PZC Russen helpen dammers uit de brand Comeback duurt tachtig minuten te§en Bevelanders Nieuwland stunt Annelore Willeboer blij met winstpunt GPC-keeper Anton Swennen krijgt rood in topper met NSW (1-1 Allaart wil meer dan periodetitel Scheffers prolongeert biljarttitel eersteklas Zege 's-Gravenpolder 2 uitslagen agenda maandag 17 oktober 2005 van onze sportredactie punt van Yoeri Visser e door Eugène de Kok VLISSINGEN - De comeback van An ton Swennen als keeper van GPC Vlis- singen heeft zaterdag tachtig minuten geduurd. De 44-jarige doelman werd kort voor tijd in het duel met NSW met rood van hel veld gestuurd. Veldspeler Björn Ronde trok het keepershirt van Swennen aan en hield het doel de laatste tien minuten schoon. De topper in de tweede klasse van het zaterdagvoetbal eindigde in 1-1. De beslissing van scheidsrechter Cees Toorenaar viel misschien te verdedi gen, maar een gele kaart had niet mis staan. GPC-doelman Anton Swennen, SCHARENDIJKE - Serooskerke vero verde zaterdag op het veld van ZSC'62 de eerste periode. De ploeg van trainer Marcel de Nijs won zelf afgetekend met 0-4 en hoorde dat concurrent Veere met 2-2 had gelijkgespeeld bij Dauwen- daele. Daardoor is Serooskerke met vier punten voorsprong en nog één wed strijd te gaan niet meer te achterhalen. „Het is leuk om een periodetitel te pak ken", vond aanvoerder Frank Allaart. „Maar we willen op deze plek blijven staan. We gaan voor het kampioen schap." De breedte van de selectie is volgens Al laart de belangrijkste verandering ten opzichte van vorig seizoen, toen Seroos kerke in de nacompetitie ten onder ging tegen Tholense Boys. „Veel posi ties zijn dubbel bezet en dat is belang rijk. Elke week zitten er andere spelers op de bank, iedereen moet vechten voor zijn plekje." Allaart scoorde tegen ZSC alle treffers voor zijn ploeg. „Het ging wel heel erg makkelijk. Zij lieten veel ruimte achter de verdediging en dat is waar ik op loer. Ooit heb ik er eens vijf gescoord, maar dat was in de vierde klasse toen we met 15-0 wonnen. In de derde klas se heb ik er nog nooit zoveel gemaakt in één wedstrijd." die na acht jaar afwezigheid het doel van GPC 1 weer verdedigde, dook in de hoek van zijn strafschopgebied rich ting de bal in de voeten van de opko mende NSW-speler Peter Helleman. De rechtermiddenvelder ging onderuit. Een overtreding op een doorgebroken speler, oordeelde Toorenaar- die in de bij vlagen bikkelharde wedstrijd ver der veel onbestraft liet. Op het moment van de overtreding bevonden er zich echter spelers van beide ploegen in het centrum van de zestienmeter. „Je kunt als scheidsrechter rood geven, maar als je de omstandigheden aanvoelt, doe je dat niet. Als hij geel had gekregen, had je volgens mij niemand horen klagen", zei aanvoerder Maarten Peene na af loop. De vermeende zondaar zelf leek achter af met de beslissing te kunnen leven. „Hij deed het slim", prees Anton Swen nen cynisch Peter Helleman. „Hij gooi de zijn rechterbeen naar achteren en viel. Als ik in de spits zou spelen, zou ik het waarschijnlijk ook doen." Door de rode kaart en de daaropvolgen de schorsing wordt het keeperspro bleem van GPC nog nijpender. Plenry Guingo (knieblessure) en Silvio Kra mer (vakantie) waren immers al niet be schikbaar. „Gelukkig komt Marcel de Burck deze week terug van vakantie. Het zal weer een noodgreep zijn, maar we moeten het doen met de mensen die we hebben", keek trainer Carlos de Jon ge vooruit naar het bekerduel van zater dag met Veere. De oefenmeester toonde zich tevreden over het gelijkspel tegen de nummer- één van de ranglijst. „Ik denk dat we vandaag een punt hebben gewonnen. Na die rode kaart hebben we gelukkig de 1-1 kunnen vasthouden. NSW is niet voor niets de koploper. Maar van daag bleek dat je ook rekening met ons moet houden. We waren voetballend misschien iets minder, maar compen seerden dat met veel inzet en strijd." Bravoure Hoewel NSW zaterdag degelijk oogde, speelde het elftal uit Nitmansdorp bij lange na niet met de bravoure van een koploper, vond De Jonge. „Ik had meer lef verwacht. Zij gingen pas met drie spitsen spelen nadat wij op voorsprong kwamen, maar na de gelijkmaker trok ken ze alles weer terug. Toen wij met tien man kwamen te staan, hielden ze zelfs nog drie man achterin. Tegen één spits van ons." Doelman Anton Swennen tijdens de tachtig minuten die de wedstrijd voor hem duurde. foto's Ruben Oreel Door de voorzichtigheid van NSW en de onmacht van GPC leek de wedstrijd af te stevenen op 0-0. Uit het niets brak Maarten Peene in de 75e minuut het duel echter open. Bij een corner van Erik de Ruijter kwam hij voor zijn man en schoot de hoekschop knap in één keer binnen, 1-0. Aanvaller extra GPC reageerde vervolgens niet ade quaat op de omzetting van NSW, dat met één aanvaller extra ging spelen, waardoor de 1-1 al snel na de openings treffer viel. Maurice Fens liet Swennen in een klutssituatie kansloos nadat het GPC niet lukte de bal uit het straf schopgebied te werken. „Ik wil het geen paniek noemen. Bijna alle afvallende ballen daarvoor waren voor ons", was het commentaar van Maarten Peene. „Maar, het stond verde digend op dat moment niet goed." Net als zijn trainer zag ook de doelpunten maker NSW niet als titelkandidaat nummer één. „Ik vind niet dat ze er met kop en schouders bovenuit steken, zoals wij vorig jaar. Ik ben sowieso nog geen ploeg tegengekomen waar-van ik denk: die wordt kampioen." GPC Vlissingen - NSW 1-1 (0-0). 70. Maarten Peene 1-0, 75, Maurice Fens 1-1. Rode kaart: 82. Anton Swennen (GPC Wis singen). Gele kaart: Jeroen van Ommen (GPC Vlissingen), Corno Langerak en Ro nald van Dijk (beiden NSW). Scheidsrech ter: C.A. Toorenaar (Heinkenszand)Aan tal toeschouwers: 225. GPC Vlissingen: Anton Swennen; Joris Beilo, Martin Wilken, Marco Schroevers, Maarten Peene; Leo de Groot, Erik de Ruijter, Jeroen van Ommen (46. Sven Roti- de), Danny Bomer; Ralph. Wiessner en Jord Vermeer (75. Björn Ronde). van onze sportredactie GOES - Bevelanders verloor za terdag zijn ongeslagen status in de vierde klasse A. De ploeg kreeg met 3-1 klop van Nieuw land. Daardoor is de strijd om de periodetitel weer helemaal open. In 4B hield Krabbendijke de beste papieren voor de eerste prijs van het seizoen. Nieuwland-Bevelanders 3-1: De bezoekers waren de eerste helft beter, maar verzuimden na de 0-1 van Robert Mast verder af stand te nemen. De tweede helft was voor de thuisploeg, die via een fraaie kopbal van Pieter van Dijk op 1-1 kwam. Bart-Jan Kroes schoot een kwartier voor tijd vanaf elf meter de 2-1 bin nen en ver in blessuretijd werd de koploper via Dennis van Bel- zen naar 3-1 gecounterd. VCK-DFS 2-0: De bezoekers wa ren aanvallend onmachtig en VCK was dat voor rust ook. Erik Goudt maakte pas in de 60e minuut 1-0 en Samuel San- derse even later voor de 2-0. MZVC-Wolfaartsdijk 0-1: De thuisclub wist geen raad met de soms uitstekende kansen. Hal verwege de eerste helft blunder de de MZVC-verdediging ook nog eens bij het doelpunt van Harm Fluijt. Hoedekenskerke-Cadzand 1-0: In een gelijkopgaande wedstrijd kwam de thuisploeg uit een vrije trap van Pearl Doesburg door Onno van Loon op 1-0. Cadzand bleek niet bij machte de gelijkmaker te maken. Apollo-SVD 2-1: Vlak voor rust werd het door Ramon Uitterhoe- ve 1-0. Een kwartier voor tijd kwam SVD verrassend terug door Ewout de Graaf, maar via opnieuw Uitterhoeve werd het vijf minuten later 2-1. Colijnsplaatse Boys-Borssele 3-4: In een gelijkopgaande wed strijd tekende Nigel Plolmes voor 1-0, maar via twee treffers van Stefan Boonman leidden de bezoekers bij rust met 1-2. Een kwartier voor tijd schoot Ro bert-Jan van de Genugten vanaf elf meter de 2-2 binnen en vijf minuten later maakte hij ook de 3-2. De winst ging toch naar Borssele door een eigen doel- Vierde klasse B Krabbendijke-Wemeldin» i Theo van Houte scoordtJ met een fraaie lob. De vr® was echter van korte duurj, even later kopte Chris Koolej meldinge naar de gelijkmaker Mevo-Kruiningen 2-3: Kn^ gen maakte het zich o3 moeilijk. Via Edwin vao% kwamen de bezoekers op M de tweede helft had Mevoj beste van het spel en kwaa, Jeroen Volkeri aan degelijk ker. Een perfect uitgevog counter leidde tot de 1-2 vano nieuw Van Houte. Uit een ij Erwin Fonteine benutte penrj kwam Mevo aan de tweede, lijkmaker. Vlak voor tijd bh Van Houte zijn club tochnogo ver-wacht aan de volle winst ZPR'84-Yerseke 0-4: Na ij een kwartier werd Erkanü van ZPR uit het veld gest® en niet veel later maakte icq den Toonder uit een straft 0-1. Vlak na rust moest Sjaak Stoffels met rood vertri ken en kreeg Yerseke heti erg makkelijk. Niek Boogerü chel de Rooij en Ray®j Roovers maakten het kanveh Smerdiek-Stavenisse 2-2:Sa diek had 75 minuten langhal zit maar verzuimde om denxj ste kansen te benutten. Stava se kreeg drie mogelijkheda! benutte er twee. Al na vijf mij ten kopte Erik van Haal Smerdiek na 1-0. Kort nan bracht Marco Oosdijk Stavfa se langszij maar door eena bal van Jordi Hage kwamSa diek opnieuw aan de leii Peter van Iwaarden zorgéei kort voor tijd voor dat Stad se een puntje pakte. Brouwershaven-SPS 4-2: Jol Uijl zette SPS op 0-1 n Edwin Hof bepaalde de rS stand op 1-1. Frank Kriste hielp Brouwershaven aan del ding maar door Hilbert vani keren kwam SPS weer teniii de wedstrijd. Door goals J Frank Kristelijn en Edwin! kwam Brouwershaven daa aan de eerste driepunter vani door Lucien Roelandt HEINKENSZAND - Als dres suurruiter moet men in Zeeland nogal eens genoegen nemen met een plaats in de wachtkamer. Bij het springen is daar geen sprake van. Zeker in de hoogste klassen is het aantal deelnemers nogal eens ondermaats. Zoals za terdag tijdens de wedstrijd van de RV Allround in Heinkens zand, waar de klasse Z/ZZ slechts vijf deelnemers telde. Bovendien bleken de Zeeuwen in de klasse zwaar niet bij mach te om de zege in eigen huis te houden. De Brabander Paul van Rijswijk toonde zich met Rivie re de baas. Annelore Willeboer met Nooderglas Noblegirl moest door een pechfoutje genoegen nemen met de tweede stek. Desondanks was de twintigjari ge amazone uit 's-Heer Arends- kerke tevreden. „Ik wil volgen de week tijdens Jumping Hei kant nationaal 1.30 starten. Daarvoor had ik nog één winst punt nodig en dat heb ik hier ge haald. In de klasse M wisselden Pim van Eijzeren en Bert Verseput stuivertje. In de eerste rubriek kon Van Eijzeren met Rebel zich drie springfouten permitte ren om de overwinning veilig te stellen. In de tweede rubriek hielden beide combinaties in het basisparcours de nul. In de bar rage haalde Verseput een paal uit de lepels, maar Van Eijzeren had een weigering en twee springfouten. Eerste omloop Ook in de sterk bezette klasse L bleek tegen Paul van Rijswijk in de eerste omloop geen kruit ge wassen. In de barrage toonde de Brabander zich met Ufello ruim twee tellen sneller dan Lenny Delzenne met Nordien. Boven dien haalde de Kloetingse com binatie ook nog een paal naar de bodem. In de tweede omloop ging de zege naar Jan Janse met Emblayh. De Walcherse veehou der besliste in de barrage de strijd met Anniek van der Linde met Revanche in zijn voordeel. Net als zijn rivale uit 's-Heer Arendskerke maakte Janse een springfout, maar hij toonde zich ruim zes tellen sneller. door Joop van den Oudenhoven Pas na de zesde ronde werd de spoeling dunner. Van Liere en Steketee schakelden elkaar uit door een gelijkspel. Van der Graaf verloor van Scheffers en Wijnen ging onderuit tegen De Kok. GOES - Piet Scheffers van BV Scheldezicht prolongeerde in ca fé Baarends te Goes gisteren de titel in het persoonlijk kam pioenschap driebanden eerste klasse poule Noord. Het was het toernooi van de spanning en de wisselvalligheid. Partijen van 1.000 moyenne wer den afgewisseld met een partij van amper 0.350. Op het eerste gezicht leek Frank Wijnen de betere van het stel, maar ook bij hem was het wissel valligheid troef. De regerend kampioen Scheffers begon met 0.366 en zette de toon, De vol gende ronde werd het 0.857 en daarna weer 0.488. Na twee speeldagen en vijf ron den stonden vier man aan lei ding met zes punten, en volgde Nico van der Graaf van Onder- Vrienden met vijf punten. Zelfs de nummers zes en zeven waren nog niet uitgeschakeld. Beter moyenne De beslissing moest vallen in de partij tussen De Kok en Schef fers. De Kok had de zekerheid van een veel beter moyenne en had aan remise genoeg. Schef fers nam ruime afstand en leek een makkelijke zege te halen. De druk werd echter te groot en De Kok kwam terug in de wed strijd. Toch eindigde Scheffers nog juist als eerste. De Kok wachtte de nabeurt. Drie caram boles werden er gemaakt, maar de vierde ging mis en daarmee verspeelde hij de titel, De hoogste serie kwam op naam van Rinus Lems van DOS. De hoogste partij werd gedeeld door Sam de Kok en Frank Wij nen. foto Willem Mieras Wereldkampioene Tamara Tanzjikuzjina speelde remise bij haar debuut voor PWG 's-Gravenpolder. door Koen de Vries 's-GRAVENPOLDER - De dam mers van Van Stigt/Thans 2 ke ken zaterdag lelijk op hun neus. Ze hadden gedacht kans te ma ken in het hoofdklasseduel met het eveneens nog puntloze PWG 's-Gravenpolder, maar zagen bij binnenkomst twee Russen van naam achter de Zeeuwse borden plaatsnemen. Toen ze vertrok ken beseften ze dat de Oost-Eu ropeanen het verschil hadden ge maakt. 's-Gravenpolder won met 11-9. Niet alleen de bezoekers uit Schiedam waren verrast. Ook de spelers van 's-Gravenpolder waren dat, al was dat wat eer der in de week. Het tiental begon verzwakt aan de competitie omdat de belang rijke steunpilaren Bennie Pro voost en Johnny de Leeuw over stapten naar ploegen in de ere klasse, en een zoektocht naar waardige vervangers zonder re sultaat bleef. De dammers hadden echter bui ten hun teamgenoot Aart Walra ven gerekend. De man uit Zoute- lande die het organiseren van grote damtoernooien tot kunst verheven heeft, vond deze zo mer tijdens het Hiltex Zeeland Open (een van zijn geesteskinde ren) drie Russen bereid om - als het uitkwam - voor 's-Graven polder in het strijdperk te tre den. En dat waren niet de minsten: Tamara Tanzjikuzjina, de we reldkampioene bij de vrouwen, Yuri Tchertok, de man die deze zomer de open groep van het Hil tex Zeeland Open won en Muro- doullo Amrillaev, momenteel een van de beste dammers van Rusland. „Wij hoorden pas deze week dat we versterking zouden krijgen", vertelde Henk Gunter na de wedstrijd. „We hadden nergens meer opgerekend toen deze zo mer bleek dat er geen spelers bij zouden komen." Omdat Tanzjikuzjina en Tcher tok in Amsterdam waren in verband met het WK voor man nen, wilden ze hun Zeeuwse vrienden best even helpen, mede omdat het in Amsterdam een rustdag was. En dat deden ze. Met name Tchertok maakte het verschil voor 's-Gravenpolder. Nadat de 27-jarige Tanzjikuz jina aan het tweede bord Van Stigts sterkste man Burgerhout op remise had gehouden - al was het met moeite - compen seerde de man die een hoge posi tie inneemt bij de Russische bond de onverwachte nederlaag van Erwin Hamers. Meesteres Nikita Tchertok liet zich niet van de wijs brengen door het t-shirt van zijn tegenstander, waarop een uitdagend geklede meeste res Nikita was afgebeeld, met daarbij haar 06-nummer. Plij versloeg hem koelbloedig. Omdat bijna tegelijkertijd Arjo Kousemaker de volle mep incas seerde tegen Van Mastrigt en de rest van de partijen in remise eindigden, won de Russisch/ Be- velandse ploeg met 11-9. „Een broodnodige zege" vond Henk Gunter. „Het geeft weer wat zelfvertrouwen na. die twee nederlagen. Maar we moeten ons niveau nog een stuk verbete ren willen we niet in degradatie gevaar komen. We spelen nog ver onder ons kunnen." Voor Aart Walraven gold zater dag even niet het gezegde beter een goede buur dan een verre door Daaf Kasse MIDDELBURG - Het tweede team van PWG 's-Gravenpolder heeft in de tweede klasse E van de nationale damcompetitie de eerste overwinning in de wacht gesleept. Het tiental won zaterdag met 13-7 van het zwakke Dordrecht 2. PWG 2 begon met een 2-0 voorsprong omdat de Dordtena- ren met negen man naar Zee land waren afgereisd. Aan de on derste borden kwam er in rap tempo een aantal tweetjes bij. Dankzij winstpartijen van Ko Louwerse, Niels Roelofsen en Arie den Hollander stond het al snel 8-0. Door een nederlaag van Danny de Jager verkleinde Dordrecht 2 de achterstand) even, maar omdat de ovs vijf partijen in een gelij digden bleef de volle wing 's-Gravenpolder. De Middelburgse damclub is de het niet in de uitwedstnjs gen titelkandidaat Eaes Ds club Maastricht 2. Met nef spelers verloren de Middel gers met 13-7. Frans Blaas en Kees de Wolfs loren en de overige partijen i digden in een gelijkspel. In remisepartijen was er in eni gevallen sprake van grootw deel aan Middelburgse zijde, hadden Jaap de Jonge en A Kammeraat goede kansen winst en ook Wim Koppejai Piet Nieuwenhuijzen had groot voordeel. vriend. In dit geval was meer wat je van ver haalt is lekker van toepassing. Met daarbij de kanttekening dat het woord haalt niet helemaal juist is. De bescheiden damclub kan dure vliegtickets niet beta len. Alleen als de Russen in de buurt zijn, wordt een beroep op hen gedaan. Walraven hoopt zijn waarheid nog enkele keren in praktijk te brengen. In februari is Tamara Tanzjikuzjina weer in de buurt. Ze speelt dan in Italië het WK voor vrouwen en denkt voor en na het titeltoernooi de Zeeuwse eer hoog te kunnen houden. Wellicht zijn Tchertok en/of Amrillaev dan bij haar in de buurt. PWG 's-Gravenpolder-Van Stigl/ Thans 2 11-9: 1. J van de Wete- ringh-J.A.C. Lansbergen 1-1, 2. T. Tanzjikuzjina-ABurgerhout 1-1, 3. Y Tchertok- P.H. Bastiaanse 2-0, 4. E. Hamers- G.E.F. van den Berg 0-2, 5. A. Kousemaker-Gvan Mastrigt 2-0, 6. D. Kasse-J.B. Ca melia 1-1, 7. A. van den Ber- ge-E.Tom 1-1, 8. M. Rentmeester- D. van Schaik-senior 1-1, 9. H. Gunter-D. van den Kerkhoff 1-1, 10. E. Wiskerke- P.F.L. Lansber gen 1-1. Derde divisie driebanden, poule 5. Royal/De Parel - De Stene Brug 2-6: Eddie van Goethem - Piet Koek 31-35, 59 beurten; Jelle van Dam - Marco van der Hout 26-35,64; Petere Snelders - Ar jo Hollestelle 30-22, 72; Johan van der Dussen - Ries Rijn 19-30, 49. Hoondert/de Waard - DGV 4-4: Vic Herreweghe - J. Boeren 30-35, 47; Frans de Koek - R. Kuystermans 35-25, 43; Johan Visser-J. van Peer 19-30, 50; Gerrit Blom - A. Rooyakkers 30-25, 75. Bowling Vereniging Middelburg. Maandagleague: Imtech - Doemarwa 3-1, Computerservice - Hoven.bedr. Walcheren 3-1, Kapsalon Duck/Spar - Hooizolder 3-1, Kwik kwek kwak - Mak- zo 2-2, Dekkertjes - Allie angel 1-3, Prut sers - Brothers in arms 4-0, Jamin/Petsplace - Ysvogel 4-0. Dins dagleague: Istimewa - Van der Zwan 1-3, Bakker Maljaars - Timmerwerken 1-3, Suzuki - Schobbelerke 1-3, Nailstu- dio - Pro hair 1-3, Dow - Steady state 1-3, S4 - Valkenisse 2-2, Spruijt pallet - Schoonen elektro 1-3, BAM - Verhoe ven 0-4. Woensdagleague: Misset - Jo hns 3-1, Herwegh - Coby's speel goed 4-0, Capello - Auto de Voogd 0-4, Stadscafe - M en O bedr. 0-4, Poseidon - Mo's 2-2, Oliebollen - 't Gootje 1-3, Full house - Bakker Bart 1-3. Donder dagleague: EPZ 3 - Taxi Renesse 3-1, Auto Smart - EPZ 2 4-0, Binnenuit - Wondergem 3-1, Brabant mobiel - Pro shop 4-0, Fonsïes - Slager Gillissen 1-3, EPZ - Eastman 3-1. Jeugdleague: SNIPZ - Nightfire 3-1, Balzak - Pink ladies 4-0, Vierkante bal - Lekker belangrijk 0-4, ZPINS - Nu even niet 0-4. Regio Walcheren. Eerste klasse: To rna - Oostkapelle 2-4, Murre/de Visser - Tympaan 5-4, Alfonds/zw negen - Dom burg 9-5, VZV/Hydrofa - Taxicentrale 9-11, Alfonds/zwnegen 2 - Oostkapelle 2 8-3, Meiveld - Eastman/LFA 3-5. Stand: Alfonds/zwnegen 4-12, Taxicen trale 4-9, Eastman/LFA 4-9, Tympaan 4-6, Domburg 4-6, Alfonds/zwnegen 2 4-6, Murre/de Visser 3-5, Oostkapelle 2 4-4, Oostkapelle 4-4, Meiveld 4-3, VZV/Hydrofa 4-3, Torna 3-0. Tweede klasse: Westkapelle - VAW 4-7, PSVW - Akkerdaas kado 5-4, Geen idee - VZV/Hydrofa 2 4-3, MO de schuur - Fat kanaries 7-5, Domburg i GarderenDekker 6-6, WZP-0nfe dere 9-4. Stand: WZP 3-9, Geen3 3-9, MO de schuur 2-6, VAW 3-6, burg 2 3-4, PSVW 2-3, Akkerdsasi! 3-3, VZV/Hydrofa 2 3-3, Onder al 3-3, Garderen/Dekker 3-1, Fat karri 2-0, Westkapelle 2-0. Derde klasse: Uiterton - ïc Lu 10-2, Woontrend Zeeland - Badcnef DKW advocaten - Voskampboys Dekker/Tramper - Schinkel assurs' 2-2, Neptunus - VZV/Hydrofa 3 Stand: Neptunus 4-12, VPV3-9J* advocaten 4-9, Baderie 4-9, SSVIVj Voskampboys 4-6, Uiterton 4-6, fcU rens 4-6, Dekker/Tramper 4-4, Scto assurantie 4-1, Woontrend I VZV/Hydrofa 3 4-0. J Vierde klasse: Gouwe gheyt-®' 7-12. Stand: Milano 3-9, MOdeSw 2 3-9, Jong Arnemuiden 3-9, TSAbri- preventie 3-6, fc Zeeland 3-6, Parmsf! vies 3-6, Uiterton 2 3-3, Gouwe 9* 4-3, EPZ 3-1, Garderen/Dekker 23-1 Hebusport 2-0, de Stoof 3-0. Vip klasse: Mix - Torentijd 6-10, Westë Ie 2 - Varian 3-6, Jobse timmerwerfe VAW 2 5-7, AFC - fc Laurens 2 W - VZV/Hydrofa 4 7-2. Stand: AFC Westkapelle 2 3-6, Varian 3-6, VW 3-6, VZV/Hydrofa 4 3-6, Domburgi S Jobse timmerwerken 3-4, Torenii|l< SVR 3-3, Mix 3-3, Torna 2 3-3, fcU rens 2 2-0. Zesde klasse: Fraggles- Provrnw land 12-0, SSG Scheldemond-Drw krabbers 2-3, JD Janse - Uiterton^ Westkapelle 3 - fc Laurens Hiwako/de Pauw - Murre/de Viss 7-3. Stand: Fraggles 4-12, Hw^ Pauw 3-9, Murre/de Visser 2 Scheldemond 3-6, JD Janse 3 6, kapelle 3 3-3, Provincie Zeeland M Laurens 3 3-3, Draadkrabbers4-3,to» se 2-0, Uiterton 3 3-0. Maandag

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 20