Winnaars Collectie boek 5: Geert Mak 11 bruna postkantoor Duisenberg-Regeling: ook voor u? eb 3xper^Sr- Wat betekent de Duisenberg-Regeling voor u? Geert Mak KNIP DE v°ORDEEL f i BON leaseve rlies e Hét stadspaleis 1 5 Toppers uit de Nederlandse literatuur o.a. verkrijgbaar bij ww^nnaarsc6ll~ het alfabet van Zeeland Historisch akkoord in effectenleaseconflict Dexia door bemiddeling wijlen Wim Duisenberg nu van start Breed maatschappelijk draagvlak voor bereikt akkoord Al 75.000 spontane aanmeldingen voor Duisenberg-Regeling Forse korting op restschulden beëindigde en lopende overeenkomsten Extra vergoeding voor cliënten die Dexia Aanbod hebben geaccepteerd Ook voor afgelopen over eenkomsten! eegalease o Consumentenbond Ga na of u in aanmerking komt! «PIS - si? Voor abonnees slechts WINNAARS COLLECTIE samengesteld door de boekenredactie van uw krant Remco Campert I Het leven is vurrukkulluk Thomas Rosenboom I De mensen thuis Jan Wolkers I De doodshoofdvlinder Tessa de Loo I De meisjes van de suikerwerkfabriek Geert Mak I Het stadspaleis Cees Nooteboom I De verliefde gevangene Simon Vestdijk I Op afbetaling Jan Cremer I Ik Jan Cremer Gerrit Kouwenaar I Ik was geen soldaat F. Bordewijk I Noorderlicht Hugo Claus I De geruchten A.F.Th, van der Heijden I Advocaat van de hanen K. Schippers I Eerste indrukken Willem Brakman I Een winterreis Gerard Reve I Werther Nieland 15 gelauwerde Nederlandse schrijvers. Allen winnaars van prestigieuze literaire onderscheidingen. Een prachtige collectie boeken in harde kaft gebonden en voorzien van een fraaie stofomslag. Met zorg samengesteld door de boekenredactie van o.a. de PZC en alleen voor abonnees te koop met een éénmalige korting op elke titel. U vindt uw voordeelbon 3x per week op de voorpagina van deze krant. Knip de bon uit en lever 'm in bij één van de filialen van Bruna, Free Record Shop of op het Postkantoor. U ontvangt dan het boek van de week met€ 2,55 korting (normale prijs 7,50). Iedere zaterdag verschijnt er een nieuw 'Winnaars' boek in de verkoop (zolang de voorraad strekt). U kunt de collectie ook per post ontvangen 2,50 verzendkosten per boek). Als u zich intekent op de hele collectie ontvangt u het laatste boek gratis. Kijk ook op vav w.winnaarscoilectie.nl. Normale winkelprijs €7,50 pst. (zolang de voorraad strekt) Geert Mak Het stadspaleis Geert Mak (1946) heeft sinds het begin van de jareij negentig een flinke reputatie opgebouwd origineel ontleder van de historie en als meeslepend verteller. Hij werkte als journalist voor De Groent Amsterdammer, NRC Handelsblad en de VPRO-radio en debuteerde in 1992 met 'De engel van Amsterdam'. Ongekend hoge oplagen bereikte Geen Mak met 'Hoe God verdween uit Jorwerd' (1996), eeuw van min vader' (1999) en In Europa' (2004), Hei in 1997 verschenen boek 'Het stadspaleis' behandel de geschiedenis van het Paleis op de Dam, vandt kleine menselijke emoties tot de bredere context vat de vaderlandse geschiedenis. Winnaar nr. 6: Cees Nooteboom vanaf zaterdag 12 november verkrijgba, WINNAARS COLLECTIE stichting m stichting CT-V Vereniging van Effectenbezitters Eind april 2005 is onder leiding van Wim Duisenberg een regeling op hoofdlijnen bereikt voor de problemen met de aandelenleaseproducten van Dexia (voorheen Legio Lease). Deze regeling voorziet in vergoeding van een aanzienlijk gedeelte van de rest schuld voor de overgrote meerderheid van de aandelenleaseklanten. Een ruime meerderheid van de aangesloten cliënten bij de stichtingen (80%) heeft vóór deze regeling gestemd. De uitvoering van de regeling gaat nu van start. Hieronder wordt u in het kort geïnformeerd over de behandeling van groepen (voormalige) aandelenleaseklanten. Compensatie afgelopen overeenkomsten Is uw overeenkomst afgelopen tussen 1 januari 1997 en 1 mei 2005 en heeft u de restschuld voldaan, dan krijgt u 2/3 van deze restschuld vergoed. Eventuele eerdere koerswinsten worden verrekend. LET OP: Valt u in deze categorie dan moet u zich zelf bij Dexia aanmelden. Compensatie lopende overeenkomsten U komt in aanmerking voor 2/3 korting op de restschuld bij het aflopen van de overeenkomst of na de minimumlooptijd. Eventuele eerdere koerswinsten worden verrekend. Indien u in deze categorie valt, hoeft u niets te doen. U ontvangt bericht van Dexia. Compensatie bij overeenkomsten zonder handtekening van echtgeno(o)t(e)/partner Valt u in deze categorie dan wordt uw hele restschuld kwijtgescholden of terugbetaald. Uw partner moet wel binnen drieëneenhalf jaar na het afsluiten van de overeenkomst een brief aan Dexia hebben gestuurd met het verzoek de overeenkomst te vernietigen. Verder geldt als voorwaarde dat u het Dexia Aanbod niet heeft ondertekend en dat u bij het aangaan van de overeenkomst getrouwd moet zijn geweest of officieel als partner moet zijn geregistreerd. Eventuele eerdere koerswinsten worden verrekend. LET OP: Valt u in deze categorie en hebt u alleen beëindigde overeenkomsten dan moet u zich wel aanmelden bij Dexia. Extra vergoeding bovenop eerder Dexia Aanbod Indien u het eerdere Dexia Aanbod (2003) heeft geaccepteerd, betekent dit dat u reeds een regeling getroffen hebt, waar bij Dexia u al tege moet is gekomen. Door de Duisenberg- Regeling kunt u bovendien kiezen voor 1/3 korting op uw resterende schuld als u een lopende overeenkomst heeft of na 1 mei 2005 uw overeenkomst heeft beëindigd na minimum looptijd. Eventuele eerdere koerswinsten worden niet verrekend. U hoeft niets te doen en krijgt bericht van Dexia. Garantie- of aflossingsproducten Cliënten die overeenkomsten hebben die niet met een restschuld kunnen eindigen vallen ook onder de Duisenberg-Regeling. Voor deze producten gelden andere vergoedingen. Meer informatie staat op de website van Dexia. Depotlease-constructie? Voor mensen met een depotlease-constructie* geldt naast de Duisenberg-Regeling de zogenaamde Coulanceregeling Depotlease die mogelijk gunstiger uitpakt. Ook als u in het verleden heeft afgerekend of geschikt, komt u mogelijk in aanmerking voor deze rege ling. De regeling staat beschreven op www.dexialease.nl. Financiële problemen met effectenlease? Indien u financiële problemen hebt, vanwege inkomen of beperkt vermogen, komt u mogelijk in aanmerking voor de Coulanceregeling van Dexia. De criteria voor deze regeling, voorheen Dexia Hardheidsclausule, zijn verruimd en zijn te vinden op de website van Dexia. Moet ik op de Duisenberg-Regeling ingaan? De stichtingen Leaseverlies en Eegalease, de Consumentenbond en de Vereniging van Effecten bezitters bevelen de Duisenberg-Regeling van harte aan. Wij benadrukken dat u zelf moet beslissen of u van de regeling gebruik maakt. Wij adviseren u derhal ve een zorgvuldige afweging te maken. Voorts wijzen wij erop dat de informatie in deze advertentie een samenvatting betreft. Voor de uitgebreide toelichting en de voorwaarden verwijzen wij naar www.dexialease.nl. Berekening U wilt natuurlijk ook het vervelende hoofdstuk effectenlease afsluiten. Wanneer u nu al wilt weten wat de Duisenberg-Regeling voor u betekent, kunt u een berekening laten maken op www.dexialease.nl. U kunt ook bellen met Klantenservice via 0900 - 339 4222 0,15 per minuut). Voor meer informatie en voorwaarden, zie www.dexialease.nl. U kunt voor informatie ook terecht op: www.eegalease.nl;www.leaseverlies.nl;www.veb.net; www.consumentenbond.nl. Aanmelden bij Dexia: U kunt zich aanmelden via www.dexialease.nl of bellen met Dexia (0900-3394222 0,15 per minuut). Dit geldt met name voor afgelopen overeenkomsten in het verleden. Indien u alleen lopende overeenkomsten heeft, een combinatie van lopende en afgelopen overeenkomsten of zich al eerder bij Dexia heeft gemeld, ontvangt u automatisch bericht van Dexia. DE^flA Bank Nederland Bij dit type productcombinatie is door de contractant geld gestort op een beleggingsrekening (depot). Dit geld werd aangewend voor beleggingen in een beleggingsfonds, terwijl die beleggingsrekening mede gebruikt werd voor periodieke betalingen ten behoeve van een effectenlease- overeenkomst. Deze specifieke productcombinatie is extra gevoelig voor koersdalingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 10