ao PZC «3GEBR.D0MINICUSBV maandag 17 oktober 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Geboren: Anthonie Adriaan Tom 16 oktober 2005 Jan, Diana, Lisa en Nick de Ridder Burg. Langebeekestraat 12 4341 AEArnemuiden Huwelijk Getrouwd Iwan Verburg en Joekie Oomens 14 oktober 2005 Middenerf 41 4824 HN Breda Overleden Gezonde mensen hebben nog duizend wensen een zieke maar één. Adrie Boonman 24 december 1946 1 15 oktober 2005 Groot was zijn liefde, groot het verdriet, mooie herinneringen die hij achterliet. Jacqueline Boonman-Goossens Meisje S» Emmastraat 1,4453 CE 's-Heerenhoek Adrie is thuis. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 19 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in café Oranjeboom, Nieuwe Rijksweg 21 te 's-Heer Hendrikskinderen. Adrie hield van witte bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. We zullen je enorm missen. Een mens bewaart zijn eigen ik. Heel diep onder zijn huid. En wat daar binnen in je heeft geleefd kwam er maar zelden uit. Voor jou ging het sten>en niet ineens. Je hebt er moedig voor gestreden. Niemand kan weten wat je hebt gevoeld. Ook niet wat je hebt geleden. Onze broer en zwager Adrie Boonman Heinkenszand: N. de Jonge-Boonman B. de Jonge 's-Heerenhoek: W. Boonman R. Boonman-Stolcx Goes: R.van Dalen-Boonman J. van Dalen 's-Heerenhoek: J. Boonman, in herinnering Heinkenszand: C. Boonman IJzendijke: J. de Maertelaere-Boonman J. de Maertelaere 's-Heerenhoek: C. de Vos-Boonman S.J.deVos Heinkenszand: L. Boonman M. Boonman-Grim 's-Heer Hendrikskinderen: G. de Meulmeester-Boonman R. de Meulmeester Onze oom Adrie Barra te snel veel te snel te vroeg veel te vroeg Ina en Frank Cora en Rinus Mare en Jolanda Frank en Manon Carmen Nel en John Corné en Diana Miranda en Wijnand Sandra en Martijn Linda en Joao Ronny en Anouska Erwin en Jenny Jolanda en Mare Iwan en Marina Brigitte en Jordi Alan en Judith Adrie In de jaren die we met je mochten delen ben je ook voor ons altijd een lieve man geweest. Altijd was alles maar goed. Je was er altijd voor een ander en dacht nooit aan jezelf. We zullen je nooit vergeten. Familie Goossens Familie Dietvorst Niet geheel onverwacht, maar toch diep geraakt heb ben wij kennisgenomen van het overlijden van Adrie Boonman Wij zullen zijn vriendschap missen. Wij wensen Jacqueline en familie alle sterkte toe. Kees en Elna Nico Jan Martin Na een moedige strijd is overleden onze schoonzus en tante Matty Gijssel-Willemsen Marie en Jo t Dies en Addy Tobi en Riet Suzan en Ward Kees en Betsy Jan en Ria Truus neven en nichten Wemeldinge, 14 oktober 2005 Met droefheid vervuld melden wij u het overlijden van ons trouw koorlid Matty Gijssel Vele jaren heeft ze naar hartelust meegezongen over en voor haar Heer. Wij wensen haar kinderen heel veel sterkte om dit verlies te verwerken. Leden en bestuur van het Evangelisatiekoor der Vrij Evangelische Gemeente van Goes Bedankt mijn lief dat jij er voor mij was Bedankt mijn lief dat ik er voor jou mocht zijn. Thuis is vredig overleden mijn lieve dappere man, onze lieve sterke vader, schoonvader en opa Piel Westerweele 23 oktober 1941 14 oktober 2005 Wij zijn zeer dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen. Oost-Souburg: Riet Wesferweele-van Weele Vlissingen. Kees en PrTscilla Shireen, Larissa Amsterdam; Ed Wij zijn ook dankbaar voor de deskundige en liefdevolle zorg hem geboden door de mensen van Zorgstroom en voorde vriendschap hem betoond door zovelen, in het bijzonder door de vrienden van De Onderneming en zijn maatjes van voetbalvereniging R.C.S. Cornells van Perestraat 14 4388 CD Oost-Souburg Piet is thuis. Er is daar gelegenheid om afscheid van hem te nemen op dinsdag 18 oktober van 17.00 tot 18.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 19 oktober om 1 3.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de con doleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwdienst heeft ontvangen, dan wordt u ver zocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen Geheel onverwacht heeft de HEERE van ons wegge nomen onze geliefde schoonzoon en zwager Kees Vis echtgenoot van Janny Zandee op de leeftijd van 65 jaar. Sterke God Janny, de (klein)kinderen en ons in dit grote verlies. Goes: A. Zandee L.P. Zandee-de Jonge Hellevoetsluis: Piet en Hanny Emmeloord: Marian en Gert-Jan Nieuwerkerk: Jolanda en Rinus neven en nichten 15 oktober 2005 Gravenweg 15 7218 AZ Almen Na jaren van een moedig gedragen lijden, is van ons heengegaan onze geliefde broer, zwager en oom Piet Westerweele Jan en Hannie (in herinnering) Arnemuiden. Wim en Nelly Hellevoetsluis: Kees en Rita Tholen: Annetenjob neven en nichten Wij wensen kinderen, kleinkinderen en zijn vrouw Riet, die alles heeft gedaan om hem Ie verzorgen, heel veel sterkte toe in dekomende tijd. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze broer, zwager en oom Piet Westerweele Wij betuigen ons diepe respect voor Riet en haar gezin voor de liefdevolle verzorging die ze Piet thuis hebben gegeven en wensen hun aiïe sterkte toe in deze moeilijke periode. Kees van Weele Mina van Weele-Almekinders Rinus van Weele Truus van Weele-van Damme Job van Weele An net van Weele-Westerweele Els van Weele-van der Have Coos van der Have neven en nichten 14 oktober 2005 We gunnen je rust, al is vol droefheid ons hart. Je te zien lijden, niet kunnen helpen, was onze grootste smart. Verdrietig geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase rustig is ingeslapen onze lieve moe der en oma Francisca Wilhelmina Carola Johanna Geerts-van der Laak weduwe van Antonie Geerts Tilburg, 7 november 1932 - Goes, 15 oktober 2005 Middelburg: Diana Geerts Wendy en Marco Merel en Bram Goes: Monique en Hugo Barends Lotte Femmy Sjoerd Heinkenszand: Lilian en Cars Roodbeen Mea Karlijn Correspondentieadres: Dorpsstraat 19,4451 19 BA Heinkenszand De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 19 oktober om 14.30 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats. Geldeloozepad 30 te Goes, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de be graafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er vanaf 14.00 uur ge legenheid om afscheid van haar te nemen. Na afloop van de begrafenis is er in voornoemde aula gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. t Middelburg, 16 oktober 2005 Altijd getracht het goede te doen. Vol verdriet delen wij u mede dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Johanna Christina Kronenburg-van den Brink Ginneken Bavel, 27 januari 1932 We zijn trots op haar en op alles wat ze voor ons en anderen betekend heeft. Middelburg: Harriet Kronenburg Vlissingen: Marino Jobse Bilthoven: Edo Kronenburg Joline Kronenburg-de Jonge Emar Janne Van Kleffenslaan 85 4334 HC Middelburg Op vrijdag 21 oktober a.s. zal om 13.00 uur een afscheidsdienst gehouden worden in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de con doleanceruimte van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Psalm 4:3 Ik kan gaan slapen zonder zorgen want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Tot ons groot verdriet overleed onverwacht onze lieve Marga Atina van Wijngen-Begemann 17 juli 1924 I 13 oktober 2005 echtgenote van Dr. Wim van Wijngen 113 augustus 1993 Tot op het laatst actief en vol belangstelling voor de mensen om haar heen. We gedenken haar met liefde. F.A. Begemann W. Begemann-Bartelink W.J.E. Begemann-Scheer Gert-Jan van Wijngen Namens neven en nichten J. Thierry Temeuzen, 13 oktober 2005 Correspondentieadres: W.J.E. Begemann-Scheer Dorpsstraat 8 2712 AEZoetermeer De dienst welke geleid wordt door ds. H. Smeets vindt plaats voorafgaande aan de crematie op woens dag 19 oktober a.s. om 14.00 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Thuis omringd door degenen die hem het allerliefste waren is overleden mijn zorgzame man, vader en trotse opa Cor van den Hoek Cornelis Jan echtgenoot van Cornelia Wilhelmina van Eekeren geboren te Sint-Maartensdijk 29 november 1919 overleden te Sint-Maartensdijk 16 oktober 2005 C.W. van den Hoek-van Eekeren Maria en Meindert Geertsma-van den Hoek Joost, Hanneke, Marijn Adriaan en Nathalie van den Hoek-Dom Jettie, Laura, Emma 4695 CH Sint-Maartensdijk Markt 51 De rouwdienst zal gehouden worden, donderdag 20 oktober om 13.15 uur, in de aula van de Algemene Begraafplaats, Kastelijnsweg 2a te Sint-Maartens dijk, waarna aansluitend de teraardebestelling zal plaatsvinden. Gelegenheid tot afscheid nemen voor aanvang van de rouwdienst. Na de teraardebestelling is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. "De Heer is zijn herder Heden is overleden onze geliefde vader, schoon vader, opa en over-opa Willem Sinke Oost- en West-Souburg t Oost-Souburg 29 juni 1917 14 oktober 2005 Vlissingen: Piet en Els Edwin en Karin Kim Peter en Mirjam Daan Heiloo: Lou en Willy Mart ij n en Ka tja Janneke en Jeroen Schoonhoven: Ko en Hilda Mark en Josje Davita, Jafet, Hannah Robin en Bianca Sjoerd en Rosaliene Muriël Middelburg: Wilma Zorgcentrum "De Zoute Viever" Correspondentieadres: Rosenburglaan 218 4385 JM Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 19 okto ber van 12.15 tot 12.45 uur in gebouw "De Ark" naast het kerkgebouw "De Open Haven" van de Pro testantse Gemeente aan het Oranjeplein te Oost- Souburg. Om 13.00 uur zal in voornoemd kerkgebouw een dienst van Woord en Gebed gehouden worden. Aansluitend zal de begrafenis om 14.00 uur plaats hebben op de begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in gebouw "De Ark"". Geen bloemen. Overleden onze lieve broer, zwager en oom Willem Sinke Oost-Souburg: J. Sinke M. Sinke-Bimmel Ritthem: D. Schout-Machielse neven en nichten 14 oktober 2005 In alle rust is van ons heengegaan onze lieve tante Hillie en oma Hillechien Wolfs weduwe van Adrianus Marinus Bakker eerder weduwe van Geert Huiges in de leeftijd van 88 jaar. Dieke en Ad Suzanne en Paul Madeion en Jos Rob Peter 's-Heer Arendskerke, 15 oktober 2005 Correspondentieadres: Leliestraat 117 4461 PE Goes De rouwdienst zal gehouden worden op woensdag 19 oktober om 15.00 uur in de St. Martinuskerk, Dorpsstraat te Halsteren, waarna de begrafenis zal volgen op de Protestantse Begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk. Tante Hillie is opgebaard in haar kamer van Zorg centrum Poelwijck, Slotstraat 15 te 's-Heer Arends kerke, alwaar tot woensdag 19 oktober gelegenheid is tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in Hotel de Ram, Steenbergseweg 1 te Halsteren. Tevens wordt u hierbij uitgenodigd voor een aansluitend samenzijn. Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang in ons mid den mocht zijn en nog zoveel voor ons betekende, ge ven wij u kennis van het toch nog onverwachte over lijden van onze lieve moeder, oma en overoma Catharina Pieters-Koens weduwe van Cornelis Pieter Pieters in de leeftijd van 89 jaar. Apeldoorn: Ria en Piet Polderdijk Middelburg: Jan en Corry Pieters Spijkenisse: Piet en Noi Pieters Heinkenszand: Adri en Dinie Pieters Heinkenszand: Catrien en Cor van der Bliek Klein- en achterkleinkinderen Heinkenszand, 14 oktober 2005 Correspondentieadres: Hunniusstraat 14333 LV Middelburg Dinsdag 18 oktober zal er om 19.00 uur een avond wake worden gehouden in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna er in het mortuari um naast de kerk gelegenheid is om afscheid van haar te nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 19 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk te Hein kenszand, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op het R.K. Kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er in het Dienstgebouw achter de 'Dorpskerk' gelegenheid tot condoleren. ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.V.S EN BRONS Op bijna 90-jarige leeftijd is van ons onze moeder, oma en over-oma Jannetje Weezepoel-Maas weduwe van Hendrik Cornelis Weezepoel 29 oktober 1915 114 oktober 2005 Dies en Ida Ron en Hadassa, Talitha, Demian Henk en Riet Margriet en Arjan, Mido, Desi Erik en Brigitta, Dominique Marieke 14 oktober 2005 Heemisseweg 84 4461 PW Goes Onze moeder, oma en over-oma is opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta-Goes, Zuidvlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 18 oktober van 18.00 tot 18.30 uur. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatshebben woensdag 19 oktober om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hij hield van de polder, het weidse land. Daaraan heeft hij zijn hart verpand. Daar heeft lüj gewerkt, daar heeft hij geleefd. Daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. Heden is tot ons groot verdriet, zacht en kalm.ov leden onze lieve vader, opa, over-opa en partner Hendrik Marinus Minnaar weduwnaar van Huberdina Kraus op de leeftijd van 90 jaar. Joop en Tiny Monique en HansMitchel, Wouter, Nadine Marcel en Barbara, Mauk Jan t en Ella Dian en Jan Henk en Saar Marcel en Petra Diana en Richard, Michelle, Danique Klazien 15 oktober 2005 Correspondentieadres: Fluitekruidstraat 27 4461 MG Goes Onze vader, opa, over-opa en partner is ov bracht naar het uitvaartcentrum van Monuta-Goes, Zuidvlietstraat 37 te Goes. Aldaar geen bezoek. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatshebben woensdag 19 oktober om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Ha vendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de con doleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. In Memoriam t 17 oktober 2004 In Memoriam Gonnie Bergenhenegouwen-Ottersberg We missen je. Simon Marcken Willeke Lester In memoriam Jan de Nijs "Si eM*- Vlietstraat 15, Temeuzen Tel. 0115-6 Bij ziekenhuis "De Honte"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 42