Banen Alles voor de klant. PZC Beleggingsspecialist (Qi lobTrack.nl Kij k ook Binnenhuisadviseur m/v <37 Woontrend Zeeland Analist Economic Dispatcher Gas ri Procesoperators Rabobank Beveland is een vooruitstrevende bank die een particuliere en zakelijke markt bedient. In haar werkgebied profileert de bank zich als een proactieve bank die streeft naar vergroting van het aandeel op beide markten. Dat levert mogelijkheden op voor een Beleggingsspecialist m/v die het vizier gericht heeft op de wensen en behoeften van de klant. En zo - in samenwerking met andere teams binnen de bank - maximale resultaten boekt. Voor de bank én voor de klant. Je bent de expert op het gebied van beleggingen. Voor klanten uiteraard, maar ook voor collega's. Je analyseert de huidige financiële positie, wensen en doelen van bestaande en nieuwe klanten, en je vertaalt dit naar op maat gesneden adviezen. Daarbij maak je ook gebruik van actuele researchinformatie en klantinformatie, en werkje nauw samen met andere medewerkers binnen de bank. Door je deskundigheid en zorgvuldigheid weetje de klant aan je te binden en ook in de voortgang en het after-sales-traject blijf je aan de bal. Bezit je een HBO/WO-opleidingsniveau, relevante werkervaring aangevuld met specifieke kennis, en heb je een gezonde commerciële drive, dan zal zich dat vertalen in resultaten: toename van klanten en bewaard vermogen, en een hoge mate van klanttevredenheid. Resultaten die tellen bij de Rabobank. Voor meer informatie: drs. A.G.P. (Adri) van de Laar, Hoofd Private Banking, telefoonnummer (0113) 239 286 of P. (Paul) Koole, Coördinator Beleggingen, telefoonnummer (0113) 239 283. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Beveland t.a.v. J.E.A. de Hamer-Herman, personeelsadviseur. Postbus 33, 4460 AA Goes, of via e-mail Personeelszaken@beveland.rabobank.nl. Rabobank zal op basis van haar "Regeling Screening Rabobank" alle nieuwe medewerkers toetsen op hun betrouwbaarheid om een functie bij de Rabobank Groep te vervullen. Het is tijd voor de Rabobank Rabobank Ter versterking van ons verkoopteam zijn wij op korte termijn j op zoek naar een: uur) Woontrend Zeeland is een eigentijdse woon winkel in het midden tot hogere kwaliteitsegment. Onze organisatie ken merkt zich door haar open, informele cultuur en flexibele instelling. Daarnaast maakt zij optimaal gebruik van de beschikbare middelen. Met een enthousiast team probeert zij steeds weer haar klanten tevreden te De functie Na een gedegen inwerkperiode, waarbij u uw bestaande kennis verrijkt met onze productgroepen (wonen, werken, slapen, vloeren, raamdecoratie, verlichten enz.) bent u in staat de wen sen en behoeften bij de klanten te inventariseren. U informeert, adviseert en overtuigt hen omtrent de mogelijkheden die Woontrend Zeeland te bieden heeft. De kandidaat U beschikt over een commerciële opleiding op MBO-niveau en minimaal 3 jaar werkervaring in een soortgelijke functie. Daarnaast is uw persoonlijkheid van wezenlijk belang. Met uw commerciële instelling, uw gevoel voor smaak en stijl en de affiniteit met de interieurbranche bent u bij uitstek geschikt voor deze functie. Woontrend Zeeland biedt u.... Verantwoordelijkheid binnen het team van 6 collega adviseurs, variatie, ruimte voor initiatieven en groei, een uitstekend sala ris als mede een modern pakket aan secundaire arbeidsvoor waarden. Sollicitatieprocedure Uw eigenhandig geschreven sollicitatiebrief en curriculum vitae kunt u voor 19 november a.s. sturen naar Woontrend Zeeland t.a.v. Erik de Wee, Postbus 22, 4370 AA Koudekerke. Voor meer informatie belt u Erik de Wee, telefoon 0118-552330 Woon Wt'nsen Worden Werkelijkheid Duinstraat 18a 4371 AZ Koudekerke DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. De afdeling Trade behartigt de belangen van DELTA op het gebied van de wholesale-markt in elektriciteit en gas en is bepalend voor het vaststellen van de "kale" commodity-prijs voor end-users. De activiteiten van de afdeling kunnen worden verdeeld in: Frontoffice: het analyseren van de marktontwikkelingen, het opstellen van een trade-strategie voor elektriciteit en gas, het voeren van portfoliomanagement, en het traden op de markt. Middle-office: Risk- en Creditmanagement. Backoffice: Uitvoeren van alle handelingen om de trades te formaliseren, zoals opstellen en laten ondertekenen van agreements, invoeren van de trades, informeren van partijen, schedulen van leveringen en afnames, en voorbereiding invoicing. Naast de afdeling Trade bestaat de Divisie Energie uit de afdelingen Productie en Sales (grootzakelijke en middenzakelijke markt). Voor de subafdeling Portfolioanalyse, onderdeel van de afdeling Trade in Middelburg zoeken wij een fulltime analist. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende taken: - Beheer en bewerking van grote databestanden. - Met statistische methoden prognoses en voorspellingen van productie- en prijsontwikkelingen maken. - Vertalen van de analyseresultaten naar de operationele strategie op de tradingfloor, zodat de activiteiten van de traders worden onderbouwd. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen, verwachten wij: - Een afgeronde wo-opleiding, bij voorkeur in informatica, econometrie of wis- en natuurkunde. - Aantoonbare affiniteit ervaring met beheerstaken van geautomatiseerde systemen en grote databestanden. - Bedrevenheid op statistisch gebied. - Teamplayer-mentaliteit met een pro-actieve en flexibele instelling. - Uitstekende communicatieve en analytische vaardigheden, accuratesse, zelfstandigheid en stressbestendig. - Uitstekende beheersing van de Engelse taal. Salarisindicatie Het maximum salaris bedraagt A-OOO,- bruto per maand. Daarnaast is een variabele beloningscomponent (on target) van toepassing. Informatie Wil je meer informatie over de functie dan kun je contact opnemen metTonny Maenhout, manager Trade Portfolioanalyse, telefoonnummer 0612963869. De divisie Energy verzorgt - naast de energieproductie - de in- en verkoop van gas en elektriciteit voor zakelijke klanten. Binnen de afdeling Trade van de divisie Energy, met standplaats Middelburg, bestaat de vacature voor een fulltime economie dispatcher Gas. In deze functie draait het om het realiseren van een economische optimalisatie- en balancering van gas op twee gasnetwerken en de levering aan klanten in- en buiten Zeeland. Hierbij gaat het om het uitvoeren van de Shippersrol tegen zo laag mogelijke onbalanskosten. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Bepalen van de totale afnamevraag, op basis van prognose, profielen en nominaties. - Regelen van de inzet van contracten en handel in het balanceer- systeem. - Bewaking en sturing binnen de maximale transporten en drukken voor de Shipper DELTA. - Bewaken van gaslevering aan grootverbruikers (controle gasnominaties en metingen). - Controle op meetgegevens zowel online als achteraf. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een hbo werk- en denkniveau, bij voorkeur in een economisch/technische richting. - Een commerciële en zakelijke instelling. - Ervaring in werken met geautomatiseerde systemen, minimaal ECDL. - Kennis van opwekking en transport van energie. - Kennis van het werken met meetdata. - Goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. Je werkt in ploegendienst. Salarisindicatie Het maximum salaris bedraagt 2.933,- bruto per maand. Informatie Wil je meer informatie over de functie dan kun je contact opnemen met Johan Bolkenbaas, manager Economie Dispatch, telefoonnummer (0118) 88 2810. Klaar voor een technische baan bij een wereldbedrijf? Een loopbaan starten waarin je je blijft ontwikkelen? Samenwerken met mensen die ook gewoon plezier in hun baan zoeken, net als jij? Hier kan he t. In Bergen op Zoom vind je de hypermoderne fabriek van Philip Morris Holland B.V., de grootste buiten de Verenigde Staten. Je zou eens moeten zien hoe hier elke minuut 16.000 sigaretten van superieure kwaliteit uit onze machines komen. Een indrukwekkende plek om te werken. PHILIP MORRIS HOLLAND BV WITH ÜS YOU CAL 5 NOVEMBER 2005- Als Procesoperator werk je in een hecht team met operators en proces technicians. Je kunt echt op elkaar bouwen. Samen zorg je dat de machines blijven draaien, voer je controles uit en verzorg je de bevoorrading Een afwisselende job, waarbij je werkt in drieploegendienst. Als Procesoperator heb je minimaal een opleiding op niveau 2 (primair leerlingstelsel) nodig, bij voorkeur Vapro A mechanisch. Maar het meeste leer je natuurlijk on the job. Belangrijk is dat je flexibel bent, van aanpakken weet en graag initiatief neemt. Ook omdat je hier uitstekend kunt doorgroeien. Alles overwerken als Procesoperator bij Philip Morris Holland B.V. vind je op onze carrière-site. Natuurlijk kun je ook meteen online (open)solliciteren op www.pmicareers.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteid. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Interesse? Ben je geïnteresseerd in een van deze vacatures, stuur ons dan je sollicitatie, voorzien van een CV, binnen veertien dagen na plaatsing van deze advertentie. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het back-office van de afdeling HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 54