de Valcke-Verstraete Stefan Cindy en Merlijn Stephanie zijn kinderen en kleinkindm Aardenburg, 6 november 2005 Gaaiperswei 109,4527 HD Een speciaal woord van dank aan Dr. Jongsma, Dr.| De Bruyne en de medewerkers van Coensdike. De uitvaartviering waartoe u wordt uitgenodigd a! plaatsvinden op zaterdag 12 november 2005 ccf 10.30 uur in de r.-k. Parochiekerk van H. Mart Hemelvaart te Aardenburg, waarna aansluitend if begrafenis zal plaatsvinden op de r.-k. begraafplaat' aldaar. De familie komt samen om 10.15 uur in de kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren var de dienst vanaf 10.00 uur achter in de kerk. Degenen die geen kennisgeving mochten ontvangal hopen wij toch te bereiken met deze advertentie. Zondag ontvingen wij het droevige bericht d overleden Urbain de Valcke "Ban" was 50 jaar werkzaam in ons bedrijf. Wij herinneren ons in hem een man van werf; woorden maar met hart voor zijn werk. Wij wensen Gusta, kinderen en kleinkinderen hes veel sterkte toe in deze tijd. Albert en Anita Paridaen-de Croock Personeel loonbedrijf Paridaen Toch nog onverwacht is overleden onze geliefd zwager en oom Izaak de Kam Vlissingen: D. de Looff E.P. de Looff-de Bruine Wissenkerke: J.D. de Looff (in herinnering) M.W. de Looff-Verburg Neven en nichten Vlissingen, 5 november 2005 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons erelid Izaak de Kam Wij wensen de familie en overige nabestaanden vee sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden Brassband Ons Genoegen te Kamperland f Uit ons zicht verdwenen maar nooit uit onze herinnering. Niet meer binnen ons handbereil maar toch zo heel dichtbij. Bedroefd, maar dankbaar dat haar verder lijde bespaard is gebleven, geven wij u kennis van hu overlijden van onze moeder, grootmoeder en ovtf grootmoeder Jannetje Martina Johanna T emmerman-Korstanje sinds 9 mei 2004 weduwe van Francois Temmerman in de leeftijd van 85 jaar. Vlissingen: Matty van Grol-Temmerman Daan van Grol Anita en Jos; Stefan, Laura Diana en Ray; Sebastiaan Ron en Natascha Roosendaal: Sjaak Temmerman Yvonne Temmerman-de Poorter Shirley en John; Rebecca, Leroy Dennis en Ria Vlissingen, 6 november 2005 Correspondentieadres: Ebbenberg 18 4708 EK Roosendaal De afscheidsdienst, die geleid wordt door ki mevrouw Y. Jansen van het Leger des Heiis, s gehouden worden op donderdag 10 november cc 14.00 uur in de aula van het crematorium aan c Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waart» aansluitend de crematie zal plaatsvinden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid 4 familie te condoleren in de ontvangkamer van te crematorium. Voor meer familieberichten zie pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 48