Banen Kijk ook op /jjj^obiïrackjil Loodswezen KOMT U INHOUD GEVEN AAN ONZE VERPAKKINGEN? ELOCOAT ELOPAK Kloosterboer Vlissingen «lx Jrjx Geven aan een goed doel? v^y Let op dit keurmerk GOEDE DOELEN ZORG/2EE7 Teamleider ICT-dienstverlening ©>ICS® "Als je de toekomst bent I International Child Support Giro 70730 22 OKTOBER 2005 W23 1 Ondersteuning verlenen aan mensen met een ver standelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij Stichting Arduin. Stichting Arduin: een dynami sche organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de zorg- en dienstverlening voor mensen met een verstan delijke beperking. Kernbegrippen zijn: autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog. Voor meer informatie over onze organisatie en visie: www.arduin.nl. Wat verwachten wij: Wij zoeken: Wij bieden: Informatie en sollicitatie: Stichting Arduin in en werken voor mi Voor de salarisadministratie op ons kantoor in Goes zijn wij op korte termijn op zoek naar een Salarisadministrateur MA/ Het maandelijks bewerken en verwerken van informatie ten behoeve van cor recte salarisbetalingen aan de ongeveer 1000 medewerkers. U informeert de medewerkers zowel schriftelijk als mondeling over alle aspecten die met de salarisbetaling verband houden. U beoordeelt en verwerkt meldingen en mutaties aan het PGGM, IZZ, UWV en Belastingdienst. Daarnaast verzorgt u verschillende periodieke controles. Ook werkzaamheden die voortvloeien uit het pakket secundaire arbeidsvoorwaarden maken deel uit van het takenpakket. U onderhoudt zowel schriftelijk als mondeling contacten met diverse externe organisaties. Een kandidaat die beschikt over een opleiding op MBO-niveau met een aantal jaren ervaring op een salarisadministratie. U heeft een administratieve, cijfer matige achtergrond. Naast kennis en ervaring met MS-Office programma's heeft u specifieke kennis en ervaring met de pakketten Beaufort en Gemal. U bent in het bezit van het Praktijkdiploma Loonadministratie en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Een vast dienstverband met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoor waarden. De CAO Gehandicaptenzorg is van toepassing. Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer R. Grim, Coördinator Administratieve Organisatie, telefoon 0113-246529. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van vacaturenummer 2005-65, sturen naar Stichting Arduin, t.a.v. de sector PO&O, Postbus 285, 4460 AR Goes. Uw brief dient voor 5 november a.s. in ons bezit te zijn. Meer informatie over Stichting Arduin: www.arduin.nl. Op ons kantoor in Vlissingen bestaat een Nederlands Loodswezen B.V. is lier ondersteunend bedrijf van zo'n 43(1 rcgistcrloodsen welke zeeschepen loodsen van en naar de Nederlandse/Vlaamse havens. Voor Nederlands Loodswezen B.V. «erken 380 medewerkers. Het centrale kantoor bevindt zich in Roncrdam-Pcmis. >r nadere informatie over de uncde kunt u contact opnemen met mevrouw H.M. Boeijc-Lijncma, Hoofd Secretariaat. Zij is bereikbaar onder telefoonnummer: (0118) 4S 95 85. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Nederlands Loodswezen B.V. afdeling Personeel en Organisatie Postbus 830 i W ROTTERDAM Acijiiisilie muir lumltidmg van aJnrtentie wordt niet op prijs gesteld. Bestuurssecretaresse De afdeling Het secretariaat vervult een spilfuncae door haar secretariële, coördinerende en administratieve ondersteuning voor dc afdelingen op her kantoor in Vlissingen. BB»':-' De werkzaamheden De bestuurssecretaresse houdt zich onder andere bezig met onderstaande werkzaamheden: - Verzotgen van de postverwerking, afhandelen van de correspondentie cn verzorgen van mailings. - Uitvoeren van het agendabeheer. - Notuleren van vergaderingen. - Verzorgen van archiveringsweriusaanitieden, - Bedienen van de telefooncentrale. - Uitvoeren van receptietaken. - Signaleren voor belanghebbenden relevant geachte onderwerpen in verslagen, rapporten en externe berichtgeving en initiëren van te ondernemen acties. - Zelfstandig afhandelen van minder specifieke aangelegenheden of een voorstel doen tot afhandeling. De functie-eisen Kandidaten die voor deze functie- in aanmerking willen komen dienen te voldoen aan dc volgend' ftincöeïeisen: - .Scca'tarirlr.oplciding op MB0+ niveau Ek#;aantal jaren aantoonbare, relevante werkervaring. - Beheersing van dc Engelse taal in woord en geschaft - Kennis van cn ervaring met MS Office. De arbeidsvoorwaarden Nederlands Loodswezen B.V. heeft een prima pakket arbeidsvoorwaarden, waaronder een aantrekkelijk salaris, premievnj pensioen, vaste 13c maand en studiefacilitciicnrcgcling. Alle arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het personeel in dienst van Nederlands Loodswezen B.V. Elocoat b.v. is een dochteronderneming van Elopak b.v. en behoort tot de Noorse Elopak-organisatie, die is gespecialiseerd in het vervaardigen van totaalsystemen voor vloeibare producten in kartonnen verpakkingen. De Elopak-groep beschikt wereldwijd over diverse productiebedrijven en verkoopkantoren en is onderdeel van de Noorse Ferd groep Elocoat vervaardigt gecoat karton, voor de bekende Pure-Pak® verpakking, door middel van extrusie coating en laminatie in een vol-continuedienst. Elocoat biedt werk aan circa 95 medewerkers. PLANT ENGINEER Functie:U bent verantwoordelijk voor de optimalisatie van de processen bij de afdelingen Production, Maintenance Engineering, Quality Assurance en Logistics Planning. Na analyse van de processen bepaalt en leidt u samen met de afdelingsmanagers de verbeteringsstrategie en verbeteringsprojecten. U werkt nauw samen met de engineers van de afdeling M&E van Elocoat en met R&D/BBS van Corporate Office Elopak Noorwegen aan technische product- en procesontwikkelingen. U assisteert en rapporteert aan de Plant Manager. Profiel: Afgeronde HBOA/VO technische opleiding, bij voorkeur aangevuld met bedrijfskunde. Enige jaren relevante werkervaring in een productiebedrijf, kennis en ervaring met kunststofverwerking is een pré. Visie en creativiteit op het gebied van "productie"processen en het vermogen om anderen daarvan te overtuigen. Pro-actieve en pragmatische houding en doorzettingsvermogen, gericht op samenwerking met verschillende disciplines, bent analytisch sterk, flexibel, resultaatgericht en geeft mens- en taakgericht leiding. U beheerst de Nederlandse en Engelse taal. U bent bereid om regelmatig internationaal te reizen en op termijn bij een van de andere Elopak plants in het buitenland te werken. Aanbod: Fulltime functie in een vooruitstrevende en resultaatgerichte organisatie. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. i: Geïnteresseerde kandidaten in deze boeiende functie kunnen hun curriculum vitae met begeleidend schnjven sturen aan: ELOCOAT B.V., t.a.v. A. Hamelink, Postbus 90, 4530 AB Temeuzen of e-mail aan Annette.Hamelink@elocoat.nl. Sluitingsdatum: 7 november 2005. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Kijk voor meer informatie over Elopak op www.Elopak.com en over Ferd op www.Ferd.no. De Kloosterboer-groep, een familiebe drijf opgericht in 1925, verzorgt voor klanten uit de hele wereld onder andere de opslag, overslag en trans port (over zee en land) van een uitgebreid pakket koel- en vrieslading. Hierbij moet gedacht worden aan onder meer vis, vlees, fruit, vruchtensappen, vruchtensapconcentraten, boter, kaas, groenten en diepvries friet. Hiervoor beschikt het bedrijf over diverse locaties, 500 medewerkers en 2.000.000 m3 of 350.000 ton opslagcapaciteit. Kloosterboer beschikt over de mogelijkheid om goederen te bewerken, te keuren, douanetechnisch af te handelen, te bemonsteren en schepen te laden en te lossen. Kloosterboer Vlissingen v.o.f. is tevens uitgerust met een blendstation waar vruchtensappen op specificatie van de klant geproduceerd worden. Bij deze onderneming zijn thans 170 mensen werkzaam. Schriftelijke sollicitaties voorzien van een curriculum vitae kun je binnen 10 dagen richten aan: Kloosterboer Vlissingen v.o.f., Postbus 66, 4380 AB Vlissingen. Solliciteren per e-mail kan naar: Caroline, ten.hove klooster boer. nl Voor alle functies geldt "m/v" en een werkweek van 40 uur. De werkzaam heden vinden gedeeltelijk plaats in ploegendienst. In alle functies start je met een tijdelijk contract, dat bij gebleken geschiktheid omgezet wordt in een vast dienstverband. Voor nadere informatie over de functie van teamleider, toezichthouder of terminalmedewerker kun je contact opnemen met Kees Steketee, 0118-486210. Voor informatie over medewerker voorraad en planning kun je bellen met Anouk Kuizenga, 0118-486268. Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden (met o.a. 29 vakantiedagen, spaarloonregeling, pensioenvoorziening en studie regeling) zijn bij Kloosterboer prima in orde. Jé kunt ons ook vinden op internet: wWW. kloosterboer nl Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar: Teamleider Je bent verantwoordelijk voor de in-, op- en uitslag van goederen in en uit de terminals. Je bepaalt de locatie van de binnenkomende goederen en draagt zorg voor de voortgangs- en kwaliteitsbewaking met betrekking tot de activiteiten in en rond de terminals en de stuwadoorsactiviteiten. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor een effectieve en efficiënte planning voor wat betreft de inzet van personeel en materiaal. Je hebt een opleiding op mbo-'plus'-niveau richting logistiek of een vergelijkbaar kennisniveau op basis van ervaring, eventueel aangevuld met cursussen op het gebied van logistiek en transport. Je hebt aantoonbare leidinggevende capaciteiten en bent in staat om medewerkers te motiveren de gestelde doelen te bereiken. Verder ben je communicatief vaardig, heb je een flexibele instelling en ben je stressbestendig. Toezichthouders Je coördineert en bewaakt de voortgang van de werkzaamheden die voortvloeien uit de opdrachten die je teamleider aan je gedelegeerd heeft. Je kan tevens ingezet worden als botenbaas, waarbij je de werkzaamheden van het personeel en de inzet van materialen coördineert ten behoeve van de uitvoering van stuwadoorswerkzaamheden. Je hebt een opleiding op mbo-niveau richting logistiek of een vergelijkbaar kennisniveau op basis van ervaring, eventueel aangevuld met cursussen op het gebied van logistiek en transport. Bij voorkeur heb je enkele jaren ervaring in een koel- en vriesterminal of op stuwadoorsgebied. Je beschikt over coördinerende capaciteiten, bent flexibel en stressbestendig. Terminalmedewerkers Je bent verantwoordelijk voor het juist uitvoeren van laad- en losopdrachten. Je kunt zowel in de expeditie als aan boord van schepen ingezet worden. Er wordt hierbij gewerkt met verschillende soorten heftrucks en met pompwagens. Je bent in bezit van een heftruckcertificaat en beschikt over aantoonbare ervaring. Je bent flexibel ingesteld voor wat betreft het soort werk en werktijden, bent stressbestendig en werkt zorgvuldig. Medewerkers voorraad en planning Je ontvangt de chauffeurs die aan de balie komen en controleert vervoersdocumenten, gezondheidscertificaten, douanedocumenten enz. Tevens zorg je ervoor dat in- en uitslaggegevens in de voorraadadministratie ingevoerd worden. Desgevraagd stel je voorraadoverzichten samen. Planningswerkzaamheden bestaan uit het afstemmen van laad- en lostijden met de klant, de transporteur en de interne afdelingen. Je beschikt over een afgeronde MBO-opleiding, bij voorkeur in de logistieke richting. Je beheerst het Engels, Duits en Frans zowel mondeling als schriftelijk. Verder heb je een goede typevaardigheid, ben jetiekend met Word en Excel, kun je accuraat werken-en bergje flexibel. Want alleen fondsenwervende organisaties die op verantwoorde wijze geld inzamelen en besteden krijgen het CBF-Keur. Voor vragen over het CBF-Keur: Centraal Bureau Fondsenwerving, tel: 0900 202 55 92 0,35 p.m.) of kijk op www.cbf.nl ZORGsaam biedt op Goeree-Overflakkee een aaneengesloten keten van zorgvormen aan. Van zorginstellingen (ziekenhuis, verpleeghuis en verzorgingshuizen) tot thuiszorg. ZORGsaam streeft ernaar om via regionale zorgloketten op een directe en persoonlijke manier contact te onder houden met de cliënten. Met 1500 medewerkers wordt zorg op maat geboden; de patiënt en cliënt/bewoner staan centraal. In ZORGsaam werken samen Het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis, het verpleeghuis De Samaritaan en de verzorgingshuizen De Vliedberg, Geldershof, De Goede Ree en Ebbe en Vloed. ZORGsaam wil versneld investeren in de ontwikkeling en toepassing van informatie- en communicatie-technologie. Essentieel daarbij is het bieden van de juiste, klantgerichte ondersteuning aan gebruikers van de in gebruik genomen informatiesystemen. Voor het verder vormgeven van de helpdeskactiviteiten en het beheer van de ICT-infrastruc- tuur komen wij graag in contact met kandidaten voor de functie van Het betreft een fulltime dienstverband. Functie-informatie - aansturen van medewerkers; - ondersteuning bieden bij zwaardere incidenten; - in overleg met de gebruikers bepalen van het niveau van de dienstverlening; - stroomlijnen van de dienstverlenende taken zoals helpdesk en correctief onderhoud; - plannen van de beherende taken zoals preventief onderhoud en vervanging; - in beheer nemen (accepteren) van nieuwe informatiesystemen; - signaleren van knelpunten in de ICT-infrastructuur; - rapporteren aan het hoofd automatisering. Functie-eisen - HBO werk- en denkniveau; - ruime ervaring 5 jaar) met ICT-beheer; - dienstverlenende, klantgerichte werkhouding; - stressbestendige organisator die houdt van een planmatige aanpak; - leidinggevende capaciteiten met een coachende invulling; - ervaring met dienstenovereenkomsten heeft de voorkeur; - kennis van actuele ontwikkelingen op het vakgebied. De salariëring en de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. Informatie en sollicitatie Nadere informatie wordt u graag verstrekt door de heer J.M. van Spronsen, hoofd automatisering, telefoon (0187) 60 76 30. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 4 november a.s. richten aan de afdeling personeel, organisatie opleidingen van ZORGsaam, Stationsweg 22, 3247 BW Dirksland, of via de e-mail: d.kievit@care4go.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ...moet je wel een toekomst hebben!" Help kinderen in Afrika en Azië naar school en bied zo hulp aan de hele dorpsgemeenschap. ICS zoekt hulp- ouders voor kinderen in Afrika en Azië die graag naar school willen. Hun ouders kunnen het niet betalen. Via ICS bieden hulpouders hulp die helpt, al 25 jaar! 0, Postbus 252, 8070 AG Nunspect F Tel.: (0341)27 10 90 info@icsfonds.nl www.icsfonds.nl 's-gravenhage GIRO 4007 wwwjuconi.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 49