WAO? Geef mij lievet een geschikte been! ti Ga spierziekte ie lijf. Giro 100 000 <s| I HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCH 1 PZC CBF ANGO maak(t) beter leven mogelijk woensdag 26 oktober 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Jubileum Nadat op 22 oktober jl. vader zijn 80e verjaardag mocht vieren, mogen we vandaag herdenken dat onze geliefde ouders en grootouders, C. Joosse en E. Joosse-Maljaars 50 jaar door de band van het huwelijk aan elkaar ver bonden zijn. Wij wensen hun Gods onmisbare zegen toe. Kees en Dientje Sam en An ja Leo en Annie Maja en Hans Adrie en Dyanne en kleinkinderen 26 oktober 2005 Waterlooze Werve 1 4365 BL Aagtekerke Overleden De warmte van je ogen het geluk van je lieve lach de wijsheid van je rimpels tekenen van dag tot dag. Alles wal je ons hebt gegeven, zorg, liefde, wijsheid en kracht, dragen we ons verdere leven ipee, dagen nacht. Vol van verdriet en dierbare herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa fan Elias den Engelsman 17 juli 1936 Middelburg 124 oktober 2005 Riek den Engelsman-Poortvliet Peter en Elise Jesse, Mitch, Tristan Ankie Rianne, Jan, Theo Rob en Sonja Sam Pres. Wilsonlaan 128 4334 GB Middelburg Jan is thuis, alwaar geen gelegenheid is om afscheid te nemen. Voorafgaand aan de afscheidsdienst op vrijdag 28 ok tober a.s. is er gelegenheid om de familie te condole ren van 13.00 tot 13.30 uur in kerkcentrum 'De Mor genster' aan de Adriaen Lauwereyszstraat te Middel burg, waarna om 13.45 uur de dienst zal aanvangen die geleid zal worden door ds. Chr. Bakker. Om 15.00 uur vindt de begrafenis plaats op de alge mene begraafplaats aan de Noordweg te St. Laurens. -Bedroefd delen wij u mede dat wij, na een kort ziekbed, toch nog onverwacht afscheid moes ten nemen van een uniek en altijd vrolijk in het leven staand mens, mijn zorgzame man, onze pa en opa Eddy Alfred Hemelsoet echtgenoot van Etiennette Antoinette Agnes De Roo 07-03-1933 124-10-2005 Koetaradja, Indonesië Sas van Gent Sas van Gent: E.A.A. Hemelsoet-De Roo Ophemert: Tom Hemelsoet en Yvette Alders Sas van Gent: Lutgarde en Fred O verdijk-Desmet Stefanie Sluiskil: Christine en Chris van der Craats- Desmet Jessica Joyce Sas van Gent, 24 oktober 2005 Julianastraat 3,4551 GG. De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodi gen, zal plaatshebben op vrijdag 28 oktober om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemel vaart te Sas van Gent. Samenkomst aan bovengenoemde kerk. Er is uitsluitend schriftelijk gelegenheid tot condole ren. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsheb ben in het crematorium te Temeuzen, aan de Bella- mystraat 28 c. Eddy ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. al waar u donderdag 27 oktober om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met [eedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega Otnêr Marie Tfieopfiitus Mitmaert Wij herinneren ons hem als een gewaardeerd collega en wen sen zijn familie sterkte bij het dragen van dit verlies. Namens alle medewerkers van politie Zeeland, F.P. Goudswaard, korpschef M. E. Sicferius, plaatsveivangend korpschef Zaterdag 22 oktober is overleden onze schoonzuster en tante Willemina Dommisse-de Wolf Echtgenote van J.P. Dommisse op de leeftijd van 76 jaar. Zoutelande: A. Verhage-Dommisse Neven en nichten Westkapelle: C.J. Dommisse .mijn lieve papa.Gelijk een arend zijn nest opwekt, bedankt voor de tijd.onder zijn jongen zweeft, zijn vleugelen uitbreidt, ze neemt en ze draagt op zijn vlerken. Zoo leidde hem de Heere alleen. Wij zijn dankbaar dat we hem zo lang in ons midden mochten hebben en dat hij in vrede is heengegaan mijn man, onze vader en opa Lieven Meulmeester Amemuiden, 18 september 1924 t Middelburg, 24 oktober 2005 Janny Meulmeester-Wondergem Nicky Meulmeester Liènne en Marco Jannette Mor-Meulmeester Joshua Mor Maya Danah Nathan Marianne Florizoone-Meulmeester Koen Florizoone David en Chantal Danielle en Ferry Rebecca Meestoof 107 4331 VD Middelburg Lieven is thuis en heet u welkom om afscheid van hem te nemen dagelijks van 15.00 tot 16.00 uur. De afscheidsdienst zal zaterdag 29 oktober a.s. plaatsvinden om 10.30 uur in de Oostkerk aan het Oostkerkplein te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis om 12.00 uur plaats vinden op de algemene begraafplaats aan de Veerse- weg te Amemuiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in vereni gingsgebouw 'De Ame', Radermacherstraat 32 te Amemuiden. "You cannot put more days in your life, you can put more LIFE in your days! Sergeant.... op de plaatsrust! Omaik hou zoveel van opa! Opaatje is bijna honderd... Thank you ik hou van jou Het is geel Aai poesje aai poesje stoute kat! Double Whiskey on the rocks... Oma opa's making eyes tome Er kwam een olifant met een hele grote snuit en die blies het verhaaltje uitepetuitepetuit! Your the fighter in me! I love you! (o)pa ik zal je missen! De sterke boom is geveld Wie wilt'r vechten met de beer! Kroele, kroele, kroele ja Liènne en Marco Maya Danah Nathan David en Chantal Danielle en Ferry Rebecca Speciaal voor het Gasthuis Uit de grond van mijn hart, Gesteund in alle ziekte en smart, Bedanken wij jullie allen hier, Want de jaren waren er vier. Allen in het verpleegtehuis deden hun best, Bedankt lieve voor het lest. Janny en Leen Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn zwager en onze oom Leen Meulmeester Wij wensen (tante) Janny, de kinderen en klein kinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Suzan van Eenennaam Kinderen en kleinkinderen Tot onze diepe droefheid nam de HEERE van ons weg mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, (over)grootmoeder Jacoba Maatje Guiljam-Jagt in de leeftijd van 84 jaar. 's-Gravenpolder: M. Guiljam Vlissingen: Corrie en Peter Prevo-Guiljam Marcel Richard en Lisette, Raoul Jacobina en Jarien Corné Goes: Henk en Ria Guiljam-Deurloo Remon Felipe Wemeldinge: Jan en Simone Guiljam-Christiaanse Peter Erwin Kesteren: Eric en Marlies Guiljam-van der Vegt Marien Rink Henri Aagtekerke: Rinus en An ja Guiljam-ten Hove Rinus en Carolien Marleen (in herinnering) André Mathilde Jacorine Johanneke Elisabeth Goes, 25 oktober 2005 Zorgcentrum 'Rehoboth' Correspondentieadres: Magnoliastraat 114,4431 EK 's-Gravenpolder D.V. vrijdag 28 oktober is er van 20.15-20.45 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van Zorgcen trum 'Rehoboth', Bergweg 1 te Goes. De rouwdienst waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden D.V. zaterdag 29 oktober om 11.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk, Bosse- weide 1 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de be grafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 gelegenheid tot condoleren. Wij zijn het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Rehoboth', afdeling 'De Zwaluw' bijzonder dank baar voor de liefdevolle verzorging. In Zijn schaduw Ik ben te moe om te spreken, mijn denken schijnt stil gezet. Vermoeidheid ligt als een deken over mijn woordloos gebed. Te moe om Gods woord te lezen bereikt mij geen enkele zin. Maar door Gods Geest onderwezen slaap ik in Zijn schaduw in. Haar leven was vervuld van liefde en zorg. Wij hebben afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en 'klein omaatje' Jannetje Goetheer-de Boot sinds 1972 weduwe van Pieter Goetheer *2 maart 1920 - t 24 oktober 2005 Heerlen: Elly Goetheer Vivian en Leon, Beau Annemiek en John Ramon en Nousjka Lewedorp:Adrie t en Ina Goetheer Marco en Petra, Romée t, Milou, Dario Petra en Ronny, Mick Irma en Peter, Anouck Serooskerke: Rinus en Leni Goetheer Jeroen en Simone, Marleen Saskia Grijpskerke: Harry en Kitty Goetheer Edwin en Margit, Ricardo Miranda Esther en Remco Heinkenszand:N\an\en en Addy Goetheer Christie en Richard Yvonne René Correspondentieadres: Clara's Pad 67b, 4451 HC Heinkenszand Op donderdag 27 oktober is er van 19.30-20.00 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 28 oktober om 13.00 uur in de Protestantse kerk te Lewedorp. Waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp. Na afloop van de begrafenis is in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Tot onze droefheid is overleden onze lieve zuster, schoonzuster en tante Jannetje Goetheer-de Boot H. de Boot P. de Boot-Wiskerke M. de Boot (in herinnering) Nieuwdorp, 24 oktober 2005 25 opril 1919 Paramaribo Tof op het laatste moment betrokken bij alles wat hem dierbaar was, is vrij onverwachts overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader, groot- en overgroot vader Emile Henny Brunings t 25 oktober 2005 Vlissingen C.J. Brunings-Mouwen Franken Linda BrunirïgS Connie en Thea Bfufiings Emile Brunings Klein- en achterkleinkinderen Gouwestraat 42 4388 RC Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op donderdag 27 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen Tevens kunt u afscheid nemen op vrijdag 28 oktober van 10.00 tot 10.10 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te AAiddelburg. Aansluitend zal aldaar om 10.15 uur de crematieplech tigheid plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de conaoleanceruimfe van het crematorium. Met dankbaarheid voor de goede zorgen in verpleeghuis 't Gasthuis", afd. Bolwerk te Middelburg, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lie ve moeder, groot- en overgrootmoeder Elfriede Goldsteen-Gans 6 april 1917 25 oktober 2005 Rachel en Aryeh Herz-Goldsteen Ilan en Mia Amos en Linda Cherish, Yverna Jael en Ivor Noa, Joram, Omri Correspondentieadres: Grootmede 63, 4337 AB Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donderdag 27 oktober om 17.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. DOLFIJNEN IN DE NOORDZEE?! Ja, deze dolfijnen komen voor in onze Noordzee! Schoon water en een voedselrijke omgeving helpen mee om straks vaker dolfijnen te zien. Stichting De Noordzee staat voor een schone en gezonde zee. Voor u, de dolfijnen en voor alle andere zeedieren. Steun het werk van Stichting De Noordzee. Word donateur via de website of stort een gift op giro nummer 3666563, En kijk op www.noordzee.nl 11 verklaring van Met grote droefenis, maar vol dankbaarheid jegens haar. geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Jozina Jacomina Oosterling weduwe van Pieter David van Vooren op de leeftijd van 96 jaar. David en Willie Tannie en Wim Ben en Sannie Ton en Diny en alle kleinkinderen en achterkleinkinderen Oostburg, 24 oktober 2005 Correspondentieadres: T.J. van Peer-van Vooren Herendreef 24 4527 AJ Aardenburg tel. 0117-492700 Gelegenheid om afscheid te nemen donderdag 27 oktober a.s. om 19.30 uur in het mortuarium van het Anloniusziekenhuis te Oostburg. De teraardebestelling zal plaatsvinden op 28 oktober 2005 om 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Oostburg. Voorafgaand is er een herdenkingsbijeenkomst om 14.00 uur in het kerkcentrum, Kerkplein 2, 4501 CH Oostburg. Na de begrafenisplechtigheid bent u in de gelegen heid de familie te condoleren in voornoemd kerk centrum. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging van onze moeder in "De Stelle"afd. Boterbloem. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dankbetuiging Uw medeleven na het overlijden van onze li^ groot- en overgrootvader Jan Pieter Duinkerke heeft ons heel goed gedaan. Voor de uitingen van deelneming, uw schrijven,! wezigheid bij de begrafenis willen wij u hartelijk Kinderen, klein- en achterkle*u| Yerseke, oktober 2005 Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven die wij hebbi vangen, na het overlijden van onze lieve moeder.i omaatje Lizabeth Quist-Post weduwe sinds 1990 van Bram Quist betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank. Uw aanwezigheid, brieven of kaarten zijn vooro grote steun geweeest. Kinderen kleinkinderen en achterklein® Oostburg, oktober 2005 Wat als je leven aan een draadje hangt? Voor A.I-.S. patiënten is dit de dagelijkse realtUi Ga deze verwoestende spierziekte met ons te lijf. Kijk op www.als-centrum.nl t.n.v. A.I-.S. Centrum - Amsierda: i samenwerking met het Prinses Beatrix Fonds Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leid Tel 071-5769476 ofwww.amref.nl AMREF FLYING DOCTOl JT Selfsupporting "Ten onrechte zijn honderdduizenden arbeidsgehandicapten afgeschreven. Ze kunnen werken en willen werken. Maar dan moet er wel passend werk voor ze zijn. Plus inkomenszekerheid als het echt niet langer lukt. Ik wil zeggenschap over mijn leven. Ik sta niet graag aan de kant. Dus ben ik ANGO-lid. De Algemene Nederlandse Gehandicap ten Organisatie (ANGO) is de grootste belangenorganisatie van, voor en door mensen met een functiebeperking of chronische ziekte. Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belastingterug- gave, uitkeringen, zorg en hulp, woning aanpassingen, vervoer of lotgenoten contact... Kom op voor je belangen! Word nu lid! Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 Fax (033) 465 43 53 Internet: www.ango.nl E-mail: info@ango.nl (Handicap.nl is de fondsenwervingsorganisatie van ANGO, kijk op www.handicap.nl voor meer informatie)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 12