Verdegem moet op puntenjacht PZC Zierikzee vormt ruggengraat van de Schouwse voetbalteams KICK-OFF VOOR STARTERS1. Hiensch en collega spelen blufpoker Meesen stelt operatie niet langer uit Tussenpaus van Hoek gooit de deur op slot tegen Excelsior Maassluis Schilperoort en Swennen overleven eerste schifting1 Arnemuiden ziet kansen bij Achilles Veen uitslagen PZC I O JobTrack.nl zaterdag 5 november 2005 '18 door Frits Bakker ERTVELDE - De libero komt te rug, de vleugels zullen minder diep spelen en de deur gaat op slot. Jan Verdegem beseft maar al te goed dat hij met Hoek van daag op puntenjacht gaat in het uitduel met Excelsior Maas sluis. „Ik ga het systeem niet he lemaal overhoop gooien, want dat zou heel dom en gevaarlijk zijn", benadrukt de 36-jarige tussenpaus uit het Belgische Ert- velde. Maar één opdracht is hei lig: verliezen mag niet. Vooropgesteld: voor Verdegem was het ontslag van Eric Tetaert niet nodig geweest. Zoals hij ook niet had gewild dat Johan Ballegeer vorig jaar door Hoek net voor de winter aan de deur werd gezet. Toch stapt hij nu voor de tweede keer in een jaar in het avontuur bij de hoofdklas ser, waar in slechte tijden struc tureel paniek uitbreekt. Maar Verdegem wil de club dienen, al is het weer maar tijdelijk. Ambities „Ik neem het niet over omdat ik zo nodig wil laten zien dat het beter kan. Mijn ambities liggen niet op dat vlak. Ik zie ook wat voetbal met trainers kan doen. Eric Tetaert was een zorgeloos en prettig mens, maar onder druk was hij de laatste weken anders geworden. Ik heb een in terview met hem gehoord, waar in hij onherkenbaar was. Dat had ik niet zo verwacht van hem. Ballegeer was heel anders. Bij hem was voetbal zijn leven. Toen hij weg werd gestuurd bij Hoek stortte zijn leven in. Maar Tetaert heeft veel meer aan zijn hoofd. Ik had niet gedacht dat hij zo geëmotioneerd zou zijn." Jan Verdegem is na vorig jaar bevriend gebleven met Balle geer. En hij hoopt het ook te blij ven met Tetaert. Hij voelt zich het best in de dienende rol, als schaduw van de hoofdtrainer. Meepraten over voetbal, over tactiek, over spelers en de opstel ling, zodat trainen een hobby blijft. Want Verdegem schuwt de harde, vaak schokkende con frontaties. „Wat Tetaert ook weer naar zijn hoofd kreeg na de wedstrijd tegen Kloetinge. Hij was zelf na zijn lange car rière als speler één keer hoofd trainer, bij Maldegem. Twee we ken nadat hij voor een jaar had bijgetekend, diende hij zijn ont slag in. Teleurgesteld in mensen die afspraken niet nakwamen. Vorig jaar fungeerde Verdegem, na vijf nederlagen en het ont slag van Ballegeer, twee wed strijden als hoogste baas bij Hoek. Hij won twee keer, thuis van het ongeslagen FC Lisse en een week later van Marken De afspraak is nu ook weer dwin gend. Verdegem gaat er vanuit dat de club hard op zoek is naar een nieuwe trainer. Dat hebben ze in Hoek beloofd en moeten ze ook nakomen. „Ik maak lange dagen in mijn werk, als verkoper van huizen, dus is het ondenkbaar dat ik dat kan combineren met een functie als hoofdtrainer bij Hoek. Mijn oudste kindje van vier zei van de week al: 'Papa waarom zijt ge toch zoveel van huis?' Dat is het me niet waard. Ik mag de es sentie niet uit het oog verliezen. Voor twee, drie weken wil ik de club uit de brand helpen." On der de uitdrukkelijke voorwaar de dat hij zelf de speelwijze en de opstelling bepaalt en niet het bestuur of de sponsors. Want mét een libero achter de verdedi ging, met meer hangende dan diep buitenspelers? Verdegem zal het alleen doen als hij er voor Hoek de noodzaak van in ziet. „We moeten punten halen, dat is opdracht één. Dat kan al leen door meer zekerheid in te bouwen. Zoals we tot nu toe speelden, op één lijn achterin met deze spelers, waren we te kwetsbaar. Ik heb het voorzich tig ook wel eens tegen Tetaert gezegd. Hij wilde niet afwijken van die speelwijze. Toch is het de enige manier, denk ik, om uit deze slechte periode te komen." Realiteit Hoek gooit vandaag in Maas sluis de deur op slot. Misschien wel met drie in plaats van twee centrale mensen achterin en wel licht ook met twee in plaats van drie aanvallers. Verdegem is niet blind voor de realiteit. „Ik heb nog maar weinig tegenstan ders in deze klasse gezien met diepe buitenspelers. Bij alle maal, ook Kloetinge zaterdag, spelen ze met twee aanvallers." Toegegeven: het systeem van een verdediging op één lijn is avontuurlijk en modern. Het biedt openingen om snel door te schuiven en op het middenveld met meer mankracht pressie te spelen. Verdegem: „Het vergt veel snelheid en discipline van de spelers. En iedereen moet goed gepositioneerd zijn. Dat was er bij ons niet. Roy Hendrik- sen kwam in een systeem te recht dat hij niet gewend was te spelen. En Djamel Buyse, dat weten we, is niet een van de snel- sten. We liepen elke week tegen een groot probleem aan: met één lange, diepe bal lag soms heel de verdediging open. Dus zeg ik: met een libero erachter kunnen we sneller een gat dichtlopen. Veel meer concessies gaat Verde gem niet doen. „Als je het sys teem totaal omgooit, kun je be ter de lotto spelen. Dan ga je van iets naar totaal niets." Bovendien: de mogelijkheden zijn beperkt. Wesley de Smet is voor twee duels geschorst, Wil- co de Valk moet geblesseerd toe kijken in Maassluis en Pieter de Munnik is zowat wekelijks een vraagteken. „Ik heb er al wat uurtjes wakker van gelegen, maar als we eraan beginnen in Maassluis, steek ik mijn hand in het vuur voor het elftal. En of het dan ook nog tot winst leidt, hangt van veel zaken af. Die ze kerheid kan niemand ons geven. Ik schik me voor even in het lot van een trainer. Als ik verlies, dan blijft het gevoel over dat ik door Jan Dagevos GOES - Ze wisselen wekelijks informatie met elkaar uit. De voetbaltrainers Diederik Hiensch en Arie van der Zou- wen zijn op het cios in Goes col lega's van elkaar en bespreken alle ins en outs van de ploegen in de hoofdklasse A. Deze week bleef het echter stil in de lerarenkamer. Hiensch stuit vandaag met 'zijn' Kloetin ge op de equipe van Arie van der Zouwen, het Zuid-Holland se Capelle. „We hebben wel bij elkaar lopen vissen naar infor matie, maar er is weinig uitgeko men", zegt Hiensch. „We heb ben een beetje blufpoker ge speeld. Arie heeft me verteld dat hij zich met Capelle maar gaat instellen op een systeem met twee en drie spitsen. Ik heb hem gezegd dat hij daar heel ver standig aan doet." Afgelopen zaterdag tegen Hoek beproefde Kloetinge met succes het systeem van twee aanval lers. Of die tactiek tegen Capel le een vervolg krijgt, laat Hiensch in het midden. „Arie spelt de kranten, dus ik laat hem nog even in onzekerheid." Kloetinge deed vorige week ver trouwen op. De Bevelandse lori matie kwam in en tegen Hoed aardig voor de dag en pakte iJ redelijk voetbal een punt. heb tegen de spelers gezegd dat die wedstrijd veel adrenahne heeft gekost. In zo'n geval is hp altijd oppassen voor de wed! strijd die erop volgt. We zullen dezelfde felheid aan de dag moe ten leggen. Capelle is een plop die ook in het rechterrijtje staa: d en daar zullen we de punten var moeten pakken." Capelle is een ploeg, die Kloetin ge niet ligt. Vier keer eerder trol- fen beide teams elkaar en nog d niet eenmaal, won Kloetinge Een gelijkspel was het ma», maal haalbare. In Capelle vet loor Kloetinge met 5-0 (oktober 2002) en met 3-0 (oktober 2003) „Capelle is een ploeg die van de. gelijkheid aan elkaar h vindt Hiensch. „Er staat eeng«. de keeper onder de lat en ze heb ben een aardige verdediging. I spelen vaak met één diepe spits waar twee mensen omheen vlie gen. Bij ons zal alles moetel kloppen. Eén punt moeten wezt-L ker zien te pakken." j Jan Verdegem wil bij Hoek best tussenpaus zijn, maar ambieert geen bestaan als hoofdtrainer. „Ik zie ook wat voetbal met trainers kan doen. Eric Tetaert was een zorgeloos en prettig mens, maar onder druk werd hij de laatste weken anders." foto Camile Schelstraete heb gefaald. Dat maakt het zo moeilijk om trainer te zijn." Hij gaat het anders doen dan Eric Tetaert, houdt Verdegem zich aan de vooravond van weer een cruciale partij voor. „Ik ben anders van karakter, een ander mens. Eric kon het heel filosofisch uitleggen, met veel mooie woorden. Ik ben niet zo'n prater, ik wil vooral helder zijn. Ik wil dat iedereen precies weet wat hij moet doen, met bal of zonder. En we weten alle maal waar het om gaat: we moe ten punten halen, want we staan er heel slecht voor." door Jan Daqevos KLOETINGE - Merlijn Swen nen en Corné Schilperoort zijn nog altijd in de race voor een plaats in het Nederlands amateurelftal. Beide spelers van hoofdklasser Kloetinge hebben de eerste schifting overleefd. Swennen en Schilperoort zit ten bij de 36 spelers, die door bondscoach Marco Bout voor een tweede selectie-activiteit op woensdag 9 november in Zeist zijn uitgenodigd. Afgelo pen week waren de eerste se- lectieduels. Hiervoor waren 70 spelers uit de hoogste klas sen van het amateurvoetbal uitgenodigd. Na 9 november beslist Bout welke spelers deel gaan uitma ken van de amateurselectie, die op woensdag 16 november in Groesbeek een oefenduel speelt met De Treffers, dat vo rig seizoen kampioen werd in hoofdklasse C. Op sportpark I Zuid wordt om 19.30 uur afge- |j trapt. I De wedstrijd is onderdeel van de voorbereiding op de inter land van het Nederlands ama teurelftal tegen Italië, Dit duel staat voor woensdag 30 november, vanaf 19.30 uur in Lisse bij de plaatselijke FC[| op de agenda. GOES - Arnemuiden is nog al tijd op zoek naar de eerste zege in de eerste klasse C van het za terdagvoetbal. De Walcherse for matie haalde tut zeven duels drie punten. Tot drie keer toe werd er gelijkgespeeld. „Die eerste zege blijft de drijf veer", zegt trainer Ad Roovers. „Ik denk niet dat het onrealis tisch is. We doen niet veel onder voor de andere ploegen." Arne muiden bezoekt vandaag Achil les Veen. Roovers: „Het is een ge routineerde ploeg, maar er lig gen wel mogelijkheden." Arnemuiden Tegenstander: Achilles Veen (uit). Afwezig: Arjen Kats (meniscus blessure) en Jacky de Smit (achillespeesblessure). Bijzonderheden: Arjen Kats zou in eerste instantie wissel zijn, maar nu hij meniscusklachten heeft, wordt daar van afgezien. Oostkapelle Tegenstander: SSV'65 (uit). Afwezig: Jaap Esser (knie), Mat- thijs Lugtenburg (knie). Bijzonderheden: Jaap Esser heeft de binnenband van zijn knie verrekt en kan mogelijk vol gende week weer meedoen. SSV'65 Tegenstander: Oostkapelle (uit). Afwezig: niemand. Bijzonderheden: SSV'65 gaat met een goed gevoel naar Oost kapelle. „Oostkapelle staat be kend als stugge ploeg, die wei nig weggeeft. Wij zijn ons daar van bewust en zullen de kansjes die we krijgen moeten maken", zegt trainer Cees Houtepen. Terneuzen Tegenstander: WSC (thuis). Afwezig: niemand. Bijzonderheden: Het is nog de vraag of Erik-Jan Naudts mor gen kan spelen. De verdediger kampt met een bovenbeenblessu re. Trainer Ardian Lekaj is posi tief gestemd na de zege van vori ge week op RKDVC, „Ik vind dat we tot nu toe één slechte wedstrijd hebben gespeeld en dat was tegen Rood Wit V. In de andere duels speelden we goed en dan komen de punten van zelf. Daarom denk ik ook dat wij dit seizoen een stabiele mid denmoter gaan worden." Het wordt voorlopig zijn laatste duel. Dat maakt de AZVV- Wieldrecht in de tweede klasse E van vandaag bijzonder voor Niels Meesen. Woensdag wordt hij in Terneuzen namelijk geope reerd aan de knie. In het slecht ste geval is de AZW-doelman drie maanden toeschouiver. door Karei Pleunis AXEL - De angst voor een fla ter is niet obsessief. „Maar ik realiseer me wel dat een blun der tegen Wieldrecht wat langer blijft hangen. Da's toch logisch, ik kan volgende week in Rilland immers niets rechtzetten", zegt Niels Meesen, de doelman van AZW dat vanmiddag op eigen veld tegen Wieldrecht voetbalt. Woensdag maakt orthopedisch chirurg Nous Corbey in Terneu zen de zogenaamde patellapees van Meesen, die onderaan de knieschijf vastzit, schoon. Op de pees, die twee jaar geleden in de lengterichting werd opengesne den om in het scheenbeen een pen te plaatsen, zit te veel litte kenweefsel. Daardoor is sprake van onvoldoende doorbloeding en derhalve een slechte afvoer van reststoffen uit het lichaam. Dat zorgt voor irritatie. Na de trainingen, de wedstrijden, tij dens het autorijden en zelfs 's nachts. „Vaak word ik wakker van de pijn", zegt Meesen. „Sla pen? Vergeet het maar. Ren je maar weer naar de kast met pijn- AZW-doelman Niels Meesen hoopt snel verlost te zijn van de pijn aan zijn knie. „Vaak word ik wakker van de pijn. Slapen? Vergeet het maar. Ren je maar weer naar de kast met pijnstillers." foto Camile Schelstraete stillers." Zoals de doelman dat al maanden doet voor hij op za terdag op een voetbalveld ver schijnt. „Dat maakt spelen mo gelijk. Maar dit kun je natuur lijk geen jaren blijven doen. Dat is niet goed voor je lichaam." De operatie is een rechtstreeks gevolg van een bedrijfsongeval op 27 oktober 2003. Meesen sprong bij zijn werkgever van vijf meter hoogte uit een bak die van de lepels van een vorkhef truck gleed. Zijn geluk was dat de bak van honderden kilo's niet op hem terecht kwam. Dat zou waarschijnlijk fataal, zijn ge weest. In het ziekenhuis werden een open scheenbeenbreuk, een kuitbeenbreuk, een verbrijzelde duim, een gebroken vinger, een verbrijzelde oogkas, een inge scheurde lip en een op drie plaat sen gebroken kaak geconsta teerd. Bij de open beenbreuk wa ren zenuwen beschadigd. Het zou, na maanden revalideren, echter allemaal goed kunnen ko men, zo werd hem verzekerd. Drie maanden na het ongeluk nam Meesen zijn plaats tussen de palen weer in. Het tijdstip waarop nu de nieuwe operatie volgt, verrast mening aanhan ger van de Axel.se zaterdagclub. De keeper speelde zaterdag bij NSW wellicht het beste duel uit zijn loopbaan sinds hij begin vorig jaar terugkeerde in de ba sis. „Het ging prima. Geen mak kelijke ballen, maar het viel alle maal op de juiste plaats. Het zat een beetje mee. Verdiend? Zeker niet. Voor rust was NSW veel beter, maar je moet ze er wel in trappen. Dat deden zij niet. Dat hebben wij dan maar gedaan." Geluidsgolven De operatie van woensdag stond al een tijd gepland. „Een maand of twee terug, toen bleek dat een behandeling met geluidsgolven ook niets hielp, ben ik na op de wachtlijst gekomen. Het is tijd, dit is het beste. Wellicht had ik het eerder moeten doen. Na vo- rïg seizoen bijvoorbeeld. Maar je probeert alles, je hoopt, mis schien wel tegen beter in. Ik nam rust met het idee dat ik aan het begin van het seizoen pijn vrij zou zijn. Toen fysiotherapie, nu een operatie, het laatste mid del. Het meest ingrijpend, maar wel het meest doeltreffend." Hoe Meesen de ingreep uit zal komen, weet hij niet precies. „Op de foto's was niet alles te zien. Het kan dat de dokter, in het ergste geval, stukjes van de pees moet wegknippen. Dan moet mijn kniegewricht zo veel mogelijk ontlast worden en kan ik zomaar enkele weken van m'n enkel tot m'n lies in het gips verdwijnen. Maar het kan ook zonder, het is afwachten wat de dokter aantreft bij de operatie." van onze sportredactie ZIERIKZEE - Vrijwel de com plete eerste selectie van Zierik zee is opgeroepen voor één van de twee voetbalselecties van Schouwen-Duiveland. Barry Ha- ge en Freek Torensma zijn de enige twee vaste waarden die niet zijn geselecteerd. Met twaalf spelers is de Schouwse zondag-tweedeklasser derhalve hofleverancier. De belofteploeg van Schou wen-Duiveland, onder leiding van Rini Verwest, speelt op woensdag 16 november in Brou wershaven tegen Halsteren on der 23 jaar. De aftrap is om 20.00 uur. Behalve vijf spelers van Zierikzee levert zater dag-derdeklasser Bruse Boys vier spelers, onder wie het dit seizoen uit de jeugd overgeko men trio Thomas Groeneveld, en Mats en Olaf Willemse. Opvallend genoeg levert Bruse Boys geen enkele speler voor de seniorenploeg, die op woensdag avond 23 november tegen zater dag-eersteklasser Arnemuiden speelt. Dat duel wordt ook in Brouwershaven gespeeld, vanaf 19.30 uur. Behalve het zevental van Zierikzee vormen drie spe lers van zowel Duiveland als SKNWK de ruggengraat van het eilandelijke team. Van het riante aanbod Schouwse spelers bij hoofdklasser Kloetinge krij gen alleen aanvaller Rutger Koo- man en doelman Jaco van der Schee toestemming om mee te spelen in het team, dat onder lei ding staat van Edwin Kriens. Dit tweetal speelt overwegend in het tweede team van Kloetin ge- Selectie Schouwen-Duiveland bo ven 23 jaar: Huib Nortier, Jeroen Grefkens (bei den DFS), Wilmar van der Sande, Barry Sleenpoorte, Lex Zwang (allen Duiveland), Rutger Koom- an, Jaco van der Schee (beiden Kloetinge), Pieter van der Neut (Mevo), Leon de Bruine, Maarten Landelijke competitie driebanden groot. Vierde divisie, poule 4: De Ge- slootene Boom-DC Mïchielsen 2 6-2 Etiiene van Damme-Piet Rouwenhorst 30-27, 67 beurten; Willie van Dorst- Ruud Oonincx 25-12, 35; Benny de Waal-Wim Diepstraten 18-25, 55; Rien Sandrini-Piet Oosthoek 20-12, 42. Renesse. Woensdagleague. Over- beeke Verhuur-De Dekker-tjes 3,5-0,5, Li fe Garden Renesse-Nameless 4-0, Ju welier J.P.Staal-Bungalow Verhuur de Kam 3-1, Mercedes Louwerse Haamste- de-Mary's Bowlingteam 3-1. Donder dagleague. Pizzeria La Piazza-Bowling Renesse 2-2, Rest.Casa Salsa-Alprokon 1-3, Braber Groenvoorziening Renes- se-Konsensus 4-0, Rest. de Zeeland- brug-Simar3-1. Pernis. IMK vrouwen. Vijfde ronde: Rijgersberg-Van der Stelt 2-0, Doumesh -Alink 2-0, Koers-Lemmen 2-0, Chub- Schnieders 2-0, Graas-Fung 1-1. Stand: 1. Chub 9, 2. Doumesh, Rijgersberg 7, 4, Koers 6, 5. Alink 5, 6. Schnieders, Graas 4, 8. Lemmen, Fung 3,10. Van der Stelt. Ziezavo. Eerste klasse: Van Oeveren/WIK-Neffen d'Eule 1-4, Balkan Expres-Nugrin Sjaak 4-3, Mainbalance- Braber Groenv. 0-5. Tweede klasse: SV Dreischor-FC Kerkwerve 7-4, IPZ -IB Wijnstekers 1-10, Stella Boys-Garage Slager 3-1. Standen. Eerste klasse: 1. Neffen d'Eule 5-15, 2. Van Oeveren/ WIK 5-13, 3. MDO 6-9, 4. Balkan Expres 5-7, 5. Braber Groenv. 5-6, 6. Nugrin/ Sjaak 5-3, 7. Mainbalance 5-0. Tweede klasse: 1. SV Dreischor 6-18, IB Wijnste kers 6-15, 3. Installatie Partners Zierik zee 6-11, 4 FC Kerkwerve 6-4, 5. Stella Boys 6-4, 6. Garage Slager 6-3. Assen. Marathondriedaagse. Man nen, eerste wedstrijd (60 ronden): 1 Michaud (Fra), 2 Heideman, 3. Rozen- daal. Tweede wedstrijd (60): 1. Heide man, 2. Michaud, 3. Berga. Klasse ment: 1. Heideman 51,1 punten, 2. Mi chaud 51,1, 3. Berga 40. Vrouwen, eer ste wedstrijd (35): 1. Bekkering, 2. De Vries, 3. Van der Wal. Tweede wed strijd (35): 1. Kleibeuker, 2. Hulzebos- ch-Smit, 3. Van der Wal. Klassement: 1. Bekkering 42,1 punten, 2. Van der Wal 36,3. Langeland. Beer Sheva. WK landen. Vierde ron de: Israel-China 1,5-2,5, Georgië-China (vrouwen) 2-2, Oekraïne-Rusland 1,5-2,5, Verenigde Staten-Armenië 2-2. Stand: 1. Rusland 10,5, 2. China 10, 3. Armenië 9,5, 4. Israel 7,5, 5. Verenigde Staten 6, 6. Georgië 6, 7. Oekraïne 5,5, 8. Cuba 4,5, 9. China (vrouwen) 4,5. Parijs. Mannen, Masters Series. Kwartfinales: Roddick (VSt/1 )-Ferrer (Spa/10) 2-6 6-3 7-6 (8), Stepanek (Tsj/8)-Davidenko (Rus/3) 7-5 6-4, Ljubi- cic (Kro/6)-Robredo (Spa/14) 7-6 (6) 3-6 6-1. Philadelphia. Vrouwen. Kwartfi nale: Petrova (Rus)-Sucha (Slw) 7-5 7-6 (5). Quebec City. Vrouwen. Kwartfi nales: Advidsson (Zwe)-Vesnina (Rus) 2-6 6-4 6-1. Eredivisie RBC-RKC 1-1 (1-0). 42. Kpaka 1-0, 57. Keiler 1-1. Scheidsrechter: Van Dongen. Gele kaart: Keiler, Molhoek, De Ceulaer (RKC Waalwijk). Aantal toeschouwers: 4.500. Stand: PSV 10-25, AZ 10-24, Feyenoord 10-24, RKC 11-22, Vitesse 10-16, Ajax 10-15, Groningen 10-15, FC Utrecht 10-14, NAC 10-14, Heerenveen 10-12, NEC 10-12, Sparta 10-12, Roda JC 10-12, FC Twente 10-11, Heracles 10-11, ADO Den Haag 10-8, Willem II 10-8, RBC 11-3. Eerste divisie AGOVV-FC Zwolle 1-4 (0-1). 45. Esa- jas 0-1, 54. Esajas 0-2, 62. Ter Heide 1-2, 70. Zuidam 1-3 (strafschop), 88. Zands- tra 1-4. Scheidsrechter: Bossen. Rode kaart. 23. Almeida (FC Zwolle). Gele kaart: Velasco (AGOVV). Aantal toe schouwers: 2500. Cambuur-FC Dord recht O-O. Scheidsrechter: Heins. Gele kaart: Breinburg (FC Dordrecht). Aantal toeschouwers: 2715. Go Ahead Eag les- Excelsior 1-0 (O-O). 89. Zwollo 1-0. Scheidsrechter: Winter. Gele kaart: Gobel, Brugge (Go Ahead Eagles), Lim-Duan (Excelsior). Aantal toeschou wers: 3150. VVV-Eindhoven 0-1 (O-O). 65. Stojanovic 0-1. Scheidsrechter: Van Meenen. Gele kaart: Smits, Tahapary, Stojanovic (FC Eindhoven). Aantal toe schouwers: 5606. Fortuna Sit tard-Veendam 1-3 (1-1). 27. Knfa 0-143. Taiwo 1-1,51. Hamming 1-2,5ii Pander 1-3. Scheidsrechter: Van fel Roest. Gele kaart: Cijntje, Hellinga|:i Veendam). Aantal toeschouwers: 247: Emmen-FC Volendam 4-1 (2-1),!i Leferink 1-0, 33. Van Dijk 2-0 (strr j schop), 45. Dissels 2-1, 66. WesselsJ' 90. El Khalifi 4-1. Scheidsrechter: V<: Boekei. Gele kaart: Tevreden (En*, Wijker, Chaiat (FC Volendam), Aam; toeschouwers: 5250. TOP Oss-Hae lem 3-1 (2-1). 2. Van der Sloot 1-0,21 Zschusschen 2-0, 26. Arturo Ten He* 2-1, 53. Van Dalen 3-1. Scheidsrecht Steegstra. Gele kaart: Peppinck (TOI Oss), Verweij (Haarlem). Aantal IK j schouwers: 1734 Helmond Sport-Di Graafschap 1-2 (0-2). 8. Hese 01e gen doel), 37. De Visscher 0-2,82. Bni 1-2. Scheidsrechter: Janssen. 6/: kaart: Hobbelen, Bochem (Helmor! Sport), Duits, Meijer, Bus (De Gra-v- schap). Aantal toeschouwers: 3496.K Omnïworld-MVV 1-3 (0-2). 26 Go: mans 0-1, 39. Brncic 0-2, 64. Gonws 0-3, 67, Luijten 1-3. Scheidsrechter Ta Brake. Gele kaart: Luijten (FC Onri world), Muhamadu, Martha (MVV).As"- tal toeschouwers: 1416. Stand: VVV 16-36, Excelsior 16-33, Vc- lendam 16-33, Emmen 16-32, FCZwoï 16-31, Den Bosch 15-28, Helmond Spf 16-27, MVV 16-26, Veendam 16-22,* Graafschap 16-22, Dordrecht 16-21, A5 OW 16-20, GA Eagles 16-18, TO 16-17, Eindhoven 16-15, Cambw 16-14, Stormvogels 15-13, Haart* 16-12, Omniworld 16-10, Fortuna 16'. Moskou. Wereldbeker baan, eerstf wedstrijd. Mannen, scratch: 1Kov; lev (Rus), 2. Müller (Dui), 3. NeuviDi (Fra), 7. Stroetinga. Keirin: 1. Vin: koerov (Kaz), 2. Kwiatkowski (Pol), i Ptacnik (Tsj), 6. Veldt. Individuele ack tervolging: 1. Mouris (Ned) 4.28.2Ï 2. Jamieson (Aus), 3. Serov (Rus). 11r tijdrit: Queally (GBr) 1 02,664, 2. B_ mann (Dui) 1.03,107, 3. Kankovskyft 1.04,046,13. Patrick Bos 1.09,081. Vrouwen, puntenkoers: 1. Slioess va (Rus) 20 punten, 2. Gonzalez (M 16, 3. Kozlikova 10, 19. Knetemannji Binnendijk. Sprint: 1. Tsilinsbj (WRu), 2. Pendleton (GBr), 3. Mucfi (Dui), 12. Hijgenaar. (Advertentie) Padmos, Gert Jan Tierie (allen SKNWK), Serge Beirevoets, Peter Brussé, Mathijs Hage, Patrick Rog geband, Mariko Rouw, Jarno Ver- meule, Thomas Vos (allen Zierik zee). Trainer/coach: Edwin Kriens. Selectie Schouwen-Duiveland on der 23: Frank Kristelijn (Brouwers haven), George Geluk,Thomas Groeneveld, Mats Willemse, Olaf Willemse (allen Bruse Boys), Mar- tijn Boot (DFS), Marcel de Bruine, Dennie le Comte, Marcel Zwager (allen Duiveland), Ricky Janse (Me vo), Frank Boere, Johan Padmos (SKNWK), Maarten van Kempen, Frenk van Hengel (beiden Reiies- se), Vincent Bakker, Wesley Goud, Martijn van Grunsven, Vanya van Iwaarden, Wesley Quist (allen Zie rikzee), Jos Kristalijn (ZSC'62). Trainer/coach: Rini Venoest. lobTrack.nl. De «oio En zoek snel en gericht naar e van vacatures in jouw vacaturesite voor leuke (vaste) baan op JobTrack. «»n hbo-niveau. functies op mbo 't Betere werk!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 68