BLIJ HAA6WEEK PZC Van der Hooft IVaillanl haagconiferen 4,75 MET ALLES m G vrijdag 28 oktober 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Break on through to the other side the doors Een groot mensen-mens is gestorven Kij, die voor zovelen het levenspad verlichtte betreedt nu zelf het pad der verlichting HANS lieve lieve vriend je bent voor altijd in ons hart verankerd Martin Wilma Ontroerd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van de echtgenoot van onze collega Carmen Hans de Koning Wij wensen Carmen, de kinderen en verdere familie veel sterkte. Namens alle medewerkers van Stichting AZZ H. Goovers, Raad van Bestuur Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt lijden, dan kan men dankbaar zijn dat God het komt bevrijden Omringd door allen die hem lief waren is van ons heengegaan mijn lievé man, onze vader en opa Gerrit de Oude in de leeftijd van 68 jaar. Wij zijn verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend. Annie de Oude-Stoel Jan Kees en Nathalie Kaylee Anneke en Cor Indy Arjan en Elma Timo Marvin 26 oktober 2005 Nieuwstad 18 4318 BN Brouwershaven De rouwdienst zal gehouden worden maandag 31 oktober in de St. Nicolaaskerk te Brouwershaven, aanvang 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Brouwershaven, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Tonnenmagazijn, Haven Noordzijde 38 te Brou wershaven. Zou het erg zijn lieve opa als het gras niet meer groeit zou het erg zijn lieve opa, als een bloem niet meer bloeit? Zou het erg zijn lieve opa als je gauw dood zou gaan. als de sterren aan de hemel er niet zouden staan? Nee, m'n kleine meisje als jij maar van me houdt Ja, mijn lieve opa als u maar van me houdt. Heel veel kusjes van je kleine meisje. Indy 'Gij zijt de rots waarop ik bouw psalm 75 Omringd door zijn vrouw en kinderen is mijn schoonzoon en onze zwager Gerrit de Oude na een lang durende ziekte op woensdag 26 oktober overleden. Moge Gerrit in rust zijn bij Hem op wie hij altijd ver trouwde Brij dor pè: A. Stoel-Slager Amsterdam: Addy Stoel en Frank Smit Wij leven mee met Anny en de kinderen Jan-Kees, Anneke en Arjan en hun gezinnen. Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven, geven wij kennis dat op 74-jarige leeftijd is gestorven mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Adriana Hollebrandse-Boogaard 15 december 1930 t 26 oktober 2005 Vlissingen: A. Hollebrandse Vlissingen: Marga en Ronny Claudia en Aart Nicole en Leon Vlissingen: Ella Werner Bonedijkestraat 157 - 25 4382 KB Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 29 ok tober van 15.00 tot 15.30 uur in het rouwcentrum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De herdenkingsdienst zal worden gehouden maan dag 31 oktober om 13.30 uur in de Ontmoetings ruimte van de Immanuëlkerk aan de Anthonissen- straat te Koudekerke, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in voornoemde Ontmoetingsruimte. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Pie Lou Ka Na een moeilijke tijd is van ons heengegaan onze lie ve schoonzuster en tante Adriana Hollebrandse-Boogaard echtgenote van A. Hollebrandse oud 74 jaar M. Vos-Hollebrandse C. Vos t J. Kleinepier-Hollebrandse W. Kleinepier L. Harte-Hollebrandse A. Harte C. Brasser-Hollebrandse J. Brasser f A Is je ouder wordt en nie t meer wee t waar je ben t, aIs je mensen ziet maar ze nie tmeerecht herken t, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de eeuwige rust is gegeven. Zacht en kalm is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Corrie Bouwens-de Klerk Kattend ij ke, 25 augustus 1930 t Middelburg, 27 oktober 2005 Arie Bouwens Jenny en Wim Eckhardt Sabrina Anne mieken René Willemijn Wilma en Jan Minderhoud Anne Willemijn Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van 't Gasthuis, afdeling Singel voor de liefdevolle verzorging. Arie Bouwens Rouaansekaai123 4331 HE Middelburg De crematie zal plaatsvinden op dinsdag 1 novem ber om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condo leren in de koffiekamer van het crematorium. Vandaag is geheel onverwacht overleden onze gelief de vrouw en moeder c (ft flffatzie/*-1 fittozi kAIu/ci Cfome/ia 29 oktober 1929 t 24 oktober 2005 Wemeldinge: H. Plaizier Burgh-Haamstede: Gré en Bart Wilhelminastraat 58a 4424 BD Wemeldinge De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd zijn wij na het overlijden van mijn zuster en onze tante Maatje van Noppen weduwe van Jhr Mr D.H. van Doorn 21 februari 1925. Koudekerke t 26 oktober 2005 Veere mevr. C. van Noppen neven en nichten Correspondentieadres: Tramstraat 22 4371 BX Koudekerke De crematie vindt plaats op maandag 31 oktober 2005 om 14.00 uur in het crematorium aan de Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer. Na een gezond en actief leven, gevolgd door een moeizaam jaar, hebben we in harmonie, afscheid kunnen nemen van mijn lieve moeder, schoonmoe der, onze oma en overgrootmoeder Adrie Verdoorn-Priemus weduwe van Hubertus Adrianus Verdoorn t Middelburg, 26 oktober 2005 Eikerzee, 2 september 1924 We zullen ons haar herinneren als een sterke, zelfstandige vrouw. Vlissingen: Marijke en Peter van den Hooven- Verdoorn West-Souburg: Heieen en Wouter Marit Femke Rhoon: Marken Julie Hilversum: Erik Met dank aan Hospice St. fans de Casembroot, waar zij de laatste weken liefdevol is verzorgd. Correspondentieadres: Gerbrandystraat 56 4384 NJ Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maan dag 31 oktober om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. - Enige en algemene kennisgeving - Als een bloem zo is het leven 't begin is teer en klein. De een die bloeit uitbundig de ander geurt heel fijn. Sommige bloemen blijven lang weer anderen blijven even. Vraag niet bij welke groep je hoort; dat is het geheim van het leven. Op 26 oktober 2005 is overleden onze vader, opa en overgrootvader Pieter Riemens in de leeftijd van 83 jaar. Middelburg: Lau Riemens Ad en Sonja Riemens Jenny Riemens Amsterdam: Sara Riemens Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Prinsenlaan 46 4336 HM Middelburg De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 31 oktober a.s. om 9.00 uur op de algemene begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die zij gegeven heeft aan allen die haar dierbaar wa ren delen wij u mede dat is overleden onze lieve zorg zame moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Jannetje Marijs-van Belzen sinds 20 oktober 2004 weduwe van Hendrik Marijs in de leeftijd van 84 jaar. Jaap en Edith Marijs-Goethart Marcel en Roos Mieneke en Karei van de Gruiter-Marijs Ramon en Mirjam Anniek, Karlijn Jitske en Erik Timon 4341 CN Amemuiden, 25 oktober 2005 Nieuwlandseweg 5 Moeder is thuis opgebaard. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 31 okto ber om 14.15 uur op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Hieraan voorafgaand zal er voor familie en belang stellenden een rouwdienst worden gehouden in het verenigingsgebouw "Rehoboth" van de Nederlands Hervormde Kerk te Amemuiden, welke aanvangt om 13.15 uur en geleid wordt door de weleerwaarde heer Ds. A. Goedvree. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in het verenigingsgebouw "Rehoboth". Geen bezoek aan huis Geen bloemen Na een kortstondig ziekbed is overleden onze gelief de zorgzame zuster, schoonzuster en tante Jannetje Marijs-van Belzen H. van Belzen P. van Belzen-Meerman J. Allaart-van Belzen M. van Belzen C. van Belzen-de Nooijer Neven en nichten Amemuiden, 26 oktober 2005 Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve tante J. Marijs-van Belzen Peter en Krina van Belzen en kinderen Amemuiden, 26 oktober 2005 Na een moeilijke periode van afnemende gezondheid is toch nog onverwacht overleden mijn dappere, zorgzame levenspartneren onze "oom" Bram Abraham Johannes Hartman Musselkanaal Vlissingen 27 juli 1920 26 oktober 2005 Vlissingen: M. van Dijke-Timmerman Vlissingen: Janny van Dijke Veenwouden: Henny en Dick de Vries-van Dijke Natasja; Dennis, Amber Jeroen en Lizan Drachten: Biem en Elly Barendsen-Heuzeveldt hun kinderen en kleinkinderen Onze dank gaal uit naar het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum Ter Reede voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Badhuisstraat 89,4381 LP Vlissingen Bram is opgebaard in het rouwcentrum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar gelegen heid is tot afscheidnemen maandag 31 oktober van 13.45-14.15 uur. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvin den om 15.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de ontvangkamer van het cre matorium. Namens de bewoners van de Steenhuysflat betuigen wij onze deelneming aan de familie met het overlij den van onze medebewoner, de heer J. Brouwer Het bestuur van de V.V.E. Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn innig geliefde moeder en onze lieve oma Levina Jacomina Goedbloed-van den Bout sinds 1960 weduwe van Johannes Adriaan Goedbloed 26 augustus 1918 f22 oktober 2005 Dankbaar zijn wij voor alles wat zij voor ons heeft gedaan. Dank je mam, we zullen je erg missen. Jet Goedbloed Michiel Jeffry Zierikzee, Allévo "Cornelia" Correspondentieadres: Deurloostraat 5 4301 VV Zierikzee De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. De Heer is mijn herder Verdrietig omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze moe der, oma en overoma Adriana Johanna Dekker weduwe van Jan Kaljouw op de leeftijd van 90 jaar. Middelburg: Wim en Corrie Kaljouw- van Offenbeek Rianne en Jan-Willem Baas- Kaljouw Donna Corienne Kaljouw en Tracey Cooper Middelburg, 26 oktober 2005 Correspondentieadres: W. Kaljouw Seislaan 12 4333 GX Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op maan dag 31 oktober om 11.30 uur in de 'Michaelskerk', Kerkring 26 te Grijpskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden in beslo ten familiekring. Na de begrafenis is er om 13.00 uur gelegenheid de familie te condoleren in de ontmoetingsruimte van de "Opstandingskerk", eveneens in Grijpskerke. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Heden is uit onze familiekring weggenomen mijn zus en onze tante Jo Adriana Johanna Kaljouw-Dekker Middelburg, Swerfrust I. Dekker M. Dekker-Koets in herinnering Neven en nichten Geschrokken zijn wij, door het overlijden van onze bijzondere, altijd behulpzame Bure Wanne Jan en Dora de Lignie Wim en Corry Francke en kinderen Grijpskerke, 27 oktober 2005 Dankbetuiging In ons verdriet om het heengaan van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Joop van Baal mochten wij uw hartelijke medeleven ondervinden. Hiervoor willen wij u onze dank uitspreken. Ook dank aan dhr. v.d. Bergh, Thuiszorg, afd. A2 ziekenhuis de Honte, dr. M.L.C. Schellekens en uit vaartzorg Monuta Haerens voor de goede verzor ging- Mevr. H. van Baai-van Oosten brugge Kinderen en kleinkinderen Breskens, oktober 2005 Voor uw blijken van medeleven, ondervonden na het overlijden van onze dierbare vader, groot- en overgroot vader Cornelis Dekker betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam, A. Dekker Middelburg, oktober 2005 In Memoriam 28-10-2004 28-10-2005 Maatje Theunisse-van Oeveren Voor altijd in ons hart. Zo ver weg, en toch dichtbij. Leen, Lianne& Dick, Mirjam Ricardo, Ei-win Gerda, Comé, Manon, Jeffrey en Rian Uw Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunussiraat 25, 4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland IDEEËN VOOR WARMTE Was alles maar zo betrouwbaar als de Vaillant hrSOLIDE uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118 - 612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekam.nl Wilt u betrouwbare warmte? Kies dan voorde meest degelijke combiketel van Nederland:de Vaillant hrSOLIDE*. Niet voor niets komt deze HR-ketel bij de Consumentenbond als besteuii de test. Meer weten? Bel voor een afspraak. *VHR 24-28 C Firma Leijnse Zn Molenweg 72B 4374 NP Zoutelande Tel. Sjaak Leijnse 0118-561273 Ook voor de aanplant van hagen is het najaar de perfecte peric Diverse soorten (so/iooe«i (O.a. Thuja occ. 'Brabant', Thuja occ. 'Smaragd', Chamlaws 'Columnaris', Thuja plic. 'Excelsa') -10% bij afname van 10 stuks -20% bij afname van meer dan 20 stil Naast deze coniferen hebben wij ook diverse andere haagpliiif op voorraad zoals haagbeuk, beukhaag, liguster, berberis enz Er is weer volop nieuw decoratiemateriaal Actie geldig van 24 oktober t/m 5 november Kijk ook eens op www. tuincentrum-nieuwen buijse.nl ook voor ons hoveniersbedrijf TUINONTWERP AANLEC VOOR KWALITEIT EN VORMGEwfl ■MB RENOVATIE. SNOEIWERK, ROOIEN VW .«s-ilto»., BOMEN. BESTRATINGWERK, ENZOVOCffl 8.00-17.00 uur zondag gesloten KV I l 000 rrr' overdekt I Grintweg 79, Yerseke Telefoon: 0113-5720 Vluchtelingen zijn blij met alles. Een tentzeil 5,40). Een jerrycan m om water mee te halen 1,25). Een deken 3,60). Geluk is gemal kelijk te geven: giro 999, Stichting Vluchteling, Den Haag. in www.vluchteling.oi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 34