Nog veel werk voor Delta Sport Kwiek buigt pas na vijf sets Goede week voor eerste team Scaldina Verdiend gelijkspel driebanders 3B SD Jeugdig HSD niet opgewassen tegen intimiderend Goes Voetbalsters Zierikzee handhaven koppositie Trainerswissel brengt geen schokeffect teweeg bij handballers, 20-22-verlies Eerste verlies voor Mevo'80 EMM ziet GHV pas weglopen in laatste kwart Sterke opening van Meulblok Nieuwe koploper in volleybalstrijd Hollestelle gaat weg bij Juliana uitslagen maandag 7 november 2005 s20 doorWim Kakebeeke TILBURG - Soms wil een trai nerswissel nog wel eens een schokeffect teweeg brengen, maar voor de handballers van LifeDesign/Delta Sport ging die vlieger zaterdagavond niet op. De formatie, die nu onder lei ding staat van Bert Nuijens en Bert de Vos, verloor met 22-20 van Artemis. Het zijn en worden drukke tij den voor het technische duo van OOST-SOUBURG - De basket ballers van Mevo'80 zijn tegen de eerste nederlaag van het sei zoen opgelopen. In de Van Duy- vevoorde-sporthal in Oost-Sou burg bleek Souburg 2 vooral fy siek te sterk voor de Schouwse ploeg: 55-49. „We hadden niet hoeven te ver liezen", was de eerste reactie van forward-speler Jan-Kees Jongejan. „We speelden in het tweede en derde kwart goed, maar toen het daarna een beetje tegenzat, was onze organisatie helemaal weg. Toen ging ook ge lijk alles fout." De zieke Martin Pikard werd no de gemist. Jongejan: „Hij is onze langste man en die hadden we goed kunnen gebruiken tegen het fysiek erg sterke Souburg 2." De ongelijke lichamelijke strijd werd door Mevo'80 lang gecompenseerd met goed combi natiespel. Ook in het vierde kwart ging het duel lang gelijk op, maar toen center Kees Koom- an halverwege het laatste kwart op basis van foutenlast de wed strijd moest verlaten, zakte de organisatie bij Mevo'80 weg. De ploeg had geen antwoord op het slotakkoord van de thuisploeg en moest zodoende de eerste ne derlaag van het seizoen slikken. Scores Mevo'80: Michel Pikard 18, Gicstavo Pereira 14, Jan-Kees Jon gejan 11, John Heilker 6. GOES - De handballers van EMM konden lang goed mee te gen GHV uit Goirle, maar in de slotfase zagen de Middelburgers de Brabanders nog ver weg lo pen: 37-24. In Goirle waren Ramon Vael, Edwin Davidse, Tijs De Vos, Jean-Marie Toubiana en Wally Houtepen niet van de partij. Trainer Eric Dingemanse: „Nu speelt de jeugd uit nood een hele partij. Ik had ze liever op een rustige manier gebracht." Tot op driekwart van de wedstrijd waren er kansen op een goed re sultaat door twaalf treffers van Alexandere Benoit en knappe reddingen van invaller Mike Van De Voorde. GHV schroefde in de slotfase echter het tempo flink op en won alsnog met dik ke cijfers: 37-24. BREDA - Schaatser Quinten Meulblok maakt een opmerke lijk start van het marathonsei zoen door. De rijder uit Burgh-Haamstede reed nu ook in de tweede wedstrijd van de Peter van Vliet Cup met de voor ste rijders mee. Uiteindelijk kwam hij in het slot tekort voor een topklasse- ring: hij werd 19e. Vlak achter hem werd Mare de Vrieze uit Brouwershaven 29e. Zijn vrien din Corina Boekei werd bij de vrouwen zesde. Bij de veteranen werd Fop Fonteijne tiende en jud-Zierikzeeënaar Jacco Rin- |elberg, nu woonachtig in Goes, werd vijfde bij de recreanten. ZIERIKZEE - De volleyballers /an Duiveland Vastgoed/Kwiek 33 hebben de leiding overgeno- nen in de recreatieve competi- ie van Zierikzee. De ploeg won net 3-0 van Bijdevaate Hypothe eën en passeerde Big Boss. n de B-poule kwam Profile Ty- ■ecenter Rinus Roon Mix aan de eiding met een 2-1-zege op Schilder de Oude/Kwiek H4. Niettemin hebben vier achter volgers betere papieren, omdat :e minder duels hebben afge- verkt. Bij de vrouwen wonnen le topdrieploegen hun duels. Delta Sport. Zeker voor Bert Nuijens. Na een hectisch week einde begreep de routinier dat als geen ander. Eerst was er za terdagavond de uitwedstrijd van de hoofdmacht tegen Arte- mis in Tilburg en amper een hal ve dag later moest hij alweer op pad met de B-jeugd. Op weg naar Etten-Leur voor de con frontatie met Internos zei hij la coniek. „Dat kunnen we er best nog wel bij hebben." Collega Bert de Vos zal, met uit zondering van de trainingen, al les op afstand moeten volgen. Al thans voor de komende zes we ken. De regisseur uit de glorie tijd van de blauwhemden is na melijk zes duels geschorst. Bij de reserves kreeg medespeler Kenneth Mellaart afgelopen sei zoen een elleboogstoot. Bert de Vos nam het destijds op voor zijn collega, maar moest het akk- van onze sportredactie ZIERIKZEE - Het eerste team van Scaldina heeft deze week twee zeges geboekt en staat nu op de tweede plaats in de twee de klasse. Kerkwerve 1 kreeg klop van Smash, 9-1. 't Batje 1-Scaldina 1 6-4: Het vlaggenschip deed goede zaken. Hans Volkeri won al zijn enkel spelen. De van een blessure her stelde Arjan Bom won twee keer en Cor Smalheer zorgde voor één zege. Eerder deze week speelden de Zierikzeese tafeltennissers al goed tegen ODT 4 (8-2-zege). Naast Volkeri won ook Smal heer al zijn partijen. Bom pakte één overwinning en ook één dub bel eindigde goed voor Scaldi- efietje wel bekopen met zes duels. Het puzzelwerk rond de selectie voor Artemis was de hele week al een punt van aandacht. Spel bepaler Erwin Bos was ziek. Joey Aertssen, Guust Sluijs en Jimmy Niemans hadden werk- verplichtingen en Jordy Nie mans kampte nog steeds met de naweeën van een knieblessure. Door alle afwezigen werd de groep aangevuld met Merijn de Vos, Nico Juen, Quinten Haze en Peter Lefevre. Productief De B-jeugd onder aanvoering van Merijn de Vos (zes treffers) roerde zich uitstekend in sport hal de Blaak. Spelmaker Peter Lefevre, die zich nog steeds ver dienstelijk maakt bij de reser ves, trof tegen de nummer elf van de ranglijst viermaal doel. na. Na de goede week staat Scal dina op een tweede plek in de tweede klasse. Smash 70 2 - Kerkwerve 19-1: Een goed resultaat tegen kam pioenskandidaat nummer één in de derde klasse E zat er niet in. Stoffel van de Wekken en inval ler Jaap Huigens moesten de eer aan hun tegenspelers laten. Het enige winstpuntje kwam van Arte de Mik, die won van Leon van de Horst. Vijf partijen gin gen in drie games verloren, vier in vier games en één in vijf ga mes. Kerkwerve komt akelig dicht in de buurt van de vijfde plek, een plaats die aan het ein de van de competitie verplicht tot het spelen van een promotie/degradatiewedstrijd. Scaldina 2-ODT 4 1-9: Van het tweede team kon alleen Pang Ondanks die productiviteit kon Artemis - met- slechts drie punt jes uit zeven duels - de tweede zege van dit seizoen binnenha len. De eerste werd in Middel burg behaald bij EMM: 23-24. De Tilburgers leunden zaterdag vooral op de kwaliteiten van de gedreven sluitpost. Leon van de Zanden en Arjo Nieuwkoop hadden Delta Sport op een uitstekende start kunnen trakteren, maar daarvoor was de trefzekerheid bij beiden on voldoende aanwezig. Plet bleef slechts 0-2. „Dat was zonde", vond Bert Nuijens. „Dat gat had vier goals moeten zijn. Dan had den we ze flink overrompeld." Hoewel de afspraken bij Delta Sport goed werden nageleefd, wist de thuisploeg de regie in handen te krijgen en boog de achterstand nog voor rust om in een 9-7-voorsprong. Yuen een punt pakken. Scaldina 3-Kerkwerve 2 6-4: Na drie verliespartijen kon het der de van Scaldina weer eens een winstpartij laten noteren. Hans Jonker won twee duels en het dubbel met Mario van Popering, die zelf ook nog een enkelzege boekte. Invaller Arno van Grans- ven pakte nog eens twee punten voor de thuisploeg. Kerkwerve 3-Scaldina 4 5-5: Ar no van Grunsven en Kees Deur- loo wonnen allebei twee keer voor Scaldina en de dubbel. You- ri van Dijken lukte het niet een zege te boeken. Scaldina 5-Kerkwerve 4 4-6: Van de drie ontmoetingen tus sen Scaldina en Kerkwerve was dit het enige duel dat in een ze ge eindigdevoor Kerkwerve. Mar Holkers en Rita van de Zan- Nuijens was niet tevreden over de dekking in de eerste helft en benadrukte dat dan ook in de pauze. „In de achterste linies werd gewoon onvoldoende geslo ten. De cirkel van Artemis spin de garen bij de gaten in de dek king." Pingel Plet keerpunt in de gelijkop- gaande ontmoeting kwam tien minuten voor tijd. Bob van Lint werd tijdens een aanvallende actie door twee Artemisspelers op de huid gezeten. Van Lint brak door de defensie, maar de door hem verwachte pingel werd niet gegeven. Artemis bouwde de voorsprong daar na uit tot 20-17. „Het was alsof er iets knakte", mopperde Nuijens na afloop. Artemis gaf het duel niet meer uit handen en won met 22-20. Nuijens: „De de wonnen respectievelijk twee en één partij. Kerkwerve 5 - Westerzicht 3 0-10: Tegen het trio van Wester zicht 3 had Kerkwerve niets in te brengen. Robin Kool, Edwin van de Bok en Marcel van Slob be moesten met een dikke neder laag genoegen nemen. Slechts één partij werd in vijf games be slist. Scaldina 6-sv Driewegen 1 2-8: Bij het zesde konden Bram Vroegop en Joop van Houdt ie der een puntje pakken. Verder gingen alle partijen naar de gas ten. Scaldina 7-Middelburg 14 8-2: Bij het zevende team van Scaldi na stonden dezelfde cijfers op het scorebord als bij het zesde, maar zij wonnen wel. Jan Wil lem Uil en Simon Boogaard won verdediging gaan we anders in richten. Meer op het collectief, niet individueel. Daarbij moet je denken aan een 3-2-1-dek- king. Dat is altijd het sterkste punt van Delta Sport geweest. De aanvallen zullen langer moe ten duren. We moeten wachten op die honderdprocentkans. Je kan wel snel willen spelen, maar een halve kans is in mijn ogen geen kans." De ploeg kan voorlopig alleen op donderdagavond aan de aan dachtspunten werken. De maan dagtraining is door het starten de korfbalseizoen komen te ver vallen. Nuijens: „Voor ons is dat balen want er is nog veel werk te verzetten." Scores Delta Sport: Merijn De Vos 6, Bob Van Lint 5, Peter Lefevre 4, Ricky Evertse 2, Quinten Haze, Ni co Juen en Arjo Nieuwkoop allen 1. nen allebei drie partijen en de dubbel. Evelien Kostense zorg de met één punt voor de uitein delijke 8-2. Jeugd: Het eerste jeugdteam van Scaldina is nog altijd goed op dreef. Koen en Niels van Veltho- ven en Dennis Smalheer kropen dit keer wel door het oog van de naald. Tegenstander W/Belcrum 4 kwam met slechts twee spelers opdraven zodat Scaldina al met 3-0 voor stond. Koen en Niels van Velthoven wonnen allebei nog een partij, maar de rest ging verloren. Het tweede jeugdteam won met 8-2 van TCO 78. Nicole Ver braak won al haar partijen. Ri nus van de Wielen en Martijn van de Maas zegvierden in twee duels. Ook de dubbel ging nog naar Scaldina 2. door Joop van den Oudenhoven GOES - In hun derde thuiswed strijd op rij hebben de drieban ders van 3B SD Partyservice voor de tweede keer gelijkge speeld. Het team veroverde een punt op middenmoter BH Keu kens uit Zundert. Het gelijkspel kwam er niet zon der slag of stoot. Voor de pauze leek het team bezig aan een miss ion impossible. Zowel JohnHat- zman als Piet Kox speelden een kansloze partij tegen respectie velijk Ben Hoppenbrouwers en Jos Havermans. Niet alleen werd er verloren door 3B SD, ook het spelpeil was niet om over naar huis te schrijven. Na de thee veranderde het beeld door Peter Snelders ZIERIKZEE - In de reserve der de klasse van de hockeycompeti- tie heeft het vrouwenteam van HSD het topduel met Goes 2 ver loren, 5-2. De Zierikzeese man nen wonnen met 2-1 van Prin senbeek 3. Goes 2-HSD 5-2: Het treffen was absoluut geen prettige wed strijd. Goes 2 speelde bij vlagen hard en was verbaal nadrukke lijk aanwezig. Het jeugdige HSD, met speelsters van veer tien en vijftien jaar in de gelede ren, was daar niet tegen opge wassen. Vooral voor rust werd HSD af getroefd op fysieke kracht en de thuisploeg liep uit naar 3-0. In de tweede helft vocht HSD goed terug en kreeg het kan sen, maar sprong daar slordig mee om. Pas na de 4-0 van Goes deed Mirenne Koks iets terug, 4-1. Kansen om de achterstand te verkleinen bleven daarna weer onbenut. Bij een 5-1-stand van onze sportredactie ZIERIKZEE - De voetbalsters van Zierikzee handhaafden zich zaterdag met een 2-0-zege op Nieuwland aan de kop van de vierde klasse. In de derde klasse verloor WIK'57 met 5-2 bij Kerkwijk. In de vijfde klasse verloor ZSC'62 het subtopduel met Wolfaartsdijk met 1-6. Kerkwijk-WIK'57 5-2: Trainer Ko Goudriaan vond de neder laag geflatteerd. „We hebben vijf verdedigingsfouten ge maakt en die werden allevijf af gestraft. Daarnaast speelde Kerkwijk keihard: zetje in de rug, schop op de enkels. Dat had den we niet verwacht." Niette min had WIK'57 een goede start met drie opgelegde kansen, die wél alle gemist werden. Vervol gens strafte Kerkwijk tussen de 22e en 64e minuut vier defensie ve fouten bij ^WIK'57 af. „Toen gingen we alles of niks spelen", zei Goudriaan. Dat leverde via Jaimy van Beveren 4-1 op en via Ellen. Schreurs 4-2. Door weder om een dekkingsfout boorde Kerkwijk alle Kerkwerfse hoop weer de grond in. Nieuwland-Zierikzee 0-2: In een gelijk opgaande eerste helft werd niet gescoord. Het inbren gen van Quincy Enser bleek na rust een gouden greep. Halver wege de tweede helft speelde ze zich knap vrij, gaf een voorzet op Sanne Ennenga, die vervol gens de openingstreffer maakte. Enser besliste het duel zelf met een fraaie lob vanaf de punt van het strafschopgebied: 0-2. ZSC'62-Wolfaartsdijk 1-6: Na de eerste helft keek ZSC'62 al te gen een onoverbrugbare 5-0-achterstand aan. Trainer Kees Snoek: „De laatste weken GOES - Korfbaltrainer Gijs Hol lestelle uit 's-Heer Hendrikskin deren stopt aan het einde van het seizoen bij Juliana uit Oud Gastel. Hij heeft er dan drie jaar opzitten bij de Brabantse zon dag-eersteklasser. Hollestelle, oud-trainer van on der meer All Ready uit Zierik zee, draait goed met Juliana, maar wil er geen vierde jaar aan vast plakken. volledig. Niet dat het spel in hei duel tussen Ron Speijer g Frans Gommers beter was 71 beurten voor 20 punten spre- ken boekdelen), maar er wenj wel gewonnen. Kopman Jan Suykerbuyk was het aan zijn stand verplicht voor de winst te zorgen en da; lukte de man uit Oostkapelk ook. Cees van Steen werd versla, gen en het moyenne van 0,555 was goed. Door het verdiende gelijkspel werd de rode lantaarn overge dragen aan 't Bierwinkeltje uil Terneuzen. 3B SD verliet de laatste plaats op basis van eea beter percentage. In wedstrijd, punten en partijpunten is e; geen verschil tussen tussen bé de teams. scoorde Koks nog een keer, Door de nederlaag moet HSD de koppositie afstaan aan Goes 2. Prinsenbeek 3-HSD 1-2: Prin senbeek probeerde met harij spel HSD te intimideren. De soli de verdediging met Arjan Wri ters, Erik van der Doe en Roben Jobse bleef echter gecontroleerd spelen en gaf nauwelijks iels weg. Op het middenveld vervul de Mark van Doorne een hoofd rol. Hij was het die HSD kor! voor de doelwisseling op voor sprong bracht. Na een vrije slag dacht iedereen dat de bal in d? cirkel zou worden gespeeld voor een tip-in, maar de bal werd op zij gelegd waardoor Mark van Doorne hard kon uithalen, Df thuisploeg kreeg in de tweede helft vier strafcorners. Dne daarvan werden door doelman Arjan Meeles gestopt. Uit de vierde kwam Prinsenbeek op ge lijke hoogte. Tien minuten voor tijd pakte HSD alsnog de winsi uit een strafcorner. Bert-Jar Zondag zorgde voor de stop er Arjan Wolters schoot raak. hebben ,we makkelijke tegen standers gehad. Ik heb de speel sters vooraf gewaarschuwd dal nu het echte werk zou beginnen, nu komen de zwaardere tegen- standers." Het mocht niet ba ten. „We werden overklast op het middenveld, waardoor we onze spitsen niet aan het werk 1 konden zetten." De eerste kans was overigens nog voor ZSC'62, maar Helène Opstal miste die, Daarna liep de score razendsnel op. In de tweede helft redde Kir- sten Schiewold de Scharendijk- se eer. Biljarten Landelijke competitie driebanden groot. Vierde divisie, poule 4: 3B SD Partyservice - BH Keukens 4-4: Jan Suy kerbuyk - Cees van Steen 30-18, 54; Piet Kox - Jos Havermans 17-25, 54; John Hatzman - Ben Hoppenbrouwers 16-25, 51Ron Speijer - Frans Gommers 20-14, 71. Derde divisie, poule 5. BS Securi ty Systems - Royal/De Parel 5-3; B Roovers - Eddy van Goethem 35-15,39 beurten; A. Roovers - Jens van Dam 28-35, 53; A. Kavelaars - Mathieu Vle- rick 12-30, 33; E. Pellis - Johan van der Dusssen 30-30, 105. De Stene Brug - 't Pleintje 6-2: Piet Koek - Daniel Jaubin 35-20, 62 beurten; Wim de Kok - Piet Gabriëls 35-20, 49; Ries Rijn - Jo Aarts 29-30, 79; Ad Menheere - Jan Verstijlen 30-27,75. I Volleybal Zierikzee. Recreatieve competitie. Poule A: vc Lob - Mevo'80 1 3-0, Duive land Vastgoed/Kwiek H3 - Bijdevaate Hy potheken 3-0, Brogum - Marleco/C 1000/Cluzona 3-0, connexxion - Profile Tyrecenter Rinus Roon 0-3. Stand: 1- Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 5-14, 2. Big Boss 5-12, 3. Brogum 5-10, 4. vc Lob 5-10, 5. Profile Tyrecenter Rinus Roon 6-10, 6. Zeelandia 1 5-9, 7. Me vo'80 1 5-8, 8. Bijdevaate Hypotheken 6-6, 9. Marleco/C 1000/Cluzona 5-5,10 connexxion 6-2,11. Ravia/TolhoekSchil- derbedrijf 5-1. Poule B: FIXET Schuddebeurs - Sgra- vO-DEK verkeersopleidingen 2-1, Sgra- vo-de Verfbron - Marleco/ C 1000/Cluzona 3-0, Schilder de Oude/Kwiek H4 - Profile Tyrecenter Ri nus Roon Mix 1-2, Zeelandia 2 - De Brug 1 0-3. Stand: 1. Profile Tyrecenter Rinus Roon Mix 6-13, 2. De Brug 2 5-12, 3. FIXET Schuddebeurs 5-11, 4. HCR De Kroon/Wiska 4-9, 5. De Brug 1 4-9, 6 Sgravo-de Verfbron 5-8, 7. Sgravo-DEK verkeersopleidingen 5-6, 8. Schilder de Oude/Kwiek H4 5-5, 9. Marleco/C 1000/Cluzona 5-4, 10. Zeelandia 2 5-3, 11. Schouwse Bouwmaterialen handel 5-0. Poule DA: Juwelier Postma - Grand Ca fé Helder 3-0, DRV accountants/Wik 2 Kwiek/Sporthuis Zierikzee D1 3-0, Air pack Mevo'80 meisjes - Mevo'80 Da mes 1 1-2. Stand: 1. Juwelier Postma 5-14, 2. DRV accountants/Wik 2 5-12,3, Mevo'80 Dames 1 6-12, 4. Airpack Me vo'80 meisjes 6-11, 5. Bolle Dier&Tuin/Wik 1 5-6, 6. Kwiek/ Sport- huis Zierikzee D1 5-4, 7. C 1000/Cluzona 4-3,8. Grand Café Helder 6-1. Kwiek-aanvalster Esmeralda van Boven (links, nummer 2) wint aan het net van Judith van der Hoeven (rechts van het net, nummer 3) van Morres. foto Camile Schelstraete door Peter van Kouteren HULST - Het omgaan met wed strijdspanning in de sport zal altijd wel voer voor psycholo gen blijven. De volleybalsters van Morres/Hulst waren voor af favoriet, maar hadden het in de ontmoeting met Kwiek op verschillende momenten ver schrikkelijk moeilijk met zich zelf. De geroutineerde Bruse formatie profiteerde daarvan en boog slechts na het spelen van vijf sets: 3-2 (17-25, 25-19, 25-21,15-25,15-11). Dat was voor Kwiek een aan zienlijk beter resultaat dan een paar maanden geleden, toen beide teams in de voorberei ding op de competitie elkaar troffen. Destijds werd het in een 'best of five' maar liefst 5-0 voor Morres/Hulst. „Ik had ge zegd dat ze daar niet nog eens op moesten rekenen", zei Gui- do de Beule na afloop, „Maar ze hebben het zichzelf onnodig moeilijk gemaakt. Dit is een klasse waarin behalve Voko, Triade en Fusion iedereen van iedereen kan winnen. Dat bete kent dat je wekelijks punten moet pakken." Cees Arensman, trainer van Kwiek, voelde zich zaterdag niet de morele win naar. „Ik ben nooit tevreden als we verliezen." Eenheid Morres/Hulst-Kwiek was voor al een duel tussen twee totaal verschillende ploegen. In Hulst wordt na de degradatie naar de derde divisie met een grote kern uit het voormalige tweede team gebouwd aan een nieuw en vooral verjongd keurkorps. Kwiek zag aan het einde van een sterke competitie spelver- deelster Henriëtte Swartjes ver trekken, maar teert op een hechte eenheid met ervaring in de derde divisie. De Bruse équipe ontbeert evenwel een echte spelverdeelster en is bij gebrek daaraan overgescha keld naar een 2-4-systeem waarin de spelverdeling in han den ligt van twee voormalige aanvalsters. Cees Arensman: „Het begint langzaam maar ze ker op volleybal te lijken, maar we missen nog een stukje rust. Dat heeft zijn tijd nodig. Je kunt aan gras trekken, maar daar groeit het niet sneller Kwiek kwam ijzersterk uit de startblokken. De bezoekers na men direct het initiatief en deel den meteen een morele tik uit. „We waren vooral serverend heel goed", keek Louise Vleu gel terug op de eerste set. „Het liep als een trein. We hebben el kaar trouwens heel de wed strijd geweldig aangemoe digd." Cees Arensman: „We wisten na die oefenwedstrijd hoe ze speelden. Ik heb ge vraagd om diep te serveren en pas laat te blokkeren, omdat ze aan de buitenkant geen men sen met een snelle arm heb ben." Troef Niettemin groeide op de flan ken Linda Blommaert aan Mor- res-zijde uit tot een sterke troef'. De 20-jarige aanvalster had na de ontgoocheling in de eersje set een belangrijk aan deel in twee opeenvolgende set zeges. Het leek de aanzet tot een ruime zege, maar in de vier de set vocht Morres/Hulst voor al tegen zichzelf. De thuisploeg ging in een po ging om fouten te herstellen ge forceerd spelen. Kwiek profi teerde van die collectieve dip, denderde in één ruk door van 14-14 naar 15-25 en leek na die draai om de oren zelfs de beste kansen te hebben om ook de vijfde set naar zich toe te trek ken. De Zeeuws-Vlamingen be schikten echter over veer kracht, wisselden van speel- helft met een 8-5 voorsprong en gaven die marge niet meer weg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 34