Banen if% lob~Track.nl Alles voor de klant. Art-director MEDEWERKERS OPENBARE RUIMTE M/V Directeur België Al FUNDEX Equipment® Engineer- calculator installatietechniek COMMERCIEEL MANAGER Sneep Industries BV is een organisatie in de metaalbranche die (internationaal verschillende diensten en producten aanbiedt. Centraal hierbij staan; Machinebouw, Apparatenbouw, Piping, Engineering. U bent een ervaren vakman die er plezier in heeft om op verschil lende locaties (m.n. regio Rotterdam en/of Brabant) werkzaam te zijn. U maakt kennis met verschillende opdrachtgevers en de daarbij behorende werkzaamheden. Flexibiliteit èn kwaliteit staan in uw werk centraal. Interesse? Kijk voor meer informatie op: w of bel 078 610 76 90 en vraag Sollicitaties kunt u richten aan: .sneepindustries.com Hans Izeboud (Hoofd Productie). JE PROFIEL: 5 NOVEMBER 2005 - W12 De gemeenteTerneuzen, een slagvaardige en professionele organisatie waar mensen graag werken. Samen met inwoners, bedrijven en instellingen wordt gewerkt aan verdere ontwikkeling van wonen, weiken en recreëren voor onze ruim 55.000 inwoners. Wij streven hierbij een klant- en resultaatgerichte werkwijze na. Om onze doelstellingen waar te kunnen maken, willen we onze organisatie versterken met mensen die verstand van hun vak hebben en tegelijkertijd ambitieus, integer en veelzijdig zijn. -^erne^ (afdeling Beheer en Onderhoud, cluster Infrabeheer, 36 uur per week) functie-informatie Binnen deze functie worden diverse soorten werkzaamheden verricht die te maken hebben met het beheer van de openbare ruimte, waaronder onderhoud van wegen, straatmeubilair en de riolering. Nieuwe collega's worden in eerste instantie ingezet voor de volgende werkzaamheden: Kolkenzuiger/spoelwagen. Je zorgt samen met de chauffeur van een kolkenzuiger voor het reinigen van kolken, riolen, inspectie- putten, pompkelders en septictanks binnen het grondgebied van de gehele gemeente Terneuzen. Servicedienst. Je zorgt, meestal in teamverband, voor het klein onderhoud aan wegen en riolen zoals het verhelpen van kleine mankementen aan de verhardingen van straten, trottoirs en fietspaden, het herstellen van straatmeubilair en het ontstoppen en repareren van kolk- en huisaansluitingen. Profie lschets Van kandidaten voor deze functie wordt een flexibele instelling verwacht omdat ook andere werkzaamheden binnen de taken van het cluster Infrabeheer tot de werkzaamheden kunnen behoren. Wij zoeken klant- en servicegerichte collega's met een professionele instelling die in geval van storingen of calamiteiten bereid zijn om buiten de gangbare uren te werken. Je hebt een opleiding op Ibo-niveau, bij voorkeur met ervaring op één van de genoemde werkterreinen. Het hebben van een rijbewijs B strekt tot aanbeveling. afdelingsinformatie De afdeling Beheer en Onderhoud is verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van de openbare ruimte inclusief gebouwen. Bj.nnén de afdeling werken momenteel 130 personen. Het cluster Infrabeheer is verantwoor delijk voor het beheer en onderhoud vap wegen, straatmeubilair en de riolering. Binnen het cluster Infrabeheer werken 28 personen en worden vier voertuigen en machines ingezet. informatie en sollicitatie Het functieniveau van een medewerker openbare ruimte B is schaal 4. Bij 36 uur per week is het maximum salaris bruto 2.038,- per maand. Het aanvangssalaris wordt vastgesteld aan de hand van ervaring en diplomabezit. Voor vragen over de functie kun je terecht bij de heer Grusé de Grave, clusterhoofd Infrabeheer, op telefoonnummer 0115-455 611. Schriftelijke sollicitaties met cv kunnen tot 16 november 2005 worden gericht aan het College van Burgemeester en Wethouders vanTerneuzen; postbus 35, 4530 AATerneuzen of per e-mail: gemeente@terneuzen.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. TERNEUZEN, ruimte voor werk, ruimte voor leven Gemeente Terneuzen, Oostelijk Bolwerk 4, postbus 35, 4530 AATerneuzen, tel.: 0115-455 000, www.terneuzen.nl De Rabobanken Roosendaal en Zuidwesthoek slaan de handen ineen voor de marktbewerking in België. Het betreft meer dan 200.000 (potentiële) relaties, van Noord- Antwerpen tot aan de grens met Nederland. Dat levert mogelijkheden op voor kandidaten die het vizier gericht hebben op de wensen en behoeften van de klant. En zo - in samenwerking met andere teams binnen de bank - maximale resultaten boeken, Voor de bankén voor de klant. Je bent het aanspreekpunt voor een op België gerichte behoefte aan (grensoverschrijdend) financieel advies en hypotheekadvies op topniveau. Je acquireert, participeert actief in lokale netwerken en houdt de kennis over de Belgische norm- en regelgeving binnen beide banken op een hoog peil. Je profiel: HBO/WO-niveau, bancair zeer deskundig, ondernemend en sociaal intelligent. Teamwerker op lokaal en concernniveau. Je realiseert een excellente dienstverlening met maximale klanttevredenheid. Resultaten die tellen bij de Rabobank. Voor meer informatie neem je contact op met Ruud Dijkstra, onderdirecteur Particulieren Rabobank Zuidwesthoek, (0164) 26 71 30, of met Jos van Esbroeck, directeur Particulieren Rabobank Roosendaal, (0165) 59 63 63. Je brief met c.v. kun je binnen twee weken sturen naar Rabobank Roosendaal, t.a.v. Wieneke Nagtegaal-Buijsen, Postbus 1, 4700 AA Roosendaal. De bank zal op basis van haar'Regeling Screening Rabobank'alle nieuwe medewerkers toetsen op hun betrouwbaarheid om een functie bij de Rabobank Groep te vervullen. Het is tijd voor de Rabobank. www.rabobankgroep.nl/werken Het is tijd voor de Rabobank Rabobank Voor onze Piping werkzaamheden zijn wij op zoek naar Ervaren Lassers Ervaren Pijpfitters Meewerkend Voorman SNEEP INDUSTRIES BV t.a.v. de heer W.|. Jansen, Postbus 5726, 3290 AA STRIJEN of per ermail: irifo@sneepindustries,c Wij zijn op zoek naar een: Iemand (m/v) die beschikt over voldoende ervaring, etc.etc. TASKfe Voor meer info kijk je op internet; www.asktask.nl IHC FUNDEX Equipment BV ontwikkelt, produceert en verkoopt funderingsmachines en bijbehorende equipment zoals boorkasten, power packs en ringvibratoren. Dit materieel wordt onder de merknaam FUNDEX wereldwijd verkocht. Het FUNDEX product staat bekend als innovatief, solide, betrouwbaar en kwalitatief hoogwaardig. De laatste 5 jaar functioneren wij als zelfstandige business unit van IHC Holland Merwede B.V. In deze periode kent onze organisatie een continue omzetgroei. In verband hiermee zijn wij op zoek naar een enthousiaste, Leerling Service Monteur De functie: Na een gedegen opleiding op onze montage afdeling groeit u door naar zelfstandig service monteur. U wordt ingezet voor service en onderhoud aan funderingsmachines en equipment in zowel binnen- als buitenland. Tevens wordt u ingezet bij de eindmontage en ingebruikname van nieuwe machines. De aard van de werkzaamheden liggen daarbij zowel.op mechanisch, hydraulisch elektrotechnisch als besturingsgebied (PLC) Wat verwachten wij van u: Diploma SOMA of MTS - Werktuigbouw Affiniteit of ervaring met hydraulisch systemen, elektro- en besturingstechniek Ambitie om uw kennis verder te ontwikkelen, zowel in de dagelijkse praktijk als d.m.v. avondstudie. Op termijn bereidheid hebben tot het zelfstandig uitvoeren van werkzaamheden op locaties binnen en buiten Europa Klantgerichte, flexibele instelling Beheersen (mondeling) van Engels en/of Duitse taal Wij bieden u: Een jonge, enthousiaste werkomgeving Een platte organisatiestructuur Een salaris in overeenstemming met de functie Geïnteresseerd? Schrijf dan een sollicitatiebrief met CV of E-mail binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie, ter attentie van de directie aan: IHC FUNDEX Equipment B.V. Postbus 83, 4460 AB, GOES Tel. 0113 232900 e-mail: info@ihcfundex.com Postbus 83 - 4460 AB GOES - Tel. 0113 - 23 29 00 Partner Advies is een jong en dynamisch assurantie-adviesbedrijf. Wij bemiddelen op onafhankelijke wijze in verzekeringen, pensioenen en hypotheken. Kennis, goede service en een persoonlijke benadering zijn onze sleutelwoorden. Wij komen graag in contact met jou! Commercieel Medewerk(st)er Binnendienst Heb je relevante werkervaring? Ben je in het bezit van Assurantie B-Diploma? Ervaring en/of affiniteit met assurantiesoftwarepakketten? Heb je daarnaast een commercieel en administratief gevoel? Wil je graag minstens 32 uur per week werken? En woon je in Oost-Souburg of directe omgeving? Wat mag je van ons verwachten? Een goed salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden, een grote mate van zelfstandigheid én een goede sfeer! Solliciteren? Richt je schriftelijke sollicitatie en cv met recente pasfoto aan Partner Advies, t.a.v. M. Poons, Kanaalstraat 28, 6Prr/i//?/>/<- rr/-//>//?<? 4388 BM 0ost"Souburg. Of per e-mail: partneradvies@hetnet.nl L/LCf (ICIaJCCA' Natuurlijk wordt jouw sollicitatie vertrouwelijk behandeld. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Kanaalstraat 28 4388 BM Oost-Souburg Telefoon 0118-415464 Meer informatie? Neem contact op met Martijn Poons tel: 0118-415464 acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Delta Techniek is een dynamisch en vooruitstrevende totaalinstallateur met 27 jaar werkervaring. Het bedrijf richt zich op het ontwerpen, installeren en onderhouden van technische installaties in de utiliteit, woningbouw en renovatie. Kwaliteit, flexibiliteit en de kennis van onze 35 enthousiaste medewerkers en de relatie met onze groeiende klantenkring vormen de basis voor ons goedlopende bedrijf. Functie: Wij zoeken een engineer/calculator voor de afdeling installatietechniek. In deze rol ben je verantwoordelijk voor de calculatie, ontwerp en werkvoorbereiding van W-installaties in de woningbouw en utiliteitsbouw. Je verzorgt het ontwerp met de benodigde berekeningen. Verder maak je technische omschrijvingen van de te offreren installaties. Voor de uitwerking van het benodigde tekenwerk geef je leiding aan de tekenaar. Extern onderhoud je contacten met o.a. opdrachtgevers, adviseurs en leveranciers. Vanzelfsprekend stel je je voortdurend op de hoogte van de laatste technische ontwikkelingen. Functie eisen Je hebt een opleiding op MTS/HTS W niveau, aangevuld met relevante cursussen en enige jaren werkervaring in het vakgebied. Je bent bekend met de laatste normen en technieken en hebt enige ervaring met AutoCad. Kennis van StabiCad en Syntess is een pré. Verder werkje planmatig en gestructureerd en dien je te beschikken over praktisch inzicht en een resultaatgerichte instelling Wij bieden: Collega's met hart voor techniek, de mogelijkheid tot het volgen van cursussen of opleidingen en doorgroeimogelijkheden. Je salaris is afhankelijk van je leeftijd, opleiding en ervaring. Ben je geïnteresseerd? Schrijf dan een korte en bondige brief met C.V. naar: Delta Techniek t.a.v. de heer MJ. Koldijk, Handelsweg 2 4675 RC Sint Philipsland. Of e-mail naar: vacatures@delta-techniek.nl DeltaTeChniek Sluitingsdatum: 14november2005 Meer informatie over ons bedrijf vind je op www.delta-techniek.nl Dogteam Webconcepts Design Zoekt per direct een HBO-werk-en denkniveau, (opleiding commercieel of communicatie Ervaring in een sales -, en/of marketingfunctie Je bent pro-actief, resultaatgericht en gestructureerd. Je beschikt over een positieve en krachtige persoonlijkheid. Je bent creatief, communicatief sterk en een goede conceptdenker. Ervaring in een leidinggevende functie is een pré. Kennis van - en ervaring met internettoepassingen is een pré. Bekendheid c.q. een netwerk binnen het Zeeuwse bedrijfsleven betekent een pré. Totaal installateurs JE FUNCTIE: Je geeft leiding aan een klein team binnen een informele bedrijfscultuur. Je bent verantwoordelijk voor het volledige commerciële traject, adviseert de klant, maakt heldere offertes en bent een echte relatiebeheerder. Je bouwt de commerciële activiteiten en het dienstenpakket uit, zowel door het managen van het team ais door eigen activiteiten. GEBODEN WORDT: Een perspectiefrijke spilfunctie bij een dynamisch bedrijf. Een bij de functie passend salaris. REACTIES: Per brief naar onderstaand adres Per email naar vacature@dogteam.nl Nobelweg 16, 4462 GK Goes 2 WWW.DOGTEAM.NL 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 38