0900-0767 5_ Jantje Beton helpt het t kind van de rekening! WINNAARS abonnees slechts Jan Wolkers postkantoor www. TELEFONISCHE HULPDIENST JA, IK HELP HET KIND VAN DE REKENING! PZC donderdag 27 oktober 2005 «winnaarscollectie.nl Normale winkelprijs 7,50 pst. (zolang de voorraad strekt) 15 toppers uit de Nederlandse literatuur I5 gelauwerde Nederlandse schrijvers. Allen winnaars van prestigieuze literaire onderscheidingen. Een prachtige collectie boeken in harde kaft gebonden en voorzien van een fraaie stofomslag. Met zorg samengesteld door de boeken redactie van o.a. de PZC en alleen voor abonnees te koop met een éénmalige korting op elke titel. U vindt uw voordeelbon 3x per week op de voorpagina van deze krant. Knip de bon uit en lever 'm in bij één van de filialen van Bruna. Free Record Shop of op het Postkantoor U ontvangt dan het boek van de week met 2,55 korting (normale prijs 7.50). Iedere zaterdag verschijnt er een nieuw 'Winnaars' boek in de verkoop, leder boek is 3 weken verkrijgbaar, zolang de voorraad strekt. U kunt de collectie ook per post ontvangen Als u zich intekent op de hele collectie ontvangt u het laatste boek gratis. Kijk ook opwww.winnaarscollectie.nl. COLLECTIE samengesteld door de boekenredactie van uw krant De doodshoofdvlinder Jan Wolkers (1925) brak in de jaren zestig krachtig door met romans en verhalen over zijn gereformeerde jeugd en taboedoorbrekende thema's in onverbloemde taal. Opgeleid als beeldhouwer debuteerde hij in 1961 met de bundel 'Serpentina's petticoat'. Hij ontwikkelde zich tot een gedreven en beeldend verteller. Zijn boeken Turks Fruit', 'Brandende liefde' en 'Terug naar Oegstgeest' werden met succes verfilmd. Het overlijden van zijn vader inspireerde Wolkers tot 'De doodshoofdvlinder", dat verscheen in 1979 en waarin de sfeer wordt getekend door dichte mist, ontbinding en dood Jan Wolkers woont sinds 1980 op Texel en daar situeerde hij 'Zomerhitte', het Boekenweekgeschenk van 2005 en zijn eerste roman na twintig jaar. Winnaar nr. 4: Tessa de Loo vanaf zaterdag 29 oktober verkrijgbaar 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. Remco Campert l Het leven is vurrukkulluk Thomas Rosenboom i De mensen thuis Jan Wolkers l De doodshoofdvlindei Tessa de Loo I De meisjes van de suikerwerkfabriek Geert Mak I Het stadspaleis Cees Nooteboom I De verliefde gevangene Simon Vestdijk I Op afbetaling jan Cremer I Ik, Jan Cremer Gerrit Kouwenaar I Ik was geen soldaat F. Bordewijk I Noorderlicht Hugo Claus I De geruchten A.F.Th, van der Heijden I Advocaat van de hanen K. Schippers I Eerste indrukken Willem Brakman I Een winterreis Gerard Reve I Werther Nieland verkrijgbaar bij Word supporter van onze pioniers en ontvang je eigen oneMen shirt oneMen is een activiteit van MIVA soms gaat het even niet Ga spierziekte A.L.S. ie lijf» GiTo 100 000 t.n.v. A.X .S. centrum - Amsterdam Cathy en Redouan wonen in een achterstandswijk. Zonder speeltuin of voetbalveldje. Wel is er veel criminaliteit. En een gevaarlijk pleintje vol gebruikte drugsspuiten. Worden Cathy en Redouan door deze omgeving straks het kind van de rekening? Niet als het aan Jantje Beton ligt. Want wij helpen kinderen vóórdat het mis gaat. Met speelvoorzieningen en speciale kin derprojecten. Met een gezellig dagje uit en een weekje vakantie kamp. Want door samen te spelen, leren ze samen te leven. Heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetsbare kinderen in de verdrukking komen en op het verkeerde pad raken. Of dat ze onhandelbaar worden en van kwaad tot erger vervallen. Al deze projecten kosten veel geld. Daarom vragen we u alstublieft om een bijdrage. Want alleen dan worden kinderen als Cathy en Redouan niet het kind van de rekening. /J Kijk voor meer informatie: www.jantjebeton.nl Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. j Ik machtig u om per maand Q kwartaal Q halfjaar O jaar af te schrijven van het rekeningnummer hiernaast (minimaal €25,-per jaar). I Ik help met een gift en machtig u om af te schrijven van het rekeningnummer hiernaast. Ik betaal mijri donatie of gift na ontvangst van een acceptgiro. m av Rekeningnummer: A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon in een envelop Antwoordnummer 8489,3500 VW Utrecht. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel. naar: Jantje Beton, film 15/.7 Graag zelfsI UIIU 3MTJE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 20