Van Liere gokt op vijftien goals PZC Rapide vaster op tweede plaats Soccertoernooi gaat definitief naar Terneuzen Middelburg haalt uit in topper tegen Goes Aanvaller is na overgang van SSV'65 gelukkig bij Heinkenzand Neffen d'Eule wint topper topscorer Ook bestuur amateurs achter doorstroming uitslagen Wisse verbetert persoonlijke en Zeeuwse records John Honig verstevigt koppositie agenda dinsdag 8 november 2005 door Euqène de Kok HEINKENSZAND - Toen Pic- ter van Liere vorig seizoen hoor de dat er een legertje nieuwelin gen naar SSV'65 zou komen, trok hij zijn conclusies en be sloot terug te keren naar zater dag-derdeklasser Heinkens- zand. De hernieuwde samenwer king kwam wat stroef op gang, maar de aanvaller draait nu op volle toeren. Zaterdag maakte hij drie doelpunten in het duel met Serooskerke. Daarmee bracht Pieter van Lie re (30) zijn seizoenstotaal op ze ven, „We stonden met 3-0 voor en tien minuten voor tijd kreeg ik van trainer Raymond Mohr een publiekswissel". kijkt hij lachend terug op de wedstrijd te gen de voormalige koploper in de derde klasse A. „Eén minuut daarna lag de 3-1 binnen en een ZIERIKZEE - De futsalploeg van Neffen d'Eule heeft de inten ties voor dit seizoen duidelijk ge maakt in de eerste seizoenshelft van de recreatieve competitie in Zierikzee. De koploper in de eer ste klasse won ook zijn zesde wedstrijd op rij. Ditmaal moest de enige overge bleven concurrent Van Oeveren/ WIK er aan geloven: 4-1. De voorsprong van Neffen d'Eule bedraagt daardoor vijf punten. Nummer drie Balkan Expres (4-3-winst op Nugrin/Sjaak) staat al op acht punten achter stand. In de tweede klasse spitst de strijd zich toe op SV Dreischor en IB Wijnstekers. Dreischor won ook zijn zevende duel (7-4 tegen FC Kerkwerve), maar IB Wijnstekers bleef in het spoor door een niets verhullende 10-1- zege op IPZ. Leider Dreischor heeft nog altijd drie punten voorsprong. Nummer drie IPZ volgt op tien punten. paar minuten later stond het 3-2." De aanvaller wil zijn wis sel niet met de tegengoals in ver band brengen, maar zat in de dug-out wel met het zweet in zijn handen. „Het was billen- knijpen. We hebben net een paar wedstrijden achter de rug waarin we met 1-0 en 2-1 voor kwamen, maar toch nog gelijk speelden." De gelijke spelen, onder meer te gen WHS en Spui. wijt Van Lie re gedeeltelijk aan zichzelf. „Ik heb toen wel een paar keer de 2-0 of 3-0 op mijn schoen gehad, maar ze gingen er niet in. Zater dag gelukkig wel. Het begint nu te draaien, maar ik had al veel meer goals moeten maken", zegt de aanvaller die gokt op een sei zoenstotaal van vijftien. „Dat is wel het minimum dat ik wil ma ken." Van Liere, die werkt op de mar ketingafdeling van Lamb Wes- ton/Meijer in Kruiningen, keer de aan het begin van het seizoen terug na drie jaar voor zater dag-eersteklasser SSV'65 te heb ben gespeeld. „Het laatste sei zoen heb ik meer in het tweede dan in het eerste gevoetbald. Er zijn daar zo veel goede spelers die allemaal aan elkaar ge waagd zijn. De keuze ligt dan bij de trainer. Vorig jaar zijn ze op de derde plaats geëindigd, dus tegen die keuzes viel achter af weinig in te brengen. Dit jaar kwamen er weer zes spelers bij, dus het leek me onwaarschijn lijk dat ik nu wel een kans zou maken." De aanvaller hapte dan ook snel toe toen Heinkenszand vroeg of hij wilde terugkomen. „Dan speel ik liever nog een paar jaar met mijn broer." De hereniging met zijn tweelingbroer Marijn is de spits tot nu toe goed beval len. „Ach, tegen je broer zeg je wel eens wat meer dan tegen de anderen", lacht hij en wijst ver volgens op de andere broers in de selectie van de groen-witten: Richard en Guido Wiskerke en Peter en Jimmy Nieuwdorp. Opluchting Dankzij tweelingbroer Marijn speelt Heinkenszand nu in de derde klasse. De verdediger schoot de ploeg vorig seizoen in een beslissingswedstrijd in de 96e minuut langs VCK. „Het was wel een opluchting dat ze promoveerden, maar ik vond het verdiend." Na twee keer di rect na een promotie te zijn gede gradeerd, lijkt er dit seizoen wei nig mis te kunnen gaan met Heinkenszand. De Bevelanders staan vijfde en een hogere klas sering lijkt eerder tot de moge lijkheden te behoren dan af dalen richting de gevarenzone. „We willen bovenin meedraai en en onszelf verder niet al te veel verplichtingen opleggen", zegt Van Liere. „Het elftal is op elkaar ingespeeld en het staat goed. We hebben een soli de verdediging en krijgen maa weinig goals tegen." Eén van de steunpilaren in die hechte defen sie is broer Marijn. „We lijken wel op elkaar", vergelijkt de der tigjarige aanvaller zich met zijn broer. „Hij was vroeger spits, net als ik nu ben, terwijl ik vroeger als verdediger speelde." Het Zeeuws topscorersklassement ziet er als volgt uit: 1. Erik de Rechter (Hoofdplaat) 10 doelpun ten, 2. Arjan Koopmans (SSV'65), Dennis de Nooijer (RCS), Arjen Oostdijk (Terneuzense Boys), Gert-Jan Tierie (SKNWK), Patrick Vinke en Kevin Schot (beiden Axel) allen 9, 8. Dennis Buijs (Steen) en Jari Vyane (HVV24) bei den 8, 10. Mathijs Hage (Zierik zee), Peter Willemse (Bruse Boys), Pieter van Liere (Heinkenszand), Alex Meijer (Spui), Mervin Nie- mantsverdriet (Vlissingen) en Bart Felius (Walcheren) allen 7, 16. Veli Eryuruk (AZW), Lars Sleijn (Noad'67), Frank Allaart (Seroos kerke), Percey Verlinden (Axel), Thomas Leegwater (Clinge), Dave de Booij (Hulsterloo), Erik de Groene (Luctor'88) en Arno Verlin de (RIA W.) allen 6. ZEIST - Het bestuur amateur- Boarding voetbal heeft zich gisteren uitge sproken voor een nieuwe compe titie-opzet, waarbij clubs uit de eerste divisie van het betaald voetbal kunnen degraderen naar de amateurs en omgekeerd amateurverenigingen kunnen promoveren naar de eerste divi- door Karei Pleunis TERNEUZEN - Het Soccertoer nooi verlaat na negentien edi ties Sas van Gent. Het evene ment vindt eind van dit en begin van volgend jaar voor het eerst plaats in de nieuwe Terneuzense sporthal Vliegende Vaart. De fi nale, met zestien teams, is op za terdag 7 januari. De voorronden worden waarschijnlijk op zater dag 24 december en op dinsdag avond 27 en donderdagavond 29 december gespeeld. Voorzitter Hans Lauret zegt dat het hem aan het hart gaat om na al die jaren De Vlaanderen in Sas van Gent te verlaten. „Prachtige tijden, zeker weten. We voelden ons er kind aan huis, kregen altijd maximale me dewerking. Maar we hadden niets te kiezen. Nu we uit kon den wijken naar Terneuzen, hield de brandweer stug vast aan een maximum van zeshon derd toeschouwers." „De afgelopen jaren werd vaak een oogje dichtgeknepen, maar dat is voorbij nu er een alterna tief beschikbaar is. Gezien de bezoekersaantallen op de finale dag, hadden we in Sas van Gent mensen aan de deur moeten la ten staan. Dat kan natuurlijk niet de bedoeling zijn. De Vlie gende Vaart kan duizend toe schouwers herbergen. Da's toch een behoorlijk verschil." Pieter van Liere verzorgde zaterdag de gehele productie van Heinkenszand in de met 3-2 gewonnen wedstrijd tegen Serooskerke. foto Lex de Meester Vorige week stemden de twintig clubs uit de eerste divisie, vere nigd in de CED, al in met de zo geheten doorstromingsregeling tussen de top van het amateur voetbal en de eerste divisie van het betaald voetbal. ANP De verhuizing van Sas van Gent naar Terneuzen heeft overigens wel wat consequenties. De com plete boarding moet overge bracht worden naar Terneuzen. „Ik hoop dat we op 23 december kunnen bouwen", zegt Lauret. „Dan kunnen we een dag later twee voorronden afwerken. Lukt dat niet, dan zullen we een ander programma samen moe ten stellen. De overige twee voorronden worden dus 's avonds op 27 en 29 december ge speeld." De vier poules die de voorron den spelen, bestaan elk uit vijf clubs. Van elke poule gat nummers één en twee over» de finale. In totaal zijn q acht ploegen die in een gaan met de acht g|É teams. Welke dat zijn, konl ret gisteren nog niet zeggen. „Dat hangt een beetje af wie we de komende c w. toe kunnen voegen. Momeji hebben we zo'n zestien ingi vingen binnen, onder mee Terneuzen, HW'24, C: Breskens, RIA W., Axel, A2 Zaamslag en Terneuzense! de winnaar van vorig jaar.D* varing leert dat we tijdens rondje bellen meestal op p gen stuiten die mee willend maar om één of andere i nog niet hebben ingeschrevs De geplaatste teams kunnea worden aangewezen alsheti nemersveld compleet is. ,,Wt oordelen op niveau in deiw re KNVB-competitie, maar; op de prestaties tijdens den bije soccertoernooien." Hoek Eén van de problemen waan het evenement de voorbije p te maken kreeg, was hetnooj dwongen afzeggen van Ho „Als die vereniging met spel van het eerste komt, is plaats geen punt van discussie. Heli haal ligt anders als Hoe-: schrijft met de reserves vraag is wat de KNVB begun gend jaar weer in petto heeft gin dit jaar moest Hoek bekt op de finaledag van het soit toernooi. Daar waren we: blij mee. Hoek is toch éér onze publiekstrekkers. We: len de KNVB nog maar een berichtje sturen met het vin om Hoek op 7 januari nut niet te laten bekeren." Aan de twintigste editie vaal Soccertoernooi wordt in elk; val ook deelgenomen doored le teams van boven de Wtj schelde. Oostkapelle en l hebben hun deelname ta zegd. Veere, waar Rinus Zi uit Zaamslag momenteel tn is, komt waarschijnlijk ook een team. door Roeland Alders GOES - In de Zeeuwse hoofd klasse van de schaakcompetitie heeft het tweede team van Mid delburg goede zaken gedaan. Het sterke Goes werd verslagen met 5,5-2,5. Vlissingen haalde uit tegen het tweede team van De Zwarte Dame. Goes-Middelburg 2 2,5-5,5: Het Goese achttal begon fris aan de wedstrijd en nam een 2-0-voor- sprong door overwinningen van Rinus Burgerhoff en Jo Thole- naar tegen respectievelijk Sjaak Steijn en Simon Sanders. Naar mate de wedstrijd vorderde zag het er steeds slechter uit voor de Goesenaren. Louis Nieuwen- huijse stond iets beter tegen Alex Jonkheer, maar gaf zijn da me weg. Toen Remco van de Braak dit kunstje tegen Hen- dnk-Jan Meijer nadeed, moes ten de Goesenaren zich gewon nen geven. Gedetailleerd: 1. .1. Grochal-W. van Wijnen 0-1, 2. R. Burger hof f-S. Steijn l-Ó, 3. L. Nieuwen- huijse-A Jonkheer 0-1, 4. R. v/d Braak-H.J. Meijer 0-1, 5. J. Paup- tit-S. Cuperus remise, 6 M. Luit- wieler-R. Lauer 0-1, 7. E. Klooster- man-M. Janssen 0-1, 8. J. Thole- naar-S. Sanders 1-0. De Zwarte Dame 2-Vlissingen 1,5-6,5: Vlissingen had geen en kel probleem met de Kruiningse reserves van De Zwarte Dame. Het krachtsverschil was gewoon te groot. Enkel Gerard de Pree moest een nederlaag toestaan en Michael Wise deelde zijn punt. Gedetailleerd: 1. C. Heijboer-P. van Rooijen 0-1, 2. R Hoek van Dijke-H. Massink 0-1, 3. J. Goede- gebuure-HWeiten 0-1, 4. J. Capel- lo-M. Wise remise, 5. B. Koe- man-E. van Driel 0-1, 6. W. van Stel-W. Punt 0-1, 7 E. Schild-E. Clarisse 0-1, 8. R. den Hollan- der-G. de Pree 1-0. Landau 2-Landau 1,5-6,5: De derby kende een eentonig beeld. De hoofdmacht van de Axelse teams was duidelijk te sterk. Al snel stond het 4-0 door overwin ningen van Dennis van Vliet, Bart Audenaert, Patrick Moens en Ronald de Pooter. Toen Mar lijn de Clerck voor het eerste team de 5-1 maakte was de strijd gestreden. Ronald Jans- sens redde de eer voor het twee de team door Wim Sinke te ver slaan. Gedetailleerd: 1. A. Arendse-M. de Clerck 0-1, 2. D. v/d Wouw-D. van Vliet 0-1. 3. R. Janssens-W. Sinke 1-0, 4. K. Dhuyvetter-T. de Pulter 0-1, 5. J. van Hoorebeke-E. Bolle- man remise, 6. I. Jansen-P. Moens 0-1, 7. S. Kruit-B. Audenaert 0-1, 8. J. van Doeselaare-R. de Pooter 0-1. Souburg 2-De Zwarte Dame 4,5-3,5: De Souburgers namen een 2-0-voorsprong door over winningen van Peter Noorlan- der op Willy Meulblok en Roel Schroevers op Daan van Nop pen. Daarna zag het er beter uit voor de Kruiningers, totdat Peter van der Borgt blunderde en zijn royale stelling weggaf. Tegen stander Edgar van Boven pakte fortuinlijk het punt en bezorgde De Zwarte Dame een zwarte middag. Gedetailleerd: 1. J.P van Ge- mert-W. Bliek 0-1, 2. P. Noorlan- der-W. Meulblok 1-0, 3. R. Ste- ijn-A. Hagenaars 1-0, 4. E. van Bo- ven-P. v/d Borgt 1-0, 5. M. Toete- nel-A. Quakkelaar 0-1, 6. R. Schroevers-D. van Noppen 1-0, 7. M. de Bock-L. Zweedijk remise, 8. R. Kars-R. Sorber 0-1. Zierikzee-SVWZV 1-7: De scha kers van Zierikzee hadden wei nig in te brengen tegen het Oost- burgse achttal. Van de Zeeuws- Vlaamse schaakvereniging moest alleen Bart de Vogelaere een nederlaag incasseren tegen Martin Krijger. De rest van de Oostburgse schakers wist zijn partij te winnen. Gedetailleerd: 1. H. Aangeen- brug-S. Provoost 0-1, 2. B. v/d Graaf-C. Lanckriet 0-1, 3. M. Krij- ger-B de Vogelaere 1-0, 4. A. Bandsma-J. de Meester 0-1, 5. R. v/d Veken-J. Damen 0-1, 6. H. Juk- kenekke-A. Oosters 0-1, 7. A. de Nie-A. Steijaert 0-1, 8. P. de Vrie- ze-G. de Winter 0-1 BREDA - Martje Wisse uit Goes heeft in Breda haar twee Zeeuw se en persoonlijke records verbe terd op de 500 en 1500 meter voor vrouwen junioren A. De achttienjarige schaatster kwam op de 500 meter tot een. tijd van 44,54 seconden en was daarmee ruim ééntiende sneller dan haar oude tijd. De 1500 me ter reed zij maar liefst zeven se conden sneller dan haar oude tijd en kwam tot 2.18,51 minu ten. Olympia-aanvaller Gijs Schueler (midden) neemt het doel van tegenstander DES onder vuur. foto Camile Schelstraete door Peter Snelders TERNEUZEN - De hockeysters van Rapide hebben door een 3-0-zege bij Middelburg een se rieuze optie op de tweede plaats in de vierde klasse A genomen. Die positie geeft aan het einde van het seizoen recht op een plaats in de nacompetitie. Het vrouwenteam van Vlissin gen was in de derde klasse een maatje te klein voor het sterke Pelikaan en verloor met 5-2. Bij de mannen verloor Rapide met 3-1 van Evergreen. Trainer- coach Ab Klaeijsen tekende na afloop protest aan, omdat een speler met een gele kaart niet meer terug het veld in mocht ko men van het arbitrale duo. Olympia won met 3-2 van DES. Vrouwen Derde klasse. Pelikaan-Vlissin- gen 5-2: Binnen een kwartier stond Pelikaan al met 2-0 voor. Daarna kwam Vlissingen wat be ter in de wedstrijd. In de negen tiende minuut scoorde het tegen via Eva Zelders, die de rebound van een strafcorner binnentikte. Drie minuten na de hervatting liet Pelikaan de 3-1 noteren. Vlissingen had direct een ant woord klaar, want een minuut later bediende de doorgebroken Eileen Deijnen Iris Koole op maat: 3-2. Ondanks het uitval len van verdedigster Cathalijne Kouwijzer bleef Vlissingen aan klampen. Pas in de slotfase moest het zich definitief overge ven, toen Pelikaan nog twee keer scoorde. Vierde klasse. Middelburg-Rapi- de 0-3: De Hulster vrouwen had den vrijwel de gehele wedstrijd het betere van het spel. Middel burg probeerde het kwaliteits verschil met een flinke dosis in zet te compenseren, maar de be zoeksters waren onder aanvoe ring van de uitblinksters Elian- ne Totté, Leonie de Bruijne en Stephanie Tuenter te sterk. Pas kort voor rust scoorde Rapide via Karlien Boussen: 1-0. Daar voor had het vier strafcorners onbenut gelaten. Middelburg deelde ook af en toe een plaagstootje uit, maar de keep- ster van Rapide was telkens op haar post. Al na vijf minuten in de tweede helft werd het 0-2 door een treffer van Elianne Tot té, uit een lange corner. Weer vijf minuten later liet Karin Martens na voorbereidend werk van Ilse Franckaert 0-3 noteren. Mannen Vierde klasse A. Evergreen-Ra- pide 3-1: Evergreen speelde inti miderend, zowel fysiek als ver baal. Daar ging Rapide zich aan ergeren en dat leverde Jeroen Fassaert tien minuten na rust een gele kaart op. „Normaal is dat een straf van vijf of tien mi nuten", zei Rapide-coach Ab Klaeijsen. „Maar hij mocht niet terugkomen. Na de wedstrijd zeiden de scheidsrechters tegen mij dat hij na die gele kaart nog iets gezegd zou hebben. Als dat het geval was, hadden ze hem rood moeten geven. We hebben daarom protest aangetekend. Of het veel uit zal halen betwijfel ik, maar ik vind toch dat we dit moesten doen. De leiding was ronduit zwak. Zelfs de coach van Evergreen excuseerde zich na afloop voor dat tweetal." Maar Klaeijsen was ook realis tisch en gaf toe dat Rapide mede schuldig was aan de nederlaag. „We kregen legio kansen, maar we lieten ze zowat allemaal lig gen. Dan kun je niet winnen." Evergreen opende zes minuten na rust via een uitval de score. Negen minuten later liet een in middels met tien man spelend Rapide via Yannick van Putte nog 1-1 noteren. Daarna kregen de Hulstenaren nog kansen op meer, maar Rapide miste die op nieuw. Via counters liep Ever green nog uit naar 3-1. Olympia-DES 3-2: Toen Gijs Schueler ruim een kwartier na rust uit een strafcorner voor 3-0 zorgde, leek het een gelopen koers. Olympia nam het iets te gemakkelijk op, waardoor DES met nog een kwartier te spelen terug kon komen tot 3-2. De thuisploeg kwam even onder grote druk te staan, maar de ze ge kwam in de slotfase niet meer in gevaar. In de eerste helft was Olympia sterker dan een te individualistisch spelend DES. Na zeven minuten opende Aaron Lexmond de score. Een kwartier later zorgde hij uit de rebound van een strafcorner van Gijs Schueler ook voor 2-0. Jan Kruysse maakte dat alle maal niet meer mee. Hij moest al na twee minuten het veld ver laten met een enkel- en kniebles- Zierikzee. Recreatieve competitie. Eerste klasse: Van Oeveren/WIK-Nef- fen d'Eule 1-4, Balkan Expres-Nugrin/ Sjaak 4-3, Mainbalance-Braber Groen voorziening 0-5. Neffen d'Eule 6 6 0 0 18 33- 8 Van Oev./WIK 6 4 1 1 13 37- 13 Balkan Expres 6 3 1 2 10 33- 22 BraberGr. 6 3 0 3 9 19- 12 MDO 6 3 0 3 9 18- 26 Nugrin/Sjaak 6 1 0 5 3 20- 28 Mainbalance 6 0 0 6 0 5-56 Tweede klasse: SV Dreischor-FC Kerk werve 7-4, Installatie Partners Zierik- zee-IB Wijnstekers 1-10, Stella Boys-Ga rage Slager 3-1. Dreischor 7 7 0 0 21 38- 13 IBWijnst. 7 6 0 1 18 41- 18 IPZ 7 3 2 3 11 28- 42 Stella Boys 7 2 1 4 7 23- 28 Kerkwerve 7 1 1 5 4 25- 37 Gar. Slager 7 1 0 6 3 16- 33 ZSB-competitie, derde ronde. Hoofdklasse: Souburg 2-De Zwarte Dame 4,5-3,5, De Zwarte Dame 2-Vlis- singen 1,5-6,5, Landau 2-Landau 1,5-6,5, Zierikzee-SVWZV 1-7, Goes-Mid- delburg 2 2,5-5,5. Stand: 1. Middelburg 2 6 matchpunten, 17 bordpunten, 2. Vlis singen 6-16%, 3. Landau 5-17, 4. SVW- ZV 4-16, 5. Souburg 2 4-13, 6. Goes 3-12, 7. De Zwarte Dame 2-11%, 8. Lan dau 2 0-7, 9. Zierikzee 0-5%, 10. De Zwar te Dame 2 0-51/2. ZIERIKZEE - John Honig heeft in de onderlinge competitie van damclub Zierikzee zijn leidende positie versterkt. Hij won zijn partij tegen Ineke Flikweert, ter wijl de concurrentie op remise bleek steken. Honing speelde tegen Ineke Flik weert van meet af aan een goede aanvalspartij, waarbij hij posi tioneel in het voordeel kwam. Toen hij in het middenspel een doorbraak kon nemen, was de winst een kwestie van tijd. Jos de Wild moest zich tevreden stellen met remise tegen Henk Koese. Deze moest uitkijken met een ongelukkig ontwikkel de korte vleugel, maar toen hij die later beter in het spel kon brengen, was de uiteindelijke re mise voor beiden een terechte uitslag. Hetzelfde resultaat kreeg de par tij tussen Cor Boot en Jan Flik weert. Gaandeweg de partij kwam Flikweert beter te staan en hij kreeg zelfs een voorpost. Boot zorgde ervoor dat die na dreigingen met 'plakkers' ten slotte van het bord verdween en na een spannend eindspel werd remise overeengekomen. Lucky Day 3850: 2-7-11-12-132 32-33-34-42-44-45-53-58-61-63-66-72 (onder voorbehoud). Vrouwen. Eerste klasse: Ha EMM 16-15, HMC-Tremeg 21-17,00 Aristos 20-10, Elshout-Swift H h Tachos 2-DOS'80 6-20, HVWPSj 10-11. Tweede klasse: OlympuM 2 7-13, GHV-EMM 2 18-9, Artend 13-19, Tornado'70-Blauw Wil Mixed-Up-Aristos 3 19-18, Ster'75-Dongen 5-15. Mannen. En klasse: GHV-EMM 37-24, .1 mis-LifeDesign/Delta Sport 22-20,Gi ne Ster 2-Bergeijk 28-23, De Sprwll te Demons 2 24-23, DESK- Art 17-23, VHC-d'n Boemelaer 2? Tachos 2-DOS'80 23-15. Tweede 0 se: Orion R-Taxandria 23-35, RoefAr ti 18-33, Mixed Up-Tornado tl 25-23. Derde klasse: Dubbel 3 Beuk 8-19, Roem'98-Blauw Wit2i* Vierde klasse: Olympus-GSC22:' Zeeuwse Competitie, tweede kl se deel 2. Terneuzen. Mannen,I meter rugslag senioren: 1. E.vial ven (OTT) 1.09,53; 2. E. Stanw (OND) 1.12,18; 3. E. Hoogendijk ld 1.13,15 100 rugslag junioren 2: Edenburg (OND) 1.22,60; 2. B. W« (GAN) 1.34,05; 3. F Sacristan fl 1.37,17. 100 vlinderslag junior» 1. T. Erpelink (HON) 1.13,81,2 S3 (OTT) 1.27,41; 3. A. van Boven lO 1.29,30. 100 schoolslag seniores E. Hoogendijk 1.14,54; 2. S. Eden! 1.20,27; 3. D. van Antwerpen (W 1.20,47. 100 schoolslag jeugd: Erpelink 1.26,01; 2. R. SteendijkiS 1 29,93; 3. S. Haak 1 31,08. 50 e slag junioren 2: 1. F. Se:J 0.34.98; 2. B. Wabeke 0 36.4 schoolslag junioren 4: 1 S Edrl 0.35,91, 2. T. Erpelink 0.40,34; 3.SH 0.41.95. 4x100 vrije slag estafette nioren: 1. Onderdak 4.17,81; 2,0e ters 4.44,13; 3. De Ganze 5.10,75 Vrouwen. 100 schoolslag senior 1. E. Erpelink 90 (HON) 1.19,82;2E pelink 89 (HON) 1.24,33; 3. K (OND) 1.28,44. 100 schoolslag ju ren: 1. I. Erpelink (HON) 1.30,09; van der Niet (OND) 1.30,22; 3. J-Ved men (OTT) 1.39,32. 100 vlindert jeugd. 1 E. Erpelink 1.14,97. Scheerders (HON) 1.20,05; 3M (GAN) 1.28,79. 100 vrije slag ren: 1E. Erpelink 1.03,89; 2. C. Te®] (OND) 1.05,35; 3. I. Erpelink l.0> 100 vrije slag senioren 2: 1 Ei link 1.04,01; 2. C. Terpstra 1.05,14:31 Vaes 1.10,00 4x100 wisselslag» fette senioren: 1. De Honte 5.09J Onderdak 5.39,97; 3. De Ganze 628 Eindstand tweede periode tW klasse: 1. Onderdak 2650,20; 2 Del te 2664,41; 3. De Otters 2929, Ganze 2944,78. dinsdag l Biljarten Landelijke competitie driebw groot. Vierde divisie, poule 4: Avontuur-De Geslootene Boom l tie: biljartcentrum Yip Plaza, Goes vang; 19.30 uur. Regionale poolcompetitie. Eed klasse West 4: Cue Action-ScoM Goodfellas. Locatie: Cue Action,VM gen. Aanvang: 20.00 uur. Voetbal Vriendschappelijk: Zeelandia I' burg onder 23-RCS onder 23 i,: uur); Jong Kloetinge-Jonge Sper® (19.30 uur), Terneuzen onder 23-# onder 23 (19.30 uur),

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 46