Dirk en echte merken: Topkwaliteit, ruime keus en altijd de laagste prijs! DOUWE EGBERTS REGULl Een huismerk-supermarkt? Moet je toch niet aan denken. Dirk zegt: Heineken, Bertolli, Unox, Bolletje, Grolsch, Ariel, Pampers, Becel, Lay's, Dreft, Peijnenburg, Dove, Coca Cola, Blue Band, Sun, Honig, Fanta, Conimex, Friesche Vlag, Maggi, Pepsi, Pickwick, Mona, Dubro, Lipton, Fa, Hero, Heinz, Hak, Glorix, Nutella, Robijn, Danone, Iglo, Campina... en natuurlijk Douwe Egberts! Allemaal voor de laagste prijs en dat zal altijd zo blijven. Daarom deze week Senseo voor een Dirk-prijs! jnonnv Keuze uit regular, dark roast, mocca, caffeïnevrij en mild roast. Senseo Forbidden Fruits Summer Sins zak 10 stuks elke dag Senseo City Sensations Vienna zak 10 stuks elke dag Excellent aröme bonen zak 250 gram Oploskoffie Aroma Rood pot 50 gram elke dag Espresso maling pak 250 gram Excellent aröme pak 250 gram Senseo Selection" Sumatra Blend - zak 16 stuks elke dag Caffiato Speculations pak 8 zakjes Senseo City Sensations Sydney zak 10 stuks elke dag Caffiato Amm...aretto pak 8 zakjes Senseo City Sensations Rio de Janeiro zak 10 stuks elke dag Caffiato Oh...Honey pak 8 zakjes elke dag Decafé pak 250 gram Aroma Rood snelfiltermaling pak 500 gram elke dag Oploskoffie Aroma Rood pot 200 gram Select aröme pak 250 gram Senseo City Sensations Milano zak 10 stuks elke dag Senseo Selectioi Brazil Blend zak 16 stuks elke dag Senseo Selection Kenya Blend zak 16 stuks elke dag Senseo Forbidden Fruits Raving Reds zak 10 stuks elke dag Senseo Forbidden Fruits Lusty Lime zak 10 stuks elke dag Espresso bonen zak 250 gram Mildcafé pak 250 gram Mocca aröme pak 250 gram Niet voor wederverkopers!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 18