-if PZC MEMENTA ZEELAND GRIEPVACCINATIES zaterdag 22 oktober 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Hoera Een zoon Bo 17 oktober 2005 Yuri en Cindy de Nooijer Ritthemsestraat 58 4388 JS Oost-Souburg Trots zijn wij met de geboorte van onze zoon. Wij noemen hem Luc Geboren op 18 oktober 2005 André en Evelien Bos Schuitvlotstraat 13 4357 EA Domburg Verjaardag Zaterdag 29 oktober a.s. wordt onze moeder, oma en omi Tannie Jonker van Wouwe 90 jaar Wie haar hiermee wil feliciteren is van harte welkom tussen 15.00 en 17.00 uur in de Stadsschouwburg, Molenwater 99, Middelburg Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Overleden Herinner mij, maar niet op sombere dagen Herinner mij in volle zon Herinner mij toen ilc gezond was en alles nog kon Intens bedroefd om haar te vroege afscheid, maar op recht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte rustig is ingeslapen, mijn dierbare vrouw, onze moeder en schoonmoeder Johanna Louisa Verhage (Joke) echtgenote van Rien Rotterdam, t Vlissingen, 2 januari 1945 20 oktober 2005 Vlissingen: M.G. Trommels Vlissingen: A. Collens B.M. Collens-Schroots Jackco Amemuiden: R. Trommels Westerzicht 787 4385 CG Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 25 oktober van 08.45 tot 09.15 uur in het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg" Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatshebben om 10.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Joke hield van bloemen Met dank aan de deskundige en liefdevolle zorg, ge boden aan Joke Trommels-Verhage, door de verple ging van Zorgstroom en aan onze dokter Thiadens, die ons in deze moeilijke tijd heeft bijgestaan. Familie Trommels Afscheid nemen is met zachte vinger wat voorbij is dichtdoen en verpakken in goede gedachten ter herinnering. Afscheid nemen is met dankbare handen al wat waard is om niet te vergeten. Afscheid nemen is losrukken en achterlaten en niet kunnen vergeten. Intens bedroefd delen wij u mede dat na een zeer werkzaam leven, vol liefde en zorg, plotseling van ons is weggenomen mijn lieve en zorgzame man en pa Izaak Marinus de Reu Sjaak echtgenoot van Emmy Magdalena Maria Roets in de leeftijd van 64 jaar. Breskens: Emmy de Reu-Roets Breskens: Patrick 4511 HD Breskens, 18 oktober 2005 Ringlaan 13 De afscheidsplechtigheid en de begrafenis hebben op vrijdag 21 oktober te Breskens plaatsgehad. Gespecialiseerd in gedenktekens Lasergraveren 25 jaar garantie Zandstralen - Renovatie - Onderhoud Mementa Zeeland Buitenweg 35 4571 EP Axel Tel. 0115-530901 www.mementa-zeeland.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag 10.00 tot 17.00 uur zaterdag en 's avonds op afspraak Want niemand weet wat leven is alleen dat het gegeven is en dat van dit geheimenis God het begin en het einde is. Tot ons groot verdriet moesten wij plotseling af scheid nemen van mijn lieve man, onze zorgzame va der en mijn allerliefste opa Jacobus Mattheeuwis Joosse Ko Vrouwenpolder 16 mei 1929 t Middelburg 21 oktober 2005 Middelburg: J.C. Joosse-Kasse Breskens: Andries Joosse Nelleke Joosse-van Sluys Middelburg: Han Joosse Oosterhout: Leo Joosse Willy Goossens Middelburg: Ciska Walsarie Wolff-Joosse Jim Walsarie Wolff Bob Correspondentieadres: Willem Barentszoonstraat 14 4335 EZ Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 26 ok tober om 12.00 uur in Kerkcentrum "De Morgen ster", Adr. Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. Aansluitend zal om 12.30 uur de dienst van Woord en Gebed gehouden worden, waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene be graafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Diegenen die geen rouwbrief hebben ontvangen ge lieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Psalm 139 vers 1 "Heer, gij doorgrond mij en kent mij" Met droefheid geven wij u kennis van het onver wachts overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Ko Joosse in de leeftijd van 76 jaar. Victoria (Canada): Suzan Kesteloo-Joosse Ike Kesteloo (t) Middelburg: Henk Joosse (t) Suus Joosse-Verslraate Lethbridge (Canada): Janny Wisse-Joosse Andy Wisse Oost-Souburg: Tanny Joosse Neven en nichten 21 oktober 2005 Met droefheid ontvingen wij bericht van het onver wachte overlijden van onze geliefde zwager en oom Jacobus M. Joosse echtgenoot van Johanna C. Kasse op de leeftijd van 76 jaar. We zullen Ko missen. Wij hopen en vertrouwen dat Jo, haar kinderen en kleinkind kracht mogen ontvan gen om verder te kunnen gaan. Veere: M. Pouwer-Kasse IPouwer, in herinnering Middelburg: C. Brouwer-Kasse J. Brouwer Gapinge: J. Kasse, in herinnering L. Kasse-Wattel Middelburg: P. Kasse J.J. Kasse-de Jonge Middelburg: D. Kasse M.C.C. Kasse-van Wallenburg Veere: C. Kasse H.A. Kasse-van der Velde Bussum: A.P. Kasse Neven en nichten Middelburg, 21 oktober 2005 Wij zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van onze goede vriend Ko Joosse Na meer dan 50 jaar vriendschap zal het nooit meer zijn als voorheen. Jo, we wensen je met je kinderen en kleinkind Bob veel kracht en sterkte toe. We zullen er altijd voor je zijn. Goes: Ko en Bertha Besuyen Middelburg: Jan en Koos Wattel Jas en Suus Pouwer Middelburg, 21 oktober 2005 Zo is het goed Vrijgevochten als hij was Nu heeft hij zijn laatste taak volbracht. Na een kortstondige ziekte is nog onverwacht, op 79- jarige leeftijd, in "De Blaauwe Hoeve" te Hulst over leden onze beminde broer, schoonbroer, oom en neef Jo de Maat Lid in de Orde van Oranje Nassau Clinge: J. Colsen-de Maat L. Colsen Middelburg: W. de Maat D. de Maat-Lodens f De familie de Maat De familie Colsen. Hulst, 21 oktober 2005. Correspondentieadres: Koolstraat 12, 4651 GW Hulst. De uitvaartdienst zal plaatshebben op woensdag 26 oktober 2005 om 10.30 uur in de kapel van "De Bla auwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst, waarna aan sluitend de crematie zal plaatsvinden in het cremato rium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Afscheid nemen van Jo is mogelijk dinsdag van 19.00-19.30 uur in het mortuarium van "De Blaau we Hoeve". Gaama schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Stil en verslagen, uit ons midden weggenomen... Jeanne van der Welle Op je laatste schilderij zien we water, zand en zon en palmen zo hoog als je kon, een krachtige golf naar opzij. Die blijft ons altijd bij! Anneke Leijdekker en de donderdagochtend schildergroep SKW de Lichtboei Zierikzee As ek miskien binnekort die doodsdal deurgaan As ek eerdaags miskien voor U troon sal moet staan As ek dan voor U kniel met beving en vrees Laat die bloed van Jezus mij beskerming dan wees Met groot verdriet, maar dankbaar voor alle liefde en waimte die hij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat, na een moedige strijd, door de HEERE van ons is weggenomen mijn geliefde echtgenoot, onze zorg zame vader en opa Simon Scherpenisse in de leeftijd van 81 jaar. Terneuzen: J. Scherpenisse-Reijngoudt Dordrecht: Jan en Ria Scherpenisse-Lammerts Simone Renate Christian Vlissingen: Rinus en Gerarda Scherpenisse-Pomp Rebecca Edwin Michiel Terneuzen: Peter en Ester Scherpenisse-Marques Alves Alexander Claudio Sabrina Dordrecht: Nel en Ton van Ham-Scherpenisse Johan Sifra en Arnout Terneuzen, 20 oktober 2005 Corr.adres: Oostelijk Bolwerk 736, 4531 GV Terneuzen Dinsdag 25 oktober is er van 13.30 - 14.00 uur gele genheid om afscheid te nemen in Uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Temeuzen, waarna om 14.00 uur de dienst van Woord en Gebed aan vangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het eerdergenoemde uitvaartcentrum. Diepbedroefd geef ik kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man Jacob Steendam - Jaap - op de leeftijd van 81 jaar. Ella Steendam-van der Graaf 20 oktober 2005 Scheldestraat 1 Flat 217 4381 RP Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 25 oktober om 12.00 uur in het crematorium, Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Wat slechts overblijft is de herinnering van hoe ik leefde op aarde en voor degene die achterblijft heeft dat de meeste waarde. Na een lang liefdevol en zorgzaam leven is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overgroot- oma Elizabeth Stroet-Schoen Lies weduwe van Cornells Nicolaas Stroet Harlingen, Vlissingen, 22 augustus 1923 20 oktober 2005 Hoogezand: Ineke en Piet Koenes-Stroet Esther en Peter de Goede-Koenes Pepijn, Jasmijn Anneruth Koenes en Simon Laan Friso Koenes Jelmar Koenes Vlissingen: Els en Jan van Adrichem-Stroet Vlissingen: Sjaak Stroet Met dank voor de liefdevolle verzorging die zij de laatste maanden kreeg van de medewerkers/sters van Verpleeghuis "Vliedberg"App. 12 te Koudekerke. Correspondentieadres: E. van Adrichem-Stroet Anjelierenlaan 125 4382 VG Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatshebben op dins dag 25 oktober om 16.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. tÊmmt. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Huisartsenpraktijk 's-Gravenpolder A. Korstanje, W. J. Kronenberg G. L. van der Tempel, huisartsen 's-Gravenpolder, Langeweg 40 Dinsdag 25 oktober 2005 van 11.00 tot 12.00 uur Donderdag 3 november 2005 van 16.30 tot 17.15 uur. Hoedekenskerke, Molenstraat 15 Woensdag 26 oktober 2005 van 19.00 tot 19.30 uur. Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegtik ben zo moe". Maar op een keer ben je aan je laatste beetje toe. Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij U kennis dat, van ons is heengegaan onze ma, schoonma, oma en pit Maria Everaert weduwe van Gustaaf Bolsens in de leeftijd van 88 jaar. Clinge: Emmy en Jo de Kesel-Bolsens Gino en Tina, Michael, Romy Cristel en Peter, Amber, Dylan Sandra en Edwin, Kimberley, Rick Clinge: Piet en Mariëtte Bolsens-Sturms Stefan en Wendy Hulst, 21 oktober 2005 Correspondentieadres: Molenstraat 14, 4567 BD Clinge De uitvaartdienst, waarbij U beleefd wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op woensdag 26 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Henricus te Clinge, waarna de begrafenis op het r.-k. kerkhof al daar. Dinsdagavond om 19.00 uur zal er een avondwake ge houden worden in de kapel van "De Blaauwe Hoeve". Ma is opgebaard in de rouwkamer van "De Blaauwe Hoeve", gelegenheid tot afscheid nemen na de avond wake. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in Café "De Troubadour", 's-Gravenstraat 172 te Clinge. Onze dank gaat uit naar het personeel van "De Blaauwe Hoeve", afd. Esdoorn en dokter Martijn Heyens voorde liefdevolle verzorging. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, dan gelie ve U deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Dankbetuiging Dankbetuiging Omdat het voor ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor de belangstelling, steun en medeleven ge toond tijdens het ziekbed en na het overlijden van Catharina Antonia De Bruijne-Witkam doen wij dat op deze wijze. Met een speciaal woord van dank voor: de mensen van Thuiszorg Zeeuws Vlaanderen, doktoren, verpleegkundi gen en verzorgenden van ziekenhuis De Honte afdeling cardiologie, Tosca de Wit, dr. van Berkel en dr. van dei- Mee. Zuiddorpe: Achiel De Bruijne John De Bruijne Kloetinge: Anita De Bruijne en Marian van de Vijver Joris De Bruijne Zuiddorpe, oktober 2005 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken die ons en onze moeder tot steun zijn geweest tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder. Dit was voor ons het be wijs van vriendschap en waardering voor Dorothea Angelina Maria Durinck Ma, heel je leven heb je zorg gedragen voor ons, je kinderen. Jij was er steeds toen wij je nodig hadden. Onrecht was iets waar je heel slecht tegen kon. Steeds weer moed om de strijd aan te gaan. Alleen de laatste strijd was er een die je niet kon winnen. Op de gedenksteen een naam uit het verleden. Ook onze vader is ons te vroeg ontnomen Een deel van de tekst op je gedenksteen zal dan ook luiden: Voor altijd weer samen. Peter en Elly Chantal en Bram Pascal en Ebrien Jean-Pierre en Teuntje Voor uw belangstelling en medeleven die wij zowel per soonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlij den van mijn lieve zorgzame man en onze lieve vader, opa en oude opa Cornelis den Engelsman zeggen wij u hartelijk dank. M. den Engelsman-de Looff kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oost-Souburg, oktober 2005 De overweldigende belangstelling en deelneming, die u ons heeft betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve ma, dochter, schoondochter, zuster en schoonzuster Ineke Flikweert-Dees hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost die ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Jaap Flik weert Jakko en Deborah Nadia en Tijs Familie Dees Familie Flikweert Aardenburg, oktober 2005 Dankbetuiging Het heeft ons heel goed gedaan, zoveel belangstelling, steun en medeleven te hebben ontvangen, na het over lijden van mijn lieve vrouw en onze lieve mama Mia Hermans Wij hebben dit zeer gewaardeerd en willen iedereen hier voor hartelijk danken. Eliënne de Wit Dominique en Sandra Bianca Hulst, oktober 2005 Dankbetuiging Een leven zonder Mia zal nooit meer hetzelfde zijn. Wij dragen haar voor altijd mee in ons hart. JÊfj Al de uitingen van deelneming en medeleven, moiér persoonlijk schrijven en/of uw aanwezigheid" vaartplechtigheid waren voor ons allen een grote sr Onze oprechte dank daarvoor. Een speciaal woord van dank aan pastor Van Gelooid de passende en emotievolle verzorging van de uit' dienst. Vader en moeder Hermans-Asselman Irene en Wim Eggermont en kinderen Elly en Fons van Dorsselaer en kinderen Gerard en Anneke Hermans en kinderet Hulst, oktober 2005 Uw belangstelling na het overlijden van mijn lievevre onze moeder, oma en overgrootmoeder Dina Maria Koole-Filius in de vorm van een kaartje, bloemen, een telefoontje handdruk of een persoonlijk woord, heeft ons goed daan. Hiervoor betuigen wij u onze oprechte dank. Gerrit Koole kinderen, klein en achterkleinkinderen Middelburg, oktober 2005 Dankbetuiging Herinner mij, maarniet in mijn sombere Herinner mij, in de stralendei Hoe ik was, toen ik alles i/og,( Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstellingen® leven te hebben ontvangen, tijdens de ziekte er overlijden van mijn lieve man, vader en zoon Barend Platschorre Een handdruk, kaartje, gedichtje, telefoontje of int soonlijke aanwezigheid bij de afscheidsdienst waren grote steun voor ons. Wij willen u hiervoor hartelijk danken. Annelies Platschorre-Laurijs Sven, Rosita, Björn, Niels en Anneli; Pa en Ma Platschorre Westdorpe, oktober 2005 Voor uw warme blijken van medeleven, hetzij persoonl schrifteli|k tijdens de ziekte en na het overlijden van man, vaderen opa f/i'o f/ïie/n e/bs willen wij u zeer harteli|k bedanken. LenieRiemens-deKe Alfred en llona Hen^ Lavinya Vlissingen, oktober 2005 Dankbetuiging Dank uw wel voor de kaarten, brieven, bloemen en li tende woorden bij het overlijden van Hans Tas Deze blijken van medeleven geven ons moed en kr om weer verder te gaan. familie Tas-van den Bos en kinderen Sluis, oktober 2005 Dankbetuiging Voor uw blijken van medeleven en belangstellingwl overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man Levien Verberkmoes wil ik u langs deze weg hartelijk danken. In het bijzonder wil ik mijn buren bedanken voor hulp en steun die ik mocht ontvangen en nog steeds kr C.M. Ver berkmoes-de Ze Axel, oktober 2005 Mede namens de familie danken wij iedereen voorde devolle en hartelijke blijken van medeleven na het or lijden van Annie Verlinde Tevens spreken wij onze grote dank uit voor de liefde le, toegewijde verzorging die Annie mocht ontvangen 'Maria Oord' te Hansweerl. Roos en Wouter j Lennard Kyra Wolphaartsdijk, oktober 2005 Voor de vele blijken van belangstelling en het medele1 dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden1 mijn lieve man en onze lieve pa Marinus Geene betuigen wij u onze hartelijke dank. W.A. Geene-Begthel Marianne en Hans Visser-Geei Jeannette en Peter Eggink-Gee Goes, oktober 2005 In Memoriam 23 oktober 1999 23 oktober 2005 Colette, Toen blijft nu en gisteren vandaag En altijd weer diezelfde vraag. Waarom zo vroeg Er was nog tijd genoeg. Samen, ook met jou... Herman en Lenny Schotman (ge)denk in steen, respect in beeld, sprekend in klaproos 26 kapelle 0113 644080 e-mail info@vandewalle.nl site www.vandewalle.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 52