Ronnie de Bruine kent geen vrees 1 PZC De Loos moet zege aan Kramer laten Veel belangstelling voor crosscompetitie DFS ontvangt derdeklasser Duiveland in tweede ronde bekertoernooi uitslagen agenda vrijdag 21 oktober 2005 s20 door Klaas Verspoor NIEUWERKERK - Als voetbal ler had Ronnie de Bruine zijn antwoorden en reacties altijd klaar, als trainer is dat niet an ders. Gevraagd naar zijn me ning over de prestaties van DFS aan de vooravond van het beker duel met Duiveland, schept hij verwachtingen: „Pas als we echt een team worden, gaan mensen het ware DFS zien." Het is duidelijk dat De Bruine veel meer uit DFS wil halen dan er momenteel uitkomt. „De groep is leuk, de trainingsop komst is redelijk, maar het tacti sche niveau van de spelers vind ik nog wat tegenvallen. We spe len in een 4-3-3-systeem, maar we hebben moeite met kantelen en met de breedtelooplijnen. Het is nog te wisselvallig." Zo verloor DFS dit seizoen al drie keer en werd er enkel ge wonnen van ploegen die zich in de onderste regionen van de vier- Sponsor blijft Wielerweekend langer trouw GOES - Het OZ Wielerweekend draagt ook de komende jaren de naam van de zorgverzekeraar. De hoofdsponsor heeft het con tract met het tweedaagse evene ment met drie jaar verlengd. Mede daardoor kan het Wieler weekend nu toetreden tot de Continentale Europese toer van de internationale wielrenunie UCI. De Zeeuws-Vlaamse koei's, die de laatste jaren onderdeel was van de beloftecompetitie, wordt een 2.2-wedstrijd voor de zogenaamde Trade III teams. Het OZ Wielerweekend zal ko mend jaar op zaterdag 10 en zon dag 11 juni worden verreden. Al le Nederlandse Pro-Continenta le en Continentale teams ontvan gen daarvoor een uitnodiging en de koers zal worden aangevuld met teams uit België, Duitsland, Frankrijk en Denemarken. Middelburg. Open Middelburgse kampioenschappen. Stand na zes ronden. Klasse 1, mannen: 1. Erwin Groen 1691 pinfalls; 2, Taco Verhoef 1663; 3. Ronald Dol 1631; 4. Bert Jos van Ooijen 1630; 5. Rini Hendrikse 1623; 6. Michael Snijders 1622; 7. Jo- han Corbijn 1617; 8. Arie van Zuilen 1607: 9. Daniel Dol 1605; 10. Rens Vader 1605. Vrouwen: 1. Margreet Dirks 1664; 2. Linda van Kerckhove 1657; 3. Anita de Jonge 1546; 4. Christine van Boom 1508; 5. Yolanda van Regenmor tel 1487; 6. Nelly Wattel 1447; Jacqueli ne Johnson 1447; 8. Theresa Minder- houd 1442; 9. Dini Bustraan 1333; 10. El- ly de Nooijer 320 (uitgevallen). Klasse 2, mixed: 1. Marco van de Visse 1468; 2 Wim Louwerse 1457; 3. Andre Wahju- di 1429; 4. Peter van Duin 1416; 5. Inge de Bel 1372; 6. Rody Sarink 1370; 7. Fred Strobos 1368; 8. Bert Rodenburg 1339; 9. Ger Kerkhove 1336; 10. Marijke van Zuilen 1333. Amsterdam. WK. Achtste ronde: Bu- zinski (Lit)-Nasevitsj (WRu) 0-2, Gêrard Jansen (Ned)-Tsjizjov (Rus) 1-1. Valne- ris (Let)-Farid (Aze) 2-0. Baljakin (Ned)- Georgiev (Rus) 1-1. Samb (Senj- Schwarzmann (Rus) 2-0. Thijssen (Ned) -Getmanski (Rus) 1-1. Stand: 1 Tsjizjov 12, 2. Valneris 11, 3. Thijssen, Jansen. Baljakin, Nasevitsj 9, 7. Samb 8 (uit 7), 8. Getmanski (uit 7), Schwarzmann, Ge- orgiev7,11. Farid, Buzinski3. Bijzonder heid: Getmanski-Samb uit zevende ron de wordt vandaag uitgespeeld. Paardensport Jumping Heikant Klasse L klassiek. Groep A: 1. Elle van Rijkevorsel, Rapit van de Burcht (Breda) 0/0/35.00; 2. Mans Buurman, JK Horsetrucks Top Se cret (Elslo) 0/0/35.66; 3. Wim Vermeir. Jordy (Vrasene) 0/0/36.20:4. Yvonne Ja- kops. Thor (Meliskerke) 0/0/36.46; 5. Sie- be Kramer. Uiver (Oud Beijerlaqnd) 0/0/36.83. Groep B: 1. Siebe Kramer, Sybalier, 0/0/35,08; 2. Ilyo de Loos, Kimbal (Zaam- slag) 0/0/36.17; 3. Margreet Walraven, Timeless (Veere) 0/0/36.88; 4. Johan Ker- stens, Unlimeted TB (Heerle) 0/0/36.94; 5 Wilm Vermeir, Valdalvan 0/0/36.94. L twee fasen. Groep A: 1. Siebe Kra mer, Sybalier, 0/25.37; 2. Wilm Vermeir, Valdavan, 0/26.70; 3. Ad van Beek, Rens- ke (Prinsenbeek) 0/27.49; 4. Josee de Vetter, Talubet D' Oase (Heikant) 0/28.49; 5. Anne Marline van Liere, Why Me (Weert) 0/29.77 Groep B: 1. Omer Karaevli, Two Bridges (Oirschot) 0/26.60; 2. Mans Buurman, JK Horsetrucks La Chunga, 0/27.26; 3. Wilm Vermeir, Jordy. 0/28.02; 4 0/26.60; 2. Mans Buurman, JK Horsetrucks La Chunga, 0/27.26; 3. Wilm Vermeir, Jordy, 0/28.02; 4. Patric Lemmen, Ultimo (Maasbree) 0/29.77; 5. Johan Kerstens, Ulimited TD, 0/29.79. Oudelande. Wip 1. 1e hoofdvogel: H. Franse (Willem Teil). 2e hoofdvogel: B. de Jonge (Spes Nostra). 1e zijvogel: Marl Eestermans (Edele Handboog). 2e zijvogel: E. Maat (Zorgvlied). 3e zijvo gel. W.Remijnse (Edele Handboog). Ie kal: Sj.Raas (Victoria). 2e kal: J. Vermeu- le (Edele Handboog). 3e kal: W.Remijn se (Edele Handboog). 4e kal: H. Hoogstrate (ADLM). Wip 2. 1e hoofdvogel: J Vermeule lEdele Handboog). 2e hoofdvogel: M. Joosse (Edele Handboog). Ie zijvogel: M. Joosse (Edele Handboog). 2e zijvo gel- H Koens (Zeelandial. 3e zijvogel: R. Klippel (Doel naar Hoger). 1e kal: B. de Jonge (Spes Nostra). 2e kal: J. Vermeu le (Edele Handboog).3e kal: H. Franse (Willem Teil). 4e kal: E. Maat (Zorg vlied). EEEOTSSZJS de klasse bevinden. De ploeg uit Burgh-Haamstede bezet zelf mo menteel de vijfde plaats met zes verliespunten meer dan koplo per VCK. Juist tegen de ploeg uit Koude- kerke verspeelde DFS vorige week zaterdag nog punten. „VCK is een goede ploeg, maar eigenlijk hebben ze tegen ons geen uitgespeelde kans gehad. Wel waren ze dreigender, ook met afstandsschoten. Henk Wil- lemse (trainer VCK) zei tegen me dat hij met 0-0 ook tevreden was geweest. Maar wij verliezen door twee persoonlijke fouten met 2-0. Daar kan je niet op coachen. Zelf konden we voorin geen vuist maken." Volgens De Bruine gaat het bij DFS met vallen en opstaan. „In de voorbereiding hebben we niet goed gevoetbald, maar in het bekerduel met MZVC heb ik echt gezien wat DFS kan. De an dere wedstrijden, tegen Renesse en Brouwershaven, hebben we zelf niet goed gevoetbald. In de eerste competitiewedstrijd, te gen Hoedekenskerke, kwamen we in de eerste tien minuten vier keer alleen voor de keeper. Vier keer mis en toen gingen we mee in het tempo van Hoede kenskerke. In de kopjes werd er toen te gemakkelijk gedacht." Toch leverden de eerste twee duels DFS zes punten op, daar na ging het duel met MZVC ver loren. „Daar hebben we goed ge voetbald, maar maakten we het niet af. Tegen Nieuwland speel den we de eerste helft slecht. In het begin van de tweede helft kwamen we met 1-0 achter. Wij kregen daarna vier kansen en schoten er maar één in. Toen kreeg René Brussé zijn tweede gele kaart, maar dat kwam ge woon omdat we zelf niet zuiver in de passing waren." Tegen Borssele kon het DFS van dit seizoen niet beter getypeerd worden, zo oordeelt De Bruine; „De eerste helft was goed. Er was veel beweging en we gaven weinig weg. In de rust heb ik mijn spelers een compliment ge geven. Het stond toen 2-0, maar het had wel 6-0 kunnen staan. En de tweede helft was het in door Lucien Roelandt HEIKANT - Een overwinning in de klasse L zat er op de tweede dag van Jumping Heikant niet in voor de Zeeuwen. Vier combi naties wisten zich echter wel te verzekeren van een startbewijs voor Indoor Zeeland begin ja nuari in Goes. De honderdtwintig combinaties die van start gingen in het Hip pisch Centrum Heikant wisten vooraf dat ze zich bij de beste ze ventien in de klasse L moesten plaatsen. Dat was noodzakelijk voor een startbewijs op Indoor Zeeland. Ilyo de Loos, Margreet Walraven, Yvonne Jakobsen en Simon den Exter - al jaren de smaakmaker van Zeelands grootste hippisch evenement in Goes - verlieten Heikant met het felbegeerde ticket. De rest krijgt nog een herkansing op de concoursen in Nieuw en Sint-Joosland en Roosendaal. Op de tweede dag was al snel duidelijk dat van Jumping Hei kant ook op de tweede dag veel klasse in huis had. Ondanks het selectieve parcours dat de rui ters van 'architect' Kris van Gel der voor de kiezen kregen, wis ten zich toch 45 combinaties voor de barrage te plaatsen. Foutloze rondjes Er werd op op het scherp van de snede gestreden. Twee foutloze rondjes alleen was niet voldoen de. Om in de kopgroep te eindi gen diende de barrage ook nog in de hoogste versnelling te wor den gereden. Streeldavoriet Ilyo de Loos maakte zijn bedoelingen in het zadel van Kimbal meteen duide lijk. Met een foutloze barragerit en een tijd van 36.17 seconden één keer allemaal weg. Zit dat dan in de kopjes of is het condi tioneel? Dat laatste kan niet, dus zit het in de kopjes! En het moet niet in je kop gaan zitten dat je niet kan voetballen!" Kemphanen Die laatste uitspraak slaat eigen lijk wel op de twee kemphanen van morgen, als DFS en Duive land zich op sportpark Van Zuijen treffen. „Jan Heikamp (trainer Duiveland) zit met zijn team in de hoek waar de klap pen vallen. Duiveland heeft ge woon een goede ploeg, maar dat ze wat missen in Zwagertje (Ro nald Zwager) is duidelijk. Hij scoorde met alleen, maar legde er ook nogal eens eentje klaar voor iemand anders. Maar Dui veland heeft nog genoeg goede spelers over. Voorin lopen nog steeds Dennie le Comte en Bar ry Steenpoorte rond." De Bruine werkt hard aan het zelfvertrouwen van zijn ploeg en het doel heiligt in zijn ogen de middelen. De Bruine wil dat zijn spelers meer gaan naden ken over het spelletje. „Wat je doet, is heel veel praten. Er zijn wel jongens waar je interactie mee krijgt, maar zoals bij iedere club zijn dat meestal dezelfden. Soms zeg ik een hele training niks om ze uit de tent te lokken. Dan vragen ze: waarom zeg je dat dan niet? En dan zeg ik: waarom vraag jij dat niet? Wat ik bedoel, is dat ze zelf nog niet genoeg nadenken. De groep is een beetje verdeeld: sommigen doen het wel, sommigen niet. Dan zou je juist verwachten dat die jongens die wel nadenken de rest op sleeptouw nemen." De Bruine is er van overtuigd dat zijn ploeg er morgen tegen Duiveland als een echte eenheid moet staan. Bang is hij voor geen enkele ploeg. „Dat waren we ook niet voor VCK. Als we er met z'n allen voor gaan en de in stelling is goed, dan moeten we zeker mee kunnen doen. Al Ronnie de Bruine, trainer van DFS, praat veel met zijn spelers: „Er zijn wel jongens waar je interactie mee krijgt, maar zoals bij iedere club zijn dat meestal dezelfden." foto Marijke Folkertsma Josee de Vetter was met een vierde plaats in het tweefasen parcours van de Klasse L met Taloubet d'Oa- se de beste Zeeuwse. foto Camile Schelstraete nam de ruiter uit Zaamslag in moeten blijven, maar het venijn verbeteren. De amazone uit groep B resoluut de leiding, zat in de staart. Veere ging met de vijfjarige Lan- Lang leek de concurrentie hier- Margreet Walraven leek met Ti- celot-dochter furieus van start, op het antwoord schuldig te meless als eerste de tijd te gaan maar kwam aan de finish toch een fractie tekort om de leiding over te nemen. Siebe Kramer, de laatste starter, had meer succes. Via de kortste weg en kort wendend stuurde de stylist uit Oud-Beijerland de bruine merrie Sybalia in 35.08 naar de zege. Ondanks zijn twee de plaats toonde Ilyo de Loos zich toch tevreden over Kimbal. „Amper een maand geleden vroeg een vrouwtje of ik Kimbal vilde rijden. Ze was zwanger en hij had al bijna een jaar geen wedstrijd gelopen. Dus daarom ben ik nu best tevreden." Nadir Wordt de Amthist-zoon de op volger van Nadir, het toch wat ouder wordende toppaard van De Loos? „Dat denk ik niet. Kim bal is een braaf paard, met aar dig wat vermogen en voorzich tig Maar hij is dertien en dat is een beetje oud om in hem de op volger van Nadir te zien." Siebe Kramer toonde zich ver rast: „Sybalia is een paard waar ik veel van verwacht. Ik rijd hem nog maar pas, dus we moe ten nog aan elkaar wennen. Ze lijkt op haar vader Kannam, die hebben we toevallig zelf gefokt. Ze heeft het vermogen van hem geërfd." Met een overwinning in het tweede parcours onder streepte Sybalia de hoge ver wachtingen van Kramer. Josee de Vetter toonde zich met Taloubet de beste Zeeuwse com binatie. De amazone uit Heikant stuurde de vijfjarige Baloubet Du Rouet-dochter naar een fraaie vierde stek. Carolein van de Plasse met Del ta Mossel Upgrader en Angeli- que de Beule met Majorette droe gen met een zesde plaats hun steentje bij aan het Zeeuwse suc ces. Lucky Day 3832: 6-12-15-18-22-27-35- 40-44-51-54-57-62-64-68-70-74-78-79-80 (onder voorbehoud). door Sjaak Sinke KRUININGEN - Met ruim twee- hondervijftig voorinschrijvin gen gaat de Delta-crosscompe- tie 2005/2006 morgen in Krui- ningen voortvarend van start. Ondanks de uitgebreide enquête onder de belanghebbenden is er niet veel veranderd. Alleen het tijdschema is drastisch inge kort. Gevolg van het korte tijdschema is wel dat er veel categorieën ge combineerd gaan lopen. Dat kan positief uitpakken voor de atleten die liever in een grote groep van start gaan, dan moe derziel alleen over het parcours te moeten lopen. De verschillen de afstanden kunnen wel voor problemen zorgen bij het tellen van de ronden De Vereniging Zeeland Atletiek (VZA) hoopt dat op te vangen door met ver schillend gekleurde startnum mers te werken. De juryleden kunnen daardoor gemakkelijker de verschillende categorieën uit elkaar houden. Startlijst Bij de mannen-senioren zal het weer een echte wedstrijd wor den, voorspelde Niels Koole (Dy namica) vorige week na het ZK veldloopestafette. Naast Niels Koole staat ook zijn broer Floris Jan op de startlijst. Zij moeten het opnemen tegen Theo Rabout van De Wielingen, die na een jaar afwezigheid weer tex-ug is in het crosspeloton. Rutger Veer man, eveneens van De Wielin gen en vorig seizoen kampioen op de korte cross, zou het de ge vestigde orde wel eens knap las tig kunnen maken. Bij de mas ters H40 ontbreekt Franky Bel- jaars (Dynamica) nog, waardoor Sjaak Luteyn (LPK) allen maar hoeft af te rekenen met Eric Cap- pon (De Wielingen), die sindsdit seizoen zijn opwachting maakt bij de masters. De masters H50 kunnen uitzien naar een spannende competitie. Kampioen Theo den Herder (AV'56) krijgt de taak om Eddy Smit (Delta Sport), Pieter van Horssen) Dynamica) en Jo van Waesberghe (RKHAV) van zich af te houden. Vier kinderen De vrouwen-masters zijn met tien inschrijvingen goed verte genwoordigd. De strijd gaat hier vrijwel zeker tussen Lia Gonzalez (Dynamica), de na een lange blessure terugkerende Sjaan Maartense (AV'56) en ma rathonspecialiste Ingrid Yse- baert van RKHAV, die ook nog vier kinderen in de diverse cate gorieën aan de start brengt. De senioren-vrouwen laten het we derom massaal afweten. Nog niet één inschrijving mocht het secretariaat in deze categorie ontvangen. Voor het eerst is het voor niet aangesloten atleten mogelijk om aan de crossen deel te nemen. Zij komen wel in de uitslag, maar doen niet mee voor de pun ten. Veel zoden heeft dit nog niet aan de dijk gezet. Slechts één deelneemster heeft tot nu toe van deze mogelijkheid ge bruik gemaakt. De Delta-crosscompetie start morgen om 13.00 uur voor Cam ping Den Inkel in Kruiningen. vrijdag Basketbal speelt Duiveland wel een klasse hoger. Het draait allemaal om zelfvertrouwen. Je ziet het op dit moment bij Bru. Als dat gaat draaien..." De Bruine kan tegen Duiveland geen beroep doen op de tegen VCK geblesseerd ge raakte doelman Stefan Smal- heer. Anco van der Linde en Mi chael Leijten, die ook nog met lichte blessures kampten, zijn weer wel inzetbaar. Al met al is De Bruine er van overtuigd dat Duiveland een warm onthaal zal krijgen. „Het zal' wel een moeilijke wedstrijd worden. Wij moeten niet bang zijn en ge woon gaan proberen om een goal te gaan maken." Vrouwen. Overgangsklasse: Tanta- lus-BC Vlissingen 2 (20.30). Eerste klas se: Marathon 2-BV Souburg (19.45). Ma- rathon-Dynamo'70 (21.30). Mannen. Hoofdklasse: Pendragon-JRC Boxtel. Eerste klasse: BC Vlissingen 2-Volhar- ding (21.30). Tweede klasse: Voor- waarts-Volharding 2 (20.30). 1 Biljarten Landelijke competitie driebanden groot. Vierde divisie, poule 4: 3B SD Partyservice-Korenbeurs/'t Kaaitje. Lo catie: Biljart Centrum Yip Plaza, Goes. Aanvang: 19.30 uur. I Paardensport- Dressuur pony's LR PC De Vlaan- dertse Ruiters. 9.00 uur: klasse LI. 11.15: klasse B. 13.55: klasse L2. 15.15: klasse M2. Locatie; mange Stal Vermue, aan de Plattendijk te Heinkenszand. Voetbal Eredivisie: Heracles-NEC. Eerste divisie: AGOVV-Helmond Sport, Excelsior-Volendam, Emmen-FC Omniworld, Cambuur-TOP, Stormvo- gels-MVV, Eindhoven-Veendam, Den Bosch-Dordrecht, VW-Haarlem, Fortu- na-Zwolle, GA Eagles-De Graafschap. Volleybal zaterdag Atletiek Den Inkelcross. Eerste wedstrijd Delta-crosscompetitie. Program ma: 13.00: 980 m pupillen B/C, 13.10: 980 m pupillen meisjes A1/A2, 13.20: 980 m pupillen jongens A1/A2, 13.30: 1465 m meisjes D, 13.45: 1945 m jon gens D. meisjes B/C, korte cross vrou wen, 14.05: 2950 m korte cross man nen, jongens C, meisjes A, 14.25: 9030 m mannen H20/H40, 7325 m mannen H50/H60, 5620 m vrouwen D20/D35, jon gens A, 3910 m jongens B. Locatie: Camping Den Inkel, Polderweg 12 te Kruiningen. Appelgaardloop. Locatie' Stuvesan- de, Terneuzen. 13.45 uur: jeugd (1000 mter). 14.00: 5, 10,5 en 21 kilometer. In schrijven: Scheldorado, Terneuzen. Basketbal l Biljarten Landelijke competitie driebanden groot. Derde divisie, poule.5: De Ste- ne Brug-Hoondert/de Waard. Locatie: Biljart Centrum Yip Plaza, Goes. Aan vang; 13,30. Landelijke competitie driebanden groot. Vierde divisie, poule 4: De Ge- slootene Boom-Veilingzicht 3. Locatie: Zaal Reseda, Sas van Gent. Aanvang: 13.00. Persoonlijk kampioenschap libre vijfde klasse district Delta Zuid- West. Poule Zuid. Organisatie: WBC. Locatie: café Rue du Nord, Walsoorden. Aanvang: 13,00 uur. Bodybuilding- Atlas-verkiezing. Locatie: sporthal Kruitmolen in Middelburg. Aanvang: 15.00 uur. Dammen Hockey Motorcross Paardensport Rugby Vriendschappelijk: Dendermonde-To- vaal. Aanvang: 15.00 uur. Schaken Tennis i Vechtsporten Fight Night. Locatie: sporthal Kruitmo len in Middelburg, Aanvang: 20.00 uur. Veldkorfbal Voetbal GPC Vlissingen, DFS-Duiveland vJ SSV'65, Yerseke-Borssele Svnf bendijke. WHS-Goes (16.00) vC dijk-Meto. ®n,| Indien niet anders vermeld asnv, 14.30 uur. aanyjd Vrouwenbeker. Patrijzen-GPC vi, J gen (14.30). WIK'57-N.euwdomml Smerdiek 2-FC Dauwendaele(i23oi Vriendschappelijk: ArnemuidenL landia Middelburg, Terneuzense Bn Oostkapelle. Aanvang: 14.30 uur Kooivoetbal. Organisatie' siichii Jongerenplasa Sas van Gent. Loei' cafe Jeffrey's in Sas van Gent k vang: 15.00 uur (jeugd 8 t/m 12' 19.00 uur (jeugd 13 Vm 18 jaar). Volleybal Beker, tweede ronde categorie 4 Mannen: Kwiek-Mytilus(19 00uun C tegorie B: De Sterre-De Kikkers.y» wen, categorie A, tweede (0m YVC-Morres/Hulst. Mannen promotieklasse A: |M WIK/Univé, Sliedrecht Sport 3-Vollidc Promotieklasse B: Rowi-Volley Zui Triade/VCT-Mikro Electro/Roosendaj 2. Eerste klasse D: AVC'87-OlymM '69, Triade/VCT 3-Sarto3 Tweede kb? se G: Gavok-Zuvo 2, Gavok 3-Aool '72 Derde klasse G: AVC'87 3-Ssvn AVC'87 4-Voorwaarts 2. Vrouwen regiodivisie: Rijnmond 2-fi sion, Triade/VCT-Sarto 2 Promou klasse B: Sliedrecht spon 20YI TriadeA/CT 2-Sarto 3. Eerste klaswo Triade/VCT 4-Bok Derde klasse"4 DVO 3-Kwiek 3, Ibis 2-DV0 3 Oeni» klasse G: AVC'87 2-Ardito 2 Zeeuwse ATB Cup. Tweede w strijd. Locatie; Stelleplas, Hemker zand 12.30 uur: jeugd t/m 8 jaaren9 jaar (20 minuten). 13.00: 11/12 min). 13.30: 13/14 en 15/16 j min). 14,15: vrouwen en veteranen min). 15.15: senioren (60 min). zondag Biljarten Persoonlijk kampioenschap lik vijfde klasse district Del Zuid-West. Poule Zuid. Organise WBC. Locatie: café Rue du Nord, Ws oorden. Aanvang: 12.00 uur Bowlen Vrouwen. Hoofdklasse: Black Eagles- Den Dungk, Waldric-Almonte, BC Vlis- singen-Pendragon (20.30), Mannen. Hoofdklasse: Barons-BC Eindhoven, Springfield-BC Vlissingen (20.30). Over gangsklasse: EBBC 3-Scheldesport. Eerste klasse: Barons 2-Smokkelhoek, Waldric-BV Souburg Jongensjunio ren. Hoofdklasse: BC Vlissingen- Schijndel (18.45). Jongenskadetten. Hoofdklasse: BC Vlissingen-High Five (17.00). Open Middelburgse ki_...r.. schappen. 10.00 uur: finale klasse 11.30 uur: finale klasse 1 vrouws 13.30 uur: halve finales klasse I mn nen; 15.30 uur: finale klasse 1 mannen Golf Axel. Jeugd. Evaluatie-weditr (18 holes strokeplay): Locatie G: terrein de Woeste Kop. Aanvang l Paardensport Dressuur LR PC De BiezenruiUq 9.00: pony's Li. 9.15 uur- paardenI 10.15 uur: paarden L2. 11.00 uur ny's B. 11.45 uur: paarden B 13.301 pony's M1. 14.00 uur: paarden I 15.00 uur: paarden M2.15.30 uur:pt den Z1. 17.00 uur: paarden Z2. Loa'j Paardensportcentrum Hippo D'Orai de Baanstpoldrsedijkte Nieuwvliet. Voetbal Eredivisie: PSV-Ajax, RKC-Feyenoor FC Groningen-ADO Den Haag, AZ-tt lem II, Heerenveen-FC Utrecht. Derde klasse A: Breskens-Vce Boys; Vierde klasse A: Vogelwaer Jong Ambon; Vijfde klasse A; Philfl ne-Oostburg. Aanvang 14.30 uur. Bekervoetbal. Hulsterloo-Temeuzs IJzendijke-Koewacht, Walcheren-Ziet zee, Grenswachters-Clinge, Aanvang 14.30 uur. Vrouwenvoetbal. Derde Blauw Wit'81 -Dongen, SC 't Zand 3-M dese Boys. Vrouwenbeker. Tem zen-BSC (12.30). Zeeuws damkampioenschap. Vierde ronde in alle klassen. Locatie: Ons Dorpsleven in 's-Gravenpolder. Aan vang 13.00. Zaalhandbal Clinic Floris-Jan Bovelander. Organi satie: MHC Olympia. Locatie: sportvel den Oude Vaart in Terneuzen. Aanvang: 14.00 uur. Clubwedstrijd MSV De Uitlaat. Aan vang training 10.00, aanvang races 12.00. Klassen 50cc, 65, 85, 125 junio ren, 250/500 junioren, 125 senioren, 250/500 senioren, veteranen. Locatie: circuit: Engelandweg Vlissingen-Oost. Mannen. Eerste klasse: DOS? 'i EMM, Axias/Tachos 2-Life Designtk Sport 2 Tweede klasse: GSC-0ra Locatie: Sportpunt Zeeland Goes. As vang: 12 00 uur. Derde klasse: Design/Delta Sport 2-Roem 91 Onderdak Zierikzee. Aanvang: 13 uur. Vierde klasse: GSC 2-Orion S Locatie: Sportpunt Zeeland Goes Aa vang: 13.10 uur. Vrouwen. Eerste klasse: uv. EMM. Tweede klasse: Olympus-Wit Ster'75. Locatie: Baskensburg Vliss lil gen. Aanvang; 12.00 uur, Blauw VI EMM 2. Dressuur en mennen LR PC De Vlaandertse Ruiters. Dressuur paar den. 8.30 uur: klasse M1. 12.10: klasse L2. 13.55: klasse LI. 14.55: klasse M2. 17.20: klasse B. Mennen. 19.15' enkels- pan pony's. 20.09: dubbelspan pony's. Paarden enkelspan 20.45: L. 21.21: klas se Z. 21.59: klasse M. Locatie: manege Stal Vermue. Plattendijk, Heinkenszand. ZK snelschaken clubteams. Organi satie: Het Witte Paard, Sas van Gent. Lo catie: 't Kaaike, Dorpsplein 15, Zuiddor- pe. Aanvang: 11.00 uur. Jeugdcompetitie Janvier Dance Masters. Organisatie: Matchpoint Ten- nisorganisatie. Locatie: tennishal TSI in Goes. Aanvang: 14.30 uur. Overgangsklasse B: Sparta Zw.-Alba- tros, TOP S-Fortis (15.30), Wit Blauw- Vriendenschaar H, Excelsior D-Oranje Zwart Zw. Eerste klasse G: Kinder- dijk-ACKC, Koag-Tjoba (15.30). Maas- sluis-Swift (16.00), GKV-Tempo. Twee de klasse G: Korbis-Merwede. TOP A-Bolnes 116.00), RWA-Olympia S, Sa- gitta-AII Ready (16.00). Derde klasse C: Togo-Korbatjo (15.30), Ventura Sport-Vriendenschaar B, DSO-Blauw Wit (16.00), Nio-Oranje Nassau. Derde klasse D: Good Luck-Stormvogels (15.30), Luctor-Oranje Zwart (16.00), On- do M-ADO (16.00), DVS-Vios W Vierde klasse C: 't Capproen-ZKV, Thor-BKC (16.00), KVK-Zaamslag (16.00), Seol- to-Atlas (16.00). Eredivisie: NAC-FC Twente, RBC-Vites- se, Sparta-Roda JC. Hoofdklasse A: Noordwijk-Ajax. Sche- veningen-Lisse (restant 45 min./stand 1-2). Kloetinge-Rijnsburgse Boys. Twee de klasse E: Wieldrecht-De Meeuwen (restant 35 minJstand 1-0) Derde klas se B: The Gunners-Seolto (15.00). Vier de klasse A: Bevelanders-MZVC. Vier de klasse B: SPS-Kruiningen (restant 86 min./stand 0-0), Wemeldinge-SC Sta- venisse. Indien niet anders vermeld, aanvang 14.30 uur. Vrouwen. Eerste klasse A: Mui- den-Oostkapelle (14.00), Reiger Boys- CSW, Smerdiek-Rijnvogels (14.30), Rijs- oord-Ter Leede 2, Wartburgia 2-Pancra- tius. Bekervoetbal. AZW-Cadzand, Veere- Trainer van Zaamslag nu al ontslagen GOES - Carlo van Grim- berghe is niet langer trai ner van Zaamslag. De oe- fenmeester kreeg gister avond van voorzitter Jan Dees te horen dat dc zater dag-tweedeklasser niet met hem verder wil. Zaamslag bezet na zeven duels de veerlaatste plaats in de tweede klasse van het zaterdagvoetbal. Afgelo- pen zaterdag speelde de ploeg thuis met 1-1 gelijk tegen hekkensluiter De Meeuwen, dat daarmee het eerste punt van deze compe titie pakte. „De resultaten staan op papier en wij had-j den er geen vertrouwen in dat Carlo daar verandering in zou kunnen brengen' legt voorzitter Jan D( uit. „Ik betreur dit ten ste, want we hebben het toch over amateurvoetbal Het is voor iedereen een hobby. Maar in onze ogen paste Carlo niet bij deze club. Het klikte gewoon niet en dat is heel jam mer." Wat Van Grimberghe voor al steekt, is cat volgens hem niet één speler geraad pleegd is over let ontslag „Terwijl zij iedere training en wedstrijd met mij wer ken. Kijk, als he; niet klikt of ik ga ineens nré dingen doen, dan kan ik begrijpen dat ze me ontslaan. Maar nu hebben ze derk ik voor al naar mensen geluisterd die helemaal net wet hoe ik met deze jroep h gewerkt."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 36