t ONTSLAGEN KIJK... GANZEN! Poppe PZC O n(o)vib Lenie 't Hart ZEEHONDENCRÈCHE PIETERBUREN Wat is mooier dan een toekomst na te laten voor een weeskind'/ woensdag 2 november 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Dag Leonneke, ons zonneke. Veel te vroeg, maar intens genoten. "SOI deVIVRE" Leen Sjoerd, Ria, Laurens Dieuwke jaap, Rianne Mika We wensen Catherine, Desiree, Daniëlla Marcel en ieder die Leon lief had heel veel sterkte toe. Nooit vragend, nooit klagend Je lasten in stilte dragend Na een lange en moeizame strijd, op haar eigen ma nier gestreden, is vredig ingeslapen onze lieve zorg zame dochter, zus, tante, vriendin en maatje Marianne Elisabeth Anschütz geboren 23 oktober 1953 te Djakarta Gestorven 31 oktober 2005 te Vlissingen G.T.A. Anschütz en M. Anschütz-Hallegraeff Guus en Helena Roosmarijn en Joris Harry Joke en Cor Rianne en Max, Mano en Caya Nanne en Kristel Marianne is thuis, Smaragd 63 te Middelburg. Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag en vrijdag van 16.00 tot 20.00 uur. De crematie zal plaatsvinden op zaterdag 5 novem ber om 11.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van het crematorium. Correspondentieadres: Stadhouderslaan 35,4336 GZ Middelburg Marianne Anschütz Op een bijzondere manier was je een steun en toeverlaat voor veel kinderen, ouders en leerkrachten van onze scholen basisscholen van V.P.C.O. Veere Noord-Beveland 31 oktober 2005 Marianne Anschütz medewerkster en collega van RPCZ "Een kind zal je altijd vergeven, want je blijft voor altijd vader en moeder"Door haar coachende, fun damentele en respectvolle aanpak heeft Marianne een grote groep kinderen, ouders en leerkrachten in Zeeland op een waardevolle manier begeleid en ondersteund. In haar werk heeft Marianne zich gespecialiseerd op het vlak van sociaal emotionele ontwikkeling. Marianne had als psycholoog/orthopedagoog een in dringend geloof in positieve ontwikkelingskracht. Vooral daar waar gedrag van kinderen kansen voor verbetering bood. Een typerende bekwaamheid, door haar hecht en sterk en in waarheid gebouwd. Marianne was een uiterst warm en gevoelig mens in haar contacten: met kinderen en hun ouders, met collega's. Een collega met een duidelijk bewuste plaats op de achtergrond. Zelfredzaam. Marianne is ook op die manier van ons weg gegaan: op haar ma nier; in relatieve ongrijpbaarheid en in 'eigen wijs heid'. Wij zijn begaan met het verdriet van haar familie en dierbaren. Bestuur, directie en medewerkers RPCZ Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze penningmeester Marianne Anschütz Wij wensen de familie alle sterkte toe. Bestuur en leden Taekwon-do Middelburg Marianne, Chariot Gjungre Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze schoonzus Christel Spijker Bram en Adie Jos Nel Paula en Wim Lenie en Cor Annemarie en Peter Bart Rein Hogerheijde Met jou verliezen we een vriend. Wij wensen Marlien, Michiel en René veel sterkte om het verlies te dragen. Lionsclub Vlissingen Na meer dan 55 jaar vriendschap is overleden onze goede vriend Willem Bruinooge op 78-jarige leeftijd. Wij wensen de familie veel sterkte toe. 's-Gravenpolder: J. de Regt Kapelle: C. Kloosterman 29 oktober 2005 Wij hebben kennisgenomen van het overlijden van Dhr. A. Bal Secretaris van Weegbrugvereniging "Even Buiten" van 1973 tot 1996 Wij wensen de familie veel sterkte. Het bestuur Ondanks wekenlange intensieve verpleging in het Oosterscheldeziekenhuis, wegens een verkeersonge val, is op 31 oktober 2005 overleden mijn geliefde man, onze vader en opa Benjamin Dek echtgenoot van Rachel Tanneke Dieleman in de leeftijd van 79 jaar. Kruiningen: R.T. Dek-Dieleman Heinkenszand: Ko Dek en Hetty Mens Nienke Hester Anne Kruiningen: André Dek Kruiningen: Marco Dek Zandweg 30 4416 NB Kruiningen De afscheidsdienst, geleid door Mw. H. Oele-Kats- man, wordt vrijdag 4 november om 14.00 uur ge houden in het verenigingsgebouw, Hansweertse- straatweg 1 te Kruiningen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krui ningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gele genheid tot condoleren. Verdrietig, maar dankbaar dat nog meer lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat mijn vader en onze opa Mattheus Josephus de Waal weduwnaar van Angela Theresia Fransisca Menu van ons is heengegaan. Hontenisse, 21 maart 1926 Kruiningen, 30 oktober 2005 Mady de Waal Fons de Waal (in herinnering) Luc Sophie Correspondentieadres: Slotstraat 58,4416 AW Kruiningen De uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 4 november 2005 om 11.00 uur in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouw Onbevlekt Ontvangen te Hansweert. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de dienst is er van 10.00-10.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen van mijn va der en onze opa in rouwcentrum Van der Hooft, Bos- seweide 2 te 's-Gravenpolder. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een rijk leven, waar hij met tevredenheid op terug keek, overleed mijn lieve man, onze lieve vader en opa Leendert Hijman in de leeftijd van 81 jaar. M.A. Hijman-van Elteren T. van Sabben-Hijman J. van Sabben C. Hij man W.F. Hijman-Kooimans G. Hijman K. Zachariasse M. Hij man A.J. Hijman L. Antonisse L. Hijman jr. en kleinkinderen 1 november 2005 Nachtegaallaan 97 4461 RK Goes Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 4 november van 13.15 tot 13.45 uur in rouwcentrum "De Beve- landen", Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraaf plaats) te Goes. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Onze dank gaat uit naar dr. Schruer en de medewerkers van verpleeghuis "Ter Valcke" te Goes voor de goede verzorging. Heden overleed mijn zorgzame broer Leen Hijman M.A. Verhaagen-Hijman Met droefheid hebben wij afscheid moeten nemen van mijn zus, schoonzus en tante C. van den Kerkhof-de Ruijter Middelburg: J.A. de Ruijter E.V. de Ruijter-Tres Neven en nichten Wij missen onze sympathieke buurman Adriaan Kodde Willeke Oostlander Lou en Mien Verhage Corrien en Pim Steenbergen Matty Scherpenisse-Clarisse Kerkplein, Biggekerke Met verslagenheid hebben wij het overlijden verno men van Mariella van Steenis-Verkroost de echtgenote van onze collega Adriaan van Steenis Wij wensen Adriaan en de familie veel kracht toe. Directie en medewerkers Citroën Nederland BV, Amsterdam Dankbetuiging Voor de vele kaarten, brieven, telefoontjes en blijken van medeleven die wij mochten ontvangen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Jacobus Hubrecht Neels zeggen wij u allen hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan dat zo velen met ons hebben meegeleefd. Maatje Neels-Minnaard Kinderen en kleinkinderen Yerseke, november 2005 Familie, vrienden en bekenden, voor jullie aanwezigheid bij het afscheid voor mijn laatste reis, naar mijn lieve wouw Addy, hartelijk dank. Ook mijn dank voor jullie vriendschap en medeleven tijdens het ziek zijn en na overlijden van mijn Addy. Nogmaals veel dank! Het gaat jullie goed. In memoriam, Ab van de Veer rirg rondom het afscheid... ons werk Tel: 0118 616012 (immlaan 53 4334 AT Middelburg Marceline komt uit Burkina Faso. Een land waar vrouwen niet ouder worden dan 45 jaar. Gezondheidszorg. Een recht voor iedereen. Word donateur Bel 070 - 3421777 www.novib.nl HOE GROOT IS JOUW WERELD OXFAM NETHERLANDS Vanaf het begin wisten we dat Joep geen blijvertje was. Daarvoor wist hij te goed wat hij wilde. Joep wilde terug naar huis, terug naar de Waddenzee. Toen we hem vonden was hij een miezerig hoopje ellende. Gescheiden van zijn moeder, sterk vermagerd en alleen. Bij ons werd hij een lekkere dikke eigenwijs. En na drie maanden wisten we zeker dat Joep het in zijn eentje ging redden. Dat was de reden voor zijn ontslag. Postcode Plaats E-mail STEUN DE ZEEHONDENCRECHE Stuur deze bon in een ongefrankeerde envelop naar Stichting Zeehondencrèche Pieterburen, antwoordnummer 959. 9950 WL Pieterburen. U ontvangt dan een blanco acceptgiro thuis. Direct storten kan ook. GIRO 8020. .y:- Ganzen zijn fascinerende vogels. En ze overwinteren graag in ons land. Vogelbescherming Nederland nodigt u uit: ga eens ganzen kijken! Waar? Ontdek het op www. vogel bescherm ing.nl. Vogelbescherming TOUR DE GANS Wist u dat de successierechten kunnen zakken van 54 tot 11% wanneer u naast uw geliefden SOS-Kinderdorpen in uw testament opneemt? Daar wilt u vast meer over weten. Stuur de bon in of bel (020) 408 01 90 of ga naar www.soskinderdorpen.nl. SOS-Kinderdorpen Want ieder kind verdient een thuis GIRO 2280 JA, stuur mij meer informatie over geven na leven aan SOS-Kinderdorpen N.a.v. deze advertentie in: Naam: M va Adres: Postcode/plaats: Telefoon: Deze bon kunt u in een ongefrankeerde envelop sturen aan: SOS-Kinderdorpen, Antwoordnummer 46001, 1060 VB AMSTERDAM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 38