oneMen Winnaars Collectie boek 3 Jan Wolkers WINNAARS COLLECTIE £fi Voor abonnees slechts 15 toppers uit de Nederlandse literatuur Jan Wolkers NAJAARSACTIE 2005 Bij aanschaf van een verstelbaar TEMPUR slaapsysteem een massage-unit cadeau! T.W.V. >stkantoor bruna Meubelcentrum Verdegem JA, IK HELP HET KIND VAN DE REKENING! www. voorpagina donderdag 27 oktober 2005 www. winnaarscöfiectie nl Normale winkelprijs 7,50 pst. (zolang de voorraad strekt) I5 gelauwerde Nederlandse schrijvers Allen winnaars van prestigieuze literaire onderscheidingen Een prachtige collectie boeken in harde kaft gebonden en voorzien van een fraaie stofomslag. Met zorg samengesteld door de boekenredactie van aa. de PZC en alleen voor abonnees te koop met een éénmalige korting op elke titel (J vindt |iw voordeelbon 3x per week op de voorpagina van deze krant. Knip de bon uit én lever "m in bij één van de filialen van Bruna. Free Record Shop óf op het Postkantoor U ontvangt Kjan het boek van de week met 2,55 korting (normale prijs 7,50). Iedere zaterdag verschijnt er een nieuw 'Winnaars' boek in de verkoop, leder boek is 3 weken verkrijgbaar, zolang de voorraad strekt. U kunt de collectie ook per post ontvangen Als u zich intekent op de hele collectie ontvangt u het laatste boek gratis Kijk ook opwww.winnaarscollectie.nl. De doodshoofdvlinder Jan Wolkers (1925) brak in de jaren zestig krachtig door met romans en verhalen over zijn gereformeerde jeugd en taboedoorbrekende thema's in onverbloemde taal. Opgeleid als beeldhouwer debuteerde hij in 1961 met de bundel 'Serpentina's petticoat'. Hij ontwikkelde zich tot een gedreven en beeldend verteller. Zijn boeken 'Turks Fruit', 'Brandende liefde' en 'Terug naar Oegstgeest' werden met succes verfilmd. Het overlijden van zijn vader inspireerde Wolkers tot 'De doodshoofdvlinder', dat verscheen in 1979 en waarin de sfeer wordt getekend door dichte mist, ontbinding en dood. Jan Wolkers woont sinds 1980 op Texel en daar situeerde hij 'Zomerhitte', het Boekenweekgeschenk van 2005 en zijn eerste roman na twintig jaar. Winnaar nr. 4: Tessa de Loo vanaf zaterdag 29 oktober verkrijgbaar samengesteld door de boekenredactie van uw krant Remco Campert I Het leven vurrukEulluk Thomas Rosenboom i De mensen thuis Jan Wolkers I De doodshoofdvlinder Tessa de Loo I De meisjes van de suikerwerkfabriek Geert Makl Het stadspaleis Cees Nooteboom I De verliefde gevangene Simon Vestdijk I Op afbetaling Jan Cremer Uk, Jan Cremer Gerrit Kouwenaar I Ik was geen soldaat F. Bordewijkl Noorderlicht Hugo Claus I De geruchten A.FTh. van der Heijden I Advocaat, van de hanen K. Schippers I Éérste indrukken Willem Brakman I Een winterreis Gerard Reve I Werther Nieland Een TEMPUR11 slaapsysteem is zo ontworpen dat het voldoet aan de behoeften van uw lichaam tijdens het slapen. Voor extra comfort zijn er ook verstelbare uitvoeringen verkrijgbaar om te lezen, relaxen of naar eigen wensen te slapen. En om dit najaar helemaal ontspannen van uw nachtrust te genieten krijgt u tijdelijk hij aanschaf van een verstelbaar TEMPUR slaapsysteem een massage-unit CADEAU! Door de verschillende massage-standen zorgt de massage-unit voor een optimale bloedsomloop waardoor u nog beter slaapt. De massage-unit zal worden geïntegreerd in de bedbodem. DRUKVERLAGENDE MATRASSEN EN KUSSENS Changing the way the world sleeps.f™ GRATIS T EMPUR MASSAGE- UN UW ADVISEUR IN DE REGIO Nieuwstraat 68, 4501 ND Oostburg, tel. 0117-453453 Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. Ik machtig u om per maand kwartaal halfjaar O jaar af te schrijven van het rekeningnummer hiernaast (minimaal €25,-per jaar). Ik help met een gift en machtig u om af te schrijven van het rekeningnummer hiernaast. Ik betaal mijn donatie of gift na ontvangst van een acceptgiro. UM V E-mail: Rekeningnummer: A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon in een envelop naar: Jantje Beton, Antwoordnummer 8489,3500 VW Utrecht. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel. Graag zelfs! Giro 1247 Word supporter van onze pioniers en ontvang je eigen oneMen shirt Niet als het aan Jantje Beton ligt. Want wij helpen kinderen vóórdat het mis gaat. Met speelvoorzieningen en speciale kin derprojecten. Met een gezellig dagje uit en een weekje vakantie kamp. Want door samen te spelen, leren ze samen te leven. Cathy en Redouan wonen in een achterstandswijk. Zonder speeltuin of voetbalveldje. Wel is er veel criminaliteit. En een gevaarlijk pleintje vol gebruikte drugsspuiten. Worden Cathy en Redouan door deze omgeving straks het kind van de rekening? Heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetsbare kinderen in de verdrukking komen en op het verkeerde pad raken. Of dat ze onhandelbaar worden en van kwaad tot erger vervallen. j Al deze projecten kosten veel geld. Daarom vragen we u alstublieft om een bijdrage. Want alleen dan worden kinderen als Cathy en Redouan niet het kind van de rekening. Kijk voor meer informatie: www.jantjebeton.nl OT

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 54