Banen PZC JobfTradcnl HR-adviseur RWS Assistent declarant m/v Ontdek de vogeltrek Ga spiemekie A»L»S. ie lijf» Giro 100 000 DA Daalimpex Coldstores b.v. Wie gaat de uitdaging aan? Kijk ook op 5 NOVEMBER 2005 - W13 V Verbrugge Terminals B.V. is een modem haven-, op- en overslagbedrijf met vestigingen in Terneuzen en Vlissingen, dat werk biedt aan ca. 500 medewerkers. De onderneming levert hoogwaardige logistieke diensten, onder meer op het gebied van papier-, cellulose- en bulkprodukten, alsmede hout, staal, metalen en fabrieksnieuwe auto's. Verbrugge Terminals B.V. zoekt voor haar dochteronderneming Verbrugge Customs B.V. een: of een enthousiaste medewerker die bereid is door middel van praktijkervaring en studies zich te gaan bekwamen in dit vak. De werkzaamheden van een assistent declarant omvatten: - Opmaken van douane documenten alsmede andere declaratiewerkzaamheden. - Verwerken van inkomende en uitgaande lading en documentstromen. - Administratieve werkzaamheden, verwerken van gegevens in voorraad en data systemen. - Archivering en facturatie. Van onze nieuwe medewerker verwachten wij de navolgende persoonlijke eigenschappen en kwaliteiten: - Vriendelijk en opgewekt. - Nieuwsgierig en leergierig. - Snel, accuraat, stressbestendig, flexibele instelling. - Zowel in teamverband als individueel kunnen werken. - Bereid zijn tot het volgen van cursussen. Vaardigheden opleiding: - MBO+ niveau. - Uitstekende kennis van word en excel. - Goede kennis van moderne talen. - Een opleiding als (assistent) declarant is een pré. - Inhoudelijke kennis van haven- en/of expeditie werkzaamheden is een pré. De standplaats is Vlissingen-Oost (kantoor Verbrugge Zeeland Terminals B.V.). faadere informatie over de functie is op te vragen bij Xander Croon, manager douanezaken Verbrugge Customs B.V. bereikbaar op telefoonnummer 0118-426422 of middels e-mail xander.croon@verbrugge.nl Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan de afdeling personeelszaken van Verbrugge Terminals B.V., postbus 398,4380 AJ Vlissingen of aan personeelszaken.vzt@verbrugge.nl VERBRUGGE CUSTOMS B.v. Postbus 398 4380 AJ Vlissingen Tel.: +31 (0) 118 - 42 60 00 Fax: +31 (0) 118 - 41 05 45 www.verbrucce.i partner in wonen RWS partner in wonen te Goes is een moderne, maatschappelijke onderne ming, die het aanbieden, beheren en ontwikkelen van een breed scala aan woonvormen en daaraan gerelateerde diensten als doelstelling heeft Met een omvangrijk en gedifferentieerd bestand van circa 6.000 woningen in de gemeenten Goes, Kapelle en Noord-Beveland is RWS één van de grotere woningcorporaties in Zeeland. Bij deze organisatie werken 69 mensen. WOON DIENSTE R&B Wonen te Heinkenszand geeft als. woningcorporatie actief invulling aan het maatschappelijk ondernemen. Het huisvesten van kwetsbaren en het inves teren in de leefbaarheid van het platteland zijn hoofddoelstelingen. Met een gevarieerd aanbod van circa 4.000 woningen werken 32 medewerkers aan het waarmaken van die doelstellingen voor de klant. Het werkgebied is verspreid over 22 dorpskernen van de gemeenten Borsele en Reimerswaal. De ideeën over bedrijfsvoering, waarin de menselijke factor een bepalende rol speelt, zijn bij beide organisaties gelijkgestemd. Onlangs hebben beide corporaties besloten een aantal activiteiten in nauwe samenwerking met elkaar te realiseren. Wij zijn dan ook op zoek naar een collega voor de functie van Het werkveld In beide organisaties adviseert en ondersteunt de HR-adviseur de directies en de managementteams op het terrein van human resources management. In het opstellen en in de realisatie van de HR-beleidsvelden (werving en selectie, personeelsontwikkeling, beoordelen en belonen) zijn kwaliteits- en organisatie ontwikkeling bepalende uitgangspunten. De functie In deze veelzijdige functie bent u verantwoordelijk voor onder andere het professioneel ontwikkelen en implementeren van beleid op diverse gebieden, zoals kwaliteits- en organisatieontwikkeling en human resources manage ment. Daarnaast kent deze functie ook beheersmatige bestanddelen zoals het opstellen van functieprofielen, het opstellen en bewaken van opleidingsplan nen, het bewaken van het beoordelingssysteem en de toepassing van de CAO Woondiensten. Uw profiel U heeft hbo werk- en denkniveau, aangevuld met kennis en ervaring op het ter rein van kwaliteitsontwikkeling. U bent bekend dan wel hebt affiniteit met INK en/of KWH. U bent klantgericht, integer, resultaatgericht en beschikt over goede contactuele en sociale vaardigheden. Arbeidsvoorwaarden Het betreft een fulltime (36 uur per week) functie in een plezierige en informele organisatie. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Woondiensten. Het salaris bedraagt minimaal 40.000,- en maximaal 51.000,- bruto per jaar. Sollicitatie Indien u geïnteresseerd bent ontvangen wij graag vóór vrijdag 18 november 2005 uw cv met een korte toelichting. Uw sollicitatie kunt u e-mailen naar sollicitatie@atrive.nl of sturen naar Atrivé, t.a.v. de heer R.R. van Westering, Postbus 63, 5680 AB Best. Voor eventuele telefonische inlichtingen kunt u contact met hem opnemen onder nummer 030 693 60 00. Een assessment maakt deel uit van de procedure. Atrivé Atrivé Werving Selectie is een onderdeel van consultancybureau Atrivé en is werkzaam in de sectoren wonen, vastgoed, zorg en overheden. Volg de 'Tour de Gans' In Nederland www.vogelbescherming.nl t.n.v, A.I-.S. centrum-Amsterdam /fkh, hwerking met het Prinses Beatrix Fonds Ondersteuning verlenen aan mensen met een ver standelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij Stichting Arduin. Stichting Arduin: een dynami sche organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de zorg- en dienstverlening voor mensen met een verstan delijke beperking. Kernbegrippen zijn: autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog. Wie ben je en wat kun je? Voor meer informatie over onze organisatie en visie: Spreekt Cirkels Arduin je aan? Stichting Arduin Een aantal cliënten vraagt op basis van uitdagend gedrag intensieve ondersteuning. Om tegemoet te komen aan deze complexe ondersteuningsvraag is er een circuit van aandacht gecreëerd rond. deze cliënten, die wonen en werken op de verschil lende locaties op Walcheren en Noord- en Zuid-Beveland. Vanuit de visie Arduin staat ook voor deze cliënten genormaliseerd wonen en werken centraal. Arduin verankert de zorg en visie ten aanzien van deze cliënten in een team van medewerkers die affiniteit hebben met de doelgroep en zijn toegerust met speci fieke kennis en vaardigheden ondersteund door coaching en training. We noemen deze woningen het collectief "de Cirkels". Daar er op korte termijn nieuwe wonin gen geopend gaan worden, o.a. in Westkapelle en Capinge zijn wij op zoek naar: Zorgmedewerkers Cirkels m/v Je bent inventief en creatief in het zoeken naar ondersteunings- en ontplooi ingsmogelijkheden van cliënten. Je hebt een afgeronde opleiding SPW4, SPH, verpleegkundige of vergelijkbare opleiding. Werkervaring is een pré. Met respect en doorzettingsvermogen zet je je vakkennis en ervaring in voor cliënten. Evenwichtigheid, zelfstandigheid en een positieve instelling zijn eigenschappen die kenmerkend voor je zijn. Je staat stevig in je schoenen en je kunt omgaan met probleemgedrag. Je bent in het bezit van rijbewijs B en bereid te werken in onregelmatige diensten. Laat dat dan schriftelijk weten voor 18 november 2005. Stuur je brief met daarin je motivatie en met je CV naar Stichting Arduin, t.a.v. de sector PO&O, Postbus 285, 4460 AR Goes, of mailen naar P0&0@arduin.nl o.v.v. ZM Cirkels. Voor inlichtin gen kunt u contact opnemen met Frank Passchier, coach, 06-51542377, of Maurits van Luijk, 0113-246500 personeelsfunctionaris, of kijk op www.arduin.nl Met een totale capaciteit van 1.250.000 m3 heeft Daalimpex Coldstores B.V. een leidende positie in de Europese koel en vriessector. De panden zijn ultra modern en voorzien van hypermoderne computer bestuurde installaties waarin alle compartimenten zowel gevroren als gekoeld kunnen worden. Wij verzorgen opslagruimte voor de voedingsmiddelen en non-food industrie, waarbij wij ons onderscheiden middels een uitstekende kwaliteit aan logistieke dienstverlening en dat tegen zeer concurrerende prijzen. Toonaangevend in de wereld van koel- en vrieshuizen, is op zoek naar harde werkers. Binnen ons zeer explosief groeiende bedrijf, is voor mensen met de juiste mentaliteit en inzet een aantal zeer aantrekkelijke vacatures ontstaan. Expeditie Medewerkers Voor onze vestiging in Vlissingen zijn wij op zoek naar ervaren expeditie medewerkers die ons team komen versterken. U bent verantwoordelijk voor de correcte afhandeling van diverse ad m i n i strati eve ta ke n Functie omschrijving: Behandelen van in- en uitslagdossiers Aanmaken van documenten, laad- en losopdrachten en labels Onderhouden van contacten met opdrachtgever over de voortgang van de goederenstroom Juist en tijdig uitvoeren van administratieve van handelingen t.b.v. expeditiedoeleinden Assistentie scheepvaart afdeling Functie eisen: MBO-niveau door opleiding of ervaring Praktische, flexibele en collegiale instelling Bereidheid tot het werken buiten de reguliere werktijden Voor het verzorgen van de goederenstroom in onze koel- en vrieshuizen in Vlissingen en bij het laden en lossen van schepen en vrachtwagens zijn wij op zoek naar ervaren heftruckchauffeurs. Je hebt enkele jaren werkervaring op de reach/heftruck en bent in het bezit van een certificaat of bereid dit te halen. Leeftijd vanaf 18 jaar. Functie omschrijving: Laden en lossen van schepen en vrachtwagens Wegzetten van pallets in stellingen in vriescellen Functie eisen: Enkele jaren werkervaring op de heftruck Je bent in het bezit van een certificaat Goede kennis van de Nederlandse taal Bereid om overige in de loods voorkomende werkzaamheden uit te voeren Tally medewerkers Voor onze vestiging in Vlissingen zijn wij op zoek naar accurate Tally medewerkers Functie omschrijving: Controleren van de goederen bij verlading op aantallen, gewicht, artikel, merken, maten, verpakking en overige gegevens bij de in- en uitslag in koel- en vrieshuizen en bij het laden en lossen van schepen en containers. Functie eisen Accuraat en goed in rekenen. Goede kennis van de Nederlandse taal Leeftijd vanaf 23 jaar. Bovenstaande functie is op basis van een nul-uren contract. Zijn taak is geven van leiding aan een groep medewerkers in de loods en er voor te zorgen dat er een optimaal verband is tussen kwaliteit, service, hygiëne en kosten van logistieke activiteiten. Tevens werkt hij zelf actief mee in de loods en assisteert waar nodig bij de diverse werkzaamheden. Functie eisen: MBO-niveau dooropleidingofervaring Leidinggevende capaciteiten Vermogen om operationele planning van de goederenstroom te overzien Heftruck diploma Praktische instelling Flexibel Bereid tot het werken buiten reguliere werktijden Bewustzijn dat veiligheid en hygiëne voorop staan Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Paul van Winsen, bedrijfsleider te Vlissingen, (0118) 48 96 66 of kijk op onze website www.daalimpex.com Uw reactie: Uw brief met CV kunt u binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie sturen naar: Daalimpex Coldstores B.V. t.a.v. Bea Barsingerhorn, Postbus 292,1940 AG Beverwijk Of per e-mail: b.barsingerhorn@daalimpex.com Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wij bieden voor bovenstaande functies: Uitstekende salariëring. Prettige en dynamische werkkring. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. www.daalimpex.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 39