n 8 KIJK... GANZEN! PZC Plaats uw familie berichten in de PZC Van der Hooft Plaats uw familie- berihten in de PZC ARENSMAN DE WERELD VAN MARCELINE n(o)vib vrijdag 4 november 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze schoonzus en tante Truus van Liere-van den Bosch Apeldoorn: Pieten Truus Hellevoetsluis: Teun en Nanny Oost-Souburg: Kees en Mieke Biezelingejan en Annemarie Goes: Wim en Flora Vaassen: Hans 's Gravenpolder Jannyen Krijn Kapelle. Addy en Wim Neven en nichten 's Gravenpolder, l november 2005 Met verslagenheid namen wij kennis van "het overlijden van Truus van Liere de echtgenote van onze werknemer Rinus van Liere. Wij wensen Rinus, Jeroen en familie veel sterkte toe Directie en personeel van Bouwbedrijf Rijk Met verdriet namen wij kennis van het overlijden van Marianne Anschütz Wij zijn haar veel dank verschuldigd voor de deskun dige en betrokken wijze waarop zij invulling gaf aan de leerlingbegeleiding en waarbij zij steeds het kind centraal stelde. Ons medeleven gaat uit naar haar familie en dierbaren. Bestuur, directies en medewerkers Vereniging voor Christelijk Onderwijs Middelburg Tot ons grote verdriet is, toch nog onverwacht, van ons heengegaan onze broer, mijn vader, onze vriend en mijn baasje Jan op 'tHof op de leeftijd van 57 jaar. Yerseke: Addy en Liza Lamper-op 't Hof Goes: Aglaya Charis Andi Ganjoe Goes: Tohame El Uarchi Familie en vrienden Max 9 30 oktober 2005 Keizerstraat 3, Goes Correspondentieadres: Galjoenstraat 7, 4401JJ Yerseke De begrafenis heeft inmiddels in besloten kring plaats gevonden. 1948 2005 Ons maatje Jan Voor ons was je heel bijzonder. Goes: Ita Kattendijke: Cathrien en Arden 30 oktober Ons bereikte het droeve bericht dat mevrouw W. Dekker-Boonstra is overleden. Vele jaren heeft zij zich met toewijding ingezet voor de Borselse senioren, als lid van de Seni orenraad Borsele. Wij waarderen haar betrokken heid en zijn dankbaar voor hetgeen ze voor de Bor selse gemeenschap heeft betekend. Wij wensen haar familie veel sterkte toe. Het college van burgemeester en wethouders van Borsele, namens hen E.J. Gelok, burgemeester en P. Katsman, secretaris Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van ons seniorenraadslid Wies Dekker-Boonstra De Seniorenraad Borsele verliest in haar een toege wijd lid. Zij heeft de Seniorenraad Borsele met grote inzet gediend. Wij zullen haar herinneren als een be trokken vrouw die zich in wilde zetten voor haar me demens. Wij wensen haar familie veel sterkte toe bij dit veel te vroege afscheid. Namens alle leden van de Seniorenraad Borsele en leden van de werkgroepen r uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nucht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118 - 61286S Veerseweg 36,4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekam.nl Er is een boom geveld met lange groene lokken Hij zuchtte ruisend als een kind terwijl hij viel, nog vol van zomerwind. Ik heb de kar gezien, die hem heeft weggetrokken. We zijn erg verdrietig door het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa Wietze Postma Hij is 71 jaar geworden. Zo integer, zo'n goed mens. Zo onmisbaar. Krimpen a/d IJssel: Elizabeth Postma-van der Weide Krimpen a/d IJssel: Kees en Ria Postma Lizette, Wilco, Aron en Saskia Middelburg: Bouwe Postma en Connie Teeuwen Aukje en Nine Gorinchem: Iwo Postma Krimpen a/d IJssel: Eric Postma Krimpen a/d IJssel, 2 november 2005 Correspondentieadres: Andante 5, 2925 AA Krimpen aan den IJssel U heeft gelegenheid tot condoleren op maandag 7 november om 13.30 uur in rouwcentrum "De Olm", Olm 8a te Krimpen aan den IJssel. Aansluitend om 14.00 uur nemen wij afscheid. Daarna begeleiden wij Wietze naar zijn graf op de begraafplaats aan de IJsseldijk 144 te Krimpen aan den IJssel omstreeks 15.00 uur. Wij nodigen u uit om na afloop met ons terug te keren naar het rouwcentrum om met ons na te praten. Wietze werkte graag in de tuin. Bloemen zijn daarom zeer welkom. Na een moeizaam laatste levensjaar is zacht en kalm overleden onze zorgzame broer, zwager en oom en le venspartner van wijlen A.M. van den Hoven-Jacobsen Christiaan Dijl - Chris in de leeftijd van 75 jaar. Familie Dijl Familie Van den Hoven Goes, 2 november 2005 Correspondentieadres: Oude Rijksweg 53 4416 BB Kruiningen De afscheidsdienst wordt maandag 7 november om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Kruiningen. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in het verenigingsge bouw gelegenheid om afscheid te nemen. Na de be grafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Rustig, maar voor ons nog plotseling is heengegaan onze oom en oudoom Chris Dijl Waarde: Ina en Johan Kapelle: Annie en Martin in herinnering Krabbendijke: Adrie en Jaap Goes: Jannie en Inder Krabbendijke: Dini en Rinus Waarde: Kees en Jolanda en achternichten en -neven Bedankt voor alles ome Chris Matheu en Bibi Jolanda en Adjan Petra ,Joery Theo en Melissa Peter Tessy, Anne Andrea en Jack Marco en Johanna Robin en Marina Mathijs en Rinske Lindy en Niels Geschokt zijn wij door het overlijden van onze gelief de buurman Chris Dijl Wij wensen de familie veel kracht in deze moeilijke tijd. Ko Willy Bommeljé Rijksweg Kruiningen Ons bereikte het bericht van overlijden van ons 'lid van verdienste' de heerB. Dek Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden Koninklijke Harmonie E.M.M. Kruiningen Met ontroering hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Rie Schouten-Vogelaar Jarenlang was zij een zeer trouw en toegewijd lid van ons koor. Zij heeft als secretaris, penningmeester en vertegen woordiger van de K.C.Z.B. heel veel voor de C.O.V. Goes betekend. Wij wensen haar man, dochter, schoonzoon en ver dere familie alle kracht en sterkte toe in de komende tijd. Bestuur, dirigent, begeleidster en leden van de Christelijke Oratorium Vereniging Goes Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl Partir c 'est mourir un peu Niet geheel onverwacht is in zijn slaap overleden, onze vader, schoonvader en opa Jan Zwart in de leeftijd van 79 jaar. Roosendaal: Annemiek Zwart en Peter Jansen Terheijden: Peter Zwart en Thelma Zwart-Bakker Yentl Terneuzen, 3 november 2005 Correspondentieadres: Bronkhorstdreef 28 4706 VB Roosendaal De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maan dag 7 november om 11.30 uur in het crematorium aan de Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegen heid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. A(s if de dingen niet meer weet. Afs if de namen niet meer fen. "En wat if weet meteen vergeet, dferinner mij dan niet in somêere dagen, maar in dagen met veeCzon. Toen Hugenoot van de natuur, van mooie muziefen leffere dingen, dferinner mij zoals if was, toen ifades nog fon. Bedroefd, maar met dankbare herinnering aan odes wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een liefde volle verzorging in verpleeghuis "Ter Schorre", afd. Albatros van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, moeder, schoon moeder, oma en overoma Jo fuinna Jaco ba Wilïemstein echtgenote van Joost van de Graaf in de leeftijdvan 82 jaar. TerneuzenJ. van de Graaf Terneuzen: Leny Wilco en Inge Brenda, Naomy Amanda en Henk AdindaMitchell Chantal Yara Efvira en Simon Dinteloord: Ria en Aart Astrid IngridenRemco 29 oktober 2005 Correspondentieadres: Oostelijk Bolwerk 124 4531 GV Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevon den. Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat na een moeizame levensavond is overleden onze lieve moeder en oma Johanna Vers tra te sinds 31 oktober 2003 weduwe van Marinus van den Berg geboren 11 maart 1919 overleden 3 november 2005 "Sterke de Heere ons in dit verlies Kloetinge: Elsbetty Sanderse-van den Berg Aamoud Sanderse Lenny en David Martijn en Saskia Joost Jolien Sint Annaland: Marian Fase-van den Berg Rien Fase Jorien Jolisa Richard en Katinka Gerben Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel en vrijwilligers van zorgcentrum "De Schutse Sint Annaland, Zorgcentrum "De Schutse" Correspondentieadres: Fam. Sanderse S. Carmiggeltlaan 15,4481 DC Kloetinge Geen bloemen. De rouwdienst zal worden gehouden D. V. dinsdag S november om 13.15 uur in de aula van de begraaf plaats te Sint Annaland, F.M. Boogaardweg 17, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aldaar. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in voornoemde aula. Verdrietig zijn wij dat je van ons bent heengegaan Lieve (over)Oma We denken aan je terug als een lieve, sterke en zorg zame oma. We zullen je nooit vergeten. Peter Jan Patricia Pieter, Arianne Hinne Sven, Marco Josetta, Jeroen Evelien, Marieke, Remco, Ferry, Elsbeth, Liselot Reinier, Kim en Willem Uiv Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - 0. W. de Kok Prunusstraat 25, 4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Herinner mij, maar niet in sombere dagen als wolkenluchten licht verjagen. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. 3 Na een arbeidzaam leven is onverwacht van ons I heengegaan onze lieve zorgzame man, vader, S groot- en overgrootvader Jacob Cabboort in de leeftijd van 90 jaar Kapelle: J. Cabboort-Ossewaarde Kapelle: J.M. Lookman-Cabboort A. Lookman Jeanette en Markees, Amber, Ramon Peter en Irma, Anouck Goes: J.A. Cabboort M.A. Cabboort-van der Maale Jolanda en Ronnie, Tim, Esmee, Iris Johnny en Esther I Tholen, 2 november 2005 Zorgcentrum Ten Anker, Bruëlisstraat 28,4421 CR Kapelle s Er is gelegenheid tot afscheidnemen op zaterdag 5 S november van 16.30 tot 17.00 uur in rouwcentrum 8 Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. I De afscheidsdienst voor familie en belangstellen- den zal worden gehouden op maandag 7 novem- ber om 13.00 uur in rouwcentrum Peter Butler te Kapelle. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouw- "Denk erom! Als ik er niet meer ben. Net zoals bij Evita: Dont't cry for me... Op 3 november is onze oudste vriend overleden. Henk A. van Felius oud-bloemist te Zierikzee Tiny de Vries-Boogaard Toon en Frangoise Jumelet Karei en Fonsa Swaters Peter en Marijke Zappeij Dankbetuiging Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven die wij mochtenj vangen na het overlijden van onze lieve vader, groJ overgrootvader Abraham Geschiere betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank. Uw aanwezigheid, brieven of kaarten zijn voor ons* grote steun geweest. Namens de kinderen, klein- en achterkleinkind! Tholen, november 2005 Het medeleven dat u betoond heeft na het overlijden! mijn moeder, schoonmoeder, onze oma en mijn oma- Anna Augusta van der Linden-Walrave Guus hebben wij zeer gewaardeerd. Wij betuigen u onze oprechte dank voor uw schrijven, bloemen en aanwezigheid bij de crematiepij tigheid. Oost-Souburg, november 2005 Anneke en Cees I Sandra Peter Sylvia en Erik,7 Voor uw medeleven voor en na het overlijden vanaj lieve moeder, schoonmoeder en oma Wijnanda Hoogendoorn-Stoutjesdijk zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en kleinkind Zierikzee, november 2005 ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 11 k. tÊÊLJïï,i/k lt Marceline komt uit Burkina Faso. Een land waar vrouwen niet ouder worden dan 45 jaar. Gezondheidszorg. Een recht voor iedereen. Word donateur Bel 070 - 3421777 www.novib.nl HOE GROOT IS JOUW WERELD OXFAM NETHERLANDS Ganzen zijn fascinerende vogels. En ze overwinteren graag in ons land. Vogelbescherming Nederland nodigt u uit: ga eens ganzen kijken! Waar? Ontdek het op www.vogelbescherming.nl. Vogelb^herming Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 34