PZC Jéü t dinsdag 1 november 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Beau zoontje en broertje van Robert en Esther Michielsen-Buteijn Frederique en Charlotte Trotse Oma Ria Buteijn Overleden 20januari I960 Nieuw en St. Joosland Tot onze grote ontsteltenis en droefheid is, voor ons veel te vroeg, geheel onverwacht overleden onze lieve doch ter, zus, schoonzus en tante Arianne Geljon-Meijer weduwe van Cornelis Geljon t 30 oktober 2005 Middelburg Nieuw en St. Joosland: P. Meijer M. Meijer-Wouters Lewedorp: Willy en Jaap Rooze Middelburg: Mieke en David Janse Nieuw en St. Joosland: Jan en Elly Meijer Nieuw en St. Joosland: Mattie Meijer Middelburg: Aart en Ellen Meijer Arnemuiden: Piet en Ineke Meijer Neven en nichten Achterneven Correspondentieadres: J. J. Rooze-Meijer Veersemeerstraat 24 4456 AZ Lewedorp De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 2 november om 10.00 uur in het crematorium aan de Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Als het donker genoeg is, worden de sterren zichtbaar Dag Arianne Hopelijk heb je nu rust gevonden. Vlissingen: Dave Sandra Kenny Vlissingen: Peggy Ricardo Rocco Canada: Sylvia Jon Vlissingen: Michael Loes Joey Tyler Dwars door de stille leegte klinkt de echo van jouw lach. Zachtjes, van een afstand alsof ik je daarnet nog zag. Steeds denk ik aan jouw grappen Steeds hoor ik weer jouw stem. Dan voel ik weer die leegte omdat jij er niet meer bent. Rust zacht. Diepbedroefd, maar heel dankbaar voor wat hij ons gegeven heeft, hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde zoon en onze onvergetelijke broer en oom Leon Petrus Josephus Anthony Rijsdijk Zierikzee 1 maart 1954 Goes 1" 29 oktober 2005 Hulst: M.Ph. Rijsdijk-Praet C.R.M.A. Rijsdijk R.M.J.L. Rijsdijk Mariska Cynthia en Jeroen Truffinoweg 208 4561 NT Hulst Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Leon Rijsdijk echtgenoot van onze collega Catherine Rijsdijk-Gruwez Wij wensen haar en de familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Sectordirectie en medewerkers sector volwassenenzorg Emergis Met verdriet geven wij kennis van het plotselinge overlijden van onze zoon, broer, zwager en oom HARRY ADRIAANSE 24-12-1947 30-10-2005 Familie Adriaanse Afgelopen zaterdag hebben we plotseling afscheid moeten nemen van Paul Poppe Vanaf 1974 hebben we samen met Paul gewoond, gewerkt en geleefd. We gaan hem heel erg missen; hij betekende veel voor ons. Onze warme gedachten gaan uit naar zijn geliefde moeder, broer, schoonzus, neef, nichtje, vriendin, huisgenoten, verdere familie en allen die Paul kenden. Bewoners en begeleiding van Bw Hulst Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze medewerker de heer Paul Poppe Paul heeft ruim 31 jaar bij ons gewerkt. Hij is werk zaam geweest op de afdeling voorbewerking van de ELMO in onze vestigingen in Terneuzen en Hulst. Wij verliezen met Paul een zeer gewaardeerde mede werker. Wij zullen ons Paul herinneren als een medewerker die zich op zijn manier volledig inzette om zijn werk zo goed mogelijk te doen. Ons medeleven gaat uit naar Paul zijn moeder en ver dere familie. Directie Dethon Terneuzen, 29 oktober 2005 Diep geschokt vernamen we het bericht dat plotse ling van ons is heengegaan onze gewaardeerde colle ga Paul Poppe Paul was een markante collega in ons midden die graag zijn 40 dienstjaren wilde volmaken. Het heeft helaas niet zo mogen zijn. Paul, we zullen je missen. De collega's van Afdeling ELMO-vw Terneuzen, 29 oktober 2005 Een laatste groet voor mijn vriend Paul Je vriendin Jeanne Intens bedroefd om haar te vroege afscheid, maar dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons ge daan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een kortstondige ziekte zacht en kalm is ingeslapen mijn lieve levenspartner, onze ma en oma Christel Spijker in de leeftijd van 58 jaar. Paul Koppejan Sandra en Michel Dominique Piet Heinkade 25 4381 ND Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatshebben vrijdag 4 november om 16.00 uur in het crematorium, Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het cremato rium. Mochten wij zijn vergeten u een rouwbrief te zenden, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. De zeeschelp in mijn hand is vandaag op het strand Door de zee neergelegd Ik wil niets meer hebben En leg de schelp weer Neer bij de zee A. Roland Holst Je had nog zo graag wat jaartjes bij ons gebleven... De najaarszon verloor zijn kracht en wij mijn geliefde man, onze papa, schoonvader en opa Daan Gillissen Vlissingen, 7 december 1930 Oostburg, 29 oktober 2005 Oostburg: Kitty Gillissen-de Die Voerendaal: Peter en Yvonne Cédric Didier Harlingen: Hans en Josee Coert Isaac Lieke Pastoor van Genklaan 2/25 4501 AH Oostburg De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal gehouden worden op woensdag 2 no vember om 14.00 uur in crematorium 'Blauwe To ren', Zeelaan 2 te Brugge (België). Na de dienst is er gelegenheid de familie te condole ren in de koffiekamer van het crematorium. De rouwstoet vertrekt om 12.30 uur vanaf het mor tuarium van het Antonius Ziekenhuis te Oostburg. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Je hebt me zoveel ruimte gegeven maar wat is ruimte zonder jou? Je hebt me zoveel liefde gegeven waarmee ik doorleef, tóch met jou. Na een werkzaam leven moet ik u intens verdrietig meedelen dat mijn innig geliefde man Petrus Franciscus van de Poele Frans echtgenoot van Lucienne Bertha Grandsard na een kortstondig ziekbed, toch nog onverwacht, van ons is weggenomen. Geboren op 15 maart 1928 te St. Jansteen Overleden op 28 oktober 2005 te Clinge Clinge: L.B. van de Poele-Grandsard De families van de Poele en de Lille De families Grandsard en Buys 's Gravenstraat 273 4567 AG Clinge De uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op donderdag 3 november om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Henricus te Clinge, waarna de begrafenis volgt op het parochie kerkhof. Samenkomst in de kerk. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Troubadour", 's Gravenstraat 172 te Clinge. Frans is thuis opgebaard. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Verdrietig, maar dankbaar dat nog meer lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat mijn vader en onze opa Mattheus Josephus de Waal weduwnaar van Angela Theresia Fransisca Menu van ons is heengegaan. Hontenisse, 21 maart 1926 Kruiningen, 30 oktober 2005 Mady de Waal Fons de Waal (in herinnering) Luc Sophie Correspondentieadres: Slotstraat 58,4416 AW Kruiningen De uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 4 november 2005 om 11.00 uur in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouw Onbevlekt Ontvangen te Hansweert. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de dienst is er van 10.00-10.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen van mijn man en onze opa in rouwcentrum Van der Hooft, Bosse- weide 2 te 's-Gra venpolder. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een lange lijdensweg is uit onze vriendenkring overleden Thijs de Waal Piet en Nellie t Piet en Sien Theo en Beth Jo en Gree Ko en Betsie Chris Adri en Sannie Piet en Jaapje Kruiningen, 30 oktober 2005 Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze vriend Thijs de Waal Wij wensen Mady veel sterkte toe. De Vriendenclub Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een grote vreugde om in saamhorigheid voor je te mogen doen. We konden altijd op je rekenen. We zullen je missen. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vader, schoonvader, opa en zwager Prudent van Voren weduwnaar van Engelina Veraart op de leeftijd van 80 jaar. Biervliet: Elsje f Hoogeveen: Peter en Ina Blerick: Jeroen en Gaby Biervliet: P. Veraart 30 oktober 2005 Correspondentieadres: Aardenburg 18 7906 DD Hoogeveen De crematieplechtigheid van Woord en Gebed Dienst, zal plaatsvinden op vrijdag 4 november 2005 om 10.00 uur in het crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van het crematorium. Onze dank gaat uit naar het personeel van afd. A2 van het ziekenhuis "de Honte" en Thuiszorg West Zeeuws-Vlaanderen en huisartsenpraktijk J.K. Slin gerland te Biervliet. Zij die door vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een kortstondig ziekbed als gevolg van een noodlot tig ongeval is overleden onze lieve moeder, schoonmoe der en oma Cornelia Johanna van den Kerkhof- de Ruijter weduwe van Marinus Johannes van den Kerkhof 4 januari 1924 f 30 oktober 2005 Aan een vreugdevol leven kwam onverwacht een eind. We gedenken haar in liefdevolle herinnering. Middelburg: Els van den Kerkhof Anna Paulowna: Lia en John van Zee-van den Kerkhof Huib, Freek Lekstraat 11 4388 SP Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 2 no vember van 15.00 tot 15.30 uur in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 4 no vember om 15.00 uur in hel crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. \uitvaartvexzotg\n\ de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36,4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekani.nl Heden overleed zacht en kalm onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Agnes Maria Cornelia Vanoverberghe weduwe van Aimé Albert van Damme leper (B.) 21 juli 1922 f Sluis 31 oktober 2005 Knokke: Theo en Christiane Aurélie Axel: André Retranchement: Annie en Sjaak Thijs en Marina Urk: Marian en Cees jan Aimée 31 oktober 2005 Toren van Bourgondië Hoogstraat 58 p 4524 AD Sluis De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 5 november 2005 om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Sluis, waarna aansluitend de begrafenis is op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst aan de kerk. Een speciaal woord van dank aan directie en personeel van verzorgingshuis Rozenoord. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een moeizame levensavond en verlangend naar het einde, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, zuster, schoonzuster en tante Corrie van der Klooster sinds 8 oktober 1991 weduwe van Dries Lockefeir Goes, 14-03-1920 - t Tholen, 31-10-2005 Nel en Frits Ruiter-Lockefeir Familie van der Klooster Dhr. W. Lakké Familie Lockefeir Correspondentieadres: De Sav. Lohmanlaan 42, 4463 TH Goes De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal worden gehouden vrijdag 4 november om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Ha vendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang is er in het crematorium gelegenheid om afscheid van haar te nemen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar dokters en verplegend perso neel van de afdeling Neurologie van het Oosterschelde ziekenhuis te Goes, voor de goede begeleiding en lief devolle verzorging. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden is zacht en kalm ingeslapen, in de leeftijd van bijna 87 jaar, onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Christiaan Maljaars sinds 1956 weduwnaar van Maria Verhage Biggekerke: Ries Maljaars Bregit Peper Marieke en Willem Anne Nisse: Willy Berman-Maljaars -in herinnering Adrie Berman Annemarie Christien Kees Marlies Nelleke en achterkleinkinderen 31 oktober 2005 Correspondentieadres: Dorpsstraat 29 4373 AC Biggekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 3 november a.s. van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcen trum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. De rouwdienst zal plaatsvinden op vrijdag 4 november om 12.15 uur in de Ger. Gem. Kerk aan de Prelaatweg 17 te Aagte- kerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Aagtekerke om 13.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in bo vengenoemde kerk. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Christiaan Maljaars Domburg: S. de Visser Domburg: P. de Visser-Maljaars Domburg: A. Maljaars-Wisse Zoutelande: M. Maljaars-de Visser Neven en nichten Diepbedroefd zijn wij dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve oom Chris Maljaars Bram en Ineke Maljaars Jarymke Gil ben Sjoerd Aagtekerke, 31 oktober 2005 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Johanna Bustraan-Pekaar weduwe van Frederik Cornelis Bustraan We wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterk te toe. Middelburg: P.A.L. Bustraan-Bouwense Yerseke: E. Bustraan-Nouwen Yerseke: G. Hoekman-de Looff L. Hoekman Kapelle: P.J. Rottier-Bustraan Yerseke: J.M. Hoogstrate-Bustraan neven en nichten 29 oktober 2005 En as ek kom te sterwe, lief. Sing dan geen klaaglied nie. Plant dan geen rose op mij graf, of koel sipresse nie. Laat net die groen gras bo mie wees, die reën en die moredou. En as jij wil, vergeel mij en as jij wil, onthou. Schoonhoven 21 februari 1913 Alme 27 oktober 200 Johanna Freerkje van den Berg Hans Zoals Hans wilde, is zij in alle stilte gecremeerd. Correspondentieadres: J. van den Broeke Wagenaarstraat 23 4351 BAVeere "De Heer is mijn Herder Heel verdrietig delen wij u mee dat is overleden onzi lieve vader, schoonvader en opa. Wij zijn dankbaa voor zijn lang en werkzaam leven en zijn warme aan dacht voor ons allemaal Adriaan Kodde Sinds 12 augustus 1993 weduwnaar van Johanna Verhage 15 augustus 1913 28 oktober 200! Zeist: Adriaan Kodde (in herinnering) Sara Kodde-Dingemanse Biggekerke: Gré Kodde Mierlo: Rens Kodde Mieke Kodde-Donker Arnemuiden: Jo Kodde Tineke Kodde-Huibregtse Deventer: Janny Post-Kodde Everard Post Zeist: Willy Kodde Johan Varkevisser Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Kerkplein 27,4373 AB Biggekerke Vader is thuis. Wie afscheid wil nemen is daar welkom. De dienst van Woord en Gebed is woensdag 2 no vember 2005 om 13.00 uur in de Ichtuskerk, Berg straat 34 te Meliskerke. Een half uur voor de dienst is er gelegenheid tot con doleren en afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats te Biggekerke om 14.00 uur. De Heer is mijn Herder, Mij ontbreekt niets. Psalm 23:1 Dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heefl geven wij u kennis van het overlijden van onze liev moeder, groot- en overgrootmoeder en mijn zorgza me huisgenote Pieternella van der Weele weduwe van Frangois Anthonie Klaassen Colijnsplaat, t Borne, 21 oktober 1907 30 oktober 2005 Veldhoven: F.M. Klaassen R.J. Klaassen-Dijkstra Nels Antonique en Jeroen Dronten: M.H. Klaassen A.W. Klaassen-Geluk Frank en Baukje Lea, Lars Leo en Gosia Klaudia Marco en Inge Mima, Linda, Emma, Rien Middelburg: E.H. Barentsen-Klaassen A. Barentsen Arianne en Mark Marnix en Sandra Borne: A.M. Attema Correspondentieadres: Deldensestraat 78 7621 EK Borne Een dienst van gedenken wordt gehouden op don derdag 3 november om 11.00 uur in de Nieuw Kerk, Deldensestraat te Borne. Voor aanvang van q dienst is ervan 10.40 tot 10.55 uur gelegenheid on afscheid te nemen en te condoleren. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om plm 15.30 uur op de gemeentelijke begraafplaats te Kats Vertrek vanaf de Hervormde Kerk. Gelegenheid on de familie te condoleren na afloop van de begrafeni in het Nieuw-Zeelandhuis. Liever geen bezoek aan huis. En zie, een grote schare die niemand tellen ko\ Openbaring 7 vers Vier dagen nadat hij de gezegende leeftijd van 99 jat heeft mogen bereiken is onze vader en opa door d Here Thuis gehaald. Marinus Cornelis Kole sinds 7 maart 1999 weduwnaar van Leuntje Adriana Dijke Wolphaartsdijk, Goe 26 oktober 1906 30 oktober 20C Piet en Matty Sinke-Kole Jan Merijn Ruben Correspondentieadres: Villa Novastraat 37 4471 AM Wolphaartsdijk De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal wo den gehouden D.V. woensdag 2 november om 12.0 uur in 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaart dijk. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 11.15 uur geli genheid tot condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. In Memoriam 1 november 2004 I november 200 Jaap Ik denk niet soms aan je Ik denk elke dag aan je Ik mis je niet minder, maar meet je bent er steeds langer niet Ik denk aan je als iemand vraagt: alles goed? Natuurlijk alles goed, maar dan wel zonder jou Mijn dag is beter als jouw naam wordt genoemd Als ik merk: je wordt niet vergeten Ineke Kitty, Jan en Femke Marlies en Jurgen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 38