Vyane goudhaantje van HVV'24 Memorial wordt Belgisch onderonsje Axel schudt met zege in derby weer belager af Topploegen laten geen punten liggen Scheidsrechter verziekt middag Groeneveld Scheldesport blijft afstraffing bespaard Fors gehavend Steen knap langs Internos Hoek 2 behaalt weer een gelijkspel Terneuzen Al snoept Jeka punt af Concurrent klopt Tern. Boys Al A-junioren HVV verslaan Hoeven Terneuzen B 1 verrast koploper Terneuzen Cl doet goede zaken Terneuzen Dl vergeet te stunten Clinge moet in blessuretijd het hoofd buigen: 2-3 maandag 7 november 2005 z HOEK - De reserves van hoofdklasser Hoek kwamen za terdag voor de vijfde keer in acht wedstrijden niet verder dan een gelijkspel. Op eigen veld werd het 1-1 tegen Slied- recht 2. De ploeg van trainer Piet de Vries kwam al na acht minuten spelen op 1-0 via Hairam Collin, maar ver zuimde daarna verder afstand te nemen. Met name Collin liet na rust opgelegde kansen liggen. In de 82e minuut kreeg Hoek de rekening gepresenteerd: 1-1. BREDA - De A-junioren van Terneuzen konden zaterdag een punt aan hun totaal toevoegen. Bij Jeka Al werd het 1-1. De thuisclub kwam kort voor rust op 1-0, maar na de hervatting was Terneuzen veel sterker. Na ruim een uur spelen scoorde Sinan Coban de verdiende gelijkmaker. TERNEUZEN - De A-junioren van Terneuzense Boys be wezen zichzelf zaterdag een slechte dienst door thuis van Zeeland Middelburg Al te verliezen. Tegen de directe con current in de strijd om lijfsbehoud werd het 0-2. Zeelan- dia Middelburg kwam halverwege de tweede helft op 0-1 nadat Hakan Cetin en Jarmo Gilling nog vrij voor doel hadden gemist. Vijf minuten voortijd werd het 0-2. HOEVEN - Na een reeks teleurstellende resultaten ver schaften de A-junioren van HW'24 zich ruimte in de on derste regionen van de hoofdklasse door Hoeven Al te ver slaan: 1-3. Kevin Verbiest en Dominique de Burger zorg den voor 0-2, kort voor rust werd het 1-2. Niet lang na de pauze werd het duel beslist door Pieter Warrens (1-3). TERNEUZEN - De B-junioren van Terneuzen wonnen met 7-1 van koploper Papendrecht. Terneuzen was aan vallend gevaarlijk en leidde bij rust met 4-1. Souffian Doorns scoorde viermaal, waarvan twee uit een penalty. De overige goals waren van Erwin Schoonakker, Joris Geelhoedt en Orin Dehulsters HW'24 BI verloor van Vir tus BI: 4-6. De ruststand was 2-2. Voor HVV'24 scoorde, zowel Gino Hooi als Robert van Driessche tweemaal. TERNEUZEN- In de strijd om lijfsbehoud deden de C-ju- nioren van Terneuzen goede zaken door hekkensluiter Oosterhout Cl met 3-1 terug te wijzen. Yannick Vanhijfte opende voor rust de score, niet lang daarna werd het 1-1. In de tweede helft drukten Bas Hubregsen en Nick Claas- sen het overwicht van Terneuzen in treffers uit: 3-1. DEN BOSCH - De D-pupillen van Terneuzen zorgden bijna voor een stunt bij FC Den Bosch Dl. Het bleef lang 0-0, pas dertien minuten opende Den Bosch de score. Vier minuten voor tijd werd het nog 2-0. jtonr Mieke van den Broek GOES - Het lukte Breskens-trai- E'er Marco Groeneveld gisteren „iet een punt van zijn voormali- club af te snoepen. In en te- L„ Goes gingen de Zeeuws-Vla- ininge n onderuit 4-2. Het lukte Groeneveld óók niet bet hele duel vanuit de dug-out te volgen. Hij kreeg rood toen hit de scheidsrechter beledigde Groeneveld stelde dat hij met voorde schoonheidsprijs was ge komen. „Wij staan in de geva- renzone. Defensieve zekerheid gaat voor. Wij kwamen dan ook naar Goes voor een puntje." Toch was er geen sprake van ze kerheid. In de eerste drie minu ten kreeg Breskens al drie hoek schoppen tegen. Even later kreeg Arjan Verburg vrije door gang naar keeper Roy Sallet. De doelman greep in en Verburg duikelde naar het gras. De be slissing van scheidsrechter Van Leeuwen uit Etten-Leur de bal op de stip te leggen was du bieus, maar Jeroen Kole schoot raak: 1-0. Trung Tran maakte ze ven minuten later 2-0 en Bres kens zette de eerste kans via El- mar Lauret om in 2-1. De Zeeuws-Vlamingen kwamen via Alexander Oosterlee zelfs op 2-2, maar vlak voor rust zorgde Verburg voor de verdiende voor sprong van Goes (3-2). Goes kwam in de vijftigste mi nuut op 4-2 via een kopbal van Verburg. Qua kansen bloedde het duel daarna dood. Alleen Groeneveld zorgde nog voor spektakel. Hij sprak de arbiter aan met 'mafkees' nadat Van Leeuwen een handsbal van Ver burg niet bestrafte en kreeg daarvoor de rode kaart. Groeneveld zocht na afloop naar woorden om het verlies te gen Goes, waar hij vorig seizoen als trainer opstapte, te verzach ten. „Er zijn weinig ploegen die hier twee keer scoren. Een punt vond ik verdiend. De scheids be sliste op bepaalde momenten de wedstrijd. Hij heeft mijn mid dag verziekt." Goes-Breskens 4-2 (3-2). 8. Jeroen Kole 1-0, 15. Trung Tran 2-0, 23. Elmar Lauret 2-1. 41. Alexander Oosterlee 2-2, 43 Arjan Verburg 3-2, 50. Arjan Verburg 4-2. Rode kaartMarco Groeneveld (trainer Breskens). Gele kaart: Angelo Cor nells, Serge Laprade en Michel Cocquyt (Breskens), Arjan Ver burg en Jasper Huijsman (Goes). Scheidsrechter: H. van Leeuwen (Etten-Leur). Aantal toeschou wers: 200. Breskens: Roy Sallet, Johny den Besten (46. Ulyas Yavuz). Serge Laprade, Michel Cocquyt (83. Wim Vet), Maykel Verschore (76. Rolf Kramer), Johny de Jaeger, Gino Vink, Alexander Oosterlee, Elmar Laurel, Rens Gielleit, Angelo Cor nells. jrinnr Jurqen Naeye ICLINGE - De negentig minuten waren meer dan vol. Clinge en HVV'24 hadden zich ogenschijn lijk verzoend met een gelijkspel, het was wachten op het laatste fluitsignaal. Tot HW'24-spits Jari Vyane de bal voor de punt [van z'n schoen kreeg en zijn ploeg een 3-2-zege bezorgde. De ontlading was groot. De jeug dige spits vierde zijn goal bij de cornervlag. De reservebank van de bezoekers stroomde leeg om het feestje mee te vieren. Alsof HW'24 kampioen was gewor den. Hoe anders was het een week geleden. Toen dropen de Hulstenaren gefrustreerd af na een teleurstellend gelijkspel (0-0) tegen Hontenisse. Tegen Clinge dreigde opnieuw puntenverlies. De achtste sei zoentreffer van Vyaene, na twee minuten in blessuretijd, voor kwam dat. „Vandaag zat alles mee", glunderde de matchwin- naar na afloop. „Ik dacht zelf ook al aan een punt. Verdiend? Geen idee. Het kon beide kan ten op. We nemen in ieder geval sportieve revanche voor de 0-1-nederlaag in de beker." De late treffer van Vyane zorg de voor een verrassende ontkno ping van een beladen, maar spor tieve derby. De HW'24-suppor- ters zetten vooraf de toon. De doelpalen waren blauw-geel ge verfd, de middenstip ontbrak en de strafschopstippen waren blauw gespoten. In de bestuurs- HVV'24-aanvaller Jari Vyane is door het dolle heen na zijn onverwachte winnende doelpunt tegen Clinge. foto Camile Schelstraete kamer van Clinge werd er om ge lachen. „Wie de bal kaatst, kan 'm terug verwachten", zei pen ningmeester Patrick de Wilde. HW'24 is gewaarschuwd. De thuisploeg kwam op voor sprong door een vrije trap van Jurgen Ras. De voorstopper van Clinge etaleerde zijn traptech- niek door de bal fraai om de muur te krullen. Lang duurde de vreugde niet. Twaalf minu ten later schoot Dennis Rodrigo HW'24 langszij: 1-1. Brutaal Na de hervatting nam Clinge op nieuw brutaal de leiding door een doelpunt van Thomas Leeg water. Een eigen doelpunt van Jurgen Ras, die een voorzet van Jari Vyane ongelukkig toucheer de, bracht beide ploegen weer in evenwicht. Vanaf de aftrap ging Clinge op jacht naar een nieuwe voor sprong. Thomas Leegwater ont snapte op de linkerflank aan de aandacht van zijn tegenstander. Zijn voorzet bereikte Edwin Martens, die van dichtbij faal de. Hij schoot over. „Cruciaal, deze misser", vond Clinge-trainer Honny Claes- sens. „Dit was dé kans om een gevoelige tik uit te delen. Het mocht niet zo zijn. In de beker wedstrijd trokken wij aan het langste eind. Vandaag zijn zij de gelukkige winnaars." Kort na de misser van Martens kreeg de thuisploeg nog enkele kansen op 3-2. Rody Luijcks, Davy van Puijvelde, Jurgen Ras en Martin Leegwater troffen echter geen doel. HVV'24 han teerde in de slotfase vaak de die pe bal. Ergernis Dit tot ergernis van trainer Mi chel Leonhart, die het spel van zijn ploeg als boerenkoolvoetbal bestempelde. In blessuretijd veranderde zijn stemming abrupt toen goud haantje Vyane de 2-3 binnentik- te. Het was uitgerekend een die pe bal van een verdediger die aan de basis van de winnende goal lag. Clinge-HVV'24: 2-3 (1-1). 21. Jur gen Ras 1-0, 33. Dennis Rodrigo 1-1, 47. Thomas Leegwater 2-1, 55. Jurgen Ras e.d2-2, 92. Jari Vya ne 2-3. Gele kaarten: Jan de Visser (Clinge), Kieran O'Shea, Evert van cle Berg, Robin Mac Taggart (HVV'24). Scheidsrechter: R. van Meersbergen (Veldhoven). Aantal toeschouwers: 360 Clinge: Vincent Martens; Jan de Visser (74. Björn Luijcks), Jean-Ruud de Houck, Jurgen Ras, Martin Leegwater; Michael de Block, Peter Drumont, Rody Luijcks (83. Dennis de Block), Edwin Martens; Davy van Puijvel de, Thomas Leegwater. HVV'24: Tim Siersema; Davy Ker- stens (27. Hans Goethals), Robin Mac Taggart, Wannes Daneel, Maarten Scheerders; Dennis Rodri go (64. Job Inghels), Evert van de Berg, Ruben van den Hoeven (51. Jaimy de Visser); Jari Vyane, Tim Mechelinck. door Wim de Vos 'V. De Belg Kristof Rul (links, nummer 410) nestelt zich direct na de start in de frontlinie, maar moet uit eindelijk de overwinning in de Piet Spruit Memorial aan zijn landgenoot Gerdi Pennynck laten. foto Peter Nicolai door Aector Dooms TERNEUZEN - De basketbal lers van Scheldesport verloren zaterdag in Terneuzen van kop loper Virtus (74-91) in de over gangsklasse. De Voorwaarts- vrouwen wonnen in de Zeeuwse klasse vrij makkelijk (39-64) in hetuitduel met Marathon 2. Scheldesport-Virtus 74-91 (32-48): Scheldesport werd niet weggespeeld door de ongeslagen koploper Virtus. De ploeg uit Werkendam maakte een uitgeba lanceerde indruk. In de eerste penode nam Virtus ruim af stand van de ploeg van trainer- coach Vladimir Dielemans. „Ze scoorden uit alle posities", zei de Terneuzense coach. Even van onze sportredactie TERNEUZEN - In de vijfde klasse van het zaterdagvoetbal voor vrouwen won Zaamslag met 1-0 van Nieuwdorp 2. Een klasse hoger won Aardenburg met 3-2 van FC Dauwendaele. In de vierde klasse zondag ver sloeg Steen Internos met 4-1. Aardenburg-FC Dauwendaele 3-2 (0-0): FC Dauwendaele had meer balbezit, maar Aarden burg was beter in de afwerking. Boukje Buzeijn bewees dat door 1-0 en 2-0 te laten noteren. Het werd spannend toen 11 ja Ebert 2-1 scoorde, maar Wendy van de Hoek zorgde vlot voor 3-1. De bezoeksters kregen weer aan sluiting via Ilja Ebert, maar Aar denburg gaf de zege niet weg. Zaamslag-Nieuwdorp 2 1-0 (0-0): Zaamslag was voor rust sterker, maar Milou Hamelink en Marion Oele lieten fraaie kan sen onbenut. Na de pauze waren Milou Hamelink (lat) en Lianne den Hamer dicht bij een treffer, maar pas acht minuten voor tijd rondde Saskia Kroes voorberei dend werk van Milou Hamelink enRandy Dees af: 1-0. Terneuzen-Dongen 1-3 (0-2): Terneuzen speelde niet goed. De opbouw was slecht verzorgd en van combinatievoetbal was am per sprake. Dongen deed het be heerste er de angst voor een af straffing, maar de thuisclub her stelde zich. In de tweede helft was Scheldesport gelijkwaardig zonder echt dichterbij te komen. De productie van Scheldesport werd verdeeld onder Joeri van Aalst (20), Daniël Koch (13), Maurits van Aalst (12) en Ro- chardi Maduro (10). Marathon 2-Voorwaarts 39-64 (20-34): De Axelse vrouwen had den in de beginfase een over wicht, vielen toen terug, maar drukten het krachtsverschil la ter alsnog uit in de score. Petra Geelhoedt was topscoorster met 18 punten, gevolgd door Cindy Goossens (13), Marlou Murre (13) en Sonja Geelhoedt (10). ter en leidde bij rust met 2-0 via twee goals van Marjan van der Schans. Zij liet vijf minuten na de pauze 0-3 aantekenen. In de 70e minuut deed Terneuzen iets terug via Stephanie Hamelink. Steen-Internos 4-1 (1-1): Steen wordt nog steeds geteisterd door blessures. Zelfs de keep- ster ontbrak. Vandaar dat speel ster Natascha Blommaert onder de lat moest. Steen leidde al na twee minuten via Saskia Blom maert, Suzanne Schenk maakte nog voor rust gelijk. Steen kon na de pauze meer druk zetten. Het werd snel 2-1 door Karin Schopman, halverwege maakte Marieke de Visser 3-1 en tien mi nuten voor tijd benutte Karin Schopman een strafschop 4-1. NSV-Clinge 0-0: In de eerste helft was Clinge beduidend ster ker. In die fase liet de ploeg kan sen liggen via Katrien de Visser en Romina Ivens. Na rust waren de rollen omgedraaid en werd Clinge op eigen helft gedrukt. Maar gescoord werd er niet. Hulsterloo-Rimboe 1-1 (0-1): Rimboe had voor rust het beste van het spel. Toch miste Hulster- loo in die fase twee goede kan sen. Tien minuten voor de pauze nam Rimboe de leiding door Na- dia Borghouts. Na rust speelde Hulsterloo sterker en kwam na vijf minuten op 1-1 door Maris- ka van Puyvelde. HOEK - Wie de Belg Kristof Rul wil kloppen, moet van goe de huize komen. Twee weken te rug in de Appelgaardloop van Terneuzen, liep Erik Goossen zich nog stuk op de atleet uit Me- relbeke. Toch is het niet onmoge lijk om hem te verslaan: in de Piet Spruit Memorial in De Braakman moest Rul zich zater dag wel gewonnen geven. Een andere Belgische loper, Ger di Pennynck, klopte Rul na een ongemeen spannende confronta tie. En dan moet nog gezegd dat Pennynck maar met één doel naar De Braakman was geko men: een training afwerken. „Ik heb de laatste tijd niet veel kun nen trainen. Te weinig in elk ge val om goed in conditie te blij ven", vertelde de 38-jarige at leet uit Nazareth. Rechte stukken Zijn trainingstocht bleek er nog te veel aan voor Kristof Rul. Op het vernieuwde parkoers door De Braakman, waar meer lange rechte stukken in de omloop wa ren opgenomen en minder ge draaid en gekeerd moest wor den, ontspon zich meteen een ge vecht waaiin eerst Rul het initia tief nam. Hij liep enige tijd aan de leiding, maar Pennynck bleek zijn race voorbeeldig te hebben opgebouwd. Naarmate de kilometers vorderden (totale van onze sportredactie TERNEUZEN - De topploegen in de vijfde klasse van het zon dagvoetbal lieten geen steken vallen. IJzendijke won met 2-1 van Graauw, Biervliet versloeg in de slotfase Philippine met 2-0 en Sluiskil trok met 4-1 aan het langste eind bij Sluis. Philippine-Biervliet 0-2 (0-0): In de eerste helft was Philippine sterker dan Biervliet, maar de ploeg verzuimde de kansen te verzilveren. Na rust was er spra ke van een meer evenwichtig duel. Tot een kwartier voor het einde. Toen greep Biervliet het initiatief Dat resulteerde in de 76e minuut in 1-0 door Mustafa Yilmaz. In de laatste minuut nam hij ook het tweede doel punt voor zijn rekening. IJzendijke-Graauvv 2-1 (1-1): IJ- afstand veertien kilometer) knabbelde Pennynck steeds meer van zijn achterstand af. Bij de laatste doorkomst was hij Rul al gepasseerd. In de slotron- de liep Pennynck ver genoeg zendijke domineerde de wed strijd, maar moest oppassen voor Graauws counter. Na acht minuten liet Adri van Hanegem een buitenkans liggen om IJzen dijke op voorsprong te brengen. Hij schoot vanaf elf meter tegen de paal. De eerste en enige keer dat Graauw bij het IJzendij- ke-doel kwam, was het raak door Ronald Vael. Kort voor rust tekende Joël van Overloop met een afstandsschot voor de gelijkmaker. Dat Van Hanegem vanaf elf meter kan scoren, be wees hij in de 75e minuut: 2-1 Sluis-Sluiskil 1-4 (0-2): Het ve nijn zat in de staart van de eer ste helft. In de 42e minuut open de Raffaël Buysse de score en op slag van rust zorgde Pepijn de Smet voor 0-2 voor Sluiskil. Tot dan toe waren de ploegen aan el kaar gewaagd. Dat was ook in de tweede helft het geval. Even weg bij Rul om deze uitgave van de Piet Spruit Memorial op zijn naam te schrijven. Ruim achter dit tweetal eindigde Jürgen Se- gers uit het Brabantse Veldho ven als derde. gloorde er hoop bij Sluis toen Alexander Radulescu 1-2 scoor de. Door een foutje van de doel man bepaalde Jasper van Houcke de stand op 1-3 en was de wedstrijd beslist. Raffaël Buysse maakte er nog 1-4 van. Corn Boys-SDO'63 4-2 (1-2): Een gelijkopgaande eerste helft werd met 1-2 afgesloten. Sven Vermeersch opende wel de score voor de thuisploeg, maar een ei gen doelpunt van Tom van den Bossche en een treffer van Ivo Wouters brachten SDO'63 aan de positieve kant van de score. Na rust ging de strijd aanvanke lijk nog gelijk op. Dat belette Corn Boys met om via Dennis Winne op 2-2 te komen. In de laatste twintig minuten zat SDO'63 stuk en liep Corn Boys uit naar 4-2 door doelpunten van Claudio Scherpenisse. Oostburg-Groede 0-2 (0-1): De Belgische Andrea Vermote was de snelste bij de vrouwen. Ze had ruim drieënhalve mi nuut voorsprong. Petra Rasen- berg uit Terneuzen won de kor te afstand bij de vrouwen. Oostburg had de hele wedstrijd het initiatief. Die ploeg kreeg zo wel voor als na rust kansen, maar was machteloos. Groede was in het veldspel de mindere, maar vond vijf minuten voor rust wel de weg naar het net via Angelo Sinack. In de tweede helft heerste hetzelfde beeld. Het drukkende Oostburg miste stootkracht. In de 73e minuut scoorde Angelo Sinack de beslis sende 0-2. Reserve vierde klasse Terhole-Hulsterloo 2 2-1 (1-0): Het was een gelijkopgaand duel. Uit een pass van Bram Freijzer scoorde Jurgen Maerman op slag van rust met een kopbal 1-0. Een kwartier na de hervat ting sloeg de doelman van Hul sterloo een inzet van Tom Fran- ckaert in eigen doel. Pas in de 89e minuut scoorde Hulsterloo tegen via Jan Kolleman. door Peter van Kouteren AXEL - Axel wees gisteren met gemak Koewacht terug (4-1) en de feestvreugde werd aanzienlijk verhoogd toen be kend werd dat concurrent De Noormannen had verloren. Met een periodetitel in de vierde klasse A op zak schud de de ploeg van trainer Eric Rijckaert opnieuw een naaste belager verder van zich af. De resultaten van Axel verba zen velen, maar niet diegenen die de prestaties van de Zeeuws-Vlaamse voetballers op de voet hebben gevolgd. De oranjehemden verloren op 12 december van het vorige jaar voor het laatst (van Hon tenisse) en bleven gisteren op eigen veld voor de 22e keer op rij ongeslagen. Eric Rijckaert beseft als geen ander dat aan die serie elk moment een eind kan komen, maar vindt dat zijn ploeg de ongeslagen sta tus niet als een extra last met zich mee draagt. „Het zal een keer gebeuren dat we weer eens tegen een nederlaag aan lopen, maar er wordt rustig over gepraat. Ik maak er ook wel eens een grapje over. Zo van: laten we dat dan maar bewaren tot de laatste compe titiewedstrijd." Gestrekt Axel begon de derby tegen Koewacht matig en zag dat doelman Tonnie van der Veen al na enkele minuten op een inzet van Carlo van Grimberg- he gestrekt naar de hoek moest. Niet veel later nam de thuisploeg het initiatief. Het leidde tot een paar kopkan- sen voor Ivo Verstraeten en na ruim een kwartier tot de openingstreffer. De Belgische aanvoerder Patrick Vinke, die met zijn sterke lichaam en ervaring op dit niveau van grote waarde is voor de Axel aars, zag zijn kopbal gestopt. Ivo Verstraeten tikte de re bound binnen: 1-0. De thuisploeg voerde kort voor rust de score op tot 2-0 (Kevin Schot, na een splijten de pass van Ralph Zegers) en zat een kwartier na rust al op i'ozen. Percy Verlinden (kop bal) en Siem Gans vergroot ten de voorsprong tot 4-0. Eric Rijckaert: „Er waren fa ses dat we niet goed voetbal den, maar het is onze kwali teit dat we veel scorend ver mogen hebben. Wij zijn niet afhankelijk van één man. We hebben op ons middenveld ook spelers die een goal kun nen maken. We voetballen goed en zijn kopsterk. We vor men gewoon een homogeen elftal." Uit de wedstrijd Koewacht, dat zich uit erger nis over de beslissingen van scheidsrechter Van Tilburg uit Drunen uit de wedstrijd praatte, kreeg na de 4-0 een paar kansjes op een tegentref fer. Jacky Lambert zag tot twee keer toe een inzet van de lijn getrapt. Robbie Mariman mikte in kansrijke positie naast en stuitte van dichtbij op Van der Veen. Rein de Hoogd redde twintig minuten voor tijd de eer. Hij tikte een hoekschop aan de eerste paal met een simpele voetbewe ging binnen en bepaalde de eindstand op 4-1. Axel-Koewacht 4-1 (2-0). 18. Ivo Verstraeten 1-0, 41. Kevin Schot 2-0. 48. Percy Verlinden 3-0, 63. Siem Gans 4-0, 71. Rein de Hoogd 4-1. Scheidsrechter: J.W.S.M. van Tilburg (Drunen). Gele kaart: Danny Vlassenrood, Mario Buijs, Rudy Govaert, Reinbert Broos, Rein de Hoogd (allen Koewacht), Kenneth Ockorley (Axel). Axel: Tonny van der Veen; Siem Gans, Ralph Zegers, Randy Zandstra, Omar Malagic (78. Mi chael Freijzer); Percy Verlin den, Kenneth Ockorley (63. Kim van Bremen), Ivo Verstra eten, Ibrahim HelenaPatrick Vinke (76. Meivin Rijckaert), Ke vin Schot. Koewacht: Danny PijckeRein bert Broos, Rein de Hoogd, Ha- rald Verschuren, Rudy Govaert; Mario Buijs (46. Bart van Re- moor tele, 75. Wim van Gorp), Danny Vlassenrood, Lorenzo d'Hont; Jacky Lambert, Carlo van Grimberghe (68. Kristof Coenen), Robbie Mariman. Vrouwen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 43