PZC T 'Ti wicsiy Manisch-depressief. Wat nu? i www.vmdb.nl dinsdag 25 oktober 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en broer Bastian 21 oktober 2005 Peter, Linda en Florian de Visser Swaalingestraat41 4374 BV Zoutelande Overleden Heden bereikte ons het droevige bericht van het over lijden van de zus van onze collega Monique Lenz Wij wensen Patrick en verdere familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Bodega De Kookclub Nationaal El Toro Lieve Monique, lief moppie van ons Nooit meer handje vasthouden maar ook Nooit meer uit onze gedachten. Robert, Plonie, Annelies, Magda, Jeroen Anita, Dirk, Marja, Barbara, Will, Mishella Dag lieve Monique Medewerkers en cliënten van Keurhove, Educatief en Creaktief Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan mijn lie ve, zorgzame man, onze vader, opa, over-opa, broer, zwager en oom Cornells van Belzen echtgenoot van Clasina Imhof eerder weduwnaar van Cornelia Elisabeth Batus in de leeftijd van 74 jaar. Vlissingen: C. van Belzen-lmhof Vlissingen: Rinus van Belzen Ranka Mirkovic Vlissingen: Sjaanen Jan Jasperse Middelburg: Heieen en Thijs Matthijsse Dordrecht: Johan van Belzen Marjan Warren Westkapelle: Rinus en Nel van Belzen Vlissingen: Corry Steigerwald Zandberg: Arno en Karin Steigerwald Vlissingen: Jaap en Maria van de Guchte Kleinkinderen Achterkleinkind Neven en nichten 23 oktober 2005 Schut terij straat 20 4381 GK Vlissingen Op vrijdag 28 oktober is er van 12.30 tot 13.15 uur gelegenheid om van hem afscheid te nemen in uit vaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats, Veerseweg te Amemuiden plaatsvinden. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de aula van voornoemd uitvaartcentrum. Mochten wij zijn vergeten u een rouwbrief te zenden, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschou wen. "Deze wedstrijd kon hij niet winnen". Tot onze diepe droefheid is op 23 oktober 2005 op 75-jarige leeftijd van ons heengegaan, mijn. innig geliefde manonze onvergetelijke vader, schoonvader, opa en overgrootvader Otnêr Marie Tfieopfiihis Minnaert Lid in de Orde van Oranje-Nassau Middelburg: Lily Minnaert-Verstraete Kenny Minnaert Gré Minnaert-Boogaard Etiênne en Marlies Sharissa Prosper en Sa6rina Middelburg: Elian Minnaert Sint-Truiden: Rita Klaps Correspondentieadres Griffioenstraat 1 4334 BK Middelburg Gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 27 oktober van 19.00 tot 20.00 uur in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Tevens is er gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 28 oktober om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend om 14.30 uur zal er een herdenkingsdienst gehouden wor den, waarna de crematie zal plaatsvinden. Gelegenheid om de familie te condoleren om 16.30 uur in "zijn" clubhuis van de handbalvereniging E.M.M., Nassau- (aan 6 te Middelburg. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouw6rief hebben ontvangen gelieven deze adver tentie als zodanig te 6escfiouwen. Bedankt lieve pa Annemarie Vavite Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Omêr Minnaert Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Personeel van Dcsafinado Diepbedroefd maar gelukkig dat verder lijden hem bespaard is Otnêr Minnaert Wij wensen Lily, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte Dames- en Herensenioren van Handbalvereniging E.M.M. Middelburg Aangeslagen zijn wij door het overlijden van onze secretaris, lia van verdienste, vriend Omêr Minnaert Deze (wed) strijd kon hij niet winnen. E.M.M. zal hem op vele momenten missen. Namens alle leden van de handbalvereniging E.M.M. wensen wij zijn familie veel sterkte toe. Het bestuur van E.M.M. Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde vrouw en onze lieve, zorgzame moeder en oma Willemina Dommisse-de Wolf echtgenote van Johannes Pieter Dommisse Domburg 10 augustus 1929 t Westkapelle 22 oktober 2005 Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies en heilige Hij de roepstem aan ons aller hart Westkapelle: J.P. Dommisse Aagtekerke: Co Dommisse Marga Dommisse-Maljaars Wilmine Suzanne Hoeven: Jan Dommisse Lia Dommisse-van der Heijden Joost Moniek Poppekerkseweg 9 4361 JC Westkapelle, 22 oktober 2005 Gelegenheid tot condoleren aan huis op D.V. woens dag 26 oktober van 16.00 tot 16.30 uur en van 19.00 tot 19.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op donderdag 27 oktober om 12.00 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot 'condole ren in de aula op de begraafplaats. Geen bloemen Heden overleed tot onze diepe droefheid onze gelief de zuster, schoonzuster en tante Willemina de Wolf echtgenote van J.P. Dommisse op de leeftijd van 76 jaar. Heilige de Heere deze roepstem aan ons aller hart. Meliskerke: F. de Wolf (in herinnering) S. de Wolf-Zwemer Vlissingen: C. Maljaars-de Wolf P. Maljaars Meliskerke: P. Koppejan-de Wolf S. Koppejan Ritthem: L. de Wolf J. de Wolf-van Oosten Kortgene: M. Poppe-de Wolf f. Poppe Neven en nichten Westkapelle, 22 oktober 2005 Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze tante Willemina Dommisse-de Wolf Ko en Gré (in herinnering) Dommisse Klazien en Maarten de Rijke Lenie en Wim de Visser Kees en Vera Dommisse Zoutelande, 22 oktober 2005 Zaterdag is nog vrij plotseling overleden onze goede buurvrouw Mina Wij zullen haar vriendschap missen. Westkapelle, Piet en Suzan Het gemeentebestuur van Middelburg heeft met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van de heer J.M. Joosse in de leeftijd van 76 jaar. De heer Joosse is gedurende de periode van 9 maart 1981 tot aan zijn pensionering op 1 juli 1991 werk zaam geweest als bode bij de voormalige gemeente secretarie. De wijze waarop hij met plichtsbetrachting zijn func tie vervulde zal in dankbare herinnering blijven. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Burgemeester en wethouders van Middelburg, Mr. J.M. Schouwenaar, burgemeester, Drs. Ing. A.A. Eijkenaar, gemeentesecretaris uitvaartverzorging de Groot-Ac Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36,4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekam.nl Zelfs vindt de mus een huis, bij uw altaren, Here der heerscharen. Psalm 844 Bedroefd, maar dankbaar voor de lange tijd dat hij bij ons mocht zijn, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader en trotse opa Pieter Barendregt Barendrecht 16-12-1912 Krabbendijke 24-10-2005 Krabbendijke: M.J. Barendregt-de Snoo Krabbendijke: Cobi en Jelle Elzinga-Barendregt Barendrecht: Arie en Hetty Barendregt-Roeling Pieter Martijn Wouter Bart Koen Noordweg 28,4413 AC Krabbendijke Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard, al waar donderdag 27 oktober van 15.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur gelegenheid is om af scheid te nemen. De afscheidsdienst, geleid door Ds. W.J. van de Griend, wordt zaterdag 29 oktober om 13.00 uur ge houden in de Gereformeerde kerk. Dorpsstraat 5 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis om 14.00 uur plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Krabben dijke. Na de begrafenis is er in dorpshuis "De Meiboom", Kerkpolder 30 te Krabbendijke gelegenheid tot con doleren. Voor wie leeft in eenvoud is het leven eenvoudig Na een langzaam achteruitgaande gezondheid is toch nog onverwacht van ons heengegaan Pieter Arie van den Berg in de leeftijd van 82 jaar. Familie van den Berg Temeuzen: Bram en Nel Hamelink- den Engelsman Axel: Tannie Dieleman Axel, 22 oktober 2005 Corr. adres: T.M. Dieleman, Generaal Maczekstraat 4.4571 XL Axel. De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 27 oktober om 14.00 uur in de Protestantse kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in de kerk. Woensdag 26 oktober is er van 19.00 - 19.30 uur ge legenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht', aan de Westsingel te Axel. Laat mijn naam altijd de oude zijn, spreek hem eenvoudig uit, zonder enige schaduw er over. Het leven betekent nog wat het nog altijd heeft betekend. Het blijft wat het altijd was: de gang der zaken wordt niet onderbroken. (Harry Scott Holland) de heer Edgard Stockman echtgenoot van mevrouw Anna Bogaerd. Geboren te Boekhoute op 30 mei 1920 en overleden te Eeklo op 20 oktober 2005. Begeleid door het gebed van de kerk. Ere-burgemeester van Boekhoute en Assenede Adjunct-controleur en ontvanger directe belastingen Krijgsgevangene en Verzetstrijder Officier in de Kroonorde Mede-oprichter Voetbalclub De Zeemeeuw" Medestichter "Bou8" Medestichter Gecoördineerd bejaardenwerk Ere-voorzitter Kerkfabriek Voorzitter NSB Voorzitter Gidsen Voorzitter Heemkundige Kring LidKBG Ere-burgemeester "4ambachten" De uitvaartliturgie, waartoe u vriendelijk wordt uitgenodigd, zal plaatshebben in de parochiekerk te Boekhoute op donderdag 27 oktober 2005 om 10.30 uur. Daarna volgt de bijzetting in de familie grafkelder op de plaatselijke begraafplaats. Gelegenheid om afscheid te nemen van Edgard en de familie te condoleren in de kerk vanaf 9u45. Dit melden u: Anna Bogaerd, zijn echtgenote; Boudewijn en Frida Stockman-de Keyser en kinderen, Roland en Rita Stockman-De Smaele, kinderen en kleinkinderen, Mare en Yo Delforche-Stockman, kinderen en kleinkinderen, Godfried en Lydia Stockman-De Nocker en kinderen, Christ en Ingrid Thielemans-Stockman en kinderen, Patrick en Isabelle Lybaert-Stockman en kinderen, zijn kinderen, klein- en achterkleinkinderen De families Stockman-Van den Hende en Bogaerd-Teirlinck. Vrienden en kennissen die bij vergetelheid geen rouwbericht mochten ontvangen, gelieven deze aan kondiging als dusdanig te willen aanvaarden. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging Calsyn, Lege Moerstraat 6, B-9980 Sint-Laureins Tot onze droefheid is overleden onze geliefde schoon zuster en tante Adriana van Doorn-den Dekker Nisse: P. van Doom A. van Doorn-Nieuwenhuyse Bergen op Zoom: M.M. van Doorn-Almekinders St. Maartensdijk: D. Jasperse-v. Doorn Ellewoutsdijk: A. v. Doom Neven en nichten Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 We zullen ons u altijd blijven herinneren als een lieve en gastvrije tante Janna Schoon-de Bruijne Coen en Betty Marcel en Jolanda Joeri, Vivian Edwin en Iris Max, Nina Ps 121 1 -8 Lieve Mama, Bedankt voor zoveel liefde en zorg. Dankbaar dat ik de laatste jaren voor jou mocht zorgen. Mia Bedroefd om het afscheid, maar daarnaast in het bezit van dierbare herinneringen, is na een lang zaam afnemende gezondheid, toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve mama en schoon moeder, onze lieve oma en overgrootoma Bep Elisabeth Maria Faber-Kock weduwe van Adriaan Jan Evert Faber in de gezegende leeftijd van 93 jaar Mia en Wim Schaap-Faber Esther en Ruud, Bobbie Saskia en Marcel, Isabelle, Emma Huibertine Jakob Hoorn, 24 oktober 2005 Correspondentie-adres: Waterkers 75 1689 PK Zwaag Mama is thuis op haar kamer in woonzorgcentrum Avondlicht. U bent welkom om afscheid van haar te nemen op vrijdag 28 oktober vanaf 12.00 uur in de Noorderkerk, Kleine Noord 32 te Hoorn. Aanslui tend zal de afscheidsdienst om 13.00 uur plaatsvin den, waarna wij haar zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats aan de Berkhouterweg te Hoorn. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de Rode Salon in Avondlicht, Geldelozeweg 66 te Hoorn. Veel goede herinneringen Verzachten ons verdriet Je bent nu uit ons midden Maar vergeten doen we je niet Verdrietig, omdat we haar moeten missen, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden hebben gehad en dat ze nu verder niet meer hoeft te lijden, berichten wij u dat onze lieve mama, oma en over- oma van ons is heengegaan. Jozina Suzanna Sara Laura Vermeulen echtgenote van f Samuel Abraham van Hal in de leeftijd van 93 jaar. Papendt echt: Els van Hal Oostburg: Lotty en t Bert den Decker van Hal Soest: Peter en Margo Middelburg René Robbert, Willemijn Oostzaan: Anjo Schoondijke: Agnes Christophe, Karen Vlissingen: Lydia Leo-Alexander en verdere familie Sluis, 23 oktober 2005 Correspondentieadres: Zuidzandsestraat 96 4501 AS Oostburg De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 27 oktober om 14.00 uur in Verzorgingshuis "Rozenoord" te Sluis, waarna de-begrafenis zal plaatsvinden op de algeme ne begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "Rozenoord". Liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "Rozenoord"die mama liefdevol en goed hebben verzorgd en naar dokter M. de Meijer, die haar uitstekend in de laatste fase heeft bijgestaan. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Intens verdrietig zijn wij, dat na een leven g(' merkt door eenvoud, goedheid, bezorgdheid,eerft heid en liefde, toch nog onverwacht van oris 'is heen gegaan onze lieve vader en opa 1 Hendrik Lobbezoo sinds 9 augustus 1998 weduwnaar van Dingena Johanna Krombeen in de leeftijd van 93 jaar. Krabbendijke: Come Geense-Lobbezoo Kees Geense Ad Diana en Edwin Krabbendijke: Adrie Lu teijn-Lobbezoo Adrie Luteijn Ko en Anette Armin en Karin Michel Marinda Arianne Lydia en Jan Martijn Henk en Sinie Sophie Jeroen Thomas Richard Hanneke en Peter Mark Kees en Anneke 24 oktober 2005 Kraaierstraat 16a, 4413 CW Krabbendijke De rouwdienst, geleid door ds. A.A.W. Boon, wotdt D.V. zaterdag 29 oktober om 9.30 uur g 'De Rancke', Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal om 10.30 uur de t vinden op de Algemene Begraafplaats ie KrabW dijke. Vooraf is er vanaf 9.00 uur in 'De Rancke' f heid om afscheid te nemen. Na de 1 aldaar gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief om vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. In de nacht van 22 oktober hebben wij iemand veilofi die we al jaren kwijt waren Voor de laatste keer hebben we mijn man, onzevcd en pleegvader mogen troosten en afscheid van k genomen. We kenden hem als een goed, dapper liefdevol man, in twijfel tussen verdrieten vreugde, Hii heeft nu eindelijk zijn Rust gevonden. Psalm 121:8 Henri de Bruin Terneuzen. Suzan de Bruin-Dees Terneuzen Martijn en Miranda Rotterdam Christian Breda" Stephanie Middelburg :MwJ. Dees-Balkenende Kamperland Veere 09-12-1937 22-10-2005 We zullen hem erg missen Correspondentieadres: Slöelaan 204535 EG TERNEUZEN Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 H Uw wensen vooraf kenbaar maken? Maak vrijblijvend een afspraak voor een oriënterend gesprek EEN GOED PLAN WERKT OVER Bel 020 - 549 55 55 of kijk op Dnze Foster Parents P»on Nsdeilo www.plan-nederland.il In Nederland hebben zo'n 150.000 mensen een manisch-depressieve stoornis. Een ernstige ziekte waarbij stemmingswisselingen kunnen leiden tot oncontroleerbaar, irreëel denken en gedrag. Dat gebeurt in de depressieve en in de manische fase. De ziekte gooit het leven van de patiënt flink overhoop en grijpt ook diep in bij de naaste omgeving. Voor patiënt en betrokkenen is het zwaar om met deze stoornis om te gaan. Gelukkig vinden veel patiënten baat bij medicijnen, therapie en lotgenotencontact. Het maakt hun leven stabieler. Hoewel de meeste patiënten de rest van hun leven last houden van deze stoornis, kunnen ze leren zich te wapenen tegen verslechtering. De Vereniging voor Manisch Depressieven en Betrokkenen (VMDB) is hierbij een bondgenoot voor zowel patiënten als direct betrokkenen. Dat zijn samen zo'n 1 miljoen mensen. Bijna iedere Nederlander heeft dan ook op de een of andere manier met manische-depressiviteit te maken. Vraag met de bon gratis informatie aan of word lid. Bellen, faxen of e-mailen kan ook. JA, IK WAPENEN MIJ TEGEN DE MANISCH-DEPRESSIEVE STOORNIS Ik word lid voor 20,- per jaar, Stuur mij informatie en een acceptgiro voor mijn betaling. (leden ontvangen 4 x per jaar het kwartaalblad PLUSmns en uitnodigingen voor vijf landelijke bijeenkomsten: ooi deelname aan regionale contactgroepen is moge$l Stuur mij eerst meer gratis informatie Naam:QM_S)! Lotgenoten-telefoon 0900 - 202 53 77 (10 cpm) (alle dagen 9.00 tot 21.00 uur) Landelijke bijeenkomsten Regionale contactgroepen Informatie via kwartaalblad, website en publicaties VMDB Postbus 24076 3502 MB Utrecht T (030) 280 30 30 F (030) 280 28 80 E vmdb@nsmd.nl vmJ3b -i-i 0900 - 202 53 77 lotgenotenlijn nocpmi Knip de bon uit en stuur deze in een en\ naar VMDB, Antwoordnummer 52034, 3502 VB Utrecht. Postzegel hoeft niet.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 10