pzc fliensch ist actie mn bestuur Wachten voorbij voor Houston Dundon én blessure yellen Krappen Rinus van de Ven is weer thuis Oase doet het ook roor andere rijder 19 'ra er nis over toestand veld Rationale titel reewavesurfen 'an der Linde uitslagen zaterdag 22 oktober 2005 LOETINGE - Voor Diederik tnsch is de maat vol. De trai- -tan Kloetinge vindt dat de Ittnle Goes bij het onder- ad van de accommodatie ern- jg in gebreke blijft en eist nu lie van zijn bestuur. „Het Kl nu eindelijk maar eens dui- gt worden gemaakt dat dit (I io langer kan", stelt «tb. Ie ergernis bereikte afgelopen aderdag een nieuw hoogte- -t toen Diederik Hiensch ont- fcedat het gras op het hoofd- K afgelopen week niet is ge- 2üd. „Sinds de wedstrijd van ilerdag tegen FC Lisse is er els meer aan gebeurd en dat is ichelijk", vindt Hiensch. e hebben over het veld gelo- ien je schoen zakt er in weg, hoog staat het gras inmid- s, We hebben het vrijdag bij gemeente gemeld, maar men Egert het gras te maaien. Vol- s de mensen van de gemeen- is het niet nodig, het gras eft de goeie lengte." oefenmeester vindt dat zijn tuur het pad van de stille di- itie moet verlaten. Het wordt tijd voor hardere actie. „We lopen bij de gemeente elke keer weer tegen een muur op, met als gevolg dat er niets veran dert. Elk seizoen is het veld weer een doorn in het oog. Elk seizoen wordt er geklaagd, maar er verandert niets. Het wordt tijd dat Kloetinge nu maar eens een andere lijn gaat volgen. Ik weet nog niet op welke manier dat moet gebeuren, maar dit nieuwe akkefietje krijgt een staartje." Kloetinge treft vandaag (14.30 uur) op het Wesselopark, waar 's ochtends eerst nog een vier-te- gen-viertoemooi voor pupillen wordt gehouden, subtopper Rijnsburgse Boys. De Beveland- se formatie kan op volle oorlogs sterkte aantreden. Ook Benja min Verwest is weer van de par tij. Hij is hersteld van zijn lies blessure en zal waarschijnlijk als linksback opereren. Hiensch heeft de afgelopen week geha merd op een betere opbouw. „We hebben van de wedstrijd te gen FC Lisse (1-4-verlies) vi deo-opnames gemaakt. Die heb ik van de week nog eens een paar keer bekeken en dan blijkt dat we veel te weinig opbou wen. Er was een fase bij dat we achter elkaar vijftien ballen zo maar weggaven. Aan dat facet hebben we dus veel aandacht be steed." Kloetinge, dat dit sei zoen in eigen huis nog niet tot winst kwam, trof de Zuid-Hol landse formatie zes keer eerder op het hoogste niveau. Viermaal won Kloetinge, één keer werd. het gelijk. De laatste thuiszege van Kloetinge op het hoogste amateurniveau dateert van 24 april 2004. Saillant detail is dat ook toen de tegenstander Rijns burgse Boys heette. Via doelpun ten van Zuijdwegt, De Valk en Dorst werd het 3-2. Karin Krappen strandde gisteren al in de groepsfase van de Winmau World Masters. archieffoto Ad van Hasselt door Bauke Boersma BRIDLINGTON - Karin Krap pen kwam gisteren tijdens de Winmau World Masters in Brid lington niet verder dan de derde ronde van de groepsfase. De dartster uit Vlissingen struikel de over de Engelse Viv Dundon én over een enkelblessure. Krappen reisde deze week al af naar Engeland met de kwetsuur en daar kwam gisteren een val partij bij. In de eerste ronde had de Vlissingse een bye en vervol gens bleek de gekwetste enkel geen bezwaar om de Frangaise Valere Gaudien met 4-0 van het bord te vegen. Maar tegen Dun don, één halte voor de groepsfi- nale, moest Krappen genoegen met een 4-2-nederlaag. Wereldranglijst Door de nederlaag dreigt Karin Krappen, die voornemens is bij terugkomst in Nederland direct een arts te bezoeken, haar on langs behaalde tweede plaats op de wereldranglijst nu al weer te verspelen. Door haar overwin ning in de World Darts Trophy in Utrecht en zeges in Frankrijk en Canada stak ze landgenote Francis Hoenselaar voorbij en door Rudy Boogert VLISSINGEN - Motorcrosser Rinus van de Ven is uit het zie kenhuis van Nijmegen ontsla gen. De zeventienjarige coureur uit Vlissingen kwam gistermid dag elf dagen na zijn ongeluk op de motorcrossbaan van Mill weer thuis. Gisterochtend kreeg Van de Ven van de medici in het Radboud- ziekenhuis in Nijmegen groen licht om naar huis te gaan. Dat ziekenhuis was sinds vorige week zondag zijn verblijfplaats geweest, toen hij bij een valpar tij bij het Open Nederlands kam pioenschap in Mill het stuur van zijn motor in zijn maag kreeg. Daarbij verloor Van de Ven zijn milt en enkele dagen later bleek ook één van zijn nieren niet meer te redden. Gisteren was Van de Ven einde lijk koortsvrij en daarmee werd het laatste obstakel weggeno men voor ontslag uit het zieken huis. hoefde alleen nog de Engelse Tri na Gulliver voor zich te dulden. Maar waar Krappen gisteren tij dens de Winmau World Masters vlot onderuit ging, plaatste Hoenselaar zich voor de halve fi nale. Krappens minimale voor sprong van een punt, wordt dan ook omgezet in een achterstand. Lakeside Bij de Lakeside World Darts Championship, van 7 tot en met 15 januari in het Engelse Frin- ley Green, treft Krappen in de eerste ronde Jan Robbins uit Wa les. De Vlissingse is als derde ge plaatst en staat bij winst tegen Robbins in de halve finale. Lakeside-loting Nederlanders Mannen: Klaasen-Harbour (Eng), Michels-Hogan (Eng), Hankey (Eng)-Essers, Greatbatch (Eng)- De Ruiter, Stompé-Hanvidge (Sch), Montgomery (Sch)-Van der Voort, Van Bameveld-Sörensen (Den). Vrouwen: Hoenselaar- Law-Smith (Eng), Krappen-Rob- bins (Wal). Kloetinge-spelers in Oranje-selectie KLOETINGE - Twee voetballers van Kloetinge zijn opge nomen in de voorlopige selectie van het Nederlands ama teurteam. Bondscoach Marco Bout heeft doelman Merlijn Swennen en middenvelder Corné Schilperoort opgeroe pen voor een onderlinge oefenwedstrijd in Zeist. Dat duel wordt woensdag 2 november gespeeld. In totaal zijn 35 spelers tot 23 jaar geselecteerd. Daaruit wordt het definitieve team geformeerd. Het Nederlands amateurteam speelt op 30 november in Lisse een inter land tegen Italië. In het voorjaar volgt nog een ontmoe ting tegen België. Titelstrijd libre in Walsoorden WALSOORDEN - Edwin de Kort van VEGABV is de eni ge Zeeuws-Vlaamse deelnemer aan het persoonlijk kam pioenschap libre vijfde klasse. De titelstrijd begint van daag in café Rue du Nord in Walsoorden. Toch is De Kort enigszins een vreemde eend in eigen om geving. Hij is namelijk van jongsafaan lid van VEGABV in Oost-Souburg. „Dat komt, omdat mijn vader daar al lid was. Toen ik zelf begon met biljarten ben ik daar auto matisch ook lid geworden en dat is zo gebleven. Ik heb ei genlijk nooit aan deze kant gespeeld", vertelt De Kort. Het deelnemersveld bestaat verder uit Marcel Rooze en neef Leon Rooze (LBV Lewedorp), Cees van Gessel en Wim Nieuwdorp (HIO Heinkenszand), Ronny Schijf en André Joosse (Avontuur Goes) en Rinus Rentmeester (ALM). De wedstrijden beginnen om 12.00 uur. Gratieverzoek speler Dordrecht ZEIST - De advocaat van Reinhard Breinburg heeft bij de KNVB een gratieverzoek ingediend tegen de schorsing van een half jaar. De voetballer van FC Dordrecht kreeg deze straf eerder dit jaar opgelegd na een positieve test in het duel met Sparta wegens het gebruik van cannabis. Volgens de veranderde regelgeving van de wereldbond Fi- fa mag in dit geval per 24 augustus ook een waarschu wing worden gegeven in plaats van een schorsing. De aan klager betaald voetbal moet nog wel een advies over het gratieverzoek geven omdat Breinburg akkoord is gegaan met een schikkingsvoorstel. ANP Simoni naar Saunier-Duval ROME - De Italiaanse wielrenner Gilberto Simoni rijdt komend seizoen voor de Spaanse ploeg Saunier-Duval. De tweevoudig winnaar van de Giro heeft een contract voor een jaar getekend. Simoni zou eigenlijk gaan fietsen voor de nieuwe ploeg van Giancarlo Ferretti, maar die werd opgelicht door een nephandelaar. ANP/SID Renner Van Dijk geschorst BRUSSEL - De antidopingcommissie van de Vlaamse Ge meenschap heeft wielrenner Stefan van Dijk een schor sing van twee jaar opgelegd, waarvan één jaar voorwaar delijk. De sprinter van de ploeg Mr. Bookmaker kreeg de straf omdat hij in juni was weggereden toen hij voor zijn huis in Oud-Turnhout een busje van de antidopingcontro le zag staan. Zijn advocaat gaf voor de commissie toe dat Van Dijk in een paniekreactie was gevlucht. ANP borLucien Roelandt BKANT - Met Carolein van 1 Plasse op haar rug won de pgvlo Delta Mossel's Oase hb honderd wedstrijden in «Hippisch Centrum Heikant. V veertienjarige Elmshom- Kiler flikte gisteren in het tók parcours van de klasse Iwer zo'n kunstje. Nu echter Bierend naar de naam Oase, der hel zadel van de hoefsmid link Kommers uit het Brabant- iLepelstraat. irolein van de Plasse heeft tl Delta Mossel's Roma blijk- Bf alweer een volgende prijs eer gevonden. In het jacht- rcours verwees de negentien de amazone uit Yerseke met Heartbreaker-dochter haar liefde Oase met Frank «Miers naar de tweede stek. jaar geleden besloot Stal 1LAND - Windsurfer Niek aider Linde uit Rilland is toch Nederlands kampioen Hwavesurfen geworden. Met gelijk puntentotaal als prof- der Ben van der Steen werd '•'■jarige Van der Linde door 'verkeerde beslissing aanvan gt nog naar de tweede plaats 'kl eindklassement verwe- Maar die vergissing werd Ng rechtgezet. 'afloop van de laatste wed ren het NK freewave had- Man der Steen en Van der •de een gelijk aantal punten. f wedstrijdcommissie vroeg s aan een internationale bitter, die Van der Steen als aanwees. Maar na nade- ^ie zag de wedstrijdcom- ®e 'n dat er een fout was be- k. Volgens het wedstrijdre- F®! moet bij een gelijk aan punten een extra wedstrijd Wen gevaren, waarvan de uit- doorslaggevend is. De om- engheden lieten dit tijdens •laatste wedstrijd op Vlieland -kr niet toe, waardoor vol vet reglement het gel ij k- t blijft staan en Van der Lin- 1 Z!ch Nederlands kampioen 1 noemen. Van de Plasse om Oase aan Frank Kommers te verkopen. Met dat besluit toonden beide partijen zich tevreden. Kom mers: „Oase is zeker niet de mak kelijkste, maar ook een vechter- tje dat alles in zich heeft. Als je ze in haar waarde laat, doet ze alles voor je. Ik heb in de korte tijd dat ik haar op stal heb staan, al heel wat prijzen ge pakt. Het klikt tussen ons." Carolein van de Plasse: „Ik werd gewoon te groot voor Oa se. We wisten dat ze bij Frank in goede handen was. En het is leuk dat ze het ook bij Frank in de sport goed doet." Dat laatste onderstreepte Oase in de klassie ke omloop van de klasse Z. Hoe wel parcoursbouwer Kris van Gelder een dubbelsprong ge volgd door een zware oxer als scherprechter had opgesteld, meldden zich toch negentien combinaties voor de barrage. Daarin toonde Frank Kommers zich met Oase een fractie sneller dan de wereldkampioen bij de zevenjarige paarden, Mans Buurman met JK Horsetrucks uit Elsloo. Carolein van de Plasse toonde zich met Delta Mossel's Roma in de beslissende ronde van het klassiek parcours al de snelste. Maar een pechfoutje veroordeel de de combinatie tot de negende stek. Belust op revanche ging Carolein van de Plasse in het jachtparcours met de zevenjari ge Heartbreaker-dochter fu rieus van start. Als een raket stuurde ze de vos in 55.81 naar de finish. Laatste starter Frank Kommers bracht met Oase nog even de overwinning in gevaar, maar kwam zevenhonderdste te kort om de combinatie uit Yerse ke van de leiding te verdringen. Snel, sneller, snelst dat was Teun van den Broek in de barra ge van het klassiek parcours van de klasse ZZ, waarin zich acht combinaties voor de barra ge plaatsten. Cindy Perdaen, met drie paarden in de beslissen de ronde aanwezig, stak met Ma- dermie met een tijd van 33.46 meteen het lont in het kruitvat. Toen de amazone met Rachel nog bijna een tel sneller wase, leek het voor Perdaen kat in het bakkie. Het venijn zat echter in de staart. Teun van den Broek stuurde de ruin Ukkepuk of Lin- donk vierhonderdste sneller rond. Ook in het jachtparcours bleek er tegen Van den Broek geen kruit gewassen. door René Banierink DEN HAAG - Graig Biggio (39) en Jeff Bagwell (37) hadden het zich meerdere ke ren afgevraagd: wat hebben de honkbalgo den tegen ons. Maar dat is voorbij: de Kil ler B's, hun hele honkballeven in dienst van de Houston Astros, staan eindelijk in de World Series. In die finale van het Ame rikaanse profhonkbal wacht vanaf van avond de Chicago White Sox. Toen het gros van de spelers van de Hous ton Astros afgelopen woensdagavond een molshoop van mensen bouwde nadat de St. Louis Cardinals waren verslagen in de halve finale van de play-offs, zocht het pu bliek tevergeefs naar Graig Biggio en Jeff Bagwell. De twee veteranen stonden bij de dug-out en hadden elkaar stevig vast. „Eindelijk", was het enige dat ze elkaar te vertellen hadden. Dat ze niet op die stapel feestvierende honkballers lagen had niks te maken met gebrek aan blijdschap. „Dat is voor de jon ge jongens", zei Biggio, die na vrijwel elke wedstrijd verandert in een ijsmummie, om alle gekwetste delen van het lichaam te koelen. „Wanneer wij als oudjes daarin duiken, komen daar alleen maar brokken van." En dat zou helemaal zonde zijn, juist nu ze eindelijk daar zijn gekomen waarvoor ze ooit profhonkballer werden. Graig Big gio reed achttien jaar geleden van zijn ge- boortestaat New Jersey in het noordoos ten van de Verenigde Staten naar het war me zuiden, naar Florida voor zijn eerste trainingskamp met de Astros. Hij deed dat in een cabrio, met de kap natuurlijk naar beneden en zonder zonnebrand Resultaat: zwaar verbrand hoofd en armen. Het weer hield hem er niet van direct een plek in het team af te dwingen om die nooit meer af te staan. Maffe Texas Drie jaar later kreeg hij gezelschap van Jeff Bagwell. Die aanvankelijk geschokt was dat hij door de Boston Red Sox, de club uit zijn geboorteplaats Boston, was verkocht aan uitgerekend de Houston Ast- ros, daar in de maffe Texas waarvan hij oprecht geloofde dat de helft er nog te paard ging. Intussen zijn de twee volkomen verslin gerd geraakt aan de club, waar ze sinds 1991 zij aan zij speelden. Samen hebben ze zo ongeveer alle offensieve records van de club achter hun naam staan, want de twee staan bekend als levensgevaarlijke slagmensen. Ze vormen het ervaren duo van de vier Killer B's bij Houston (de ande re twee zijn Lance Berkman en sinds kort ook Chris Burke), afgeleid van de Killer Bee, een dodelijke steekmug. Ze hielpen het team tussen 1997 en 2001 vier keer naar de play-offs, maar nooit kwam het team verder dan de eerste ron de. Dat lukte pas vorig jaar maar toen hiel den de St, Louis Cardinals de Texanen uit de World Series. Biggio werd er wanhopig van, gaf hij toe. „Ik heb gebeden tot God. Ik ben niet hebzuchtig, ik ben niet egoïs tisch, maar alsjeblieft, laat me een keer in de World Series spelen, een keertje maar. Voor mijn gezin, voor de club, voor de stad Houston," aldus de tweede honkman die meer duels voor de Astros (2564, play-offs niet meegeteld) speelde dan wie ook. Hij wilde het ook voor Houston en het team want de 44 jaar oude club bereik te nooit het walhalla in het Amerikaanse honkbal, de World Series. Dit jaar dus wel en juist dat was het meest verbazingwekkend. Na bijna eenderde van het seizoen, na 45 duels, hadden de Astros slechts 15 duels gewonnen en er 30 verloren. De play-offs, om maar niet te spreken van de World Series, waren ver der weg dan ooit en de plaatselijke krant, de Houston Chronicle, plaatste een halve pagina grote foto van een grafsteen met de tekst: 'RIP: seizoen Astros'. Maar de ploeg wist het tij te keren. Het was tekenend voor de belangrijke rol die Biggio en Bagwell speelden dat diver se spelers vooral aan hen dachten toen ze zich plaatsten voor de World Series. Lan ce Berkman zei het treffend: „Ik ben zo blij voor die twee. Eerlijk, ik wilde de World Series veel meer voor hen dan voor mij Gelukkig zitten we in hetzelfde team en dus mag ik ook." GPD Craig Biggio van de Houston Astros viert het kampioenschap van de National League, waarmee hij zich met zijn club voor het eerst voor de World Series plaatste. foto Dilip Vishwanat/EPA Aarhus. Deens Open. Vrouwen, kwartfinales: Audina (Ned) - Cai Ni Jai (Chn) 11-6 2-11 11-9, Yao Jie (Ned) - Wong Mew Choo (Mal) 11-5 8-11 11-5. Mannen, kwartfinales: Chong Wei Lee (Mal) - Palyama (Ned) 15-12 15-0, Kaldau (Den) - Pang (Ned) 15-6 11-15 15-5. Renesse. Woensdagleague. Boomkwekerij Haamstede-Juwelier J.P.Staal 3-1. Overbeeke Verhuur-Mer- cedes Louwerse Haamstede 1-3, Bunga low Verhuur de Kam-Life&Garden Re- nesse 2-2, Schilders Bedrijf v/d Ham-de Dekker-tjes 2-2. Donderdagleague. Camping de Ro- zenhof-Braber Groenvoorziening Renes se 3-1, Pizzeria La Piazza-Rest.de Zee- landbrug 3-1, Konsensus-Rest Casa Sal sa Renesse 4-0, Café Bar de Stulp - Bow ling Renesse 0-4. Amsterdam. WK. Zevende ronde: Getmanski (Rus) - Samb (Sen) 1-1. Ne gende ronde: Georgiev (Rus) - Thijs- sen (Ned) 1-1, Getmanski - Valneris (Let) 1-1, Schwarzmann (Rus) - Buzinski (Lit) 2-0, Tsjizjov (Rus) - Samb 1-1, Farid (Aze) - Gérard Jansen (Ned) 0-2, Nase- vitsj (WRu) - Baljakin (Ned) 1-1. Stand: I. Tsjizjov 13, 2. Valneris 12, 3. Jansen II, 4. Thijssen, Baljakin, Nasevitsj, Samb 10, 8. Getmanski, Schwarzman 9, 10. Georgiev 8,11. Farid, Buzinski 3. Heikant. Jumping Heikant. Klasse ZZ klassiek: 1. Teun van den Broek, Ukkepuk of Lindonk (Bergen op Zoom) 0/0/32.51; 2 Cindy Perdean, Rachel (Sas van Gent) 0/0/32.55; 3. Cindy Perdaen, Madermie, 0/0/33.46; 4. Tim Franssen, Otello (Roozendaal) 0/0/33.77; 5. Ilyo de Loos, Nadir (Zaamslag) 0/0/35.08. ZZ jacht: 1. Teun van den Broek, Ukkepuk of Lindonk, 64.92; 2. Andor Leeuw, Kani- ta Utopia (Roozendaal) 67.04; 3. Tim Fransen, Jestream, 68.50; 4. Cindy Per daen, Madermie, 68.65; 5. Bart Gomme ren, Mazur (Oud Gastel) 73.05. Z klas siek: 1. Frank Kommers, Oase (Lepel straat) 0/0/39.62; 2. Mans Buurman, JK Horsetrucks Winner (Elsloo) 0/0/39.83; 3. Tim Fransen. Sensation. 0/0/40.69; 4. Ann Carton, Ramses, Ramses (St Gilles) 0/0/40.94; 5. Cindy Perdaen, Pubertha, 0/0/44.33. Z Jacht: 1. Carolein van de Plasse, Delta Mossel's Roma (Yerseke) 55.81; 2. Frank Kommers, Oase, 55.99; 3. Jack Neefs, Blom s Orient de L'Esapa- ce (Sprundel) 58.83; 4. Ann Carton, Ramses, 61.33; 5. Jack Ansems, VDL Groep Santana B (Goirle) 61.52. M klas siek (groep A): 1. Omer Karaevli, Tas- mijn (Oirschot) 0/0/37.53; 2. Geert Moe- rings, Twisther (Roosendaal) 0/0/38.31; 3. Wim Smet, US (Kieldrecht) 0/0/40.32; 4. Geoffry Cobbaut, Pandoer (Dender- monde)0/0/40.32; 5. Nick Vrins, Power (Geel) 0/0/47.72. Groep B: 1. Patrick Lemmen, Tilders Casantos (Maasbree) 0/0/37.88; 2. Amanda van der Pluijm, P P's Chaplin (Made) 0/0/39.56; Debo rah Benschop, Spring (Vlissingen) 0/0/41.38; 4. Tim Fransen, Rombout's Soleil, 0/0/47.72; 5. Shancho Voerman, D-Star van de Riethoeve (Heikant) 0/0/47.83. M jacht: 1Geoffry Cobbaut, Never Ways, 54.64, 2. Teun van den Broek, Tressure of Lindonk, 56.86; 3. Mans Buurman, JK Horsetrucks Alme Adelheid Z, 57.63; 4. Rilana Ruissen, Ma gic Symfonie (Kapelle) 57.67; 5. Elke de Block, Olympe (Beveren) 58.01Vijfjari ge paarden: 1. Jack Neefs, Blom s Illu sionist. 0/0/34.48; 2. Jack Neefs, Blom's Toscane, 0/0/38.12; 3. Patricia Greeve, Timothy (Berschen Hoek) 0/0/41.70; 4. Josee de Vetter, Taloubet D'Oase (Hei kant) 00/43.77; 5. Bart Gommeren, Tordi- na, 0/0/46.21. Zesjarige paarden; 1. Ni na Fagerstrom, Quattro (Fin.) 0/70.49; 2 Patricia Greeve, Super Girl, 4/64 80; 3. Dirk de Permentier. Weber van Spie- veld (Stekene) 8/64.37; 4. Dirk de Perm entier, Wondergirl van de Dorpshoeve, 16.65.00; 5. Geofrey Cobbaut, Waldo, 30/91.38. Finale klasse B: 1. Marije Per daen, Discovery (Sas van Gent) 0/0/32.68; 2. Paul van Asten, Iwan (Waal- re) 0/0/34.65; 3 Johny Thijs, Penelope (St Jansteen) 0/0/38.00; 4. Annemijn Harten, Sukabumi (Middelburg) 0/0/41.94; 5. Yvonne Jakobsen, Thor (Meliskerke) 0/4/32.34 Ziirich. Vrouwen. Kwartfinales: Davenport (VSt/1- Schi- avone (Ita) 6-4 4-6 6-4, Schnyder (Zwi/6) - Pennetta (Ita) 2-6 6-4 6-2, Miskina (Rus/7) - Dementjeva (Rus/4) 6-3 6-7 (1) 6-4, Ivanovic (SMo) - Srebotnik (Slv) 6-3 6-1. Madrid. Masters Series, mannen. Kwartfinales: Nadal (Spa/1) - Stepa- nek (Tsj/10) 7-6 (9) 6-4, Ljubicic (Kro/8) - Gonzalez (Chl/15) 4-6 7-6 (2) 6-4, Ginep- ri (VSt/16) - Ferrer (Spa/11) 6-1 6-4. Eredivisie. Heracles Almelo - NEC 0-2 (0-2). 2. Barreto 0-1, 6. Niedzielan 0-2 Scheidsrechter: Jol. Gele kaart: Maas (Heracles), Takak, Babos (NEC). Aantal toeschouwers: 8295. Heracles: Pieckenhagen; Jansen, Ree kers (46. Calincov), Hoogma en Klavan; De Vries (69. Hirayama), Maas en Wuy- tens; Höcher |46. Tamerus), Quansah en Sluijter NEC: Babos; Wielaert, Ols- son, Wisgerhof en Leiwakabessy; Barre to, Takak (64 Pothuizen), Van den Doe len en Tininho; Grot en Niedzielan (78. Van den Eede). Stand: Feyenoord 8-21, PSV 8-19, AZ 8-18, RKC Waalwijk 8-15, Ajax 8-14, NAC Breda 8-13. Sparta 8-11, NEC 9-11. Heracles 9-11, FC Twente 8-10, FC Utrecht 8-10, SC Heerenveen 8-10, Vites se 8-10, FC Groningen 8-9, Roda JC 8-9, Willem II 8-8, ADO Den Haag 8-8, RBC Roosendaal 8-2. Gouden Gids divisie. Go Ahead Eag les - De Graafschap 1-2 (0-1). 25. Ax 0-1, 50. Loval 1-1, 57. Salem 1-2. Fortu ne Sittard - FC Zwolle 0-2 (O-O). 68. Van Dinteren 0-1, 90 Kolk 0-2 WV Venlo - Haarlem 4-1 (4-0). 1 Kantel berg 1-0, 15. Platvoet 2-0, 23. Fleuren 3-0, 43. Jaap Janssen 4-0, 68. Axwijk 4-1FC Eindhoven - BV Veendam 0-1 (O-O). 66. Schaken 0-1. Bijzonderheid: 45. Ronald Hamming (BV Veendam) mist strafschop. Stormvogels/Telstar - MVV 1-3 (0-2). 17. Gommans 0-1, 35 Miceli 0-2, 47. Pinto 1-2, 86. Brncïc 1-3. Cambuur Leeuwarden - TOP Oss 1-1 (1-1). 30. Zafarin 0-1, 44. De Wagt 1-1. Emmen - FC Omniworld 5-0 (1-0). 17. Mghizrat 1-0, 82. Veldmate 2-0, 83 Van Dijk 3-0, 87. Van Dijk 4-0, 90. Lefe- rink 5-0. Excelsior - FC Volendam 3-1 (2-0). 2. Hertog 1-0, 32. Hertog 2-0 (straf schop), 55. Tuyp 2-1, 80. Voskamp 3-1. AGOVV - Helmond Sport 9-1 (4-1). 3. Wegh 1-0, 6. Gonzalo Garcia Garcia 2-0, 26. Velasco 3-0, 29. Kilic 4-0, 45. Ca- labro 4-1, 46 Gonzalo Garcia Garcia 5-1, 63. Bouhadan 6-1, 67. Gonzalo Gar cia Garcia 7-1, 71. Monteiro 8-1, 90. El Akchaoui 9-1. Bijzonderheid: 50. Gonza lo (AGOVV) mist strafschop. FC Den Bosch - FC Dordrecht 2-2 (0-1). 33. Putter 0-1, 49. Rajcomar 1-1, 64. Putter 1-2,75. Verhaegh 2-2. WV Excelsior Volendam FC Zwolle Emmen Helmond S. Den Bosch MW AGOW Veendam Graafschap Dordrecht GA Eagles Cambuur L. Eindhoven TOP Stormv. Omniworld Haarlem Fortuna S. 14 10 3 1 33 27 - 7 13 9 3 1 30 26- 8 14 9 3 2 30 25- 11 14 8 4 2 28 23- 13 14 8 2 4 26 30- 18 14 8 2 4 26 24- 22 13 7 3 3 24 29- 20 14 6 4 4 22 22- 17 14 6 2 6 20 30- 25 14 5 4 5 19 15- 16 14 5 4 5 19 14- 17 14 4 5 5 17 15- 18 14 3 5 6 14 21- 27 14 2 7 5 13 16- 19 14 3 3 8 12 22- 26 14 2 5 7 11 14- 26 14 1 7 6 10 12- 21 14 3 1 10 10 16- 33 14 2 3 9 9 12- 32 14 1 4 9 7 13- 30

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 19