PZC Biljartbond gaat in de fout IJsebaert wil strijden tot de streep Koninklijke onderscheiding voor Bakker Van Silfhout terug in topselectie dressuur Grensrechter Oostkapelle vrijgesproken Dick Jaspers dreigt duel om Supercup te moeten missen uitslagen agenda - zaterdag 29 oktober 2005 111111111111 GOES - De assistent-scheids rechter van Oostkapelle. Frans Nieuwersteeg, is ten onrechte weggestuurd wegens oneerlijk vlaggen tijdens het duel met LRC op 10 september 2005. Dat heeft de tuchtcommissie van de KNVB besloten op basis van diverse rapportages over het voorval. Nieuwersteeg werd destijds vijf minuten voor tijd door scheidsrechter Van der Rest uit zijn functie ontheven. Oostkapelle speelt vandaag thuis tegen Dinteloord en mist alleen de aan zijn knie gebles seerde Matthijs Lugtenburg. SSV'65 Tegenstander: Groote Lindt (thuis). Afwezig: niemand. Bijzonderheden: Eersteklasser Groote Lindt en trainer Jan van Wijk zijn deze week met onmid dellijke ingang uit elkaar ge gaan. Van Wijk stapte om per soonlijke redenen op. Volgens het bestuur heeft het vertrek niets te maken met de achterblij vende prestaties van het eerste elftal. Groote Lindt staat op de tiende plaats in de eerste klasse C. Arnemuiden Tegenstander: GJS (thuis) Afwezig: niemand. Bijzonderheden: Arnemuiden wacht na zes duels nog altijd op de eerste overwinning. De Wal- cherse formatie staat laatste met slechts twee punten uit zes duels. Tegenstander GJS heeft na zeven wedstrijden zes punten verzameld. Terneuzen Tegenstander: RKDVC (uit). Afwezig: niemand. Bijzonderheden: Achter het mee spelen van Roel Alberti staat nog een vraagteken. De verdedi- ger viel twee weken geleden in het duel met OSS'20 gebles- seerd uit en heeft nog steeds last van zijn lies. RKDVC heeft vier punten meer dan Terneuzen. Cue Action wint derby in poolcornpetitie door Joop van den Oudenhoven MIDDELBURG - De regionale poolcornpetitie ging voor de Zeeuwse teams in de eerste klas se West 4 van start met de derby tussen The Roadhouse en Cue Action. De winst ging naar de bezoekers: 2-7. Het tweede team van The Roadhouse won in de tweede klasse met 0-9 van Ge kikt maar. De poolcornpetitie opende met een curieuze derby in poolcafé The Roadhouse in Middelburg. Tegenstander was de aloude con- current Cue Action uit Vlissin- gen, maar niet alleen dat zorgde voor een extra tintje aan het duel. In het Vlissingse team speelt onder andere Atong Wu, die in de snookercompetitie weer deel uitmaakt van The Roadhouse. De onderlinge partijen gaven weinig onderscheid te zien maar de balans sloeg telkens door in het voordeel van de bezoekers. Zo won Jan Eggebeen van Cue Action met 6-5 van Martien Neu- mann in het 9-ball. werd het twee keer 5-4 voor Jeroen Koop- man en Tim de Ruij ter tegen res pectievelijk Bas Berg en Dennis Geertse. In straight lagen de cij fers iets duidelijker, maar won nen beide teams een partij. Slechts de bonuspunten (3) ga ven de score een florissant aan zien. Het tweede team, dat onder de naam The Roadhouse Roadies door het leven gaat, won simpel met 9-0 in Teteringen. De debu- terende Middelburgers hadden in de splinternieuwe accommo datie geen kind aan de Braban- r ders. Nipte nederlaag voor handballers LEEUWARDEN - De Neder landse handballers zijn het vier- landentoernooi in Leeuwarden begonnen met een nederlaag. Roemenië was gisteravond in Friesland net iets sterker: 31-33. - Nederland leidde met de rust nog met 18-12. Tsjechië en Egyp te zijn de andere tegenstanders in het weekeinde. Voor Oranje, waar bondscoach Pim Rietbroek zijn eerste offi ciële interland afwerkte, was Mark Bult topscorer. Hij vond het net van de tegenstander acht keer. ANP door Govert van Veen SINT WILLEBRORD - Dick Jas pers spreekt van een fout. „Een blunder van de eerste orde" zelfs. Waarvan hij zelf het slachtoffer wordt, mocht hij straks in Istanboel de wereldbe ker driebanden winnen. Want dan zijn de poppen aan het dan sen. Jaspers bezet na het toernooi in Barendrecht in het wereldbeker klassement de tweede plaats, op korte afstand van leider Frédéric Caudron. Eindigt Jas pers volgende maand in Istan boel bij het volgende wereldbe kertoernooi vóór de Belg, dan pakt hij zo goed als zeker de we reldbeker. De winnaar van die worldcup heeft het recht om te gen de regerend wereldkampi oen te strijden om de Supercup. Zo gaat dat al jaren. Al jaren is dat in Antwerpen en het gaat om een aardig geldbedrag. Al jaren ook vindt dat duel voor de Belgische tv-camera's plaats op de eerste zaterdag in februa ri. Maar mocht Jaspers de we reldbeker winnen, dan zal hij er niet bij kunnen zijn, op dat gala in februari in De Zuiderkroon in Antwerpen. Omdat anderen hebben bedacht dat in hetzelfde weekeinde de Nederlandse Mas ters in Veghel worden ver speeld. Terwijl er genoeg andere momenten op de driebandenka lender te vinden zijn. Prijzengeld Volgens de reglementen gaat een dergelijke nationale wed strijd boven een internationale. De Masters is bovendien niet zo maar een wedstrijd, het is inmid dels het officiële NK drieban den. Er is een titel, en ook enig prijzengeld aan verbonden. Jas pers won die titel de laatste ja ren vrijwel altijd. „Een treurige samenloop van omstandigheden", moet Santos Chocron, voorzitter van de sec tie driebanden van de KNBB toegeven. „Maar het is niet meer terug te draaien. Een grote fout. Voor de Masters hadden we week 3 en week 5. Er is gekozen voor week 5. Voorbijgaande aan dat evenement in Antwerpen. Een grote fout. Ik kan er ook niets anders van maken. Als puntje bij paaltje komt, gaat voor Jaspers Veghel boven Ant werpen. Maar tegen die tijd zul len we dan ongetwijfeld wel zoe ken naar een oplossing." Chocron probeert de affaire eerst nog even een andere wen ding te geven. „Die Supercup gaat toch tussen de wereldkam pioen en de nummer één van de wereldranking? Dus als Jaspers de wereldbeker wint, hoeft dat niet direct een probleem te zijn." Fout. Ludo Dielis, organisator van de Antwerp Diamond Billi ard Week, die als apotheose de strijd om de Supercup kent, zucht eerst diep en legt het ver volgens nog eens uit. „Pas als de wereldkampioen en de houder van de wereldbeker dezelfde per soon is, nodigen we de nummer één van de ranking uit voor het Supercupduel. Maar de partij gaat in principe tussen de we reldkampioen en en de winnaar van de wereldbeker. Dat weet zo langzamerhand toch ieder een?" Kennelijk niet. Op de vraag wat hij van de agendering van de Nederlandse Masters vindt, reageert Dielis: „Wij staan al jaren op de eerste zater dag van februari op de kalen der. Er zijn zeker belangrijke mensen die zich dat niet herinne ren. Stom? Het is verschrikke lijk. Maar ik heb in al die jaren al zoveel meegemaakt in het bil jarten, dat ik hier niet eens meer van verschiet, verstaat ge? En het evenement slaagt toch wel, met of zonder Jaspers." MIDDELBURG - Piet Bakker (links) ontving gisteravond uit han den van burgemeester Schouwenaar van Middelburg (rechts) een koninklijke onderscheiding. Bakker werd benoemd tot Lid in de Or de van Oranje-Nassau en kreeg de onderscheiding vanwege zijn be stuurlijke werk voor de duivensport. De 67-jarige duivenliefhebber, die onder het mom van het negentigjarig bestaan naar het clubge bouw van PV Zeelandia was gelokt, is al sinds 1970 op bestuurlijk gebied actief bij zijn vereniging. Een gouden man voor de club, zo roemde de burgemeester het feestvarken. Bakker is secretaris van de vereniging, was tot en met dit jaar meidadres van de ZLU (inter nationale vluchten) en is erelid van de club. Namens de ZLU waren voorzitter Mart Weststrate en de in Zuid-Limburg woonachtige se cretaris Piet Fransen en zijn vrouw Annie naar Middelburg geko men. Annie Fransen mocht de gouden speld van de ZLU op zijn re vers spelden. Voor Bakkers vrouw Netty waren er bloemen. Het af delingsbestuur ontbrak opmerkelijk genoeg. foto Ruben Oreel HULST - Het is niet altijd even makkelijk om als moeder van vier kinderen iedere dag te gaan trainen, maar Ingrid IJsebaert (39) uit Hulst krijgt het iedere keer weer voor elkaar. Niets houdt haar tegen. „Het is een soort verslaving." De atlete uit Hulst is bezig aan een knap seizoen. Ze won de 25 kilometer van Hulst (1.53,56 uur), de Bevrijdingsloop in Axel en zegevierde in de halve mara thon van Roosendaal (1.31,57 uur). Bovendien werd ze op 9 ok tober tweede op de halve mara thon in Eindhoven bij de vrou wen 35+ (1.30,48 u). Lopen is voor IJsebaert in middels haar tweede natuur, zo verklaart ze. „Elke dag heb ik weer die drang om te lopen. Ik loop als de kinderen naar school zijn. Naar het weer kijk ik niet. Tegen de regen en de wind in boksen vind ik juist heerlijk. Ik krijg er echt een kick van." Ze sportte vroeger al veel, maar na een tijdje hield ze het reddend zwemmen voor gezien. Ze trouwde, kreeg vier kinderen en toen begon het weer te krie belen. Joggen deed ze altijd al, maar in 2000 werd ze lid van de Hulster atletiekvereniging RKHAV. „Mijn broer spoorde me aan, vandaar dat ik ook ben gaan kijken. Het beviel me meteen. Spijt heb ik niet van het feit dat ik toen pas begon. Ik ben daarin heel reëel én wil nu halen wat ik kan behalen. Dat ik later nog trots kan zeggen, kijk dit heeft oma gedaan." Marathon IJsebaert heeft een voorkeur voor de lange afstanden. Op de halve en hele marathon is ze op haar best. Inmiddels is het al weer een jaar geleden dat ze een marathon liep. Het begint weer te kriebelen. „Ik heb er ontzet tend veel zin in, maar ik loop pas een marathon als ik het echt aan kan. Daar moet je toch wel een hele tijd voor trainen. Zeker zo'n honderd kilometer per week. Als ik merk dat ik niet in vorm ben, start ik niet. Ik moet een perfecte voorbereiding heb ben gehad." Die was er dit jaar niet, dus loopt ze in 2005 geen marathon. „Omdat ik deze zomervakantie bewust niet getraind heb. Ik was geblesseerd en heb een tijdje niet kunnen trainen. Dan zoek ik wel alternatieven, zoals Ingrid IJsebaert gaat deze winter weer deelnemen aan crosswedstrijden. fietsen en zwemmen, maar mijn passie ligt bij het lopen." Ook het feit dat de familie IJse baert in de grote vakantie in Tsjechië zat, heeft meegespeeld. „Vind daar maar eens een par cours waar je anderhalf tot twee uur kunt lopen. Dat is niet mak kelijk. Je zit tenslotte in een vreemd land, spreekt de taal niet en voor een vrouw is het toch onveilig om alleen over straat te lopen." Geen zin om te trainen, dat overkomt IJsebaert zelden. Ie dere week traint ze vijf en soms zelfs zes keer. Woensdagavond op de club, de andere dagen als de kinderen naar school zijn op de weg of in het bos. Zondag ochtend slaat ze haar training nooit over. „Sommige mensen begrijpen niet dat ik daar op zondag mijn bed voor uit kom, maar ik heb het er graag voor over. Op zondagochtend kom je lopers uit heel Hulst en om streken tegen in het bos, dat is hartstikke gezellig. Zelfs als ik het de avond daarvoor laat gemaakt heb, sla ik deze training niet over. Alleen lopen vind ik helemaal niet erg, al train ik ook regelmatig-met een aantal mannen van onze club. Of mijn man dat erg vindt? Nee hoor, hij steunt mij enorm. Dat is echt ontzettend belangrijk. Als ik moet trainen, let hij op de kinderen. Als hij niet achter me zou staan, zou ik deze prestaties niet kunnen leveren." Kampioen Zo was ze in 2002 bijvoorbeeld Nederlands kampioen op de ma rathon bij de veteranen. Een hoogtepunt vindt ze het zelf niet. „Ik liep daar een ontzet tend slechte tijd (3.19,33 uur) en was helemaal niet tevreden over mijn race. Ik won dan wel, maar voelde geen voldoening. Dat ge voel had ik wel toen ik voor het eerst een marathon liep en pre cies de tijd behaalde die ik in mijn hoofd had. Mijn gewonnen race in Roosendaal zal ik ook nooit vergeten. Ik hoorde al een hele tijd een auto achter me rij den. Dat geluid irriteerde me, ik dacht 'sodemieter op'. Latei- bleek op een bord op die auto mijn tijd te staan. Ik finishte na melijk als eerste, zonder dat ik het besefte." Dit najaar loopt IJsebaert mee in verschillende cross wedstrij den. Niet omdat ze een echte crossliefhebber is. Ze doet voor al mee voor haar vier meiden, en omdat het programma volgens haar dit jaar prima in elkaar zit. „We hoeven nu niet lang op el kaar te wachten en we kunnen elkaar aanmoedigen én droge sokken aangeven. De cross is veel korter en intensiever dan door Hans Koenekoop ERMELO - Alex van Silfhout is terug in de topselectie dressuur. Bondscoach Sjef Janssen nam de ruiter uit Lunteren gisteren weer op in het zogeheten A-ka- der van de hippische bond als beloning voor zijn hoge scores in de afgelopen weken. Met on der meer een zege in de Grand Prix van Leeuwarden met 71,8 procent. Twee maanden geleden degra deerde Van Silfhout nog uit de topgroep van de dressuursport wegens tegenvallende resulta ten. Hij nam sportieve revanche door in korte tijd drie keer de be nodigde score van minimaal 68 procent te halen. foto Wim Kooyman de halve marathons die ik loop. Door het crossen hoop ik ster ker te worden." IJsebaert heeft weinig tegen standers. Dat vindt ze jammer. „Ik vind het veel leuker om te strijden tot op de streep, dan dat ik gemakkelijk win met een slechte tijd, omdat ik weinig tegenstanders heb. Ik vraag me wel eens af wat andere vrouwen doen. In België zie je veel atletes, maar hier zijn we met een select groepje. Misschien komt dat ook wel door het feit dat de media niet zoveel aandacht aan atletiek beste den." Stoppen? Daar heeft IJsebaert nog niet over nagedacht. „Het liefst zou ik een halve marathon samen met mijn meiden lopen, maar als het echt niet meer gaat en iedereen moet op mij wach ten, dan is het klaar. Het moet wel leuk blijven." Van Silfhout overtrof n tienjarige ruin Nimby die sc tijdens de concoursen v rianske Lazne, Saumurl Leeuwarden. Janssen heeft Antoinette landt uit het A-kader ge! Haar paard Jarwo is al ruimj jaar niet in wedstrijden veisj nen wegens een blessure. Het A-kacler dresstgHbes) naast Van Silfhout uit jj van Grunsven (Keltce Salii en Krack C), Edward Gal (G net Lingh en Geldnet IPS baldi), Laurens van Lie (Hexagon's Ollright), SvenI henberger (Barclay II). Schellekens-Bartels (Sunri Kirsten Beckers (Broerel en Patricia Callaghan ANP cssmaHi Renesse. Woensdagleague:Schilders- bedrijf v/d.Ham-Nameless 3-1, Juwelier J.P.Staal-De Dekker-tjes 3-1, Life&Garden Renesse-Mary's Bowling team 3-1, Boomkwekerij Haamstede- Overbeeke Verhuur 3-1. Donderdag league: Café Bar de Stulp-Alprokon 3-1, Braber Groenvoorziening Renesse- Bowling Renesse 2-2, Rest. Casa Salsa Renesse-Simar 0-4, Camping de Rozen hof-Pizzeria La Piazza 4-0. District Zeeland. Vrouwenparen- bridge (tweede zitting, resultaten vanaf 50 procent). Hoofdklasse: Bordes/Boter 57.50, Kips/Van Nieuwen- huyze 55.00, Groen/Louwerens 55.00, Olyslager/Schoolmeester 54.17, Philip- pen/Van Rijn 54.17, Den Engelsman/ Schliekelmann 52.08. Stand: Groen/ Louwerens 56.25, Den Engelsman/ Schliekelmann 55.21, Bordes/Boter 53.96, Kips/Van Nieuwenhuyze 52.29, Olyslager/Schoolmeester 51.46, Kra mer/Kramer 51.46, Van der Brink/Sam- son 50.42. Eerste klasse: Heijboer/Leeflang 65.28, Van Galen/Kole 54.17, Berends/ Vos 51.74, Dondorff/De Ruiter 51.74, Dees/Westveer 51.04, Dierkx/Kerstens 50.69, Treffers/De Visser 50.35. Stand: Heijboer/Leeflang 60.76, Kloosterman/ Minet 53.65. Dondorff/De Ruiter 53/65, Dierkx/Kerstens 52.60, Van Galen/Kole 51.56, Berends/Vos 51.39, Mix/Spelier 50.87. Tweede klasse: Smolders/Van der Wart 62.15, Flipse/Hanze 58.68, Brinck- man/Louwerse 55.90, Van Dijk/Uiten- bosch 54.86, Hofman/Verhagen 53.82, Bos/V d. Waart 52.43, Jongmans/De Jonge 52.08. Stand: Smolders/Van der Wart 62.33, Jongmans/De Jonge 57.12, Van Dijk/Uiternbosch 56.08, Flipse/Han ze 54.69, Brinckman/Louwerse 53.99. Estoril. WK landenteams. Open klas se, Bermuda Bowl: Japan - Nederland 20-10, Nederland - Canada 25-5, Neder land - Verenigde Staten I 20-10. Stand: 1Italië 333, 2. China 293, 3. Egypte. Ver enigde Staten II 291; 6. Nederland 288. Vrouwen, Venice Cup: Engeland - Ne derland 14-16, Nederland - Portugal 25-4, Verenigde Staten II - Nederland 12-18. Stand: 1. Frankrijk 360, 2. China 337,3, 3. Duitsland 333; 7. Nederland 286,5. Sotogrande. Volvo Masters, Europe se Tour. Stand na tweede dag: 1 Montgomerie (Sch) 133 (-9), 2. Garcia (Spa), Poulter (Eng) 135, 4. Dredge (Wal) 138, 5. O'Hern (Aus), Stenson (Zwe) 139, 24. o.a. Derksen (Ned) 144, 33. o.a. Lafeber 145. Hoogeveen. Essent-toernooi. Vijfde ronde: Sokolov (Ned) - Harikrishna (Ina) 0,5-0,5, Stefanova (Bul) - Sutovsky (Isr) 0,5-0,5. Stand: 1. Harikrishna 3,5, 2. Sutovsky, Sokolov 2,5, 4. Stefanova 1,5. Ovezande. 1e hoofdvogel: F.Koens (Spes Nostra), 2e hoofdvogel: P. Ver- bart (Willem Teil), 3e hoofdvogel. B.Ver meulen (Zorgvlied), 1e zijvogel: P. Ver- bart (Willem Teil), 2e zijvogel: H. Koens (Zeelandia), 3e zijvogel: L.Rentmeester (Willem Teil), 4e zijvogel: P de Jonge (Zeelandia), 5e zijvogel: F. Rentmeester (Willem Teil), 6e zijvogel- L. Rentmees ter (Willem Teil), 1e kal: L.Rentmeester (Willem Teil), 2e kal: H. Franse (Willem Teil), 3e kal: H. Franse (Willem Teil), 4e kal: J. v. Steenbergen (Willem Teil), 5e kal: V. Goedegebuure Jac.v.Beieren), 6e kal: B. v. Goedegebuure (Jac.v.Beie- 's-Heerenhoek. Verenigde Senio ren. 1e hoofdvogel: J.v.d.GuchtelZorg- vlied), 2e hoofdvogel: J.v.d.Guch- te(Zorgvlied), Ie zijvogel: P, VettefCon- cordia), 2e zijvogel: C. Boonman(Vrije Schutters), 3e zijvogel: C. Eversdijk (st.Sebastiaan), 4e zijvogel: A. v.d.Dries(Vrije Schutters), 1e kal: J. v d. Dries (Vrije Schutters), 2e kal: J. Wouter- se (Victoria), 3e kal: H. Hoogstrate (AD- LM), 4e kal: A. v. d. Dries (Vrije Schut ters), meeste kleine vogels: D. Brand Frans bedrijf: kloon toppaard ET is op komst SONCHAMP - Het Franse be drijf Cryozootech beweert op zijn website dat het erin is ge slaagd een kloon te maken van het befaamde springpaard ET- FRII. Deze ruin van de Oostenrijker Hugo Simon verdiende in zijn lange carrière een recordbedrag van 3,2 miljoen euro. Het veulen ET-Stallion wordt binnenkort geboren en heeft de zelfde genetische kenmerken als zijn beroemde „vader", bij wie celmateriaal uit de borst is ge haald. Het dier zal in eerste in stantie worden ingezet voor de fokkerij. Cryozootech kondigde ook een kloon van Calvaro V aan. Onlangs werd bij een concours voor jonge paarden bij Stal Zan- gersheide in Lanaken het veulen Paris-Texas aan de kenners voorgesteld, als de levende repli ca van de fameuze Quidam de Revel. Het dier werd in maart ge boren. ANP (Zorgvlied), vliegende vogel: J dejj ge (Soranus). Oudelande. Wip 1: 1e hoofdvogêi Dossche (Terneuzen), 2e hoofdvogti v. d. Dries (Vrije Schutters) 1 ezijvaj M. Joosse (Edele Handboog). 2e: gel: E.Maat (Zorgvlied). 3e zijvogrt Wisse (Terneuzen). 4e zijvogel;Mjj se (Edele Handboog). 1e kaf M c. donk (Concordia). 2e kak J. Harmckl na). 3e kal. S. Kopmels (Victoria) 4e A. Coppoolse (Ons Genoegen) Wip 2:1e hoofdvogel: P. de Putter! cordia). 2e hoofdvogel: Patr. Oostfi (Vrije Schutters). 1e zijvogel: A. C poolse (Ons Genoegen) 2e eijvogjl Rentmeester (Willem Teil), 3e zijv J, v. d. Guchte (Zorgvlied). 1ekal mijnse (Edele Handboog). 2e kal:A (ADLM). 3e kal: P Vette (Concordii Lucky Day 3842: 2-4-6-14-17JM 28-31 -34-45-46-51 -52-60-67-70-71ifl (onder voorbehoud). Hasselt. Vrouwen. Kwartfin Krajicek (Ned) - Dechy (Fra/2) 61 Clijsters (Bel/1) - Schruff (Dui) 6-2 Schiavone (lta/3) - Stosur (Aus)635 Linz. Vrouwen. Kwartfinales: Pi va (Rus/3) - Bammer (Oos) 6-236' Schnyder (Zwi/4) - Hantuchova IS 6-2 6-1, Ivanovic (SMo/8) - Golovin 7-5 6-3. Lyon. Mannen Kwartfinales: jean (Fra) - Olivier Rochus (Bel) 6-2 (4), Monfils (Fra) - Gicquel (Fra)6-h Santoro (Fra) - Spadea (VSt) 6-26-2 St. Petersburg. Mannen. Kwar Ie: Thomas Johansson (Zwe/2| sedski (GBr/7) 6-2 7-6 (6), Vik (Tsjl- ni (Rus/4) 1-6 6-4 6-2, VerdascofS; Carlsen (Den) 6-4 6-2. Basel. Mannen. Kwartfinales: ij bandian (Arg/2) - Srichaphan (Thsii 6-2, Hrbaty (Slw/5) - Vliegen (Belli 6-3, Baghdatis (Cyp) - Acasuso (Am|| (2)7-6 (5) 6-3, Eredivisie. Ajax - SC Heerenveen 0-0, Sch* rechter: Van Huiten. Gele kaart. Mail (Ajax), Bosvelt, Derveld (SC Hees veen). Aantal toeschouwers:47.36! Ajax: Stekelenburg; Trabelsi (25.M ga), Grygera, Maduro (71. Vetma en Emanuelson; De Jong, Galsssj Boukhari; Plenaar (57. Rosales),AiJ siou en Babel. SC Heerenveen: Waterman; Seip( Bakkati), Hansson, Breuer en Der* Kissi, Bosvelt en Pranjic-; Yildirïn] Samaras), Huntelaar en Nilsson j Steur). Stand: Feyenoord RKC Ajax NAC Vitesse Groningen Roda JC Heerenveen FC Twente FC Utrecht NEC Sparta Heracles ADO Willem II RBC Eerste divisie: Excelsior-AGOW FC Zwolle-TOP Oss 2-3, Eindhov Stormvogels/Telstar 1-2, schap-Emmen 0-1, FC Dordrecht-Fi na Sittard 6-1, Haarlem-Omniwo" 1 1 22 iSl 0 2 21 3)1 0 2 21 2(j 0 3 18 lij 3 3 15 lij 2 3 14 II 1 4 13 lij 0 5 12 ttl 0 5 12 lij 3 4 12 17? 2 4 11 lij 2 4 11 Uj 2 4 11 11? 2 4 11 L 2 4 11 7j 2 -5 8 S- 9 0 2 7 2 Ij MVV-Helmond Sport 1-1. Stand: VVV 14 10 3 1 33 27] Excelsior 15 10 3 2 33 281 Volendam 14 9 3 2 30 251 Emmen 15 9 2 4 29 31] FC Zwolle 15 8 4 3 28 25 Den Bosch 14 8 3 3 27 3d] Helmond Sp 15 8 3 4 27 25 MVV 15 6 5 4 23 231 AG OW 15 6 2 7 20 31 Dordrecht 15 5 5 5 20 211 Veendam 14 5 4 5 19 IS Graafschap 15 5 4 6 19 14 GA Eagles 14 3 5 6 14 21) TOP 15 3 5 7 14 IJ- CambuurL. 14 2 7 5 13 16- Stormv. 15 2 7 6 13 14J Eindhoven 15 3 3 9 12 23 Haarlem 15 3 3 9 12 15- Omniworld 15 3 1 11 10 18- Fortuna S. 15 1 4 10 7 tl- België. Competitie: Lokeren Am lecht 2-2. Stand aan kop: Stand Luik 11-28, Anderlecht 12-26, West 11-21, Zulte-Waregem 11-20, AAt 11-19, Club Brugge 11-19. i zaterdag Biljarten Persoonlijk kampioenschap li vierde klasse ZVB. Locatie, clublo Dow Terneuzen. Aanvang: 12 00uui Tennis- Wintercircuit PrivaZorg Zeeland, ganisatie. Matchpoint Tennisorgsr tie Locatie: tennishal TSI in Goes.' vang: 19.00 uur Jeugdcompetitie Janvier Oa Masters. Organisatie: Matchpoint; nisorganisatie. Locatie, tennishal ij Goes. Aanvang: 14.30 uur. zondag l Biljartenj Persoonlijk kampioenschap I vierde klasse ZVB. Locatie: club» Dow Terneuzen. Aanvang.' 12.00ud nale. 16.00 uur. door Patricia de Ryck

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 20