O i Giro 999 PZC SAMEN VOOR DARFUI Help de vluchtelingen van Soedan 0 dinsdag 8 november 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Geboren! Onze tweede kleinzoon OLAF 7 november 2005 Wijnand en Janneke van Gessel Wij zijn er zó blij mee Ontzettend blij zijn wij'met de geboorte van TESS Tessa Maria Ebrina 6 november 2005 dochter van Joram Henriette Loenen zusje van Max Pres. Wilsonstraat 17 4334 GA Middelburg Overleden Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen... Els Het gezin van Els en de familie Dijkers wensen we sterkte en troost toe. We leven met jullie mee. Ronald en Laura Marc en Michelle Timo Sjaco Het is mijn tijd Ik moet gaan Misschien wat vroeg Maar he t is goed zo En als je me mist Kijk om je heen De zon, de zee, een regenboog Een vogel in de lucht... Kijk om je heen Denk aan mij En ik zal er zijn. xxx San Sandra Weststrate 20 januari 1966 16 november 2005 Wemeldinge: Annie Weststrate-Meijaard Stoffel Weststrate (t 2002) Wemeldinge: Marjan en Marion Schouten Wemeldinge: Geraa en Kees Ventevogel Oudelande: Anita en Jan Harinck Wemeldinge: Marcel en Heike Weststrate Wemeldinge: Isabella Weststrate en Adriaan Allewijn Neven en nichten Correspondentieadres: Oudelandse Polderdijk 4,4436 RD Oudelande Wie wil kan afscheid nemen van Sandra op donder dag 10 november van 19.15 tot 20.00 uur in rouw- centrum Peter Butler, Maalstede la te Kapel Ie. Wij nodigen u uit om samen afscheid te nemen van Sandra op vrijdag 11 november om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg (bereikbaar via A58 afrit 38). Na het samenzijn in het crematorium, ontmoeten wij elkaar vanaf 15.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapel Ie. Bloemen mogen van lila, roze, paars, wit tot fuchsia Verdrietig zijn wij om het verlies van onze Lieve Sandra tante Jo&oomLein Neven en nichten Weststrate Lieve San We zullen je warme vriendschap erg missen. Marten, Linda en kids Sonnetje We zullen je missen. Eric&Janita, Diana, Joost&Bianca, Peter, John&Sandra Achter de tranen van verdriet, schuilt een glimlach van de herinnering Je bent wel weg, maar verlaat ons niet. bag lieve San Ingrid, Geo en Tim Met groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde collega Sandra Weststrate Veel bewondering hebben wij voor de wijze waarop Sandra streed tegen haar ziekte. Ontroerd zijn we door Sandra's aandacht voor haar collega's tot het laatste moment. Sandra's enorme werklust, opgewekte karakter en collegialiteit zullen we erg missen. Dankbaar zijn we voor de vele jaren die Sandra met grote inzet binnen ons bedrijf gewerkt heeft. Wij wensen Sandra's naaste familie en vrienden veel sterkte. Namens (voormalige) directie en medewerkers van Gévier BV. Helaas hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze fijne collega Sandra Weststrate Wij zullen haar positieve inbreng en collegialiteit missen. Wij wensen familie en vrienden veel sterkte toe. Namens de Ondernemingsraad Gévier BV Lieve Sandra Je lef en moed zijn onbeloond gebleven. Je verdiende zoveel beter....,. Personeelsvereniging Gévier Haar leven was vervuld van liefde en zorg. Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, dochter en schoondochter Paula Jeronimus-de Kam in de leeftijd van 54 jaar. Wissenkerke: Kees Jeronimus 's-Heerenhoek: Evelien en Patrick, Kyra Ovezande: Denny en Marina Kamperland: J. de Kam E. de Kam-Meulenberg Wissenkerke: C. Jeronimus L. Jeronimus-Breas (in herinnering) 5 november 2005 Dorpsweg 22 4491 EK Wissenkerke Woensdag 9 november is er van 19.30-20.00 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in rouw centrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 10 november om 13.00 uur in 'Zaal onder de Toren' te Wissenkerke, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in voornoemde zaal gelegenheid tot condoleren. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante Paula Jeronimus Koudekerke: M.C. Jeronimus P.E. Jeronimus-Stouthamer Kamperland: M.D. Clement-Jeroniinus A. Clement Kloetinge: D.M. Geuze-Jeronimus C.M. Geuze Neven en nichten 5 november 2005 Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlij den van onze nicht Paula Jeronimus-de Kam mevr. A. Meulenberg Verhulst Frans en Sjanie Dick en Diny Simon en Marian Ineke Suzie en Piet Frans en Betsy Paola en Theo We wensen Kees, kinderen, Ome Jan en Tante Bep en verdere familie veel sterkte toe. Wissenkerke, 5 november 2005 Intens aangeslagen en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve vriendin en buurvrouw Paula Jeronimus Wij wensen Kees, Evelien Patrick, Denny Marina en verdere familie veel kracht en sterkte toe, om dit verlies te dragen, namens de buurt: Toon Katy Piet Dinie Ank Leon Piet Suus Nico Marijke Bas Karin a Anton Tiny Joop Wanda Freddy Willeke Wissenkerke, 5 november 2005 Paula Bedankt voor je gastvrijheid en alle goede zorgen, Bas Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Paula Jeronimus-de Kam echtgenote van onze brandweercollega Kees Jeronimus. Wij wensen Kees, kinderen en familie heel veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Brandweer Kamperland Bestuur, leden en oud-leden Niet geheel onverwachts, maar toch diep geraakt zijn wij door het overlijden van Paula Jeronimus Vrouw van onze medewerker en collega Kees Jeronimus. Wij wensen Kees, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Wissenkerke: Arie en Ria Marcusse-de Pree Sandra Astrid Pieter Karola Wissenkerke: Maurice en Renate Loonbedrij f Marcusse Dorpsweg 4 4491 EK Wissenkerke Elk afscheid is de geboorte van een herinnering. Bedroefd omdat wij haar zullen missen, dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan heeft en opge lucht omdat haar lijden niet langer meer hoeft te duren, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Ad Brasser (Adriana Maria) West Souburg Koudekerke 21 augustus 1938 7 november 2005 Vlissingen Jacco Jasperse Inge ümbgrove Faye Vlissingen Jan Bart Jasperse Marjon Tilroe Chloe Wij danken allen die haar in de afgelopen jaren hebben bijgestaan en voor haar het leven minder zwaar hebben gemaakt. Correspondentieadres: Rosenburglaan 243 4385 KL Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donder dag 10 november van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal worden gehouden op vrijdag 11 november om 11.00 uur in de Ontmoetingsruim te achter de Immanuëlkerk aan de Anthonissen- straat te Koudekerke. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde Ontmoetingsruimte. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, ver zoeken wij u deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar dat haar lijden voorbij is, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve dochter, zuster, schoonzusteren tante Adriana Maria Brasser in de leeftijd van 67 jaar. Middelburg: J. Brasser f M. Brasser-Koole Vlissingen: M.A. Reijnierse-Brasser L. Reijnierse Koudekerke: B.J. Brasser M.J. Brasser-Pattenier Middelburg: M. Doelëman-Brasser G.W.M. Doeleman Neven en nichten Koudekerke, 7 november 2005 een zucht is onzichtbaar net als de wind de nacht is onzichtbaar als de dag begint onzichtbaar zijn de dingen die ik kwijt ben die ik nooit meer vind maar met-mijn ogen dicht zie ik alles wat mijn hoofd verzint Met veel verdriet deel ik u mede dat, toch nog veel eerder dan verwacht, is overleden mijn lieve, zorg zame moeder Jeannette Martha Gijsman Geboren: Overleden: Kampen, 10-5-1938 Amemuiden, 4-11-2005 RoyH.J. Gijsman Correspondentieadres: Schoolstraat 20 4341 AJ Arnemuiden Volgens de wens van Jeannette zal het afscheid in zeer kleine kring plaatshebben op woensdag 9 november. - Geen bloemen - Als God spreekt, dan zwijgen wij. Geheel onverwacht is van ons weggenomen mijn lieve, zorgzame levenspartner, onze lieve moeder en oma Alle Gijsbertsen Ermelo, 26 augustus 1932 - Goes, 6 november 2005 Haar leven was vervuld van liefdevolle zorgzaamheid. 's-Gravenpolder: Jan van de Beek Oudelande: Herman en Christian van de Beek-Traas Suzanne, Peter Goes: Willemien van de Beek en Lex Jonkers Correspondentieadres: Kastanjestraat 36, 4431 CV 's-Gravenpolder De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 10 november om 13.30 uur in rouwcentrum Van dei- Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 13.00-13.30 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegen heid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Intens verdrietig zijn wij, dat na een (even, wat in het teken stond van (gods natuur, toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze (leve Broer, zwager en oom. Jofiannes "Westveer in de leeftijd van 79 jaar Xruiningen St. CatharinesfCan.) XapeCCe XapeCCe Xruiningen St. Catharines(Can.) Xruiningen XapeCCe "WemeCdvnge XapeCCe J.J. 'Berman-lVestveer Adrie en Annie Qretha en Jaap Mar tien en HCeCeen 'ECC\j en JVim Johan en 'JCanneke Mar ja. en Jan Tiet TJ. "Westyeer S.A. "Westveer-'Bruinooge MarceCen 'Wietshe Angedque en Jan Xees XapeCCe, 5 november 2005 Geschokt en bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze buurman cfo JCextoee/1 De heer Westveer heeft na de bouw van de "Res. de Appelgaard" alles gedaan om onze tuin tot een bloe menzee te maken. Zijn betrokkenheid was zeer groot, tijdens de aanleg, maar ook deze 9 jaren de gehele verzorging. Daarnaast hebben wij hem leren kennen als een sympathiek mens in onze flat, met voor ieder een vriendelijk woord. Wij zullen hem heel erg missen. Wij wensen Coby, kinderen en kleinkinderen veel sterk te toe. Bestuur en bewoners van "de Appelgaard" Toch nog onverwacht is overleden onze geliefde zwager en oom Izaak de Kam Vlissingen: D. de Looff E.P. de Looff-de Bruine Wissenkerke: J.D. de Looff (in herinnering) M.W. de Looff-Verburg Neven en nichten Vlissingen, 5 november 2005 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons erelid Izaak de Kam Wij wensen de familie en overige nabestaanden veel sterkte toe bij het veiwerken van dit verlies. Bestuur en leden Brassband Ons Genoegen te Kamperland Uit ons zicht verdwenen maar nooit uit onze herinnering. Niet meer binnen ons handbereik, maar toch zo heel dichtbij. Bedroefd, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, grootmoeder en over grootmoeder Jannetje Martina Johanna T emmerman-Korstanje sinds 9 mei 2004 weduwe van Frangois Temmerman in de leeftijd van 85 jaar. Vlissingen: Matty van Grol-Temmerman Daan van Grol Anita en Jos; Stefan, Laura Diana en Ray; Sebastiaan Ron en Natascha Roosendaal: Sjaak Temmerman Yvonne Temmerman-de Poorter Shirley en John; Rebecca, Leroy Dennis en Ria Vlissingen, 6 november 2005 Correspondentieadres: Ebbenberg 18 4708 EK Roosendaal De afscheidsdienst, die geleid wordt door kapitein mevrouw Y. Jansen van het Leger des Heils, zal gehouden worden op donderdag 10 november om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de crematie zal plaatsvinden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Bevorderd tot Heerlijkheid Door de Heer is thuisgehaald zuster Jannie Temmerman-Korstanje "Maar ik en mijn huis zullen de Here dienen Jozua 2415 b Korpsofficieren, plaatselijke officieren, heilsoldaten, adherenten en vrienden van het Leger des Heils korps Walcheren "Mijn genade is u genoeg. 2 Corinthiërs 12:9 Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn delen wij u mede dat, toch nog geheel onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Cornelia Maria Feij-Provoost sinds 18 november 1997 weduwe van jacobus Johannes Feij in de gezegende leeftijd van 89 jaar. Kortgene: Hans Feij Tine Feij-Bakker Ilse en Paul Charlotte Nieuw-Haamstede: Joke van Leeuwen-Feij Rob van Leeuwen Marisca en Mike Olivier, Frederique Venita Burgh-Haamstede, 6 november 2005 Zorgcentrum "Duinoord", kamer 303 Correspondentieadres: Familie van Leeuwen Seringenlaan 1 4328 KX Burgh-Haamstede Overeenkomstig de wens van mama zal de begrafe nis in familiekring plaatsvinden. Condoleances gaarne schriftelijk. Heden werd van ons weggenomen onze geliefj, zwager en oom Adriaan Jasperse echtgenoot van Jannetje Simonse in de leeftijd van 90 jaar. Koudekerke: C. Verhage-Simonse Neven en nichten Sterke de Here zijn vrouw, kinderen en kleinkindereij Zierikzee, 5 november 2005 Na een leven van hard werken en zorg voor alles®, iedereen die haar dierbaar was, is van ons heen gegaan onze lieve moeder, oma en klein-omaatje Pieternella Verpoorte weduwe van Johannes Adrianus van der Hoofi eerder weduwe van Jacobus Willem van Driel 5 april 1909 f 6 november 20® Axel: Adri en Riet Millenaar-Vinke Axel: Petra en Olaf St. Jansteen: Cor en Conny Anne Corr.adres: Oudeweg 32,4571 LN Axel De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op viijdj) 11 november om 10.30 uur in het crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid 05 de familie te condoleren. Het behaagde de Heere heden uit ons midden w o.. nemen onze innig geliefde moeder, schoonmoeder oma en oudoma Francina Boogerd-van der Hart sinds 1990 weduwe van Dirk Boogerd in de hoge ouderdom van ruim 99 jaar. Kruiningen: N. van den Berge-Boogerd F.C. van den Berge Heieen en Luuk FrannyenHenk Mariëlle Dirk en Meinie Frangois en Miranda Huib en Alineke Waarde: H. Boogerd J. Boogerd-Koeman Dick Frank Dineke en Fred Christine en achterkleinkinderen Ze werd ruim 12 jaar liefdevol verzorgd in zorgcentrum "Rehobothte Goes. Goes, 7 november 2005 Correspondentieadres: Edisonstraat 1 4416 DB Kruiningen Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren D,1 woensdag 9 november van 20.00 tot 20.30 uur zorgcentrum "Rehoboth, Bergweg 1 te Goes. De rouwdienst zal plaatsvinden D.V. donderdag If november om 13.30 uur in het verenigingsgebouw Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen, waarna sa- sluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algeme ne Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condole ren in bovengenoemd gebouw. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieveu deze advertentie als zodanig te beschouwen. In Memoriam In memoriam Een jaar alweer voorbij, geen dag dat ik niet aan je dacht, zeker als jouw kleinzoon naar me lacht. Jullie zijn zo met elkaar verbonden, helaas door het leven en de dood. Jij mocht hem niet ontmoeten, dat doet me veel verdriet. Vaak hoop ik stiekem dat je het allemaal toch wel ziet. Dag lieve pappa (en opa). Ik mis je! Je dochter Begrafenis- en Crematieverzorgi OVERTOOM-GRC® Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 vurafej

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 42