0 BLIJ MET ALLES APK 44.ü£> PZC J mathilda wisse U itvaartve rzorgii GRIEPVACCINATIES Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden j.C. Hoekma AFWEZIG camnmaccEm Bosch Car Service Daar kom je graag teri| zaterdag 29 oktober 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Huwelijk Met blijdschap delen wij u mede dat wij, Gerben Schilperoord Annieta de Ruijter gaan trouwen op 4 november 2005. Onze beide ouders delen met ons mee in deze vreugde. Wij willen elkaar ons ja-woord geven om 13.00 uur in het voormalig stadhuis van Zierikzee in de Meelstraat. Aansluitend willen wij om 14.30 uur een zegen over ons huwelijk vragen inde dorpskerk te Kleverskerke. In deze dienst zal voorgaan Ds. L. Wüllschleger. Wij willen u hartelijk uitnodigen om ons te feliciteren van 20.00 tot 21.30 uur in Partycentrum "Landlust", Landlustweg 1 te Nieuwdorp. Pascal Sinke en Suzanne Wondergem gaan trouwen op 4 november 2005 om 15.45 uur in het stadhuis van Middelburg. De kerkelijke inzegening vindt plaats om 15.00 uur in de kerk van Ritthem. U bent van harte welkom op onze receptie van 19.00 uur tot 20.30 uur in Partycentrum "de Merelhoeve", Langeweg 3 in Nw. en St. Joosland. Lambrechtsenstraat 52,4389 TM Ritthem Verjaardag Onze moeder en oma A. Bastiaanse-Boone hoopt op 4 november 100 jaar te worden. Wie haar wil feliciteren is welkom op zaterdag 5 no vember van 16.00-17.30 uur in hotel Bos en Duin, Duinweg 82, Oostkapelle. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Overleden O Heere! Ik hoop op Uw heil en doe Uw geboden. Psalm 119:166 Si. V. Na een ernstige ziekte van enkele jaren, is toch nog onverwachts van ons weggenomen onze lieve huis vriendin Lianne Geuze Zij mocht 38 jaar worden. Zij was de laatste in leven zijnde van de drie vriendinnen. De twee anderen zijn haar enkele jaren geleden voorgegaan. Tijdens haar ziekte heeft ze veel pijn en smart moeten ervaren, die ze moedig gedragen heeft. Wij wensen haar moeder en haar dochtertje Marie- Elize Gods nabijheid toe om dit grote verlies te mogen dragen. H.Boekhout M. Boekhout-Van Liere Borssele, 27 oktober 2005 De tijd stond even stil toen wij hoorden van het over lijden van HANS DE KONING vader van onze klasgenoot Sam Wij wensen de familie veel kracht toe.... en Sam, wij staan achter je. Bas. Erik, Tim, Bobby, Tim, Robin, Comé, Tom, Klaas, Norman, Mickey, Jack, Fabian, Renato, Michiel, Josie, Joost, Jeroen, Lesley, Kevin, William, Marnix, Stefan, Dennis, Ping (klasgenoten h5b) Ruud Meier (mentor) Benedict Hamans (teamleider) Christelijke Scholengemeenschap Walcheren Sector HAVO/VWO Als g' in nood gezeten, geen uitkomst ziet, Wil dan nooit vergeten, God verlaat u niet: Intens verdrietig geven wij u kennis dat, na een ern stige ziekte, is overleden mijn lieve mama, mijn dochter en onze lieve nicht Cornelia Johanna Geuze Lianne in de leeftijd van 38 jaar. Borssele: Marie-Etize Goes: E.A. Geuze-de Jager Zevenhuizen: Pieten Joke Geuze Nalasja en Jan, Britt Borssele, 27 oktober 2005 Correspondentieadres: Bergweg 1 (kamer 26), 4461 LX Goes Maandag 31 oktober is er van 12.00 tot 12.45 uur gelegenheid tot condoleren en kunt u afscheid ne men van Lianne in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal aansluitend om 13.00 uur worden gehouden in bovengenoemd rouwcentrum, waarna de begrafenis omstreeks 14.00 uur zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Overledenenzorg Waarom zou u mij bellen bij een overijlden? Kijk op: www.overledenenzorg.net Het eerste contact na een overlijden 0113-217060 of 06-24650772 Achter je ligt een leven van werk en plicbl enjuijt dat bepaalde in alle.) jouw eigen gezicht. Flink wa.t jij je hele teven, moedig hen je tot het einde gebleven. Flink wil je nu dal we zullen zijn, maar ajvtand nemen doet anj zo 'n pijn. Bedroefd, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, stellen wij u in kennis dat wij af scheid hebben moeten nemen van Maria Petronella Bal in de leeftijd van 64 jaar. moeder van: Mirjam Priem oma van: Davey Melanie Vlissingen, 28 oktober 2005 Correspondentieadres: Westerzicht 42 4385 AM Vlissingen De herdenkingsdienst zal worden gehouden op woens dag 2 november om 13.15 uur in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Wij zijn de artsen, verpleegkundigen en personeel van afd. D van het Oosterscheldeziekenhuis te Goes erg dankbaar voor de liefdevolle verpleging die mijn moe der van j u 11 i e h ee ft o n t v ange n Mirjam Met grote verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Ria Bal Medewerker bij het Open Leercentrum in de locatie Bessestraat te Goes van ROC Zeeland Onze gevoelens van deelneming gaan uit naar haar naaste familie. We wensen hun alle kracht en steun toe bij het verwer ken van dit immense verdriet. Ria zal in onze herinnering blijven voortbestaan als een warme persoonlijkheid en een fijne collega. Namens medewerkers en deelnemers Onderwijsclusters CIOS en Zorg ROC Zeeland C. Biesterbosch-Gunst Directeur Onderwijscluster CIOS A.M. F. Kuijken Directeur Onderwijscluster Zorg Goes. 28 oktober 2005 Zij die wij liefhebben, maar verloren Zijn niet meer waar zij waren, maar blijven altijd waar wij zijn. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Ria Bal medewerkster Open Leercentrum Wij wensen haar naaste familie de kracht toe en troost, om het missen van Ria te kunnen dragen. Namens de medewerkers van het cluster Welzijn, ROC Zeeland B.A. Schroevers-Loos directeur opleidingscluster Welzijn Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze neef Gerrit de Oude Brouwershaven: C.G.A. de Oude W. P. de Oude-de Jonge Brouwershaven: J. van der Weele N. vanderWeele-Slager Bennekom: A. Toren - in herinnering - T. Toren-Slager Bennekom: C. Dalebout - in herinnering - G. Dalebout-Slager Brouwershaven: C. Slager T. Slager-Roodenburg Westerland: C. Smalheer A. Smalheer-Slager 25 oktober 2005 Met tranen in mijn ogen neem ik afscheid. Want wij is verleden tijd. Ik ben weer ik en zij zijn weer zij. Ons leven samen is voorbij. Pasje Wij zijn er naartoe gegroeid, desondanks was het af scheid voor ons moeilijk. Van ons is heengegaan mijn lieve man, vader, opa en opi Cornelis Hubertus Dirven Cor Middelburg, Terneuzen, 6 april 1927 28 oktober 2005 Terneuzen: Prina Dirven-Passenier Zaamslag: Ellen en Roelof Tjade en Marlon Ynte en Carlo, Quintin Werter en Inge Rudie (in herinnering) Vlissingen: Joke Merelyn en Daantje, Shumee Gregory en Nikki Justin Joy Oosterscheldestraat 26 4535 GC Terneuzen Cor is opgebaard in Monuta rouwcentrum "Terneuzen", Roosevelllaan 6 te Terneuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar op maandag 31 oktober van 19.00 tot 19.30 uur De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 2 november om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Verdrietig hebben wij afscheid genomen van een moedig en dapper mens, onze broer, zwager en oom Cor Dirven "Hij was ons zeer dierbaar". Broers, zusters, zwagers en schoonzusters Neven en nichten Middelburg, oktober 2005 Wat blijft zijn herinneringen. Na een ernstige ziekte is op 78-jarige leeftijd rustig ingeslapen onze beste zwager en oom Cor Dirven echtgenoot van Prina Dirven-Passenier Oost-Souburg: Nel Sanderse-Passenier Zoetermeer: Jan en Nel Passenier-Snoep Neven en nichten 28 oktober 2005 Diepbedroefd maar onuitwisbaar in ons hart, is van ons weggegaan Cor Dirven (ome Cor) Terneuzen: Rudy en Liny Dirven Terneuzen: Erwin en Laura Anne Matthijs Leiden: Marco Breda: Mirjam en Arthur Lisa Lucas Terneuzen: Aswintha en Eldert Sanne Jasper Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotse linge overlijden van onze oud-collega Adrie Hart Totdat hij met de VUT ging in 1987 werkzaam in ons bedrijf bij de afdeling "Spijkenisse" Wij herinneren ons hem als een gedreven vakman en een bijzonder aimabele collega. Wij wensen mevrouw Hart, de kinderen en klein kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Directie en medewerkers Braber Groenvoorziening Familie Braber Ruim 40 jaar was hij vaandeldrager van Luctor et Emergo Bedroefd hebben wij kennis genomen van het over lijden van de heer D. A. Hart Leden en bestuur Luctor et Emergo Renesse Bedroefd, maar met dankbaarheid voor alle liefde, zorg en aandacht die wij van hem mochten ontvan gen delen wij u mee dat is overleden onze lieve vader, opa en overopa Cornelis Johannes Kole sinds 30 november 2002 weduwnaar van Josefine Hilda Scherbichler Yerseke, Yerseke, 6 november 1912 27 oktober 2005 Rotterdam: Rinus Kole Sonja Kole-Meijer Josephine en Rob, Maurice Ede: Thea Kole Yerseke: Kees Kole Nelly Kole-Remijnse Mare en Jenny, Martijn, Lars Juliëtte en Pierre, Luc Wervershoof: Emma Vermeulen-Kole Paul Vermeulen Peter en Jolanda Merijn "Vredelust", Damstraat 68 Correspondentieadres: Vletstraat 41 4401JN Yerseke De afscheidsdienst wordt dinsdag 1 november om 10.30 uur gehouden in de Ned. Herv. kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk cen trum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Veel heeft u ons gegeven, veel heeft u voor ons betekend, plotseling uit ons leven gedreven, blijft u in onze harten leven. Na een kortstondig ziekbed is overleden onze aller liefste tante Gerda Schreurs-Peeters Middelburg: Joke Schreurs Carlos Klerkx en kinderen Heinkenszand: Tilly Kats-Schreurs Paul Kats en kinderen Dankbetuiging Na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Wim Bos was het fijn om te vernemen dat ook in verdrietige tijden er zo velen zijn die met ons meeleefden door een kaart te sturen, een bezoekje te brengen of door aanwezig te zijn bij de crematie. Graag willen wij u hiervoor bedanken. Ankie Bos Monique/Ton en Marcel Shanice en Maxime Oost-Souburg, oktober 2005 Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven die wij hebben ont vangen, na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Jan Hamelink betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank. Uw aanwezigheid, brieven of kaarten zijn voor ons een grote steun geweest. Annie Hamelink-Uitterhoeve Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, oktober 2005 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ont vangen na het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Maria Knieriem-Gijzel zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie Fam. G. Verschuure Kloetinge, oktober 2005 De grote belangstelling die wij hebben ondervonden na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, opa en over-opa Lou Spruijt was hartverwarmend. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven. Namens de familie: Ria Spruijt-Stolker Gapinge, oktober 2005 Uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en oma-oma Marie Visser-Hartman heeft ons goed gedaan. Wij willen u hiervoor hartelijk dank zeggen. Familie Visser Goes, oktober 2005 Wij willen iedereen bedanken voor de kaarten, de belang stelling en vooral het meeleven bij de geboorte en na het overlijden van ons zoontje en broertje Jelle Wagenaar onze dank gaat in het bijzonder uit naar onze familie en vrienden, personeel van de kraamafdeling en de kinder artsen die voor een bijzondere opvang hebben gezorgd, en ook Jelle, die ons heeft laten zien dat het leven niet al tijd vanzelfsprekend is. Ko, Esther, Ilse Robin Wagenaar Kaaistraat 7, Yerseke "De stilte blijft" Uw blijk van medeleven tijdens het ziekzijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Kees Zweed ijk heeft ons erg goed gedaan. Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Door de vele reacties is het helaas onmogelijk om ieder een persoonlijk te bedanken. Tannie Zweedijk-Potter kinderen en kleinkinderen Goes, oktober 2005 UiTvaaKTveKzongmg H. jjf obse Uiv zong m onze banden voor gebeeL Walchenen Rouwcentra beschikbaar in Middelburg Vlissingen Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland 0118 4622 www.hjobse-uitvaart.ni i Email: hjobse@hjobse-üi Tevens beschikken wij over Wam, 4Cw Begrafenis- en Crematieverzotö OVERTOOM-GROl Kantoor en rouwcentrunjji Van Dishoeckstraat 62(M 4382 XW Vlissingen» Telefoon: 0118-413417 Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelbij tel: 0II8 623359 S. A. van den Haak DONDERDAG 3 NOVEMBEi 16.00-17.00 UUR Speciaal voor risicopatiënten en geïnteresseerden vanaf 65 jaar Dag en nacht bereikbaar op: Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen INFORMATIE PAKKET 0p aanvraag verkrijgt (gratis en vrijblijvend) UITVAARTZORGCENTRUM 1 Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113)227! Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes Kitskinderseweg 1 kafeuI Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder Fatma wijst op de lap die ze om haar magere lijf heeft gedrapeerd. Een vieze doek, vol gaten. "Dit is het enige dat ik mee kon nemen toen ik moest vluchten." Fatma woont in een vluchtelin genkamp in de Soedanese provincie Darfur. "Toen ik hier kwam, heb ik een voedselpakket gekregen en een zeil waarmee ik zelf een hut heb gebouwd. Mijn baby van drie maanden krijgt nu extra voeding in een kliniek. Hij heeft diarree. Daar gaan de meeste kinderen hier aan dood." Zoals dagelijks duizenden mensen overkomt, moest Fatma van de ene op de andere dag ver trekken om haar leven en dat van haar baby te redden. Stichting Vluchteling helpt wereldwijd mensen die aan oorlogsgevaar ontsnapt zijn, te overleven. Een dak boven je hoofd, eten, schoon drinkwater en eerste medische nood hulp, zijn onmisbaar in die eerste ellendige maanden van het vluchtelingenbestaan. En het is allemaal niet zo duur. Met een paar euro s ziet het leven van een vluchteling er al weer heel anders uit. www.vluchteling.org STICHTING VLUCHTELING Word vriend van een vluchteling Dr. E. RIJKEN 7 t/m 11 november Waarneming door: Dr. J. Schmeitz Dr. B. Schruer Dr. M. v/d Sloep Dr. D. Thijssen Dr. H. Gevaert Dr. M. Oortman tel. 216405 tel. 214373 tel. 215306 tel. 215003 tel. 214450 tel. 231805 Adressen vind U op pagina 283 van Uw telefoongids. I2ES3I3 keuring pers. auto excl. 3-gas- en dieselroetmetini AXEL, Autocenter Snoodijk Drieschouwen Zuid 18, Telefoon 0115 - 56 204 Quistenburg 8, Telefoon 0113 - 35 15 51 Dijkwelstraat 59, Telefoon 0113 - 34 13 15 Karreveld 4, Telefoon 0118 - 55 19 91 MIDDELBURG, Autobedrijf Van Liere Herculesweg 12a, Telefoon 0118 - 62 76 Gerbrandystraat 4, Telefoon 0118 - 46 46 44 Vrouwenpolderseweg 75, Telefoon 0118 - 591$ WISSENKERKE, Autobedrijf de Moor Oostvoorstraat 23, Telefoon 0113 - 37 1210 www.boschcarservice.nl Griepvaccinaties Veerse huisartsen vinden plaats in de week van 31 oktober t/m 4 november Ubels/Helmes Rullens/Bats van Eede/Hidskes Spekhorst van de Male Serooskerke Oostkapelle Grijpskerke Westkapelle Domburg Zoutelande dagelijks van 17.00-17.31 dagelijks van 17.00-17.3C dagelijks van 17.00-17.3C ma/wo/vr van 17.00-17.3C maandag/dinsdag: donderdag: 14.00-15.0fi 17.00-18.0f 19.00-19.3C dinsdag/woensdag 15.00-17.3fi volgens oproep

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 54