!"a3i Hl BETER PETER LANGHOUT RE IZEN GA VOOR Surf naar peterlanghout.nl of bel I 390 •0-0789 do ct Zoek snel op peterlanghout.nl met behulp KERSTDAGTOCHTEN NAAR peterlanghout.nl 3 dagen Kerstshopping België vanaf j ^dgn "•"i p-p- Winkelweekend: Geniet van de gezellige Belgische steden. Antwerpen, bekend om de wereldhaven aan de Schelde, de diamanthan del en de fameuze winkelboulevards. We ver blijven in de hoofdstad Brussel. Ook bezoeken I we nog de universiteitsstad Leuven. Verzorging: Logies en ontbijt. Reiscode: WE15669 Vertrekdata: 2, 9, 16 dec. 3 dagen Kerstshopping Düsseldorf vanaf litoW 'JS.M i in Winkelweekend: Geniet van mooie winkel straten, cafés, restaurants de beroemde Königsallee en natuurlijk de Altstadt. Ook nemen wij u mee naar Aken en Maastricht voor nog meer winkelplezier. U verblijft in een prima hotel op loopafstand van het centrum van Monheim. Verzorging: Logies en ontbijt. Reiscode: WE16483 Vertrekdata: 25 nov, 2, 9, 16 dec. 3 dagen Kerstshopping Düsseldorf en Keulen 3 dagen Kerstshopping Keulen 119,- 3 dagen Kerstshopping Münster Winkelweekend: Ga naar de grootste kerst markten in Keulen en Düsseldorf. Vind hier de mooiste kerstcadeaus en geniet van de sfeer die volop aanwezig is. Op de terugreis gaan we ook nog naar het outletcentrum in Roermond. Kortom, volop winkelplezier. Verzorging: Logies en ontbijt. Reiscode: WE16486 Vertrekdata: 25 nov, 2. 9. 16 dec. Winkelweekend: In Keulen kunt u maar liefst 4 kerstmarkten bezoeken. De vele win kelcentra met de leukste, mooiste en meest luxe winkels zijn een echte 'must' U mag Keulen echter niet verlaten zonder iets van de vele bezienswaardigheden te hebben gezien. Verzorging: Logies en ontbijt. Reiscode: WE15963 Vertrekdata: 2, 16 dec. Winkelweekend: De kerstmarkt in Münster is zo mogelijk nog mooier en uitgebreider dan die in Düsseldorf en Keulen. Ook bezoeken we Essen en maken een prachtige bustour. U verblijft in het moderne Mercure hotel in het centrum van Hamm. Verzorging: Logies en ontbijt. Reiscode: WE16494 Vertrekdata: 25 nov, 9 dec. 3 dagen Kerstshopping Duitsland 89,-:; Winkelweekend: Reis met Peter Langhout Reizen naar de gezellige kerstmarkten in Duitsland We nemen u mee naar het grote shoppingcentre CentrO en bezoeken de mark ten in Dortmund en Essen. Boek nu en proef alvast de kerstsfeer. Verzorging: Logies en ontbijt. Reiscode: WE16493 Vertrekdata: 2, 9, 16 dec. 3 daagse Kerstreis Moezel vanaf ^<19^" v.v. Kerstweekend: Lekker een weekendje naar het prachtige Moezelgebied in Duitsland. Bezichtig het leuke wijnstadje Cochem en Bernkastel-Kues, het oude vakwerkstadje Monschau. Natuurlijk ontbreekt een bezoek aan de kerstmarkt in Trier niet! Verzorging: Halfpension. Reiscode: WE18385 Vertrek: 9 en 16 dec. 5 dagen Kerstshopping Wenen 169,- Winkelweek: Ontdek deze prachtige Oostenrijkse hoofdstad. Wenen is een stad van schitterende paleizen, traditionele architectuur en Jugendstilmonumenten, mooie winkels, theaters en gezellige kerstmarkten. Inclusief stadstour met Nederlandstalige gids. Verzorging: Halfpension. Reiscode: WE17228 Vertrek: 24 nov, 1, 8 en 15 dec. Kerstreis: Maak een kerstreis naar Beieren en Regensburg en geniet van deze sfeervolle omgeving. Onder leiding van een gids bezoekt u verschillendebezienswaardigheden zoals bij voorbeeld een glasblazerij. In het hotel wordt u verwend met een heerlijk kerstdiner en een gezellig kerstfeest. Verzorging: Halfpension. Reiscode: WE15953 Vertrek: 23 dec. ■■I 8 daagse Kerstreis Cardameer vanaf Kerstreis: Natuur- en cultuurliefhebbers vinden hier een paradijs op aarde. Tijdens deze reis verblijft u in het mooie plaatsje Malcesine direct gelegen aan het Gardameer waarvan daan we u meenemen op diverse excursies naar o.a. Verona en Venetië. Verzorging: Halfpension. Reiscode: WE16548 I Vertrek: 23 dec. 8 daagse Kerstreis Praag vanaf ^99,- Kerstreis: Ga dit jaar met Peter Langhout Reizen naar de "Gouden Stad" Praag Midden in de stad ligt het beroemde Wenceslasplein, omringd door schitterende gebouwen en ontelbare kerken en paleizen. Kortom, een ideale omgeving om de kerstdagen door te brengen. Verzorging: Halfpension. Reiscode: WE15958 Vertrek: 23 dec. 6 daagse Kerstreis Parijs en Disneyland® Paris vanaf 38 9,- Kerstreis: In romantisch Parijs nemen we u mee voor een boottocht over de Seine en ook maken we een lichttour langs prachtig verlich te monumenten. Tijdens de Kerstdagen bezoe ken we het magische Disneyland® Resort Paris. Verzorging: Halfpension. Reiscode: WE15954 Vertrek: 23 dec. 8 daagse Kerstreis Wenen vanaf 469^^ Kerstreis: Bezoek het beroemde operage bouw en de bekende bezienswaardigheden zoals de St. Stephankerk, het Konzerthaus, de oude keizerlijke paleizen en natuurlijk het magnifieke slot Schönbrunn. Kies voor cultuur, met heerlijk winkelen in gezellige kerstsfeer. Verzorging: Halfpension. Reiscode: WE15674 Vertrek: 23 dec. 8 daagse Kerstreis Cote d'Azur vanaf 439|"p.p. Kerstreis: Geniet van het milde klimaat van de Méditerranée en bezoek mondaine plaat sen als Nice, Juan-les-Pins en St. Tropez. Stuk voor stuk plaatsnamen met een gouden glans. Natuurlijk ontbreekt ook een bezoek aan het ministaatje Monaco niet. Verzorging: Halfpension. Reiscode: WE16478 Vertrek: 23 dec. 12 daagse Kerstreis Zwarte Woud vanaf £59f" Kerstreis: Een sprookjeswereld met bergen en dalen, meertjes, watervallen, bossen, oude stadjes, vakwerkhuizen en - met een beetje geluk - sneeuw. Geniet van Homberg, Feldberg.en St. Blasien, koopt uw kerstcadeaus in Freiburg en ga naar Tïtisee-Neustadt. Verzorging: Volpension. Reiscode: WE15945 Vertrek: 23 dec. Dagtocht kerstshopping Centra vanaf 29 fm WE15659 Dagtocht kerstshopping Keulen vanaf 29 WE15657 Dagtocht kerstshopping Düsseldorf vanaf 29 f" WE15656 Prijzen zijn inclusief vervoer per luxe touringcar, hotel en diverse excursies. VVTy De prijzen zijn per persoon. Excl. reserveringskosten en calamiteitenfonds. S G> f* Aan eventuele fouten en/of vergissingen kunnen geen rechten ontleend worden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 32