1 Alzheimer mag geen nationale ramp worden. giro 2502 Leden die willen meepraten, zijn van harte welkom, Leden die willen meepraten, zijn van harte welkom. X Leden die willen meepraten, zijn van harte welkom. m ledereen kan diabetes krijgen n üi International Child Support Giro 70730 tfiC Het is tijd voor de Rabobank. Het is tijd voor de Rabobank. Waterschap' Ondernemer mm vrijdag 28 oktober 2005 Hieronder vindt u de verkorte agenda Opening Notulen vorige vergadering Voorstel tot juridische fusie Mededelingen en rondvraag Voor de leden van Rabobank Sint Jansteen is de extra algemene vergadering een belangrijke gebeurtenis. Wie komt, mag immers meepraten. Deze extra algemene vergadering op 15 november a.s. staat geheel in het teken van de beoogde fusie. De vergadering begint om 19.30 uur in gemeeschapscentrum de Warande, Wilhelminastraat 43 te Sint Jansteen. De volledige agenda, de notulen van de vorige vergadering, de tekst van het voorstel tot jurisiche fusie en de overige stukken kunnen leden vanaf vandaag inzien op ons kantoor aan de van Hovestraat 8 te St Jansteen. Uw stem telt. Kom naar onze algemene vergadering. Coöperatieve Rabobank Sint Jansteen en Omstreken U.A. gevestigd te Sint Jansteen Rabobank Hieronder vindt u de verkorte agenda Opening Notulen vorige vergadering Voorstel tot juridische fusie a) wijziging statuten en huishoudelijk reglement b) benoeming leden van het bestuur c) benoeming leden van de raad van commissarissen Mededelingen en rondvraag Voor de leden van Rabobank Hulst Nieuw- Namen is de extra algemene vergadering een belangrijke gebeurtenis. Wie komt, mag immers meepraten. Deze extra vergadering op 15 november a.s. staat geheel in het teken van de beoogde fusie. De vergadering is om 19.30 uur in de Koning van Engeland, Houtmarkt 2 te Hulst. Uw stem telt! De volledige agenda, de notulen van de vorige vergadering, wijziging van statuten en huishoudelijk reglementhet voorstel tot juridische fusie en de overige stukken kunnen leden vanaf vandaag inzien op ons kantoor aan de Grote Markt 24 te Hulst. Dus wilt u meepraten over beleidsaspecten van onze bank, kom dan naar onze extra vergadering. Coöperatieve Rabobank Hulst Nieuw-Namen U.A. gevestigd te Hulst Rabobank sterke groei aantal patiënten Voor de leden van Rabobank Kloosterzande-Graauw is de algemene vergadering een belangrijke gebeurtenis. Wie komt, mag immers meepraten. Dit jaar is onze algemene vergadering op 15 november 2005. U bent vanaf 19.30 uur welkom in Hotel 'De Linde', Hulsterweg 47 te Kloosterzande. De volledige agenda, de notulen van de vorige vergadering, de jaarrekening 2004, het jaarverslag 2004, de tekst van het voorstel tot juridische fusie en de overige stukken kunnen leden vanaf vandaag inzien op ons kantoor aan Cloosterstraat 99 te Kloosterzande. Dus wilt u meepraten over beleidsaspecten van onze bank, kom dan naar onze algemene vergadering. Coöperatieve Rabobank Kloosterzande-Graauw e.o. U.A. gevestigd te Kloosterzande. Hieronder vindt u de verkorte agenda Opening Notulen vorige vergadering Jaarrekening 2004 Decharge Benoeming leden bestuur en raad van toezicht Voorstel tot juridische fusie Mededelingen en rondvraag Rabobank www.everse.nl Zeeuws - Vlaanderen TIJDELIJKE AFSLUITING HASJESSTRAAT TE HOEK Het dagelijks bestuur van het waterschap Zeeuws- Vlaanderen maakt bekend dat de Hasjesstraat te Hoek vanaf de aansluiting met de Noorddijk tot de aansluiting met de rijksweg N61 vanaf maandag 31 oktober t/m vrijdag 16 december 2005 tijdelijk zal worden afgesloten voor alle verkeer (met uitzondering van bestemmingsverkeer) in beide richtingen. Gedurende deze periode (of zoveel korter als mogelijk of zoveel langer als noodzakelijk zal blijken) worden er verbeteringswerkzaamheden uitgevoerd aan bovengenoemde weg. De afsluiting en de omleidingsroute zullen ter plaatse worden aangeduid aoor plaatsing van de daarvoor gebruikelijke verkeersborden. Terneuzen, 28 oktober 2005 Het dagelijks bestuur van het waterschap Zeeuws-Vlaanderen WJ. de Graaf, dijkgraaf Mr. J.Y. Dekker, secretaris Waterschap Zeeuws-Vlaanderen Postbus 88, 4530 AB Terneuzen Bezoekadres: Kennedylaan 1Terneuzen Telefoon (01 15) 641000 Fax (01 15) 641200 E-mail info@wszv.nl Internet: www.wszv.nl Word hulpouder. Via ICS kuntu arme schoolkinderen in Afrika en Azië helpen. Tel.: (0341)27 10 90 www.icsfonds.nl Over tien jaar telt Nederland 300.000 Alzheimerpatiënten. En maar 29.000 plaatsen in verpleeghuizen. De Stichting Alzheimer Nederland steunt mensen met dementie en hun familie. Wiltu hier meer over weten? Ga dan naar onze website. Wilt u iets doen? Maak dan een bijdrage over op giro 2502, ten name van Alzheimer Nederland. Alzheimer mag geen nationale ramp worden. www.alzheimer-nederland.nl Ontdek de vogeltrek Volg de 'Tour de Gans' In Nederland Ju www.vogelbescherming.nl Het Diabetes Fonds bestaat 25 jaar. Geen reden voor een feestje, want diabetes be staat nog steeds. Het probleem neemt jaarlijks zelfs toe, onze jubileum- wens luidt daarom: de groei van het aantal diabetespa tiënten moet vanaf nu afne men. Helpt u? Tip: check uw kans op diabetes. Dat kan via www.langzalje leven.nl. Deelnemers ma ken kans op een jubileum verrassing! U vindt daar info over diabetes en praktische Leef-Langer-Adviezen. Verontrustende feiten Nederland telt minstens 850.000 mensen met diabe tes; daarvan weten ruim 400.000 niet dat zij diabetes hebben. Jaarlijks komen er minstens 65.000 diabetici bij. Diabetes komt ook op steeds jongere leeftijd voor. De ver wachting is dat het aantal mensen met diabetes in 2020 met 35,7% is toegenomen. Een sluipmoordenaar Check uw kans op diabetes. ledereen kan diabetes krij gen. Gemiddeld wordt dia betes pas na 7 jaar ontdekt. Hoe langer men diabetes heeft, hoe groter de kans op complicaties als nieraandoe ningen, slechtziendheid en been- en voetamputaties. Van de mensen met diabetes overlijdt uiteindelijk zo'n 70% vroegtijdig aan hart- en vaatziekten. Diabetes de wereld uit ledereen kan diabetes krij gen. Een gift aan het Diabe tes Fonds is daarom ook een investering in de gezond heid van uzelf. Helpt u? De groei van het aantal patiënten moet afne men. (CBFS Diabetes Fonds Tel. 033-46 22 055 Stationsplein 1 39, 3818 LE Amersfoort info@diabetesfonds.nl www.diabetesfonds.nl www.langzaljeleven.nl Ceef aan diabetes en geef om jezelf Giro 5766 Toename bedrijvigheid uitdaging voor huisadvocaat O-ö-O „Wie in Zeeland goed om zich heen kijkt, weet dat de bedrijfsactiviteiten in de toekomst alleen maar zullen groeien", zegt mr René de Groot van het advoca tenkantoor Adriaanse Van der Weel met vestigingen in Terneuzen en Middelburg. De handelsjurist en zijn collega's bij dit kantoor zijn huisadvocaat voor vele Zeeuwse bedrijven. ,,lk zit hier nu 18 jaar en ken wel zo'n beetje de meeste bedrijven als cliënt, als tegenpartij of gewoon van een goed gesprek op een receptie of zo. Het slechte nieuws valt je natuurlijk het meest op. maar als kritisch luisteraar merk je ook wat er in Zeeland aan echte groei aankomt. Daar moet je dan natuurlijk wel als advocaat adequaat op in spelen. Bedrijven moeten bijvoorbeeld weten waar ze aan toe zijn met die stortvloed van nieuwe regels waar Den Haag en Brussel mee afkomen. Soms denk je wel eens dat een ambtenaar iemand is die voor elke oplossing met twee nieuwe pro blemen aan komt zetten. Toch is dat laatste eigenlijk onzin", relativeert mr De Groot meteen. „We leven nu eenmaal in één van de meest dichtbevolkte en welvarende landen van de wereld en dan heb je nu eenmaal veel regels nodig. Anders wordt het een chaos, zoals ik uit eigen ervaring weet met juridisch zaken doen in Oost-Europa, Oekraïne en China." Waar Adriaanse Van der Weel graag cliënten mee wil helpen is het versterken van hun positie tegenover die alsmaar regelende centrale overheid. „Ik had laatst nog een strafzaak bij de economi sche politierechter waarbij mijn cliënt, die producten had geïmporteerd uit China, werd vrijgespro ken omdat de Keuringsdienst van Waren de betreffende EU-Richtlijn niet goed begrepen had en ik dus de rechter kon uitleggen waar het nu echt om ging. De cliënt kreeg een schadeloosstelling voor zijn door de Keuringsdienst nota bene al vernietigde producten en hij hoefde uiteraard niet de voorgestelde transactie van enkele tienduizenden euro's te betalen. Die Keuringsdienst zal zich nog wel eens even bedenken voordat ze bij die cliënt opnieuw 'toeslaan'." Compagnon mr Diel Boere. arbeidsrechtspecialist, vult aan: „Je zou graag willen dat ondernemers zich wat minder kwetsbaar tonen voor al die regels en tijdig door een gespecialiseerd advocaat hun juridische positie laten onderzoeken, bijvoorbeeld bij een personeels- reorganisatie. Alleen maar klagen over die regels helpt niet. Met onze sectie arbeidsrecht kunnen we de best mogelijke uitgangs positie voor die ondernemer creëren." Mr De Groot: „Dat geldt niet alleen voor jullie sectie arbeidsrecht, maar ook voor onze sectie contractenrecht," Hij wordt daarin bijgevallen door zijn jongere kantoorgenoot mr Edwin Bregonje die net terugkomt van een rechtszit ting bij de handelskamer. „Op zo'n zitting merk je hoe belangrijk het is dat je weet hoe de hazen lopen. Dat leer je niet uit een boekje, dat staat niet op internet. Dat is gewoon de ervaring die je zelf met procederen opdoet of van je oudere kantoorgenoten meekrijgt", zegt mr Bregogne. Over de zaak zelf laat hij zich met uit; dat het voor zijn cliënt goed gaat uitpakken verraadt de grijns op zijn gezicht, maar verder horen we daarover van deze professionele geheimhouder niets. Handig brengt hij het gesprek op een ander onderwerp.' de Ronde van Vlaanderen, Parijs-Roubaix en de Amstel Gold Race, waar hij als amateurwielrenner al jaren aan meedoet. „Afzien is het soms, maar dat geldt voor de advocatuur ook en daar houd ik wel van." Mr, De Groot: „Wij zijn advocaat en niet zomaar jurist. Dankzij onze proceservaring weten we precies wat in een contract voor die bepaalde cliënt van belang is of niet. Wanneer er een conflict is, regelen we dat snel voor hem als het kan, maar durven we ook te procederen als het moet." Mr. R. de Groot (links) op de BOS-infobijeenkomst in Hulst. Adriaanse van der Weel Advocalen te Middelburg en Terneuzen Hoofdsponsors BOS 2005 Arbo Unie STOFFELS Deloitte I ABNAMR0 Oc bank Adriaanse van der Weel Advocaten te Middelburg j

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 48