PZC If woensdag 19 oktober 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboortebertchten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Trots, blij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze kleine knul Sem Hij is geboren op 14 oktober 2005 Ab Goeree en Dianne de Klerk Hellewoudstraat 4 4437 AL Ellewoutsdijk Telefoon: 0113-581448 Wij zijn ontzettend blij met de geboorte van onze lieve dochter en zusje Mette Linn Ze is geboren op 12 oktober Giso, Jolanda en Anne Fleur Verschoor Stapelsweg 7 4316 PT Zonnemaire Overleden Onze moedige collega Catrien heeft afscheid moeten nemen van haar man Johnny Zagers Wij wensen haar alle benodigde sterkte toe. Directie en medewerkers Theater Exploitatie Zeeland Wij zijn bedroefd nu onze, zeer gewaardeerde, medewerker John Zagers is overleden. Wij verliezen in hem een accurate en integere collega. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Catrien die John tijdens zijn ziekte op een zeer bijzondere, liefde volle wijze heeft begeleid. Bestuur, managementteam en medewerkers van de Zeeuwse Muziekschool Met droefhei,d hebben wij kennisgenomen van het over lijden van PietWesterweele Piet was vele jaren lid van onze vereniging Vorig jaar tij dens het 75-jaria jubileum van de vereniging, werd hij benoemd tot erelid. Wij wensen zijn vrouw Riet, zijn zonen Ed en Kees, zijn schoondochter Priscilla en zijn kleinkinderen veel sterkte in het dragen van dit verlies. Leden en bestuur voetbalvereniging RCS We vragen ons af waarom; je was sportief, leefde gezond en toen was daar die hersentumor. We wilden je nog niet kwijt maar moesten ervaren dat jouw wereld steeds kleiner werd. Lieve Jan, pap en opa, we zullen je missen. Johannes Leijdekker -Jan- Middelburg, 16 maart 1939 Vlissingen, 18 oktober 2005 Ineke Leijdekker-Woltering Marleen en Erik Kim Goeman Borgesiusstraat 19 4384 JL Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 21 oktober van 11.30 tot 11.50 uur in het Uitvaart Zorgcentrum Zeeland, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de afscheidsdienst worden gehou den om 12.00 uur in het rouwcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in het Uitvaart Zorgcentrum Zeeland. We zijn erg moe, liever geen bezoek aan huis. Stil als een boom. Die zijn laatste blad moest laten vallen. Heb je het leven waar je zo van hield moeten verlaten. Het overlijden van onze broer, zwager en oom Jan heeft ons diep getroffen. Wij wensen Ineke, Marleen, Erik en Kim veel sterkte toe om het verlies een plaats te geven. Huib en Annie Cor Gerard en Ria Leo en Tonny Neven en nichten Wij zijn verdrietig om het overlijden van Jan onze zwager en oom Ine, Marleen, Erik en Kim, wij zijn er voor jullie. Flip en Rietje Gerda en Peter Margriet en Peter Ernst-en Ans Neven en nichten Na een jarenlange vriendschap nemen wij afscheid van Jan Leijdekker Wij hebben veel mooie herinneringen aan de gezelli ge avonden, het samen op vakantie gaan en de vele strandbezoeken. Onze gedachten zijn bij Ineke, Marleen en Kim. Wij zullen er altijd voor jullie zijn. Liefs Sonja en Wout Niet geheel onverwacht, maar toch diep geraakt, hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de vader van Marleen, schoonvader van Erik en opa van Kim Jan Leijdekker Wij wensen Marleen, Erik, Kim en familie alle sterk te toe! Anthony Carolien Danielle en Erwin, Nino en Bo Lianda Mark Miquel Petra en Ben Zeer bedroefd zijn wij door het overlijden van Jan van Rijswijk (ome Jan) Altijd attent en geïnteresseerd. Bedankt voor je gezelligheid en soms urenlange gesprekken. We zullen je aanwezigheid erg missen. Je humor en optimisme behield je tot het laatst toe. Ad en Leny Ad en Mariska Kevin, Lisenka en Remi, Joska, Annina en Jeroen, Yorick Leo en Margriet Marcel Ben en Hanneke Julia en Finn Richard en Mariska Rens, Jules, Niels, Lars We denken met een fijn gevoel terug aan jou. We wensen Jeroen, Ellen en Ko veel sterkte toe. Vlissengen, 17 oktober 2005 Ik heb de stilte lief; zij draagt gedachten die onbelemmerd door de einder gaan. Anneke Tom Onze lieve, bijzondere moeder, oma en zus heeft na een veelbewogen bestaan de reis naar de stilte volbracht. Johanna Cornelia Tjimkje Maria Tom Anneke 27 januari 1937 17 oktober 2005 Vlissingen: Christine Loubert Katie Vlissingen: Bas Loubert José Breuker Sharina Valburg: Maartje Loubert Adriaan Daniëls Willemijn Pasadena (USA): Corrie Schmidt-Tom Mart Schmidt Soest: Pim Meursing-Tom Jan Meursing We danken de medewerkers van verpleeghuis "De Zonnehoeve" te Hilversum voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Simon Stevinstraat 1 4381 BA Vlissingen Op vrijdag 21 oktober komen we om 13.00 uur bij elkaar in de aula van het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen om haar te gedenken. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. (Verzameld werk Jan Arends) Om pijn te schrijven heb je weinig woorden nodig Anneke Tom Verbonden in vriendschap vanaf 1976 Overleden 17 oktober 2005 Atie van Dijk en Marianne de Jonge Onze gedachten zijn bij Chris, Bas en Maartje De strijd is gestreden Rust nu maar uit Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat na een liefdevolle verzorging in "Ter Weel" te Krabbendijke, toch nog plotseling is overleden onze lieve, zorgzame man en vader Kees de Rijke in de leeftijd van 69 jaar. Krabbendijke: W. de Rijke-van der Welle Hoofddorp: René de Rijke Leiderdorp: Erik de Rijke 18 oktober 2005 Oostweg 13,4413 BP Krabbendijke Kees is thuis opgebaard, alwaar donderdag 20 okto ber van 19.00 tot 21.00 uur gelegenheid is tot condo leren. De crematieplechtigheid wordt zaterdag 22 oktober om 10.00 uur gehouden in het crematorium, Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Tot ons verdriet geven wij u kennis dat dinsdag is overleden mijn broer, onze zwager en oom Kees de Rijke in de leeftijd van 69 jaar. Zierikzee: A. de Rijke (in herinnering) J.P. de Rijke-Schiettekatte Zierikzee: P. de Rijke N. de Rijke-van der Wekken Neven en nichten Krabbendijke, 18 oktober 2005 Overleden onze beste vriend Kees de Rijke We wensen Willy, René en Erik veel sterkte. Jan en Nellie Allewijn Bas en Klazien Wolse Krabbendijke, 18 oktober 2005 Met leedwezen hebben wij vernomen dat onze oud-collega brandweerman Kees de Rijke is overleden. Willy, René en Erik veel sterkte met dit verlies. Namens brandweerkorps Krabbendijke Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tij dens zijn leven omringde geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn zorgzame man, onze lieve va der en super-opa Pieter Martinus Tinbergen -Piet- Middelburg, 4 oktober 1933 Vlissingen, 14 oktober 2005 Hanny Tinbergen-Johansen Kinderen en kleinkinderen Westerzicht 306 4385 AX Vlissingen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Liever geen bezoek aan huis. Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat, zeer onver wacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Lena Adriana Smits "Leny" weduwe van Willem Eliza de Jager *30-08-1932 t 17-10-2005 Temeuzen Axel Temeuzen: Linda en Werner Dieleman-de Jager Bas Claudia en Maykel Familie Smits Familie de Jager Axel, 17 oktober 2005 Corr.adres: Ferlemanstraat 136,4535 JA Temeuzen De crematieplechtigheid, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 21 oktober om 12.30 uur in het crematorium van Temeuzen, aan de Bellamy- straat 28 c, alwaar u na afloop de familie kunt condo leren. Samenkomst in het crematorium. Ma ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, al waar u donderdag 20 oktober om 15.00 uur afscheid van haar kunt nemen. w Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. "De Heer is mijn Herder. Verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziekte is omgegegaan, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze pa en opa Jan Snoey Middelburg: Iet Snoey-van Pelt Serooskerke: Hanneke van Belzen-Snoey Kees van Belzen Bow, Joyce Amsterdam: Iet Snoey Middelburg: Jan Snoey Breda: Jessica Snoey Joost Jongerius Jeppe, Joël, Jitte Jasmijn Middelburg, 17 oktober 2005 Spanjaardstraat 29 4331 EN Middelburg De herdenkingsdienst wordt gehouden op donderdag 20 oktober a.s. om 12.45 uur in kerkcentrum 'De Hoek steen', aan de Roozenburglaan 22 te Middelburg. Aansluitend aan de dienst is er gelegenheid tot condo leren van de familie. De begrafenis zal daarna in besloten kring plaatsvinden. Geen toespraken. Geen bezoek aan huis. Niet geheel onverwacht, maar toch diep geraakt hebben we kennisgenomen van het overlijden van Jan Snoey Jan was sinds de oprichting van de Stichting Kunst- en Cul tuurroute Middelburg actief als penningmeester. We zullen zijn betrokkenheid en inzet missen. Onze gedachten gaan uit naar zijn echtgenote Iet en kin deren en wensen hun alle sterkte toe. Bestuur en deelnemers van de Stichting Kunst- en Cultuurroute Middelburg Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van mijn zus en schoonzus Mina de Wee-van Oosten Temeuzen: Dineke van der Maas-van Oosten Okke van der Maas 16 oktober 2005 Op 83-jarige leeftijd overleed onze tante en oudtante Johanna Cornelia Catharina Biondina geboren 4 september 1922 te Middelburg namens de familie, A. Biondina Middelburg, 14 oktober 2005 Correspondentieadres: A. Biondina Wagnerstraat 11 4614 AK Bergen op Zoom De crematie heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden. Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "'t Gasthuis", afd. "Molenwater", is overleden Johanna Jannetje Vreeke-Labruyère weduwe van Hendrik Vreeke in de leeftijd van 84 jaar. Klaas Vreeke Ana-Maria en Dave Middelburg, 14 oktober 2005 Correspondentieadres: Orionstraat 35 4356 BS Oostkapelle De crematieplechtigheid heeft overeenkomstig haar wens in besloten kring plaatsgevonden. Bezige handen, nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen wij denken aan wat is geweest. Verdrietig, maar dankbaar voor de vele jaren dat wij samen mochten zijn, geven wij u kennis van het over lijden van mijn zeer zorgzame man, onze vader en opa Adriaan Bosschaart Oost- en West-Souburg, 7 september 1916 t Vlissingen, 17 oktober 2005 Jo Bosschaart-Polderman Bert en Corrie Annemiek Suzanne en Martijn Buitenruststraat 103 4337 EL Middelburg Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het rouwcentrum 'Middelburg' aan de Buitenhovelaan 1Alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op vrij dag 21 oktober a.s. van 10.00 tot 10.30 uur. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaats vinden om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het laatste beetje is nu op veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand gedoofd zijn alle vuren. Voor mij is het niet erg meer daarvoor is het verleden. Voor jullie die ik achterlaat vaarwel en wees tevreden. Dankbaar dat zij nog zolang in ons midden mocht zij n, delen wij u mede, dat toch nog onverwachts van ons is heengegaan Jozina Adriana Versprille weduwe van Abraham Izaak Risseeuw *23 november 1912 te Groede r 18 oktober 2005 te Sluis 's Gravenmoer: J.J. Risseeuw H.J. Risseeuw-Blanksma Simone Bram Sluis, 18 oktober 2005 Coriresponden ti eadres Zwaanstraat 13 5109 TM 's Gravenmoer U kunt afscheid nemen op donderdag 20 oktober 2005 om 20.00 uur in het mortuarium van het Anto- nius ziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oost- burg. De Dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden op vrijdag 21 oktober a.s. om 10.00 uur in verzorgings huis 'Rozenoord', Hoogstraat 58 te Sluis. U bent in de gelegenheid de familie te condoleren na de dienst. De teraardebestelling is aansluitend op de algemene begraafplaats te Zuidzande. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Mijn broer Jo van Ham is overleden. Tom Sjaak Rieki Dankbetuiging Voor uw medeleven en belangstelling na het overliid van onze vader, opa en overopa en Jacob Johannes Schouwenaar zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank. Kinderen klein-en achterkleinkinderen Oktober 2005 In Memoriam 19-10-1990 19-10-2005 Piet Willemsen Houd over ons de wacht, iedere dag en iedere nacht. HUISARTSENPRAKTIJK ZOUTELANDE Duinweg 59, 4374 EB Zoutelande DONDERDAG 20 OKTODER IS ER GEEN INLOOPSPREEKUUR EN GEEN AFSPRAAKSPREEKUUI Wij zijn wel bereikbaar voor spoedgevallen U kunt dan het gewone telefoonnummer draaien: 561282 J. F. M. BERGEN geen praktijk 27 t/m 31 oktober Waarneming: H. Meijer tel. 461212 Steun het werkvan Stichting De Noordzee en help dolfijnen in de Noordzee. Word donateur via www.nooTdzee.nlof stort een gift op giro 3666563. CBF y.-: Berberaapje Titi werd illegaal verkocht op een markt ifl Marokko, nadat zijn moeder was doodgeschoten. Zo3> zovelen. Gelukkig zit hij nu bij Stichting AAP. Hier hei hij inmiddels een prima leven op een van de apenei/an- den, samen met soortgenoten. U kunt Stichting AAP kosteloos helpen. In Nederland belan den miljoenen lege cartridges uit printers en kopieermachi nes in de prullenbak. Dat is zonde. Want voor het milieue Stichting AAP valt er veel winst te behalen wanneer cartn ges opnieuw worden gevuld. Voor elke lege cartridge die u bij het AAP Collection Cen f inlevert, ontvangt AAP een vergoeding. Met de opbreng van deze cartridges kan een groot deel van de verzorging»" kosten van dieren zoals Titi betaald worden. Help onze dieren alstublieft, spaar kosteloos lege cartridge in voor AAP. Het helpt echt! 01 BELCRATIS 0800-1118 OF KIJK OP WWW.AAPNl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 48