Serooskerke slap en ongeïnspireerd De Jonge trekt te fel van leer RCS krijgt het deksel op de neus Eerste periodetitels YCK en Krabbendijke Koploper verliest op eigen veld van SKNWK: 1-2 Driebanders moeten nederlaag slikken uitslagen agenda maandag 31 oktober 2005 wb22 door Wim Broekhoven en Klaas Verspoor GOES - Dankzij een 1-1-gelijk spel tegen Bevelanders is in de vierde klasse A van het zaterdag voetbal de eerste-periodetitel naar VCK gegaan. In 4B was de periode voor Krabbendijke, dat met 4-0 won van WIK. Bevelanders-VCK 1-1: Erik Goudt zorgde na een half uur voor de 0-1. Na een fraaie vrije trap van Robin van de Moere werd het vijf minuten voor tijd verdiend 1-1. Wolfaartsdijk-Nieuwland 2-2: In een gelijkopgaande wedstrijd opende Mike van Kleef na 33 mi nuten de score voor Nieuwland, maar vanaf de aftrap maakte Erik de Kok gelijk. Een kwar tier voor tijd werd het 1-2 via Ri chard Jacobs. Pas ver in blessu retijd redde Jarno Waterham een punt voor de thuisploeg. Cadzand-MZVC 6-0: MZVC kreeg binnen drie kwartier zes treffers om de oren. Via Christi an Vercouteren en Peter Nies- kens (2x) was het binnen tien mi nuten 3-0. Vercouteren en Nies- kens zorgden daarna voor 5-0 en Angelo Martlé bepaalde rust stand op 6-0. De tweede helft had niets meer om het lijf. Borssele-Apollo 0-1: Vijf minu ten na rust werd het 0-1 door Jean-Paul Harthoorn. Een ver diende gelijkmaker zat er voor Borssele niet in. DFS-Colijnsplaatse Boys 1-4: Lennart Padmos zorgde na zes minuten voor 1-0. Nigel Holmes tekende weer zes minuten later voor 1-1 en een eigen doelpunt van Jan Markus leverde halver wege de eerste helft de 1-2 op. De bezoekers counterden in de tweede helft via Robert-Jan van de Genuchten in de 58e minuut naar 1-3 en ver in blessuretijd werd het door Holmes 1-4. SVD-Hoedkenskerke 2-1: Via Gerben Verheul kwamen de be zoekers in de derby na zes minu ten op voorsprong. Andreas Meulenberg zorgde na een half uur uit een voorzet van Ewout de Graaf voor 1-1. In de slotmi nuut van de eerste helft werd diezelfde De Graaf in het straf schopgebied onderuitgehaald. De toegekende strafschop werd door Menno de Graaf verzil- verd. Ewout de Graaf (SVDj werd in de tweede helft wegge, zonden. WIK'57-Krabbendijke 0-4: Pie. ter Zandee opende de score en Danny Weber tekende voor 0-2. Na de hervatting besliste Weber met zijn tweede treffer de wed strijd en kon Krabbendijke zich opmaken voor een periodefeesi- je. Theo van Houte zorgde nog voor 0-4. Kruiningen-Smerdiek 1-5: Krui. ningen kreeg vijf kansen voor dat Smerdiek-speler Hilbert Brinkman in de laatste minuten van de eerste helft twee keer kon scoren. Na rust maakte Ar no van de Berge de 1-2. Erik van Haaf ten zorgde in de 80e mi nuut voor 1-3 en tien minutenla- ter voor 1-4. Ver in blessuretijd maakte Nordin Achabar er nog 1-5 van. Yerseke - Vrederust 9-0: Yerse- ke maakte er een feest van voor de supporters en leidde bij rust met 6-0. Adriaan van de Plasse zorgde voor de eerste en de zes de treffer en tussendoor scoor den Michel de Rooij, Jordy den Toonder, Joey Zoeteweij en Da niël Bouterse. De laatste zorgde in de tweede helft voor 7-0. Van de Plasse tekende voor de acht ste treffer en Den Toonder scoor de de 9-0. Stavenisse - ZPR'84 1-5: Binnen een kwartier leidde ZPR'84 al met 0-2 en was de wedstrijd be slist. Bij een 0-4-stand tekende Kees van Putte voor de enige Stavenisse-treffer. SPS-Mevo 1-4: De thuisploeg voelde zich te kort gedaan door scheidsrechter Stokx die bij een 1-0-stand (doelpunt Hilbert van Akkeren) Mevo een strafschop gaf. Jeroen Volkeri benutte de strafschop en profiteerde dne minuten later van onoplettend heid in de verdediging van SPS Wouter Fioole maakte de 1-3, Erwin Fonteine de 1-4. Wemeldinge-Brouwershaven 2-1: Toine Gijzel opende met het hoofd de score. Drie minu ten later kopte Marijn den Boer Brouwershaven al naar de gelijk maker. Gijzel maakte in de 6ae minuut de winnende goal voor Wemeldinge. door Bas Abresch SEROOSKERKE - De opluch ting en blijdschap waren van al le Nieuwerkerkse gezichten af te lezen. Met vier punten achter stand op koploper Serooskerke was winnen de opdracht, en die missie was volbracht. Voetbal- technisch was de topper in de derde klasse A erg matig, maar de flinke dosis werklust van SKNWK was genoeg om Seroos kerke de eerste nederlaag toe te brengen. En dus feliciteerden de SKNWK' ers elkaar uitbundig met de zwaarbevochten overwinning, die de ploeg op één punt van Serooskerke bracht. De man die met misschien wel de grootste grijns van allemaal van het veld stapte, luisterde naar de naam Frank Boere. Tot halverwege vo rig seizoen was de 22-jarige voorstopper een vaste kracht in het tweede van de blauw-zwar- ten. Daarna kwam hij bij het eer ste, leerde hij volgens trainer Adriaan Nieuwenhuijse ontzet tend snel bij en zaterdag legde hij Serooskerke-spits Frank Al laart volledig aan banden. De Allaart die in de laatste competi tiewedstrijd tegen ZSC'62 nog viermaal had gescoord, en vori ge week in de vriendschappelij ke wedstrijd tegen Noad'67 drie maal het net had weten te vin den, was tegen SKNWK onzicht baar. Teamprestatie Mede dankzij Boere, die de doorgaans gevaarlijkste man van de thuisploeg vaak te slim af was. „Ik heb niet mijn beste wedstrijd gespeeld", probeerde Boere na de wedstrijd nog bescheiden. Maar even later moest hij toch toegeven dat hij zijn taak uitstekend had uitge voerd. „Als mandekker moet je voorkomen dat de spits gevaar lijk wordt. Wat dat betreft heb ik het goed gedaan, want Alla art is niet gevaarlijk geweest", zei hij glunderend. „Maar het is vooral een hele goede teampres tatie die we vandaag hebben neergezet." en brutaal, en dat werd be loond. Johan Padmos stuurde Emiel Kuijten de ruimte in op de rechterkant. Kuijten leverde een perfecte voorzet af op het hoofd van Gert-Jan Tierie, die zijn zevende treffer van het sei zoen tegendraads binnenknikte. Een minuut later werd het zelfs 0-2, toen de bal na een scrimma ge precies goed viel voor Maar ten Padmos, die hard en hoog raak schoot. Een kwartier voor tijd hielp Martijn Neele Seroos kerke terug in de wedstrijd door opzichtig in de fout te gaan, waardoor het in de slotfase nog even billen knijpen was voor de bezoekers. In de blessuretijd dacht Allaart eindelijk los te zijn en de 2-2 te maken, maar een keurige ingreep van Boere voorkwam de gelijkmaker, die absoluut onverdiend zou zijn ge weest. Door de winst van SKNWK is de spanning aan de top van de derde klasse A weer helemaal te rug, realiseerde ook trainer Nieuwenhuijse zich. „We gaan nu echt meedoen. In de voorbe spreking had ik tegen de jon gens gezegd dat ze niet te veel ontzag moesten hebben voor Serooskerke. In de eerste helft was er toch nog wat spanning en waren we misschien iets te veel onder de indruk. In de twee de helft gooiden we de schroom van ons af. Wij proberen altijd de voetballende oplossing te zoe ken, maar in wedstrijden zoals die vandaag komt het vooral aan op stiijd. We moesten win nen en dat is gebeurd. Vanaf nu kunnen we écht gaan meedoen om de eerste plaats." Serooskerke-SKNWK 1-2 (0-0). 53. Gert-Jan Tiene 0-1, 54. Maar ten Padmos 0-2, 76. Wilko de Keu- ning 1-2. Scheidsrechter: E.J. Gol- ver dingen (WerkendamGele kaarten: Kyrian Guepin, Rudi Geerse (Serooskerke), Martijn Nee le, Johan Padmos (SKNWK). Aan tal toeschouwers: 160. Serooskerke: Jerry Holmes; Rudi Geerse, Bemado Wattel, Frank Rooze, Willem Jan Schoe (78. Jan Willem Francke); Kyrian Guepin, Jeroen Geerse, Niclcy Holmes, Pa trick van de Putte (64. Wilko de Keuning); Bas Rooze, Frank Alla art. Dat klopte als een bus. SKNWK was een hecht collectief dat knokte voor elke meter, met in het achterhoofd het besef dat al leen winst goed genoeg was. Daar tegenover stond een slap en ongeïnspireerd Serooskerke, dat zich niet leek te realiseren dat de onderlinge confrontatie een uitgelezen mogelijkheid was om de concurrentie al vroeg in het seizoen op een forse achter stand te zetten. Daardoor werd de topper nooit een hoogstaande wedstrijd. Met name het eerste bedrijf was een foutenfestival, met veel balver lies en zonder grote kansen. Het meest bijzondere aan de eerste helft was dat die door verkeerd klokkijken van scheidsrechter Golverdingen slechts 41 minu ten duurde. Dit werd na de rust rechtgezet, door alvorens met de tweede helft te beginnen eerst nog de resterende vier minuten van de eerste helft te spelen. Brutaal Nadat Golverdingen zijn foutje had goedgemaakt, begon de wed strijd pas echt. SKNWK was fel Nicky Holmes van Serooskerke (rechts) probeert Leon de Bruine van SKNWK af te stoppen. foto Ruben Oreel door Bas Abresch OOST-SOUBURG - RCS is in de thuiswedstrijd tegen Ooster hout tegen de tweede nederlaag van het voetbalseizoen opgelo pen. De thuisploeg speelde een uur lang met tien man, maar ca pituleerde pas in de blessuretijd toen de bezoekers nog tweemaal scoorden:1-3. „Het is zeer zeker een tegenval ler, maar ik moet de jongens een compliment geven voor het ver toonde spel", was het commen taar van trainer Alexander van Keulen. RCS bleef nadat het met tien was komen te staan (Aschraf Elhrouz haalde een doorge broken speler neer), vooruit voetballen en kreeg in de eerste helft genoeg kansen om de score te openen. Na een uur was het echter Oosterhout dat de openingstreffer maakte. Zo'n twintig minuten voor tijd kwam de thuisploeg langszij, toen Den nis de Nooijer op de goede plaats stond na een spelhervat ting. In blessuretijd kreeg RCS het deksel alsnog op de neus, door twee rake kopballen van Brabantse kant. „Als je met tien man speelt, laat je wel eens wat gaatjes vallen", was de nuchtere analyse van Van Keulen. Ge lukkig voor RCS verloren de beide concurrenten SC 't Zand en Dongen. „Daar ben ik blij mee. Maar ik had gehoopt uit de wedstrijden tegen Oosterhout, Unitas '30 (volgende week thuis) en Zierikzee (die week daarna uit) negen punten te halen. Jammer dat dat er nog maar maximaal zes kunnen wor den." RCS-Oosterhout 1-3 (0-0). 60. Joey Peemen 0-1, 69. Dennis de Nooijer 1-1, 90+2. Joey Peemen 1-2, 90+8. Arthur Kirokosjan 1-3. Scheidsrechter: M.J. van Dinter. Rode kaart: 30. Aschraf Elhrouz. Gele kaart: Rudley Sl-Jago, Joey van der Zweep, Alfaro Pentury. RCS: Arvid Pieterse; Aschraf Elhrouz, John Bentschapknook, Alfaro Pentury, Delano de Keu ning; Rudley St-Jago, Remco Fe- lius (46. Rodi Urani), Besar Xhox- haj; Joey van der Zweep, Dennis de Nooijer, Martin Janse (80. Igna- cio Patinama). door Joop van den Oudenhoven GOES - Het ging de Bevelandse teams in poule vijf van de derde divisie van de landelijke compe titie driebanden groot niet voor de wind. Zowel Hoondert/de Waard als De Stene Brug kreeg een 5-3-nederlaag te slikken. 3B SD Partyservice verloor een klasse lager: 2-6. Hoondert/de Waard moest het zoals vaker van de kopmannen hebben. Tegenstander Veiling- zicht 2 uit Oudenbosch was in de breedte veel sterker. Dat gaf de doorslag. Vic Herreweghe speelde opnieuw een onberispe- lijke partij en won na een mooi gevecht met een moyenne van 0.897. Frans de Koek deed het na een weekje vakantie niet slecht en kwam'tot een remise te gen de jonge Mare Reijnders. Sjaan van Kuyk en Bram de Waard konden het niet bolwer ken tegen hun tegenstanders. Schellekens, de opponent van Van Kuyk, maakte met 0.625 een goede indruk. De Waard kwam na een moeizame start uit stekend, maar net te laat terug in de wedstrijd. De Stene Brug moest ook met een 5-3-nederlaag huiswaarts keren. De beste prestatie werd geleverd door Piet Koek. Zijn spel was echter niet goed ge noeg voor de winst omdat tegen stander Alberts het net iets be ter deed. Arjo Hollestelle won wel na een eenzijdig duel. De man uit Heinkenszand had geen kind aan de zwakke Bogers. Het laatste punt dat werd bin nengehaald kwam op naam van Wim Kok. Zijn partij mondde uit in een marathon waarin de kemphanen elkaar niets toega ven, met een gelijkspel tot ge volg. Marco van der Hout, de laatste tijd in bloedvorm, kon geen potten breken. In een ui terst matige partij ging de winst naar de thuisspeler. Johnny van Eekelen won in de 85cc-klasse beide manches met overmacht. foto Willem Mieras door lep Triou RILLAND-BATH - De rijders in de 125cc (MX2) hebben zater dag voor een prachtige afslui ting van het Zeeuwse motor crossseizoen gezorgd. In Rilland finishte Gregory de Nooijer na een adembenemende finale nipt voor Dave de Jonge. Arno Ruttinger won vrij gemak kelijk de twee manches in de 250/500 (MX1). Bij de debutan ten ging de winst naar Joris van Strien. Percey Karelse en John ny van Eekelen waren de sterk ste rijders in respectievelijk de 65cc en 85cc. In de MX2 waren er door het grote deelnemersaantal series en een herkansing nodig. Dave de Jonge was voor de wedstrijd van de Mc Rilland de gedood verfde winnaar in de MX2-klas- se, maar de Bevelander ging mis schien iets te fel tekeer. In zijn serie ging hij al vroeg in de fout, kwam ten val en moest de strijd staken. In de later verreden her kansing had hij geen enkele moeite om zich alsnog voor de fi nale te plaatsen. In de eindstrijd ging het echter opnieuw al vrij snel fout. Gregory de Nooijer, die zich dit seizoen weinig in de Zeeuwse crossen heeft laten zien, bewees dat er in de toekomst rekening met hem moet worden gehou den. Hij pakte kopstart. De Jon ge nestelde zich direct in zijn wiel. „In een bocht probeerde ik aan te vallen, maar raakte ik Gregory waardoor ik ten val kwam en meer dan een halve baan achterstand opliep", aldus De Jonge. Na vier ronden reed De Jonge al weer op de tweede plaats, De Nooijer had echter een grote voorsprong opgebouwd. Maar De Jonge liet zien dat hij de te rechte Zeeuwse kampioen is en liep ronde na ronde in op De Nooijer. Op één rondje voor het einde kwam De Jonge terug in het spoor van de koploper, maar de tijd was te kort om een laatste aanval te plaatsen. Met een hal ve motor voorsprong hield De Nooijer zijn eerste plaats vast. Achter de twee koplopers was er een felle strijd om de derde plek. Roel van de Berge, Adriaan de Visser, Erik Koote en Mark Boot vochten om elke centimeter van het prachtige Ril- landse circuit. De duels duur den tot onder de vlag. De laatste podiumplaats ging naar Roel van de Berge. Ruttinger In de 250/500cc het Arno Ruttin ger zien dat hij niet voor niets Zeeuws kampioen is. Hij schreef beide manches met ruime voor sprong op zijn naam. In de eer ste kreeg hij in het begin nog wel wat tegenstand van kopstar- ter Erik van der Wekken, maar na drie ronden nam hij de lei ding en stond die niet meer af. In de tweede manche leidde Rut tinger van start tot finish. Van der Wekken moest het gas nog even flink opendraaien om de aandringende Jacco Stello ach ter zich te houden. Johnny van Eekelen had geen problemen in de 85cc. Hij won beide manches met overmacht. Achter hem werd met name in de eerste manche fel gestreden tussen Rik Pijnen en Luuk Dyba- la. In de eerste manche was Pijnen net iets sneller dan Dybala. In de tweede bezette Dybala van start tot finish de tweede plaats en sloeg hij alle aanvallen van Pijnen af. Percy Karelse was ongenaak baar in de 65cc en wordt gezien als één van de nieuwe talenten in Zeeland. Landelijke competitie driebanden groot. Derde divisie, poule 5: Hoondert/de Waard-Veilingzicht 2 3-5: Vic Herreweghe-P. van Steen 35-27, 39; Frans de Kock-M. Reijnders 35-35, 63; Sjaan van Kuyk-W. Schelle kens 20-30, 48; Bram de Waard-M. Ma- chielse 26-30, 65. DGV-De Stene Brug 5-3: L. Al- berts-Piet Koek 35-33, 42; R. Kuyster- mans-Marco van der Hout 35-27, 75; J. van Peer-Wim de Kok 30-30, 79; A. Bo- gers-Arjo Hollestelle 18-30, 54. Vierde divisie, poule 4: 3B SD Party service-De Reddende Engeltjes 2-6: Philip van der Male-A. van Meel 30-26, 78 beurten; Jan Suykerbuyk-P. Don- ckers 8-25, 34; Ton van Beveren-G. van Helden 22-25, 67; Ron Speijer-S. v.d. Diepstraten 12-20, 53. Zierikzee. Eindstand persoonlijk kampioenschap libre vijfde klasse poule noord: 1. Bert de Ruiter Onder Vrienden 7-12, 1.27 (promotie), 7, 1.73; 2. Jan Versprille De Herberg 7-10, 1.24 (promotie), 9, 1.48; 3. Gert Jan van Va- len 7-10, 1.12, 9, 1.53; 4. Seto Acar De Vier Linden 7-9, 1.31, 10, 1.66; 5. Leo Blok Delta 7-9,1.01111.48; 6. Jan Bak ker SIR 7-4, 0.88, 6, 1.12; 7. Gerard Schaap BV Kwadendamme 7-2, 0.90, 10,1.12; 8. Dirk Fluytd'Eule 7-0,0.67,7. Bowling Vereniging Middelburg. Maandagleague: Dekkertjes - Brother in arms 3-1, Duck/Spar-Computerservi ce 4-0, La pelotita azul - Kwik kwek kwak 2-2, Allie angel - Hooizolder 2-2, Imtech - Makzo 3-1, Doemarwa - Jamin/Pets place 0-4, Hoven.bedr. Walcheren - Prutsers 4-0. Dinsdaglea gue: S4 - Schoonen elektro 2-2, Verhoe ven - Schrobbelerke 1-3, Nailstudio - Bakker Maljaars 3-1, Suzuki - Dow 0-4, Valkenisse - Pro hair 3-1, Istimewa - Steady state 1-3, Van der Zwan - Bam 4-0, Timmerwerken - Spruijt pallet 0-4. Woensdagleague: Mo's - 't Gootje 3-1, Capello - M en O 4-0, Oliebollen - Johns 4-0, Poseidon - Bakker Bart 1-3, Auto de Voogd - Full house 3-1, Misset - Herwegh 1-3, Coby's speelgoed - Stadscafe 0-4. Donderdagleague: Eastman - Fonsies 3-1, Slagerij Gillissen - Brabant mobiel 1-3, Pro shop - EPZ 3 4-0, EPZ 2 - EPZ 4-0, Taxi Renesse - Wondergem 1-3, Binnenuit - Auto Smart 0.5-3.5. Jeugd- league: Vierkante bal - Nu even niet 0-4, ZPINS - Lekker belangrijk 4-0, Bal zak - SNIPZ 3-1, Night fire - Pink ladies 0-4. Walcheren. Eerste klasse: VZV/Hydrofa - Meiveld 1-4, Torna - Domburg 5-8, Oostkapelle 2 - Tympaan 11-6, Alfonds/zw negen - Eastman/lfa 7-5, Murre/de Visser - Taxicentrale 3-12, Alfonds/zw negen 2 - Oostkapelle 2-10. Stand: Alfonds/zw negen 6-18, Taxicen trale 6-11, Oostkapelle 2 6-10, Meiveld 6-9, Tympaan 6-9, Domburg 6-9, Eastman/lfa 6-9, Murre/de Visser 5-8, Oostkapelle 6-7, VZV/Hydrofa 6-6, Alfonds/zw negen 2 6-6, Torna 5-0. Tweede klasse: VAW - Fat kanaries 5-2, PSVW - Onder andere 7-2, MO de schuur - Akkerdaas kado 2-5, WZP - Geen idee 4-11, Domburg 2 VZV/Hydrofa 2 6-0. Stand: Geen idee 5-15, PSVW 4-9, WZP 5-9, Domburg 2 5-7, MO de schuur 3-6, Akkerdaas kado 4-6, VAW 4-6, VZV/Hydrofa 2 5-6, Onder andere 5-6, Garderen/Dekker 4-1Fat kanaries 4-0. Derde klasse: Schinkel assurantie - Neptunus 2-6, VZV/Hydrofa 3 - Woon- trend Zeeland 3-9, DKW advocaten - VPV 4-4, Baderie - Uiterton 6-4, Vos kamp boys - Dekker/Tram per 6-4, fc Laurens-SSVW 7-5. Stand: Neptunus 5-15, VPV 5 13, Bade rie 5-12, DKW advocaten 5-10, Voskamp boys 5-9, fc Laurens 5-9, Uiterton 5-6, SSVW 5-6, Dekker/Tramper 5-4, Woon- trend Zeeland 5-3, Schinkel assurantie 5-1, VZV/Hydrofa 3 5-0. Vierde klasse: MO de schuur 2 6-2, de Stoof - TSA brandpreveniis 4-16, fc Zeeland - Uiterton 2 7-7, Pan ner advies - Jong Arnemuiden 5-9, Garderen/Dekker 2 - vv Hebusport 4-3. Stand: MO de schuur 5-15, Milam 4-12, TSA brandpreventie 5-12, JongAr- nemuiden 5-12, fc Zeeland 5-10, Gouwe gheyt 5-6, Partner advies 5-6, Uiterton2 5-5, Garderen/Dekker 2 5-5, EPZ 5-1, Hebusport 4-0, de Stoof 5-0. Vijfde klasse: VZV/Hydrofa 4 - VAWl 4-6, SVR - Torentijd 4-4, Westkapelle2 - AFC 5-5, Mix - Domburg 3 4-5, Jobse -fc Laurens 2 6-3, Torna 2 - Varian56. Stand: Domburg 3 5-10, AFC 5-10. Va ria n 5-10, VAW 2 5-9, Jobse 5-8, Westka- pelle 2 5-7, Mix 5-6, VZV/Hydrofa 4 56, Torna 2 5-6, Torentijd 4-4, SVR 5-4, fc Laurens 2 4-3. Zesde klasse: Bouwbedr. Geerlse-ic Laurens 3 1-9. Stand: Fraggles 5-15, Hiwako/de Pauw 3-9, SSG 4-9, Murre/de Visser 2 4-7, Pro vincie Zeeland 4-6, Janse 4-6, fc- Lau rens 3 5-6, Westkapelle 3 4-4, Draad krabbers 5-3, Uiterton 3 4-1, Geense 4-1. Rilland-Bath. Clubwedstrijd mx Ril land 65cc 1 e manche: 1Percey Karei-1 se, 2. Björn Oreel, 3. Davy de Fouw.A. Bas van Strien, 5. Yorony Roosse; 2e manche: 1. Karelse, 2. Oreel, 3. De Fouw, 4. Van Strien, 5. Roosse. 85cc 1 e manche: 1Johnny van Eeke len, 2. Rik Pijnen, 3. Luuk Dybala, 4. Boy de Looff, 5. Ricke Joosse; 2e manche: 1. Van Eekelen, 2. Dybala, 3. Pijnen, 4.1 Joosse, 5. Jens van Meer. Debutanten/veteranen 1e manche: 1. Joris van Strien, 2. Ferdy Dingeman-, se, 3. Dirk Geursen, 4. Jeffrey Mariens, 5. Marcel Willeboordse; 2e manche: I Van Strien, 2. Guerdens, 3, Wille-1 boordse, 4. Frank Hontele, 5. William Dee. 250/500cc Ie manche: 1. ArnoRuttin-. ger, 2. Erik van der Wekken, 3, Robert van de Boer, 4. Jacco Stello, 5. Wim van den Eijnden; 2e manche: 1 Ruttin ger, 2. Van der Wekken, 3. Van de Boer, 4. Stello, 5. Johan Veraart. 125cc finale: 1. Gregory de Nooijer, 2. Dave de Jonge, 3. Roel van de Berge,4. Adriaan de Visser, 5. Erik Koote, 6, Mark Boot, 7. Boy Stockman, 8. Martin San ders, 9. Joeri van Stee, 10. Danny Min- naard. li 711 m 'Tl HBHWHIMW Goes. Recreatieve competitie. Pou le-A (mannen). Boom-Valkier Verzeke ringen 2-1, WEA-La Dolce Vita 0-3, Bison International-VVR 0-3. Poule-B (gemengd). Zooitje Ongere- geld-Mengelmoes 0-4, ROC Zeeland-Re- cretantes 0-4. Poule-C (vrouwen). Ca fe Baarends-VV Kattendijke 0-3, HHK-De Bongerd 2-1, BOK-Goedemor- gen 3-0 maandag Biljarten Landelijke competitie driebanden groot. Derde divisie, poule 5. Aarts-1 bouw 3-Hoondert/de Waard. Locatie: De Drie Zwaantjes, Sprundel. Aanvang:! 19.30 uur. Landelijke competitie driebanden groot. Vierde divisie, poule 4. De Reddende Engeltjes-Korenbeurs/'tKaai tje. Locatie: Biljart Centrum Michielsen, Breda. Aanvang: 19.30. Dammen PZDB-competitie. Hoofdklasse: Mid- delburg-GZC; Aagtekerke-BDV. A3" vang 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 22