<0 CÖGEBR.DOMINICUSBV "Jacobus Koelman en een (in)tolerante overheid" maandag 7 november 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Hoera, een dochter Nienke geboren 03-11-2005 Arjen van den Dries en Clarinda de Bruijn De Jongestraat 9 4455 BP 's-Heerenhoek Overleden En God zal alle tranen van hun ogen afwissenen de dood zal niet meer zijnnoch rouw, noch gekrijt, noch moeite zal meer zijnwant de eerste dingen zijn weggegaan. En geen inwoner zal zeggen: Ik ben ziek Openbaringen 21 vers 4, Jesflja 33 vers 24a Diepbedroefd geven wij u kennis dat de Heere op Zijn tijd van ons heeft weggenomen onze innig geliefde dochter, (schoon)zus en tante Els van Putten-Dijkers echtgenote van Rob van Putten ln de leeftijd van 30 jaar. De Heere sterke Rob, Björn en Lars in dit grote verlies. Zoutelande: P.C. Dijkers H. Dijkers-de Jong Biggekerke: Suzet Besuijen-Dijkers Rene Besuijen Maartje, Pieler, Sarah, Aartjan en Daan Mechelen (B): Wilda Huibregtse-Dijkers Leo Huibregtse Eva, Noa en Kay Oost-Souburg: Annet Wisse-Dijkers Ron Wisse Rieke, Lisa, Nick en Marthe Zoutelande: Wim Pieter Dijkers Ciska Dijkers-Francke Jesse en Tobias Zoutelande, 5 november 2005 Lieve man, Pa en Opa Mist en duisternis We zijn weer iemand kwijtgeraakt van wie we zielsveel hielden We zouden graag opnieuw willen beginnen Maar er is geen weg terug Dan mikt de regen tranen op de ruit De koude kan de wonden niet verdoven Het donker wist het oude beeld niet uit We zullen je nooit vergeten Intens verdrietig, maar toch blij dat je er altijd voor ons was hebben wij nu afscheid moeten nemen van mijn lieve man, Pa en opa Kees Boogaard in de leeftijd van 61 jaar. Margie René en Jenny Ben in herinnering Jennifer Comé en Cathy 4382 ME Vlissingen, 4 november 2005 Paul Krugerstraat 201 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in de aan wezigheid van hen die hem tot het laatste moment gesteund hebben. Lieve Kees Met dankbare handen dragen we mee Al wat herinneringwaard is Je koers is verlegd Je wilde nog zoveel Maar had daarvoor niet meer de kracht Je hebt je strijd gestreden Wie kon begrijpen wat je hebt geleden. Pa en Ma Boogaard in herinnering Pa en Ma von Hout Lieve opa Als tranen een weg konden maken en rust een brug dan klom ik naar boven en bracht ik je naar oma terug. Jennifer Voor Kees Rust zacht Ilóna Voor ons heel onverwachts Ben je er niet meer Het bericht komt hard aan Hopend dat je, je rust zal vinden Lieve Kees, we zullen je missen. Conie en Jan Boone Heden namen wij kennis van het overlijden van Kees Boogaard man van onze 'oma' en collega Margie Wij wensen Margie en familie veel sterkte. Magda, Henk, Ronald, Marleen, Anne, Alice, Jeanet, Petra, Annie, Erica, Tannie, Ina, Tineke, Ramona, Corrie, Cobi, Marijke en Gerda Zo heel veel geleden, in stilte een traan weggepinkt en gebeden. Maar dat alles mocht niet baten, je moest ons toch verlaten. Bedroefd, maar wij zijn dankbaar dat aan haar lijden en strijden een einde gekomen is, omringd door dierbaren vond zij rust. Wij zijn trots op haar en in ons zal zij voortleven. Leontine Margaretha de Boevere irga -Ti iny- weduwe van Johan Smoorenburg (fopie) in de leeftijd van 74 jaar. Dit melden u: fam. de Boevere fam. Smoorenburg Oostburg, 5 november 2005 Correspondentieadres: St. Janstraat 21 4524 AJ Sluis Met dank aan het verzorgend personeel van "de Stelle" afd. Klaverblad. Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 8 november a.s. om 19.00 uur in het mortuarium van Antoniusziekenhuis te Oostburg. De uitvaartdienst waarbij u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op woensdag 9 november 2005 om 10.00 uur in de kerk van de H. Johannes de Doper te Sluis. Aansluitend vindt de crematie plaats in crematorium "de Blauwe Toren" te Brugge. Uitsluitend schriftelijk condoleren. Samenkomst aan de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Tiny, Rust Zacht Chayenne Jopie - Harold Marijke - Wilfried Na een vriendschap van 37 jaar is nog onverwachts overleden onze vriend Chris Dijl Yerseke: Marien en Anna Franke T Veel fijne herinneringen verzachten onze smart voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Vol overtuiging ging je voor behandeling naar het ziekenhuis, hopend op een goede afloop maar helaas heeft hel niet zo mogen zijn en daarom moeten wij nu kennisgeven van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame pa, schoonvaderen opa Remi Marie van Pamelen echtgenoot van Clara Cocquyt 14 juli 1930 15 november 2005 te Biervliet te Gent C. van Pamelen-Cocquyt Eddy Alex en Monique Tommy Rudy en Gina Monique en Harry Rein, Lars en Jens Marijke en Jacky Micha en Bo Mike en Yvonne familie van Pamelen familie Cocquyt Ridderstraat 31 4524 BP Sluis. De uitvaartdienst waarbij u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op 10 november 2005 om 10.00 uur in de parochiekerk van Johannes de Doper te Sluis waarna de begrafenis plaatsvindt op de r.,-k. begraaf plaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in res taurant 't Hof van Brussel, Kaai 6 te Sluis. Samenkomst in de kerk. Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Je leven was niet altijd even makkelijk, Maar je hebt je weg gevonden en bent er altijd voor ons geweest. Voor ons onverwacht is na een kort en moedig gedragen ziekbed overleden onze zorgzame vader, broer, zwager en oom Antonius Wilhelmus van Schagen weduwnaar p,an Petronella Maria Wilhelmina Elizabeth Schmits sinds 19 november 1986 eerder weduwnaar van Maria Anna Catharina Heines sinds 5 september 1971 in de leeftijd van 77 jaar. Middelburg: René Ineke en Radboud Amsterdam: Andreas t Ton en Immeke Alkmaar: Joop en Marijke Neven en nichten Middelburg, 4 november 2005 Correspondentieadres: Havendijkstraat 14 4332 AL Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 9 november a.s. vanaf 12.00 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk aan de Lombardstraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal aldaar om 12.30 uur de plechtige uit vaartdienst worden gehouden, waarna om 14.00 uur de bijzetting zal plaatsvinden op de Rooms-Katholie- ke begraafplaats aan de Walcherseweg te Middel- burg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in rouwcentrum 'Middelburg' aan de Buitenhovelaan 1 Zij die geen rouivbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Komt allen tot Mij die vermoeid en belast zijt en Ik zal u rust geven. Verdrietig delen wij u mede dat, omringd door zijn dierbaren, rustig is ingeslapen mijn liefhebbende man, onze zorgzame vader en opa (c/o/a/t/ie,s cfPenloee/* Jo 9 juni 1926 15 november 2005 Hij was zo moe van het vechten, alles los te moeten laten. Kapelle: J. M. Westveer-Sebregts Toos en Arie Booij-Westveer Nanda en John Natalie en Jaimy, Amy Chantal Thea en jan Rijn-Westveer Patrick en Susan Debby en Michael Martien en Wilma Westveer-Bal Marjet Martine Joëlle Appelgaard 20,4421 BD Kapelle Er is gelegenheid om van Jo afscheid te nemen op woensdag 9 november van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst, waarin voorgaat ds. J.G, Bam- hoorn, zal worden gehouden op donderdag 10 november om 13.00 uur in de Hervormde kerk te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. De Heer is mijn Herder. Psalm 23. Intens verdrietig over de grote leegte die hij achter laat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader en opa Izaak de Kam in de leeftijd van bijna 86 jaar. Kamperland: S.M. de Kam-de Looff Kats: Tonny en Leni de Kam Emiel en Sandra Thomas en Linda Larissa en Michiel Kamperland: Aart de Kam 5 november 2005 Langeweg 2 4493 PT Kamperland De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden woensdag 9 novem ber om 13.15 uur in het Jhr. Mr. de Casembroothuis, Nieuwstraat 46 te Kamperland. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kam perland. Na de begrafenis is er in bovengenoemd gebouw ge legenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo Cornelia te Zierikzee voor de liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Verslagen en bedroefd geven wij kennis van het onverwacht overlijden van onze lieve, krachtige echtgenoot, vader, stiefvader, schoonvader en groot vader Hendrik Krijger Smilde 20-06-1920 Vlissingen 05-11 -2005 Middelburg: R.R. Krijger-Hoogstra Oegstgeest: Caroline en Frits van Dissel-Krijger Jaco Michiel t Esmée Sophie Warmond: Annelies Scholtes-Krijger Willemijn Charlotte Okke Bilthoven: Henriëtte en Dave van Beeck Calkoen-Krijger Rix Hugo Benoit Anne-Myrthe Dronten: Maud Clumpkens en Huib van der Hout Hester Jan Sjoerd Jochem Correspondentieadres: Maartensdijkseweg 3 3723 MC Bilthoven De begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 9 november op de begraafplaats te Domburg om 12.00 uur (ingang Schuttershof). We ontmoeten elkaar om 11.30 uur in Schuttershof, Kanonweistraat 30 Domburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Schuttershof. SPECIALIST IN GEDENKSTENEN ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.V.S EN BRONS Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicus.nl Het is ons maar geleend, de vele mooie dingen. Ons onbetwistbaar eigendom, zijn de herinneringen. Bedroefd deleji wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "De Redoute", zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoon moeder en oma Maria Kalle weduwe van Leon Coone 14-04-1915 Westdorpe t 04-11-2005 Sas van Gent Assenede (B.): Lia Sierens-Coone Urbain Sierens Zelzate (B.): Jenny Boelaert-Coone Aimé Saelens Sas van Gent: Hilaire Coone Emmy Coone-Huijssen Klein- en achterkleinkinderen Sas van Gent, 4 november 2005 Corr.adres: Burgemeester Hoefnagelsstraat 40, 4551 HJ Sas van Gent De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uit nodigen, zal plaatshebben op dinsdag 8 november om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemel vaart te Sas van Gent. Samenkomst aan de kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraaf plaats "St. Jans Schorre", te Sas van Gent. Maandag 7 november zal er een gebedsdienst plaats hebben om 18.30 uur in "De Redoute", aan de Rijsenburg 2 te Sas van Gent. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Wat vlied' of bezwijk, getrouw is mijn God, Hij blijft aan mijn zij in 't wisselend lot; moog 't hart soms ook beven in 't heetst van de strijd, zijn liefd' en ontferming vertroosten altijd. Moegestreden is in zijn Heer en Heiland ontslapen, mijn geliefde man, onze lieve vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Adriaan Jasperse echtgenoot van J. Simonse in de leeftijd van 90 jaar. Zierikzee, J. Jasperse-Simonse Grijps kerke, Kees Jasperse Nellie Jasperse-Labruyère Oostkapelle, Jo Maljaars-Jasperse Bram Maljaars Koudekerke, Nel Joziasse-Jasperse Wim Joziasse Vlissingen, Ko Jasperse ~in liefdevolle herinnering- Rina Jasperse-van de Putte Kerkwerve,Piet Jasperse -in liefdevolle herinnering- Ineke Jasperse-van der Linde Oosterland, David Jasperse Joke Dorst kleinkinderen en achterkleinkinderen 5 november 2005 Scheldestraat 46 4301 VE Zierikzee Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen dins dag 8 november van 19.00 tot 19.30 uur in "Borrendamme", Scheldestraat 2 te Zierikzee. De herdenkingsdienst voor familie en belangstellen den zal gehouden worden donderdag 10 november om 13.00 uur in de Geref. kerk, St. Domusstraat 35 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Scharendijke, omstreeks 14.45 uur. Voor de dienst is er van 12.30 tot 12.50 uur gelegen heid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Putmeet", Ingridstraat 32 te Scharendijke. De hemel zo vol wolken toch wel een doods gezicht. Maar als er dan zo af en toe, een flinke zonneschicht, ons soms zo droeve wereldje tot stil geluk verlicht! Met droefheid en dankbaarheid geven wij u kennis dat op 94-jarige leeftijd is overleden, voorzien van het Sacrament der Zieken, mijn moeder, oma, schoonmoeder, zuster, onze tante en vriendin Maria Hildegard Gernaert-Richter weduwe van Alphonsus Franciscus Gernaert Ossining NY, VS: Odette Heydendael-Gernaert Arthur Heydendael Hartsdale NY, VS: Alexandra Fodor Heerlen: Maria Delsing-Richter Familie Delsing Familie Richter Breskens: Familie Gernaert Familie Steyaert Jan en Clara de Feijter "Ter Schelde" Breskens, 5 november 2005 Correspondentieadres: Plevierlaan 11 4511 XC Breskens De plechtige uitvaart, waarvoor u wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op donderdag 10 novem ber om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Barbara te Breskens. Samenkomst in de kerk. Aansluitend vindt de teraardebestelling plaats op de Hierna is er gelegenheid tot condoleren in Ver zorgingshuis "Ter Schelde" te Breskens. Onze dank gaat uit naar het personeel van "TerSchelde" voorde liefdevolle verzorging. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. tfepenininp Vrienden van de Sint Jacohskerk in liquidatie Bovengenoemde rechtspersoon in is ontbonden door opheffing volgens een besluit van de algemene ledenverga dering d.d. 21 september 2005. De rekening en verantwoording en het plan ven verdeling lig gen ter inzage voor eenieder tot 2 januari 2006 ten kantore van het verenigingregister onder nummer 40311355 van de Kamer van Koophandel te Middelburg en bij J. W. Weug, Willem Klooslaan 46, 4383 AV Vlissingen. De vereffenaar op bovenstaand adres Lieve Papa Als ik naar de hemel kijk en de wolken zo zie jagen dan denk ik met weemoed terug aan U mijn hoofd nog vol met vragen. Ik mis U hier op aarde Ik mis U, het doet zo'n pijn. Heel graag zou ik nog even Uw dochter willen zijn. Pieter Aart Kaat Zondag 6 november 2005 is Papa te Groesbeekvat; ons heengegaan. Hij heeft zo hard gevochten niaj heeft het gevecht niet kunnen winnen. Papa zal in familiekring worden gecremeerd. Dag Pap, rust zacht. Frida en Anneke Henk Vlissingen, 6 november 2005 Correspondentieadres: Han Diekmannlaan 15,4385 KS Vlissingen Lieve Opa Na een heel mooi en lang leven hebt op zaterdag 5 november de laais. trein genomen om na al die jara weer bij Oma te zijn. Rust zacht. Mirjam en Angelo In Memoriam Jakob Koppejan (Jaap) 7 november 2004 7 november 2005 Liefste Man, Pa en Opa Allen in onze familie missen jou. Alles wat je deed, deed je uit liefde. Iedere dag bij ons is nu anders. Levina Koppejan-Willeboordse en (klein)kinderen Vlissingen, november 2005 D.V. 15 november 2005 Grote Kerk Goes (1631 - 1695) Sprekers: Drs. W.T. Van Ge Muziek: Jongerenkoor "Het Kleinood" StoKosmos Van Harte Welko» de Rechtspraak Rechtbank Middelburg PUBLICATIES INSOLVENTIES ALGEMENE INFORMATIE In alle verificatievergaderingen dienen de schuldvordentë uiterlijk vijftien dagen voor de vergadering bij de curator bewindvoerder te zijn ingediend. RECHTBANK MIDDELBURG Kousteensedijk 2 ZITTINGEN IN FAILLISSEMENTEN verificatievergadering: - op 15 december 2005 om 14:00 uur inzake F.03/139 REDERIJ KWEKKEBOOM C.S., vest.adr. Elzenoordlaan 15, 4354 AG Vrouwenpolder, KvK Zeeland, 22038716. Cur: M. Bouma, Postbus 3024 3001 DE Rotterdam, tel. 010-2051060. EINDE FAILLISSEMENTEN wegens gebrek aan baten: - op 19 oktober 2005 inzake F.99/37 INDUSTRIËLE INSTALLATIE GROEP TERNEUZEN B.V., vest.adr, Stationsweg 68 a, 4538 AD Terneuzen. KvK Zeeland, 21013078. K.G. Dijkstra, griffier De publicatie inzake de faillissementswet is ook wekcl te raadplegen via www.rechtspraak.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 26