0111-402000 PZC Manisch-depressief. Wat nu? www.vmdb.nl KEUKENS www.ssk-keukens.nl SCHOON Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Mijn genade is u genoeg 2 Korinthe 12:9 Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heen gegaan mijn lieve, zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa JAN VOS in de leeftijd van 78 jaar. Middelburg: Bets Vos-Louwerse Middelburg: Els en Theo Bart, Lenny, felle Grijpskerke: Ko en Bea Jarno, Marissa Middelburg: Adrie en Petra Daniëlle, Natasja Middelburg, Zorgcentrum J. Roggeveen 19 oktober 2005 Correspondentieadres: Walcherseweg 239,4334 SH Middelburg Mijn man is opgebaard in het Rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg, al waar gelegenheid is tot afscheid nemen op zondag 23 oktober van 15.00 tot 16.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op maandag 24 oktober om 13.00 uur in de Opstandingskerk J. Catsstraat te Grijpskerke. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Grijpskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Jubileum Dinsdag 25 oktober 2005 vieren wij K. Kooman en W. Kooman-Goudzwaard ons 60-jarig huwelijk. Wie ons wil feliciteren is deze dag van harte welkom op de receptie van 19.00-21.00 uur in het Dorps huis, Mr. P. Moggestraat 5, Dreischor. Mr. P. Moggestraat 47 4315 AB Dreischor Overleden Overleden onze lieve oudste broer, zwager en oom JAN VOS Middelburg: C. Vos J.A. Vos-Harpe A.E. Vos C. Vos-de Lange Oost-Souburg: J.C. Tevel-Vos J.J. Tevel (in herinnering) Neven en nichten Enige en algemene kennisgeving Het laatste beetje is nu op veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand gedoofd zijn alle vuren Voor mij is het niet erg meer daarvoor is het verleden Voor jullie die ik achterlaat vaarwel en wees tevreden. Verdrietig geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte is overleden onze lieve broer Michiel Abraham de Pooter in de leeftijd van bijna 54 jaar. Axel: P.M. de Kraker-de Pooter M.J. de Kraker t Zaamslag: A.M. de Pooter D.S. de Pooter-Schroevers Zaamslag:M.P. Meertens-de Pooter T.H. Meertens Temeuzen: J.J. de Pooter C. de Pooter-Hamelink Neven en nichten Gent, 18 oktober 2005 Corr.adres: P. de Kraker-de Pooter De Savomin Lohmanlaan 15,4571 KH Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 22 oktober om 10.30 uur in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Temeuzen. Na afloop van de dienst kunt u de familie condoleren in de hal van het uitvaartcentrum. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Vrijdag 21 oktober is er van 19.00 - 19.30 uur gele genheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Temeuzen. Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze beste zwager JAN VOS Hij wilde nog zo graag naar zijn "hofje" terug. Het mocht niet meer zo zijn. We wensen Bets, kinderen en kleinkinderen Vos veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Jan, Krijn Marrie, Marten Hanneke, Leijn Clementine Louwerse, en nazaten 19 oJctober 2005 Ik kan gaan slapen zonder zorgen want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang moch ten behouden, geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengegaan onze lieve moeder, groot- en over grootmoeder Wilhelmina Steketee-Geelhoed Sinds 8 februari 1994 weduwe van Pieter Steketee Geboren 6 april 1918 Overleden 18 oktober 2005 Nieuwdorp Bergen op Zoom Baarland: Mart en Elly Steketee Vrouwenpolder: Wim en t Jenny Steketee Vlissingen: Riet en Hans van der Male Mark Frank Tommy Vlissingen: Anneke en Jo Hokke Steven en Leonie Ilian Pieter en Melanie Vossemeersepoort 24 4691 EM Tholen De afscheidsdienst zal gehouden worden vrijdag 21 oktober om 13.15 uur in de Gereformeerde Ichthus- kerk, Doelweg te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Tholen. Voorafgaand aan de dienst is er nog gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in het uitvaartcentrum van Monuta, Prins Bemhardstraat 2 te Tholen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze rouwbrief als zodanig beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jan Snoey Jan was gedurende 18 jaar lid van de Raad van Toezicht van onze organisatie. Wij zullen zijn grote inzet, betrokkenheid en kennis van de bouwkunde missen en wensen zijn echtgenote en kin deren veel sterkte toe om dit verlies een plaats te geven. Raad van Toezicht en personeel van Woningstichting Walcheren Het gemeentebestuur van Middelburg heeft met leedwe zen kennisgenomen van het overlijden van de heer Ir. J. Snoey in de leeftijd van 73 jaar. De heer Snoey was behalve als stadsarchitect gedurende de periode van 16 juli 1968 tot 1 januari 1992 adjunct-di recteur van de voormalige dienst Gemeentewerken. Daarna tot aan zijn pensionering op 1 mei 1997 vervulde hij de functie van hoofd van de afdeling Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening bij de dienst Stadsontwikkeling. Gedurende genoemde perioden was de heer Snoey nauw betrokken bij de naoorlogse ontwikkeling van onze ge meente en heeft hij in het bijzonder bijgedragen aan de restauratie van de vele monumenten. Het monumenten jaar 1975 vormde hierbij één van de hoogtepunten. Zijn inzet en verdiensten voor de gemeente Middelburg zullen dan ook in dankbare herinnering blijven. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Burgemeester en wethouders van Middelburg, Mr. J.M. Schouwenaar, burgemeester, Drs. Ing. A.A. Eijkenaar, gemeentesecretaris Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht. Zo ben je langzaam moegestreden uit ons midden weggeleden. Verdrietig omdat we haar moeten missen en vol bewondering voor de wijze waarop zij haar steeds achteruitgaande gezondheid heeft weten te dragen, hebben wij na een liefdevolle verzorging in verpleeg huis "Ter Schorre" afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder en oma Jacoba Leijntje Goossen Koos weduwe van Jacob de Rubber in de leeftijd van 87 jaar. Terneuzen: Daan en Erna Jan en Cobie Daniëlla en Frank Daphne, Mitchel Jacco en Ellis Dylan Wiesje (in herinnering) Terneuzen, 18 oktober 2005 Corr.adres: Kreekzicht 8 4533 PP Temeuzen De rouwdienst wordt gehouden op maandag 24 oktober om 14.00 uur in de aula op de Zuider begraafplaats, Bellamystraat 28c in Temeuzen. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Zuider begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula. Slamat di tangan Jesus Veilig in Jezus' armen Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat toch nog onverwachts van ons is heenge gaan onze lieve moeder en oma en ojang Martha Maail Siwabessy Ullath (I) t Koudekerke 19-09-1927 18-10-2005 Namens alle kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Cithershillsingel 48 4371 AT Koudekerke Onze moeder, oma en ojang is thuis opgebaard, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen. De dienst van Vertroosting zal worden gehouden op vrijdag 21 oktober om 20.00 uur in het kerkgebouw van de Molukse Gemeenschap "Beth Cherem" te Oost-Souburg. Op zaterdag 22 oktober zal de dienst om 9.30 uur aanvangen in voornoemd kerkgebouw, waarna de teraardebestelling om 12.00 uur zal plaatshebben op de begraafplaats te Koudekerke. In Nederland hebben zo'n 150.000 mensen een manisch-depressieve stoornis. Een ernstige ziekte waarbij stemmingswisselingen kunnen leiden tot oncontroleerbaar, irreëel denken en gedrag. Dat gebeurt in de depressieve en in de manische fase. De ziekte gooit het leven van de patiënt flink overhoop en grijpt ook diep in bij de naaste omgeving. Voor patiënt en betrokkenen is het zwaar om met deze stoornis om te gaan. Gelukkig vinden veel patiënten baat bij medicijnen, therapie en lotgenotencontact. Het maakt hun leven stabieler. Hoewel de meeste patiënten de rest van hun leven last houden van deze stoornis, kunnen ze leren zich te wapenen tegen verslechtering. De Vereniging voor Manisch Depressieven en Betrokkenen (VMDB) is hierbij een bondgenoot voor zowel patiënten als direct betrokkenen. Dat zijn samen zo'n 1 miljoen mensen. Bijna iedere Nederlander heeft dan ook op de een of andere manier met manische-depressiviteit te maken. Vraag met de bon gratis informatie aan of word lid. Bellen, faxen of e-mailen kan ook. Lotgenoten-telefoon 0900 - 202 53 77 (10 cpm) (alle dagen 9.00 tot 21.00 uur) Landelijke bijeenkomsten Regionale contactgroepen Informatie via kwartaalblad, website en publicaties VMDB Postbus 24076 3502 MB Utrecht T (030) 280 30 30 F (030) 280 28 80 E vmdb@nsmd.nl 0900 - 202 53 77 lotgenotenlijn tiocPm> Ik word lid voor 20,- per jaar. Stuur mi WollM en een acceptgiro voor mijn betaling. leden ontvangen 4 x per jaar het kwartaalblad PLUSmns en uitnodigingen voor vijf landelijke bijeenkomsten, 0» deelname aan regionale contactgroepen is moget|W Stuur mij eerst" meer gratis informatie. Naam:____0§ia IA.U.8. invullen en aankruisen wat van lospsssmg is.l Knip de bon uit en stuur deze in een envelop naar VMDB, Antwoordnummer 52034, 3502 VB Utrecht. Postzegel hoeft met. Aziatische en Mediterraanse kookdemonstraties door Hofmeester-Kok Ernst van Tol Kloosterweg 6 Kapelle industrieterrein "De Smokkelhoek" T 0113 - 33 0004 en elke week een verrassende actie donderdag 20 oktober 2005 Bezige handen, nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen we denken aan wat is geweest. Lieve Oma bedankt voor alles wat je ons gaf en leerde Daniëlla en Frank Jacco en Ellis Oma flat we zullen je nooit vergeten Daphne, Mitchel Voor oma Ter Schorre kusjes van Dylan Temeuzen, 18 oktober 2005 Op 92-jarige leeftijd is overleden onze lieve, zorgzame mama, oma en overgrootoma Hélène Justine Marie de Kerf Sinds 1984 weduwe van Willem Michaël Gertrudis Bartz Oosterhout: Huub f en Joke Bartz-Bongaarts Janine en Paul, Cas, Nick Simon en Carmen, Luuk, Daan Michiel en Roswitha Hulst: Jan en Iréne Bartz-Goethals Jan-Willem en Els, Sam, Tom Temeuzen: Evert en Vivian Bartz-Lenoir Veerle en Daan, Ischa, Tabitha, Aimée Jacques en Annemarie Hulst: Ineke en Guido Verstraeten-Bartz Maaike en Rob, Floris Jeroen en Barbara, Eva, Fréderique, Yannick Vijfhuizen: Jacqueline en Klaas Gunster-Bartz Jorn, Eelke St. Jansteen: Veerle Bartz t Essen: Maarten en Angélique Bartz-de Man Hulst 18 oktober 2005. Correspondentieadres: Lyceumstraat 7, 4561 HT Hulst. De uitvaartdienst zal plaatshebben op maandag 24 oktober 2005 om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te St. Jansteen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K.-kerkhof al daar. Afscheid nemen van mama is mogelijk in het mortua rium van "De Blaauwe Hoeve" te Hulst. Gelegenheid tot condoleren in "De Kroon", Wil- helminastraat 2 te St. Jansteen na de begrafenis. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Wat de toekomst brengen moge mij geleidt des Heren hand" Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden moch ten hebben, geven wij u kennis dat zacht en kalm is ingeslapen onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Elizabeth Neeltje Verhelst weduwe van Jacobus Drabbe in de gezegende leeftijd van 95 jaar. Temeuzen: Janny en Gelein Buize-Drabbe Dick en Ada, Els en Gert, Tamara en Wout, Milou, Jordi Anja en Eric, Kim, Lotte Riet Vanoverbeeke-Drabbe Daan Vanoverbeeke (in herinnering) Addy en Edwin Meertens-Drabbe Amsterdam: Saskia Jelmer en Emma Temeuzen, 18 oktober 2005 Zorgcentrum "Bachten Dieke", kamer 215 Corr.adres: G. Buize-Drabbe Churchilllaan 560 4532 MB Temeuzen Wij zijn alle medewerk(st)ers van "Bachten Dieke" dankbaar voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst, waarin zal voorgaan ds. J.W. Inia, wordt gehouden op zaterdag 22 oktober in zorgcentrum "Bachten Dieke", Koninginnelaan 2 te Temeuzen, aanvang 10.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat in Temeuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in "Bachten Dieke". Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dankbetuiging Agnetha Pijnacker weduwe van Pieter Willem Millenaar Er zijn enkele weken voorbijgegaan. We beginnen nu echt te beseffen dat ons thuis er niet meer is. We zien foto's, speciale voorwerpen die herinneringen oproepen aan mama, papa, oma, opa. Het heeft tijd nodig. We willen u bedanken voor de woorden van steun, troost en medeleven. Marianne en Chris Rob en Janni Els en Tiny Annemarie en Henk en kleinkinderen Dankbetuiging De vele hartverwarmende blijken van medeleven na het heengaan van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Ab von Unen hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hier voor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed ge daan. Familie W.J. von Unen-Jansen September 2005 De Saele 26 4307 LL Oosterland Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcenlrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 BEGRAFENISONDERNEMING Verzorging van uilvaarten over geheel Schouwen-Duiveland en het gehele eiland Tholen en Sint Phihpsland Dag en Nacht bereikbaar e-mail schoonaard@zeelandnet.nl www.schoonaard.nl Blindeweg 11 4315 CG Dreischor Alle faciliteiten voor thuisopbaring Wij besteden voor u al onze aandacht aan uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! Wilsbeschikkingen Vervoer in binnen- en buitenland Bemiddeling bij aankoop grafsteen MAX HAVELAAR BETER VROR DE DAT IS DUS MAX

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 28