50% korting op bezoek Arsenaal en het Zeeuws maritiem muZEEum! PZC het alfabet van Zeeland mm. U kunt gaan genieten van een dag vol spectaculair vermaak in Het Arsenaal voor jong en oud, waarna u de rijke Zeeuwse maritieme geschiedenis kunt zien, horen, ontdekken en ervaren in het Zeeuws maritiem muZEEum. Het Zeeuws maritiem muZEEum Zeeland is onlosmakelijk verbonden met de zee. Het Zeeuws mari tiem muZEEum in Vlissingen toont op verrassende wijze de grootse maritieme geschiedenis van Zeeland, zoals die door beroemde admiraals zoals De Ruyter, Bankert en de gebroeders Evertsen geschreven is. Verwondert u over de schilderijen en geschriften over de handel over zee, de scheepsbouw, de veerdiensten en het reddingswerk. Voor de kinderen zijn er vele informatieve spelletjes en computerspellen. Als u geïnteresseerd bent in de Zeeuwse geschiedenis, bezoek dan dit prachtige gebouwencomplex met pan den uit de 16e, 18e en 21e eeuw. Geniet van het adembenemende uitzicht op zee vanaf het dakbalkon. Normaal betalen volwassenen €6,-, 65+ €5,- en kinderen €3,-. PZC abonnees betalen nu slechts 50% van de entreeprijs, volwassenen €3,-, 65+ €2,50 en kinderen €1,50. Wilt u gaan genieten van een dagje Vlissingen met een bezoek aan Het Arsenaal gecombineerd met het Zeeuws maritiem muZEEum surf dan snel naar www.Dzc.nl/abonneevoordeel of vul de bon in en stuur deze voor 25 oktober op naar: PZC Abonneevoordeel, T.a.v Lezersservice, Postbus 31, 4460 AA GOES. De actie is geldig t/m 31 december 2005. Algemene voorwaarden abonneevoordeel Niet in combinatie met andere aanbiedingen. Geen korting achteraf op reeds betaalde kaarten. Alleen bonnen van krantenpapier worden in behandeling genomen. PZC is niet verantwoordelijk en kan niet aansprakelijk worden gesteld voor het gebodene en de financiële en administratieve afwikkeling bij de deelnemende organisaties. Wijzigingen in de spelregels, data, aanvangstijden en geldende prijzen zijn te allen tijde voorbehouden. Prijzen worden uitgegeven zolang de voorraad strekt. PZC BV gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Zie het colofon van PZC voor meer informatie. Ja, ik wil graag toegangsbewijzen voor Het Arsenaal en het Zeeuws maritiem muZEEum. Naam: Voorletters: Straat: Postcode: Woonplaats: Telefoon (tijdens kantooruren): E-mail adres: Abonneenummer (indien bekend): Handtekening: Het Arsenaal Met het hele gezin naar de haaien, ternauwernood ontsnappen aan piraten, schipbreuk lijden met een echt piratenschip, roggen aaien, dwalen over het papegaaieneiland en oog in oog staan met echte haaien en ontelbare felgekleurde tropische vissen. Het Arsenaal in Vlissingen belooft een leerzame en avontuurlijke dag in de spannende wereld van piraten, (tropische) vissen en pape gaaien. Normaal betalen volwassenen €11,-, 65+ €10,- en kinderen 3 t/m 12 jaar €9,-. Speciaal voor PZC Abonnees nu slechts €5,- p.p. Exclusieve aanbiedingen en kortingen voor abonnees van PZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 26