PZC Uitvaart Uit respect. i PZC editie Schouwen-Duiveland Top 50 Uitvaartmuziek Het verlies van een dierbare brengt veel verdriet met zich mee. In die situatie is het van groot belang dat u hieraan uiting kan geven. Een goede mogelijkheid daarvoor is het plaatsen van een overlijdensbericht in uw regionale dagblad. De PZC is hiervoor sinds jaar en dag het medium bij uitstek. U brengt daarmee anderen op de hoogte van het feit dat iemand in hun omgeving is overleden. Met een overlijdensbericht in het regionale dagblad brengt u, buiten degenen die wellicht een rouwkaart toegestuurd krijgen, een grote groep anderen op de hoogte van het overlijden van een dierbare. Een overlijdensbericht geeft blijk van respect voor de overledene en u geeft uiting aan uw gevoel. In een overlijdensbericht wilt u de overledene op uw eigen, persoonlijke manier eren. Het bericht moet recht doen aan de persoon die hij of zij was. Het is dan ook belangrijk dat u rustig de tijd neemt bij het opstellen ervan. Uw uitvaartondernemer kan het gehele traject dat hoort bij het opzetten van een overlijdensbericht voor u verzorgen. Hij is op de hoogte van de uitgebreide mogelijkheden als het gaat om afbeeldingen, teksten, gedichten, lettertypes, foto's en achtergronden die uw bericht uniek maken. De onderstaande kaart geeft inzicht in de editiemogelijkheden die PZC biedt bij het plaatsen van overlijdensberichten. Verreweg de meeste mensen kiezen er echter voor om het overlijdensbericht in de gehele oplage van de PZC te plaatsen. Immers, familieleden, vrienden, kennissen en collega's wonen vaak verspreid over Zeeland. Het is echter ook mogelijk om een overlijdensbericht specifiek voor de editie Schouwen-Duiveland of Zeeuws-Vlaanderen op te geven. Naast het plaatsen van een overlijdensbericht is het ook mogelijk om 'aan te sluiten' bij een overlijdensbericht door het plaatsen van een aansluiter. Dit gebeurt vaak door vrienden, kennissen, buren, collega's, directies en besturen. Een aansluiter kan rechtstreeks bij de PZC worden opgegeven. Wilt u meer informatie over familieberichten? Belt u dan (075) 531 25 50. Onze medewerkers zijn u graag van dienst. Aanleveradres PZC Centraal Team, afdeling familieberichten Spinveld 55, Postbus 3229, Breda Telefoon (076) 531 25 50 Fax (076) 531 23 40 E-mail: familieberichten@pzc.nl Aanlevertijden Overlijdensberichten en aansluiters: daags voor plaatsing vóór 17.00 uur (maandag t/m vrijdag). Zondag tussen 16.00 en 18.00 uur. In memoriam advertenties en dankbetuigingen: 2 werkdagen voor plaatsing maandag t/m vrijdag voor 15.00 uur; Bij plaatsing op zaterdag aanleveren woensdag voor 16.00 uur. PZC editie Zeeuws-Vlaanderen het alfabet van Zeeland Enige tijd na de uitvaart van een familielid bestaat de mogelijkheid om een dankbetuiging te plaatsen, waarin iedereen die zijn of haar medeleven heeft laten blijken bedankt wordt. Ook een dankbetuiging kan verzorgd uitvaartondernemer PZC hele oplage woensdag 26 oktober 2005 Sterke drank mag niet mee in de kist Herinneringen van een misdienaar Aan de dood valt goed geld te verdienen Ondernemen in de uitvaart is een vak In een hoekje waar niemand komt Een testament voorkomt veel onheil Rouw is nog meestal donker gekleurd Goed eten verlicht het verlies Met as kun je vele kanten op Tot de sterk veranderende trends in het uitvaartwezen behoort zeker de muziek die bij de plechtigheden wordt gedraaid. Jaren lang stond 'Waarheen. Waarvoor?' van Mieke Telkamp onaantast baar bovenaan de top 50 van de uitvaartmuziek. Een jaar geleden jaar was het nummer al gezakt naar de 44e plaats en inmiddels is Mieke Telkamp verdwenen uit de top 50. De vlieger van André Ha- zes is net als vorig jaar favoriet. 1 - De vlieger - André Hazes 2 - Ave Maria - Origen 3 - Who wants to live forever? - Queen 4 - November rain - Guns roses 5 - Tears in Heaven - Eric Clapton 6 - Zo zal het zijn - Rob de Nijs 7 - Time to Say Goodbye - Andrea Boccelli Sarah Brightman 8 - Het dorp - Wim Sonneveld 9 - The road ahead is empty - City to city 10 - Het water - Marco Borsato 11 - Papa - Stef Bos 12 - The rose - Bette Midler 13 - De steen - Paul de Leeuw 14 - Old and wise - Alan Parsons Project 15 - Stairway to Heaven - Led Zeppelin 16 - Candle in the wind - Elton John 17 - Wish you were here - Pink Floyd 18 - The sound of silence - Simon Garfunkel 19 - You take my breath away - Queen 20 - Missing you - Puff Daddy 21 - Angels - Robby Williams 22 - Have I told you lately - Van Morrisson 23 - My way - Frank Sinatra 24 - Non, je ne regrette rien - Edith Piaff 25 - We'll meet again - Vera Lynn 26 - Butterfly - Mariah Carey 27 - Stay with me 'til the morning - Nana Mouskoun 28 - Spente le Stelle - Emma Shapplin 29 - What a wonderful world - Louis Armstrong 30 - Alles wat ademt - Rob de Nijs 31 - The Power of love - Celine Dion 32-1 will survive - Gloria Gaynor 33 - Message - Vangelis 34 - En de vogels zongen - The Sweet People 35 - Bird on a wire - Jennifer Wames 36 - Geen kind meer - Karin Bloemen 37 - Against all odds - Phil Collins 38 - Go - Moby 39 - One Day I'll Fly Away - Randy Crawford 40 - Heroes - David Bowie 41 - Bridge over troubled water - Simon Garfunkel 42 - Afscheid Nemen Bestaat Niet - Marco Borsato 43 - Youve got a friend - Carol King 44 - Wintertime - Kayak 45 - Heaven Must Be Missing An Angel - Tavares 46 - Bird of paradise - Snowy White 47 - Holding Back The Years - Simply Red 48 - Afscheid - Volumia 49 - Trein naar niemandsland - Frans Bauer 50 - Het regent zonnestralen - Acda en De Munnik Bron: Uitvaartverzekeraar Dela. In het hospice wordt afscheid genomen Deze bijlage is een uitgave van de Provinciale Zeeuwse Courant Postbus 31 4460 AA Goes tel. 0113 315500 fax 0113 315669 e-mail: redactie@pzc.nl Vormgeving: Kees Lammers Eindredactie:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 53