Gaat u ook iets doen voor de Zonnebloem? LAAT KEVIN OOK EENS LACHEN! GESLOTEN Yt 'Jfidderspoortje Ga spierziekte A»L5é ie lijf» Giro 100 000 Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Doneer uw bijdrage op giro 145. ■HM Op het Zonnebloem vakantieschip beleven jaarlijks bijna 3.000 ernstig zieke of gehandicapte passagiers een week lang de vakantie van hun leven. Na 20 jaar intensieve vaart is ons schip echter dringend aan vervanging toe. Een nieuw vakantieschip kost 14 miljoen euro. Alleen samen kunnen we dit schip www.ietsdoenvoordezonnebloem.nl Wij moeten morgen afscheid nemen van Jan den Engelsman Daarom zijn wij VRIJDAG 28 OKTOBER GESLOTEN Samen met zijn vrouw Riek heeft jan vele jaren voor ons persoonlijk en voor onze bedrijven veel betekend. Wij wensen Riek, kinderen en kleinkinderen, de kracht van God toe om dit zware verlies te dragen. Middelburg: Sico en Mieke Poortvliet-Leijnse Cecilia, Zimry Lia Daane Temeuzen: Henk en Corry Poortvliet-Goedegebure Michel Poortvliet en Joosje Witteveen lob LICHTLAND VERLICHTING Geere Passage 6-10 MIDDELBURG Mijn genade is u genoeg, II Korintiërs 12:9 Zijn handen hebben voor ons gewerkt. Zijn hart heeft voor ons geklopt. Zijn ogen hebben tot het laatst toe ons gezocht. Tijdens onze terugreis vanuit Zwitserland is plotse ling overleden mijn lieve man, onze vader en opa Dingeman Adriaan Hart Noordwelle, t Brumath (Fr.), 20 december 1926 19 oktober 2005 We zijn heel verdrietig om dit onverwachte afscheid, maar ook dankbaar voor de manier waarop hij er voor ons en anderen was. Renesse: J.B. Hart-Bergman Scharendijke: Simon en Lenie Dick, Rini Zwitserland: Wim en Marja Koudekerke: Janneke en Joke Zierikzee: Marjoke Renesse: Dick en Ingeborg Dennis, Renée Zeeanemoonweg 31 4325 BX Renesse De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden zaterdag 29 oktober in het Dorpshuis, Zeeanemoon- weg 1 te Renesse, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Renesse, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis. Opa Renisse Opa borreltje Opa groenten Opa pannenkoeken Opa aardbeien Opa sterretje Dag Opa, kusjes Dennis en Renée Geheel onverwachts is van ons heengegaan onze broer, zwager en oom Dingeman Adriaan Hart in de leeftijd van ruim 78 jaar. Haamstede: R. Hart-Geleijnse Renesse: J.C. Jonker-Hart Noordwelle: C.J. Hart A.C. Hart-Kenters Leeuwarden: J.M. Hart A.W.M. Hart-Balster neven en nichten 19 oktober 2005 Maandag 24 oktober is overleden onze schoon zus en tante Jannetje Goetheer-de Boot Goes:Fr. Goetheer L. Goetheer-van Eenennaam Door de Here thuisgehaald mijn geliefde man, onze lieve, zorgzame vader en opa Jacobus Brouwer A. Zn. Ko echtgenoot van Catharina Brouwer-Marits Sint Laurens t Vlissingen 12 februari 1919 25 oktober 2005 Vlissingen: C. Brouwer-Marits Aagtekerke: Rini de Kam-Brouwer Peter de Kam Stevo en Stefan Liesbeth Linda Zwijndrecht: Nel Noël-Brouwer Roy Noël Sylvio en Matthanje Damian, Marlon Martin en Kathy Chiara René Vlissingen: Bram Brouwer Adri Wagemakers Raoul Michelle en Comé fara Leiden: Andrien Brouwer Paul Krugerstraat 68 flat 604,4381 WE Vlissingen De dienst van Woord en Gebed, die geleid wordt door drs. F.W. van der Rhee, zal D.V. worden ge houden op zaterdag 29 oktober om 10.30 uur in de "Eben Haëzerkerk", Kasteelstraat 109/111 te Vlis singen. Van 10.00 tot 10.15 uur voorafgaand aan de dienst is daar gelegenheid tot het brengen van een laatste groet. De begrafenis zal plaatshebben om 11.30 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrie weg 20 te Vlissingen. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. In verband met reorganisatie van onze winkel zijn we van maandag 31 oktober t/m woensdag 2 november Dorpsstraat 60 - Krabbendijke - tel. 0113-503006 Wal als je leven aan een draadje hangt? Voor A.l^S. patiënten [s dit de dagelijkse realiteit, Ga deze verwoestende spierziekte met ons te lijf. Kijk op www.als-centrum.nl l.n.v. A.i.S. Centrum - Amsterdam in samenwerking met het Prinses Beatrix Fonds Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden HANS DE KONING Hans ven'olgt zijn reis nu alleen. Wij blijven achter in verdriet en dankbaarheid. Wat blijft, is zijn intense liefde voor ons en zijn geloof in de mens. 27 september 1946 125 oktober 2005 Carmen de Koning-Hanoeman Marijn en Els de Koning Micha, Rowan Romana, Selena Kevin f Ilsha de Koning en Ricardo Thümann Sam de Koning Smaragd 52 4337 MB Middelburg Hans ligt in het rouwcentrum 'Middelburg', Buiten- hovelaan 1 U kunt afscheid van Hans nemen op vrijdag 28 okto ber 2005 van 19.00 tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 29 okto ber om 11.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid nodigen wij u uit ons uw verhalen te vertellen over Hans. Hans hield van gele en witte bloemen. Geen bezoek aan huis. LIEVE HANS, Je was een lieve, zorgzame zwager, oom en schoon zoon Fanatiek, groot en bescheiden. Sterk, indrukwekkend en lief, ontzettend lief Op de achtergrond observerend en toch als persoon lijkheid groots aanwezig. Lieve Hans, we zullen je missen. Ma Sewtahal Bea Sewtahal - Sandra Ronald Hanoeman-Seema, Shiva, Shakti John en Usha Hanoeman-Andjenie, Aarti, Anisha, Akash Johan Hanoeman Sharda en Anand Harinandansingh-Saroshini, Susmita Sonja en Jacky Dooms - Elise, Amy Henk Hanoeman - Amrish Met veel verdriet en vol ongeloof hebben we kennis genomen van het overlijden van onze medewerker HANS DE KONING Hij heeft bijna 35 jaar bij SVRZ gewerkt in verschil lende functies op het brede terrein van personeel en opleidingen. De laatste drie jaar was hij personeels functionaris in zorgcentrum S1MNIA en arbeids- psycholoog voor SVRZ. Wij hebben Hans gekend als een uitermate betrok ken en loyale collega die zich iedere dag weer in dienst stelde van de ander. Hij hield van mensen en wij hielden van hem. We verliezen in Hans een colle ga waar SIMNIA en de gehele SVRZ veel aan te dan ken heeft. Carmen en zijn kinderen en verdere familie wensen wij alle mogelijke sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Namens iedereen die woont en werkt in SIMNIA en SVRZ, Joost Zielstra, locatiemanager SIMNIA Frank Bordui, directie SVRZ Wij hoopten op een wonder Helaas mocht dat niet zo zijn Verdrietig moeten wij afscheid nemen van onze vriend en collega HANS DE KONING wij wensen Carmen, de kinderen en de familie de kracht toe, die Hans ons ook steeds gaf. P&O collega's SVRZ Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze voorzitter HANS DE KONING Wij wensen Carmen en de (klein) kinderen alle sterkte toe. Bestuur en leden Taekwon-do Middelburg Hans, Chariot Gjungre Na een ziekte van 2 jaar moeten we helaas afscheid nemen van onze zwager Jan den Engelsman We wensen Riek, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Koos Huib Janny Hans Corry Henk Willy )an Corry Wim Els Adrie We zijn verdrietig dat is overleden onze vriend Jan den Engelsman We wensen Riek en familie Gods nabijheid toe. Pieter en Willy Zoutewelle donderdag 27 oktober 2005 Dag lieve opa In heel Europa is er niemand zoals jij! We zullen je missen. Stevo en Stefan Liesbeth Linda; je kwettertje Sylvio en Mathanje, Damian en Marlon Martin en Kathy, Chiara René Raoul Michelle en Corné, Jara Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Ko Brouwer Wij wensen Cathrien, de kinderen en kleinkinderen de troost van de Heer toe bij het verwerken van dit verlies. Temeuzen: J. Brouwer-Klaassen Kapelle: M. Brouwer-Cabboord Vlissingen: B. de Bart-Brouwer Vlissingen: A. de Mui-Brouwer M. de Mul Neven en nichten 25 oktober 2005 Na een kort ziekbed is overleden onze sympathieke medewerker Eddy Hemelsoet Wij herinneren ons hem als een zeer trouw lid en wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte bij dit grote verlies. Werkgroep OUD KERKHOF Sas van Gent In Memoriam In memoriani Lieve pa, Wat was je sterk toen je wist dat je de strijd niet kon winnen Arno Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Kevin houdt zich groot. Maar leuk is het niet zonder zijn vriendjes. Die zijn wél naar sport of scouting. Sinds de scheiding is daar bij Kevin thuis geen geld meer voor. In de drukke volksbuurt waar hij woont, vind je ook geen trapveldje of speeltuin. Daarom is hij erg vaak alleen en verdrietig. jantje Beton neemt het op voor kinderen als Kevin. Want samen spelen is méér dan plezier hebben. Samen spelen is ook leren om samen te leven. Het is heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetsbare kinderen in de verdrukking komen of op het verkeerde pad raken. Jantje Beton steunt daarom bijzondere kinderprojecten. Van speeivoorzieningen in oude wijken tot activiteiten speciaal voor kinderen. Van een gezellig dagje uit tot een week lang op een spannend vakantiekamp. Zodat ze even zorgeloos en gelukkig zijn Die projecten kosten veel geld. Daarom vragen we u om een bijdrage. Alleen dan kunnen wij deze kinderen blijven helpen. En dat doen we graag. Want is het niet fantastisch om ze te zien stralen van vreugde? Straat: Postcode/plaats: E-mail: Rekeningnummer: A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon in een envelop naar: jantje Beton, Antwoordnummer 8489,3500 VW Utrecht. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel. Graag zelfs! Nooit klagen Niet zielig doen Heel dapper was je! Pa, 't is deze maand één jaar geleden dat we je moesten missen. Maar waar ik ga of sta, je bent en blijft altijd in mijn gedachten Till the end of time. JA, ik help kwetsbare kinderen. Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. Ik machtig u om€af te schrijven per maand kwartaal jaar van het hieronder ingevulde rekeningnummer (minimaal 25,-per jaar). Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Ik help met een gift. Ik machtig u om éénmalig af te schrijven van het hieronder ingevulde rekeningnummer. Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Handtekening:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 50