PZC t Kies voor een prettiger leven. Wat nu? dinsdag 18 oktober 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Met pijn in mijn hart heb ik afscheid moeten nemen van mijn man Johnny Zagers Middelburg 08-02-1947 Rotterdam 1 17-10-2005 Catrien Zagers-Vader 4364 AZ Grijpskerke Bergwei 63 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 21 oktober a.s. om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangstruimte van het crematorium. Geen bloemen. Het overlijden van onze broer, zwager en oom Johnny heeft ons diep getroffen. Wij wensen Catrien veel sterkte toe om dit verlies een plaats te geven. Altenkirchen (D.): Bob Zagers Aardenburg: Sjef en Marja Zagers-Desitter Middelburg: Marjan en Jan Sinke-Zagers Spanbroek: Bart en Astrid Zagers-Schipper Neven en nichten 17 oktober 2005 Heden overleed na een ernstige ziekte mijn lieve schoonzoon, onze zwager en oom John Zagers echtgenoot van Catrien Vader Oost-Souburg C. Vader-Cevaal L. Vader (in herinnering Baarland Lia Kasse-Vader Jaap Kasse Biggekerke Hanneke Bommeljé-Vader Wim Bommeljé neven en nichten 17 oktober 2005 Van ons heengegaan is een geliefde cliënt PietWesteiweele We zullen zijn warme persoonlijkheid missen en wensen Riet en familie alle sterkte toe. cliënten en medewerkers de Onderneming, Vlissingen "Tot ziens in Jeruzalem In dit geloofsvertrouwen heeft mijn lieve zus en schoonzus, onze tante en oudtante Janna Adriaantje van Beveren -Janny afscheid van ons genomen. Zij werd 72 jaar. Wij zijn verdrietig, maar ook dankbaar voor haar liefde en zorg voor ons en vele anderen. Nieuwerkerk: N. A. Bom-van Beveren J. L. Bom Zierikzee: Ria in herinnering - Vlissingen: Diny en Fred Burgh-Haamstede: Coby en Hans Christy en Ad Mark Zierikzee: Wim en Irene Annet en Marco Yvonne Zierikzee: Nelleke en Peter Zierikzee, 14 oktober 2005 De Brauwstraat 3 Correspondentieadres: Lijsterbesstraat 11 4306 AW Nieuwerkerk De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den woensdag 19 oktober in de Geref. kerk, St. Do- musstraat 35 te Zierikzee, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.45 uur. Voor de dienst is er van 12.45 tot 13.25 uur gelegen heid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de kerk. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Tot ons groot verdriet, maar met liefdevolle herinne ringen aan de tijd die wij samen mochten beleven, delen wij u mede dat is overleden mijn vrouw, onze zorgzame moeder en oma Maria van Zweden-van de Velde echtgenote van Willem van Zweden in de leeftijd van 72 jaar. W. van Zweden Johan en Jeanny Frans Margriet Marjan 17 oktober 2005 Couwervestraat 83 4461 XC Goes De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donderdag 20 oktober om 13.00 uur in het crematorium, Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u de plechtigheid wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 12.50 uur aanwezig te zijn. Na de crematieplechtigheid is er in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd zijn wij dat uit onze familiekring is wegge nomen onze zuster, schoonzuster en tante Maria van Zweden-van de Velde Goes: Fam. Kole-van de Velde Wolphaartsdijk: Fam. de Wild-van de Velde Goes, 17 oktober 2005 Het leven is een scfioon en lang gedicht dat wij bij dagen en bij nachten moeten schrijven totdat de dood die droom zal hebben uitgewist en voor het nageslacht alleen de woorden blijven Het leven is een wonderbaarlijk stuk muziek een compositie God's, die wij te allen tijde moeten spelen het thema blijft gelijk alleen de harmonieën variëren, de 'unvollendetenzijn minder zeldzaam dan de hele. Ajo, Wenen 1950 Tot ons grote verdriet is overleden Alexander Johan Berman Ajo Alkmaar, 11 april 1929 t Alkmaar, 16 oktober 2005 Tamara Meester-Berman Maria J.F.Th. Majoor Aart Meester Vera en Hans, Elise, Roelof, Lucas G.J. Berman Joram, Martijn Alexander J. Berman Kennemerstraatweg 39-41 1814 GB Alkmaar Ajo is thuis, waar gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 19 oktober van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst zal zijn op donderdag 20 oktober om 13.30 uur in de St. Jansbasiliek aan de Brink te Laren (N-H), waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het St. Janskerkhof. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in restaurant "De Prinsemarij" aan de St. Jansstraat 1 te Laren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dient u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lofzang O diepte des rijkdoms beide der wijsheid en der kennis Gods, hoe ondoorzoekelijk zijn Zijn oordelen, en onnaspeurlijk Zijn wegen! Want wie heeft den zin des Heeren gekend? O wie is Zijn Raadsman geweest? Of wie heeft Hem eerst gegeven, en het zal hem wedervergolden worden? Want uit Hem, en door Hem, en tot Hem zijn alle dingen. Hem zij de heerlijkheid in der eeuwigheid. Amen. Romeinen 1133-36 Ontslapen in Christus, onze lieve, zorgzame man, vader en opa Jozias Cornells van Damme 29 september 1929 16 oktober 2005 Corrie van Damme-van Houdt Andre en Fransciska van Damme Brechje, Sas Annet en Peter Sinke Jose, Anne, Willem, Antoine Joselien en Bjom Simmering Doortje, Jan Zeeburg 12 4401 DAYerseke. Onze speciale dank gaat uit naar het personeel van Allévo en Huisartsenpraktijk Yerseke voor de liefdevolle verzorging. De rouwdienst, geleid door Ds. W. Meijer, wordt D.V. donderdag 20 oktober om 14.00 uur gehouden in de Hervormde gemeente Rehoboth, Marijkelaan 39 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.30 uur in Rehoboth gelegen heid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condo leren. Liever geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze adver tentie als zodanig te beschouwen. En geen inwoner zal zeggen: lk ben ziek, want het volk, dat daarin woont, zal vergeving van ongerechtigheid hebben. Jesaja 3324 Na een lange periode van ziek zijn is uit de kring van onze familie weggenomen onze geliefde broer, zwa ger en oom Jozias Cornells van Damme Wij wensen Corrie, de kinderen en kleinkinderen de troost van de Heere toe bij het verwerken van dit smartelijk verlies. Yerseke: C. J. van Damme J. M. van Damme-Waverijn Yerseke: N. F. Scheele-van Damme J. Scheele Gouda: F. T. Hofman-van Damme E. Hofman Yerseke: T. F. de Wolf-van Damme L. de Wolf Yerseke: J. J. van Damme T. J. van Damme-van Iwaarden Kesteren: J. J. Waverijn-van Damme D. M. Waverijn Yerseke: A. van Damme P. S. van Damme-Nijssen Neven en nichten Yerseke, 16 oktober 2005 Na een moeilijke levensavond is door de Here thuis gehaald onze geliefde zwager en oom Jozias Cornells van Damme echtgenoot van C. A. van Houdt Krabbendijke: M. J. van Oosten-van Houdt Krabbendijke: J. de Vos-van Houdt J. de Vos Neven en nichten Yerseke, 16 oktober 2005 We zijn bedroefd dat we toch nog onverwachts af scheid moesten nemen van onze buurman Jozias Cornells van Damme We wensen buurvrouw Corrie met kinderen en klein kinderen veel sterkte in dit verlies. Addie en Nout Sanderse-Dijkwel "Mijn lieve kind, toen 't moeilijk was, toen heb ik jou gedragen... Intens verdrietig geven wij u kennis van het over lijden van mijn zorgzame vrouw en moeder Jacomina Dingena de Wee-van Oosten - Mina Wemeldinge, 5 augustus 1929 t Goes, 16 oktober 2005 Onze dank gaat uit naar het personeel van Alléi'o en afd. D. van het Oosterscheldeziekenhuis voor de liefdevolle zorgen. A.J. de Wee Janet Prinses Beatrixweg 30,4424 AD Wemeldinge Mijn vrouw en moeder is thuis. Als u nog even bij haar wilt zijn bent u welkom woensdag 19 oktober van 19.00 tot 21.00 uur. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden donderdag 20 oktober om 13.15 uur in dorpscentrum 'De Wemel', Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd dorpscentrum. De Heer is mijn Herder! Hij waakt voor mijn ziel, Hij brengt mij op wegen van goedheid en zegen. Hij schraagt me als ik wankel, Hij draagt me als ik viel. Bedroefd om de leegte die zij achterlaat, laten wij weten dat toch nog onverwacht maar vredig is inge slapen onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Suzanna Roepman-Caljé - Sanne - weduwe van Hermanus Roepman 20 december 1923 16 oktober 2005 We zijn dankbaar voor haar liefde, de ruimte die zij bood om onze eigen weg te vinden en de richting die zij ons daarbij wees. Marleen en Hans Peter Arthur en Mathilde, Mika Barbara en Dennis Herman en Kira Rinus en Ria Kristel en Michael, Ciara Jasper Albert en Renny Dennis en Cindy Tony en Ilse Kevin en Amanda Ansje f Peter Cort van der Lindenstraat 199, Delft Correspondentieadres: Familie A. Roepman Zuiderstraat 11 2641 GWPijnacker Moeder ligt thuis opgebaard. U kunt daar afscheid van haar nemen op donderdag 20 oktober van 17.00 tot 19.00 uur. De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaatshebben in de aula van crematorium Hofwijk, Delftweg 230 te Rotterdam/Overschie op vrijdag 21 oktober om 13.30 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder, de le\>enswil bleef het leven niet. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor mij heeft betekend deel ik u mede dat is overleden mijn lieve vrouw Anna Willemina Fase-Wittekoek OudeTonge, 14 november 1920 t Middelburg, 15 oktober 2005 Middelburg: W. Fase Wij delen u mede dat één dag na het overlijden van zijn lieve vrouw is overleden mijn broer, zwager en onze oom Willem Fase Oude Tonge, t Middelburg, 6 juli 1919 16 oktober 2005 Oude Tonge: H. Fase G. J. Fase-Tanis Kinderen en kleinkinderen Tobias en Maren Petras Nichten en neef van Rijn-Wittekoek Correspondentieadres: Schelpweg 30 4323TBEllemeet De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Genadig is de Heer en rechtvaardig, Onze God is een ontfermer. Psalm 116:5 Na een lang en zorgzaam leven is overleden onze vader, opa en overgrootvader Fran5ois Abraham Joseph Van Floudenhoven Sinds 1 februari 2000 weduwnaar van Trijntje Kamphuis Amsterdam, t Goes, 6 augustus 1917 16 oktober 2005 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: M. Minnaar-Van Houdenhoven Vanderbijlparkstraat 14 4436 AD Oudelande De rouwdienst zal worden gehouden D.V. donder dag 20 oktober om 13.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Oudelande, waarna aansluitend omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er in de Aula op de begraafplaats gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de verzorgsters en vrijwilli gers van Zorgcentrum 'Rehobothvoor de liefdevolle verzorging. Jan de Baar Geboren in overleden in 's-Heer Arendskerke Goes 22 december 1913 16 oktober 2005 Rie de Baar-Hopmans Elly t en Jan t Arnbika en Marnix Tineke en Peter Bas Bregje en Pepijn Marianne en Aad Nicole en Piet Marion, Maarten en Jan Papa ligt opgebaard in kamer 414 Gasthuis, Kievit laan 64, Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 19 okto ber en donderdag 20 oktober van 16.00 tot 17.00 uur. De Uitvaartdienst is vrijdag 21 oktober om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdelena, Singelstraat te Goes. Daarna is de begrafenisplechtigheid om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in aula van Monuta-Goes op de begraafplaats. Correspondentieadres: Kievitlaan 64, kamer 414,4461 RB Goes Telefoon 0113-317217 Met grote droefheid geven wij u kennis dat de Hee - uit ons midden heeft weggenomen onze lieve R zorgzame moeder en oma Antoinetta Elisabeth Daane-Danker sinds 10 februari 1995 weduwe van Izak Levinus Daane in de ouderdom van 91 jaar. Onze dank gaat uit naar de medewerkers uit Unit Heiloo: M.L. Daane G.J.R. Daane-Pluim Elise Yerseke: P.M. Daane H.M. Daane-van Stel Angela en Paul Chantal en Sjoerd Goes, 16 oktober 2005 Correspondentieadres: Dahlialaan 22 4401 HA Yerseke De rouwdienst wordt D.V. donderdag 20 oktober om 10.30 uur gehouden in het v~ Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al- gemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 10.00 uur in het v bouw gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condole ren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Je was een ontzettend lieve oma We zullen je missen. Angela, Chantal, Elise In Memoriam In memoriam JAN DENIJS L 17-10-2000 17-10-200: Begrafenis- en Crematieverzorgine OVERTOOM-GROES Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakki tel. 0118 - 612868 Vecrseweg 36,4332 BG Middelburg internet: vvwvv.degrootdekam.nl Leden ontvangen 4x per jaar het kwartaal blad PlUSminus, uitnodigingen voor vijf Landelijke Bijeenkomsten en deelname aan Regionale Contactgroepen. Knip de bon uit en stuur deze zonder postzegel in een envelop naar VMDB, Antwoordnummer 51034,3502 VB UWdit JA, ik wapen mij tegen de maniscb-depressieve stoornis. qmQi Ik word lid van de VMDB voor „..„per jaar (minimaal 20,-). Stuur mij gratis informatie en een straat: acceptgiro voor mijn betaling. Stuur mij eerst meer gratis informatie. Lijdt u net als 250.000 andere Nederlanders aan een manisch- depressieve stoornis? Leiden uw stemmingswisselingen soms w oncontroleerbaar gedrag en vreemde gedachten tijdens de manische en depressieve episodes? Dan vindt u veel baat bij medicijnen en therapie, maar óók bij contact met lotgenoten. De VMDB is een bondgenoot voor zowel patiënten als direct betrokkenen. Als patiënt blijft u waarschijnlijk last ondervinden van uw stoornis, maar als lid van de VMDB kan uw leven wel veel stabieler worden. En dus prettiger. U leert, net als uw betrokkenen, hoe u zich kunt wapenen tegen verslechtering. U hoort welke medicijnen en therapieënr. zijn, hoe anderen met de ziekte omgaan en welke informatie ens Bij onze Lotgenotenlijn kunt u met al uw vragen terecht. Op onze Landelijke Bijeenkomsten wisselen patiënten, betrokis- nen en behandelaars informatie en ervaringen uit. In de Regionale Contactgroepen wordt dit verder op maat toegesneden. We geven een fraai kwartaalblad uit, geschreven door lezers en andere deskundigen. Veel publicaties vindt u op www.vmbd.nl Vraag gratis informatie aan of word lid. Stuur de bon op. Bellen, faxen en e-mailen kan ook. Vereniging voor Manisch Depressieven en Betrokkenen q VMDB Postbus 24076 3502 MB Utrecht T 030-28030 30 F 030-280 28 80 Evmdb@nsmd.nl lwww.vmdb.nl q\

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 32