n L l 0 PZC Van der Hooft ARENSMAN Liberia: niet om aan te zien Sluit je ogen niet. Geef. Giro 999 8 1 Ontvoerd, verkocht en verkracht. Het wordt nog erger. HÖfÊLZUIDËRDUIN vrijdag 21 oktober 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Na een leven van hard werken is plotseling (2'/2 maand voor zijn pensioen) tijdens zijn werk overleden onze collega Sjaak Wij wensen zijn vrouw Emmy en zoon Patrick veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en personeel Vishandel de Smet BV Liefde veclil zich dapper door verdriet en pijn; ze blijft gelovenze blijft hopen, ze is de enige manier van zijn. Na een leven uit trouw en vol doorzettingsvermogen, waarvan zij veertig jaar gebonden was aan een rol stoel, is onverwacht overleden mijn lieve vrouw Janna Adriaantje van der Welle-Koevoets - Jeanne 17 oktober 1925 t 19 oktober 2005 A. van der Welle Caustraat 20 4301 LAZierikzee De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden maandag 24 oktober in de Gereformeerde kerk. Sint Domusstraat 35 te Zierikzee, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 11.45 uur. Voor de dienst is er vanaf 9.45 tot 10.25 uur gelegen heid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de kerk. Wij hebben moeten vernemen dat plotseling van ons is heengegaan mijn lieve zus, schoonzus en onze tante Janna Adriaantje van der Welle-Koevoets Middelburg: H. Koevoets t en J.J. Koevoets-Verwijs Jacksonville, USA: Lettyen |ohn Jolly-Koevoets Zoutclandc: Henny en Piet van Os-Koevoets Koudekerke: Hans en Saskia Koevoets-de Kam Dordrecht: Janty en Henk Arends-Koevoets Middelburg: Marga en Theo de Brauwer-Koevoets Almere: Erica en Mare van Grieken-Koevoets Neven en nichten Wij zijn verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar vol bewondering voor de wijze waarop zij haar leven vorm heeft gegeven. 20 oktober 2005 Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze schoonzuster Jeanne van der Welle-Koevoets Zierikzee, 17 oktober 1925 t Goes, 19 oktober 2005 Zierikzee: A. J. Schults-van der Welle Goes: C. van der Welle Zierikzee: N. van der Welle-van der Velde Vlissingen: Th. Flipse-van der Welle A.C. Flipse Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze beste buurvrouw Mevrouw van der Welle-Koevoets Wij wensen Adrie veel sterkte toe. John en Janny van der Linde Stoffel Stoel Maatje en Ada Brandenburg Zierikzee, 19 oktober 2005 Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat ze zolang bij ons was, geven wij u kennis dat na een moedige strijd, zacht en kalm is overleden onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootoma Marina Kort-Stouten sinds 1992 weduwe van Cornelis Kort in de leeftijd van 81 jaar. Nieuwerkerk: Betsy Stins-Kort Eelke Stins Marian en Teunis Martijn Alfred en Lisinka Jaap Kort Jan Kort Anita Kort-van de Klooster Joanne Zierikzee, 19 oktober 2005 Allévo "Cornelia" Correspondentieadres: Ooststraat 39 4506 AB Nieuwerkerk De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. maandag 24 oktober in "Salem", Molenstraat 16 te Nieuwerkerk, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Salem". - Geen bloemen - Geen bezoek aan huis - Beetje bij beetje moesten we je verlaten. Wij konden niet zo goed meer met je praten. Die blikdie stilte deed vaak zeer, de man van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan, zijn we dankbaar voor alles wat je hebt gedaan. Vol verdriet om de leegte die hij ons achterlaat, doch zeer dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis van het over lijden van onze zorgzame vader, opa en overopa Izak Weijermans sinds 8 september 2004 weduwnaar van Jacomina Pieternella Weijermans-Stroo *05-10-1922 tl 9-10-2005 Vlissingen Vlissingen Vlissingen: Sjaak Weijermans Nel Weijermans-de Waard Koudekerke: Jan Weijermans Lia Weijermans-Geldhof (in herinnering) Koudekerke: Ella de Bree-Weijermans Jan de Bree Koudekerke: Jaap Weijermans Ineke Weijermans-Asscheman 's-Heer Arendskerke: Tonny Weijermans Cora Kastelein Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van zorgcentrum "TerReede"Unit 11 voor de liefdex'olle verzorging. Correspondentieadres: Schuttestraat 20 4371 AD Koudekerke Op maandag 24 oktober is er voorafgaande aan de be grafenis gelegenheid tot afscheid nemen van 10.30 lot 11.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voor zorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, waar aanslui tend een korte samenkomst zal worden gehouden. Om 12.00 uur zullen wij hem begraven op de begraaf plaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bezige handen nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen we denken aan wat is geweest. Lieve Opa bedankt voor alles. Opa, we zullen je nooit vergeten. Miranda en Simon Ciska en Cor Milan, Dani John en Desirée Marjan en Michel Iris, Dewi René en Ilonka Jennifer, Priscilla And ré Angela en Lex We gunnen je rust al is vol droefheid ons hart Je te zien lijden, niet kunnen helpen was onze grootste smart Verdrietig geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase rustig is ingeslapen onze moeder, schoonmoeder, oma en overgroot-oma Jolianna van Sorge-Matthijsse sinds 16 maart 1962 weduwe van Pieter van Sorge Sint-Laurens, Oost-Souburg, 27 december 1919 19 oktober 2005 Oost-Souburg: Wim van Sorge Sint-Laurens: Sarie Marinissen-van Sorge Jan Marinissen Middelburg: Rinalda, Ronnie, Lisa Peter en Mieke Jolanda en Ramon Bennie en Tessa Vlissingen: Nel van Sorge Rinus de Bart Alex Oost-Souburg: Machiel van Sorge Miriam Verweij Bram van Sorge Martijn Marjoke Jan van Sorge Connie van Sorge-Dekker Meivin, Jordy Cristian, Michael, Zoraida Pieter Louwersestraat 2 4388 EK Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zaterdag 22 oktober van 16.00 tot 16.30 uur en maandag 24 oktober van 12.15 tot 12.50 uur in het Uitvaart Zorgcentrum Zeeland, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maan dag 24 oktober om 13.00 uur in bovengenoemd Uit vaart Zorgcentrum, waarna de begrafenis zal plaats vinden omstreeks 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Oost-Souburg. Vertrek vanuil het Uitvaart Zorgcentrum omstreeks .13.45 uur. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in het Uitvaart Zorgcentrum Zeeland. Wij willen het verplegend personeel van Zorgstroom bedanken voor de goede zorgen voor onze moederen oma. Geen bezoek aan huis. \uit vaarfverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Vecrscweg 36,4332 BG Middelburg intern et: vv ww.degroo tdckam.nl Plaats uw familie berichten in de PZC Verdrietig geven wij u kennis dat. na een moeitevolle levensavond, door de Heere van onze zijde is wegge nomen mijn lieve zuster en onze nicht Cornelia Maatje Verhulst in de leeftijd van 85 jaar. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Poelwijck' voor de goede en liefdevolle verzorging. M. Verhulst Familie Verhulst Familie Blok 19 oktober 2005 Zorgcentrum 'Poelwijck' Slotstraat 15, kamer 158 4458 BK 's-Heer Arendskerke De rouwdienst zal worden gehouden maandag 24 oktober om 13.00 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in voornoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Zoals de mist het landschap streelt zo waren je gedachten. Ongrijpbaar als een toverbeeld en wazig troebel gepenseeld om het nu wat te verzachten. En in die mist ben je vergleden uit de armen van het heden. Naar de zonkant van het land ginder, aan de overkant. Bedroefd, maar met een dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in zorgcen trum 'De Blide" van ons is heengegaan mijn lieve, zorgzame moeder, onze zus en tante Anna Emiliana Albertha van Meir *4 september 1919 120 oktober 2005 Amsterdam: Anjo Klootwijk Temeuzen: F. van Meir L. van Meir Temeuzen: J. Jonkman R. Jonkman- de Witte Jolien Amber Temeuzen: A. Jonkman A. Jonkman-van der Hooft Elvira Kenny Correspondentieadres: Jeltjede Bosch-Kemperpad 58 1054 PL Amsterdam De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitge nodigd, wordt gehouden maandag 24 oktober om 10.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamy- straat 28c te Temeuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ik zal het welkom horen van mijn koning en jaar aan jaar verblijven in zijn woning. Psalm 253, berijmd) Heengegaan is Catharina Pieternella de Rijke Veere, 2 maart 1914 Koudekerke, 20 oktober 2005 Zaamslag: J.W. Kusee H. Kusee-van Noorden Epe: C.P.M. de Bruijn-de Wild Middelburg: C. Kool Correspondentieadres: Nadorst weg 31 4333 AK Middelburg De dienst van Woord en Gebed begint op dinsdag 25 oktober om 14.30 uur in de aula van de Algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst heeft de begrafenis plaats. Belangstellenden zijn van harte welkom vanaf 14.00 Als ik de dingen niet meer weet als ik de namen niet meer ken en wat ik weet meteen vergeet zodat ik onherkenbaar ben neem dan mijn fotoboek en ziet: dan kijk ik mee en aarzel niet. Met dankbaarheid, omdat we haar zo lang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat ze nog zoveel voor ons betekende, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en oma 'Nisse'. Pieternella Neeltje Bos-van Liere weduwe van Jan Cornelis Bos in de leeftijd van 95 jaar. Oud-Beijerland: Kees en Rina t Jan en Patricia, Tamara Karin en Rilo, Kevin. Ayla IJmuiden: Leuni en Cor Connie en Ton, Laura, /an Jan en Oriana, Savanna, Scarlett Kapelle: Ko en Elly Robin Sebastiaan 's-Heer Arendskerke. 20 oktober 2005 Zorgcentrum 'Poelwijck' Correspondentieadres: Mauritsstraat 34 4421 CK Kapelle De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 25 oktober om 13.15 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nisse. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar allen die haar liefde\'ol hebben verzorgd in Zorgcentrum 'Poelwijck Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benomstraat 3. 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl Wat de toekomst brengen moge mij geleidt des Heren hand Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden moch ten hebben, geven wij u kennis dat zacht en kalm is ingeslapen onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Elizabeth Neeltje Verhelst weduwe van Jacobus Drabbe in de gezegende leeftijd van 95 jaar. Terneuzen: Janny en Gelein Buize-Drabbe Dick en Ada, Martijn Els en Gert, Tamara en Wout, Milou, Jordi Anja en Eric, Kim, l.otte Riet Vanoverbeeke-Drabbe Daan Vanoverbeeke tin herinnering) Addy en Edwin Meertens-Drabbe Amsterdam: Saskia Jelmeren Emma Terneuzen, |8 oktober 2005 Zorgcentrum "Bachten Dieke", kamer 215 Corr.adres: G. Buize-Drabbe Churchilllaan 560 4532 MB Terneuzen Wij zijn alle medewerktstlers van "Bachten Dieke" dankbaar voorde liefde\'olle verzorging. De afscheidsdienst, waarin zal voorgaan ds. J.W. Inia. wordt gehouden op zaterdag 22 oktober in zorgcentrum "Bachten Dieke", Koninginnelaan 2 te Terneuzen, aanvang 10.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Bellamyslraat in Terneuzen. Gelegenheid lot condoleren na de begrafenis in "Bachten Dieke". Wilt u. indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dankbetuiging Dankbetuiging Uw vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve en zorgzame man, vader, schoonvader en opa Edmond D.P. Siinoen waren ons tot grote steun in deze moelijke periode. Aangezien het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te be danken, betuigen wij u op deze wijze onze oprechte dank. Familie Simoen Temeuzen. oktober 2005 Uw Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25, 4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-576 94 76 ofwww.amref.nl FLYING DOCTORS Sel'SupportinjAfnG ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 "...mijn dochter en haar man zijn toen vernoord. Hu zit ik net hun baby. Hoe moet ik die in ieven houden? We hebben al twee dagen niks gegeten..." "...en toen zeiden ze tegen mijn vader dat hij bij ons op schoot moest liggen. Ze sneden zijn hoofd eraf. We zijn drie dagen blijven zitten met dat hoofd..." Tineke Ceclen, Stichting Vlu "Ik bespaar u de foto s vi mensen. Hun gezichten spoke hele dag door mijn hoofd. 1 springt zowat van woede. Stichting Vluchteling, Den Haag I I I I 111 www.vluchteling.org WORD VRIEND VAN EEN VLUCHTELING Kijk voor meer informatie op peoplestrust.nl of bel 071 - 513 17 83. Steun People's Trust in de strijd tegen kinderprostitutie in India. FLETCHER I^HOTEIGROUP FAMILIE BRUNCH €18!" De heerlijkste en meest complece familiebrunch wordt 25 jaar met liefde voor het vak voor u verzorgd. Een mooie gelegenheid om weer eens met de hele familie bij elkaar te komen en te genieten van eikaars gezelschap. De famne brunch is inclusief koffie, thee, melk, vruchtensappen en j aanvang een feestelijk glas champagne! U kunt onbepe i eten van de zeer ruime keuze aan lekkernijen en desserts. Voor de kinderen is de familie brunch helemaal een feest. Ze mogen onbeperkt poffertjes, ijsjes en snoepgoed eten Kleurplaten en kinderfilms zorgen ervoor dat ze zien njfj vervelen. Onze nieuwe jeu de boules baan en tafeltenmstara maken het familieplezier compleet. Wij ontvangen u graag iedere zondag tussen 12.00 en 14.00 uur (enkel op reservering). Reserveer nü zondag! ELKE ZONDAG - ONBEPERKT KINDERBUFFET KINDEREN 50% KORTING (TOT 12JAAR) Overnachtingen A la carte restaurant Zaken- en familiediners Vergaderingen Meerdaagse conferenties Parties Recepties Bruiloften Beachdub Jeu de boules Tafeltennis RESERVEREN?: 011 8 - 56 18 10 De Buckswcg 2 - Westkapelle - www.zuiderduinbeachho'^.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 28