Debbaut lyrisch over zijn ploeg TTCM-teams grijpen de macht PZC Mytilus houdt Atak'55 in ijzeren greep 18! HVV'24 blijft na monsterscore in spoor koploper Vlissingen is nu al verzekerd van de naeompetitie Trainer Fortis laaiend enthousiast over tweede helft door Jan Roovers GOES - De eerste helft van de veldcompetitie werd zaterdag af gesloten. Het gros van de Zeeuw se korfbalclubs presteerde daar in naar verwachting. Eersteklas ser Swift en tweedeklasser All Ready waren positieve uitschie ters. Al verloor die laatste ploeg zaterdag nipt van TOP (15-16). Derdeklasser Ondo en vierdek lasser Seolto uit Vlissingen doen nog altijd mee om de titel in hun klasse. Fortis-Excelsior D 16-12: Na een aarzelend begin van beide ploegen (1-2 na twintig minu ten) ging de bezoekende aanval wat beter om met de mogelijkhe den en was 5-7 op slag van rust toch een mentaal tikje voor de thuisploeg. „Maar na rust heb ben we een fenomenale wed strijd gespeeld", zei coach Leo nard Debbaut. Fortis voerde het tactisch plan uit zoals het was opgezet, toonde discipline, agressie en een voortreffelijke spelopvatting. „Een demonstra tie", vond Debbaut. Toen dat ook in de score tot uitdrukking werd gebracht, leidde dat na 11-11 naar de 16-12-overwin- ning. Scores Fortis: Niels Bebelaar 6, Ja cob van Mourik, Wander Koole en Jouri van den Broelce 3, Marieke de Rijke 1. Swift-Kinderdijk 15-14: Na de promotie is Swift bezig aan een uitstekende reeks. De ploeg boekte zaterdag de vijfde zege op rij. „Voor aanvang van de competitie dacht niemand na tuurlijk aan een subtoppositie, maar daar staan we inmiddels wel", zei coach Ralph Gillissen na een wedstrijd waarin Swift in de eerste helft aanvallend te weinig deed met het veldover- wicht (6-8 bij rust), maar na 8-11 een erg sterke fase kende. Met zes doelpunten op rij kantel de de wedstrijd in het voordeel van het Middelburgse achttal (van 8-11 naar 14-11) en die klap kwamen de gasten niet meer te boven. Scores Swift: Richard Geldof 5, Roel Klootwijk 4, Ivo de Hond 3, Patrick Toihoek toont weer zijn meesterschap S HEER ARENDSKERKE - De oude meester was iedereen weer te snel af in de eerste wed strijd om de Zeeuwse ATB Cup. Patrick Toihoek toonde zater dag in 's-Heer Arendskerke weer eens zijn meesterschap. Slechts drie andere renners slaagden erin om in dezelfde ronde als Toihoek te blijven. Het was een bewijs van zijn su prematie. Amper twintig deelnemers ston den aan het vertrek in de wed strijd van de A-categorie. Is er nog toekomst voor de strijd om de Zeeuwse ATB Cup? Een ken ner als Patrick Toihoek, gepokt en gemazeld in de wedstrijden om de ATB, denkt dat er wat ge sleuteld moet worden aan de for mule. „Waarom gooien ze de wedstrijden niet open voor zo wel ATB'ers als voor veldrij ders? Ik ben van mening dat dit best samen kan gaan. Boven dien is deze competitie niet meer dan een overwintering. De wegrenners kunnen zich hier door bezighouden en dat geldt ook voor de mountainbikers, want we mogen niet vergeten dat dit eigenlijk een zomersport is. Vorige week in Kruiningen is toch bewezen dat het makkelijk samen kan gaan?" Adri Jongenelen, al verschillen de jaren heerser in de B-catego rie denkt dat het allemaal best meevalt. „Kijk een naar de B-ca tegorie. Daar waren vandaag ook weer de meeste deelnemers. Dat is al jaren het geval. Ik denk dat de belangstelling er wel is, maar dat het vooral de ouderen zijn die nog meedoen- Om de A-categorie wat aan te trekken zou het wellicht goed zijn de leeftijdsgrens op te trek ken tot veertig jaar. Dan zou het wat beter verdeeld zijn en zou den de verschillen minder wor den", stelde de inmiddels 51-ja- rige Jongenelen. Patrick Toihoek maakte er een harde wedstrijd van. Hoewel Ed- zard van Ewijk en Jarno Veer- hoek vooral in de openingsfase enige tegenstand probeerden te bieden, was de strijd halverwe ge al beslist. Nadat Veerhoek ge tracht had een gaatje te slaan, reageerde Toihoek alert. Hij hield Veerhoek even aan het lijn tje, maar die moest zich snel ge wonnen geven. Baukje Doedee was de sterkste bij de vrouwen, in de B-categorie ging de over winning naar de Belg Franky Taelman. Mabel van de Velde, Pascal Casten- miller en Paul van de Berg 1 Tjoba-GKV 10-13: „Wel tevre den met het spel, niet met de af werking van de kansen", luidde het slotcommentaar van coach Ko Crucq na de, volgens hem, onterechte nederlaag. „We had den hier eigenlijk moeten win nen", vond hij op basis van zijn mening dat Tjoba het beste van het spel had. „Maar aanvallend lieten we het op beslissende mo menten afweten." Bij 9-10 was Tjoba op weg naar de aanslui ting. Het werd echter 9-11 en ook in de slotfase faalde de ploeg aanvallend. Scores Tjoba: Petra Rijn, Robert van Schaik en Marcel de Dreu 2, Sandra Goedegebure, Kim Holle- stelle, Sander Harink en Eric van Zon 1. Derde klasse Blauw Wit-Ventura Sport 9-20: Na een redelijke start is Blauw Wit de laatste weken van slag. „Na de promotie is dit niveau mogelijk haalbaar voor ons, maar dan moet wel alles meezit ten", weet coach Bert Mol. In dit duel zag Mol zijn ploeg aan vallend te weinig brengen en verdedigend tekortkomen, tiet klasseverschil was in de score te rug te vinden. „Proberen te over leven", zei Bert Mol. Oranje Nassau-Togo 12-5: Zag het er de laatste weken naar uit dat coach Sjaak Joziasse het manco 'scoren' op had weten te lossen, zaterdag leed de ploeg weer aan dat euvel. Bij rust 7-5 kon nog, daarna wist Togo de hele tweede helft de korf van de thuisploeg niet meer te vinden. „Ik heb nog wat te doen", zei Joziasse, die vooral de mannen aanvallend niet zag thuisgeven. Scores Togo: Susanne Dronkers, Yvonne Joziasse, Anniek Elen- baas, Marscha van Belzen en Mar tin Crucq. Oranje Zwart-Ondo 9-9: Een te genvallende uitslag voor de be zoekers. „Maar we zijn daar nog blij mee ook. Het was het maxi maal haalbare resultaat", aldus coach Edwin Coppoolse, die be seft dat de ploeg de laatste we ken met een vormcrisis tobt en aanvallend scherpte mist. Na 9-7 kort voor tijd kwam Ondo nog goed weg. Scores Ondo: Wim Allaart 4, Joris Hoogwerf en Iivan de Pagter 2, Bas de Pagter 1. Stormvogels-DVS 7-7: Zonder aanvoerder Jan Theune en al snel door blessures ook zonder Sabine Minderhout en Niek Peene pakte Stormvogels toch een belangrijk punt. „We houden DVS en Luctor ach ter ons", aldus coach Richard 01- lefers. Scores Stormvogels: Linda Lie- vense 3, Arjen Schoe 2, Arno San- derse en Davie Poortvliet 1 In de vierde klasse C kan Atlas het goede ritme maar niet vin den. In Ritthem werd met 14-18 verloren van Thor uit Rotter dam. Aanvallend ruim voldoen de, verdedigend zwaar onder maats kwam de zesde nederlaag in de boeken. Seolto kwam uit Breskens tegen BKC met een 12-9-overwinning naar huis. „Geflatteerd voor BKC," vond coach Jaap Jan Ritsema, „we hadden met grotere cijfers moe ten winnen." Davy Hoffman (nummer 3) schreeuwt de longen uit het lijf om zijn ploeggenoten op te peppen. Het mocht niet baten, Morres/Hulst verloor met 4-0. foto Camile Schelstraete door Peter van Kouteren GOES - De volleyballers van Mytilus hebben in de regiodivisie uitstekende za ken gedaan. De Goese formatie won in Waspik met 1-3 van het tot zaterdag op de tweede plaats geklasseerde Atak'55 en is met een wedstrijd minder gespeeld de ploeg met de minste verliespunten. Atak'55-Mytilus 1-3 (25-21, 18-25, 16-25, 13-25): Mytilus begon slecht, maar pakte vanaf de tweede set de goede draad op. Met veel servicedruk werd de thuisploeg in een ijzeren greep gehou den. De Zeeuwen speelden individueel sterk en als iemand al eens een steekje liet vallen, dan werd dat door een teamge noot gecompenseerd. Het resulteerde in een afnemende tegenstand van Atak'55, dat uiteindelijk met zware cijfers ver loor. Morres/Hulst-Sarto 0-4 (15-25, 16-25, 21-25, 22-25): Een totale off-day kwam de Zeeuws-Vlamingen duur te staan. Morres/Hulst speelde vanaf het eerste fluitsignaal veel te tam en miste in het restant van het duel de kracht om er een schep bovenop te doen. Sarto, dat met flair speelde en vooral in aanvallend op zicht goed op dreef was, profiteerde er gretig van. Phoenix-Kwiek 3-1 (25-17, 25-15, 26-28, 35-33): Met een veel en bekeken scorende middenman was Phoenix in de eerste twee sets een maatje te groot voor Kwiek. Pas toen als één collectief werd gespeeld, kon Kwiek een vuist maken. Phoenix wisselde in de derde set van sa menstelling en hielp daarmee de bezoe kers in het zadel. Na een zwaar bevoch ten zege klampten de Zeeuwen ook in de vierde set lang aan. In een zenuwslopen de slotfase stelde Phoenix de overwin ning veilig. WS'92-De Zebra's 3-1 (23-25, 25-22, 26-24, 25-22): WS'92 miste een aantal vaste waarden, maar hield desondanks de winst in eigen huis. Met een krappe se lectie moest WS'92 het vooral van kei hard werken hebben. Na een nipte neder laag in de eerste set toonden de Vlissin- gers veerkracht. Beide teams deden nau welijks voor elkaar onder, maar in de res terende sets had de thuisploeg net wat meer inhoud. Morres/Hulst-Sarto 2 3-2 (17-25, 25-23, 25-21, 21-25, 15-13): Trainer Guido de Beule kwam een met het team gemaakte afspraak na en hield twee speelsters, die vrijdagavond niet hadden getraind, aan vankelijk aan de kant. Morres/Hulst le verde daardoor wel wat aan kwaliteit in en verloor de eerste set kansloos. Bij een 10-15-achterstand in de tweede set greep de coach in. Met een paar wissels kreeg hij zijn ploeg op het juiste spoor. Na winst in de derde set verzuimde Morres/Hulst door te drukken. De bezoe kers profiteerden en sleepten een vijfde set uit het vuur. Daarin won Morres/Hulst. Benevia-Savok 2-3 (25-19, 19-25, 15-25, 25-17, 9-15): Savok wisselde goede met slechte momenten af en kreeg in de eer ste set de rekening voor een veel te ge makzuchtige instelling gepresenteerd. „Er werd veel te slap aangevallen", vond coach Piet Hubregtsen.,,Ik heb geen mo ment het idee gehad dat we die set kon den winnen." Na een peptalk van de coach draaide Savok twee sets op volle toeren. Maar waar winst met 3-1 voor de hand leek te liggen, verzuimde Savok in de vierde set echter kansen te benutten. Na de tweede setnederlaag maakte Mars- ha Moeliker in de slotfase van de vijfde set het verschil. Triade/VCT-Kwiek 3-2 (25-22, 19-25, 25-19, 22-25,15-10): Met de van een bles sure herstelde Marije van de Zande weer terug in de gelederen overheerste na af loop bij Kwiek ondanks de nederlaag een goed gevoel. Triade/VCT, met een belang rijke kern van het voormalige Odulphus, zette Kwiek steeds op achterstand. De Zeeuwen knokten zich echter tot twee keer toe voorbeeldig terug. In een in tech nisch opzicht matige wedstrijd leverde dat twee zwaar bevochten punten op. Morres/Hulst 2-Sarto 3 0-4 (22-25, 26-28, 21-25,18-25): Een voor de hekken sluiter van de promotieklasse belangrij ke wedstrijd, omdat de bezoekers slechts twee plaatsen hoger stonden geklas seerd. Morres/Hulst wilde wel en bouwde meer dan eens een voorsprong op. Op cruciale momenten bezweek de ploeg onder span ning om een set af te maken. Bovendien brak een gebrek aan ervaring de jonge Hulster formatie op. door Alex Krappen MIDDELBURG - De landelijke teams van Tafeltennis Combina tie Middelburg hebben met afge tekende overwinningen de kop positie veroverd in hun klasse. Het mannenteam won in een sfeervolle derby met 8-2 van SAR/Rabobank, het jongens team won met dezelfde cijfers van concurrent Scylla. In een sfeervolle Zandkuil was het vooral Wesley Wegman die uitstekend op dreef was voor de Middelburgers. Met secuur en energiek spel bleek hij onbe speelbaar voor zijn Klooster- zandse opponenten. Jan Henk Bomhof en de licht aan zijn lies geblesseerde Mare Hackenberg verloren allebei van Pascal Ne ve. TTC Middelburg zag koplo per FvT 2 met 6-4 verliezen van VTV en staat daardoor nu alleen aan kop in de tweede divisie, met drie punten voorsprong op datzelfde FvT 2. SAR/ Rabo bank komt door deze zware ne derlaag in degradatiezorgen. De Zeeuws-Vlaamse club staat nu vijfde met zes punten achter stand op nummer vier Westa 2. Ook de reserveteams van beide clubs speelden tegen elkaar, in de hoofdklasse. TTCM 2 won met 7-3. Eigenlijk bood alleen Johan 't Hooft (twee zeges) na mens SAR 2 noemenswaardige tegenstand. Voor TTCM 2 bleef Thomas Groenewoud ongesla gen. De Middelburgers liepen een punt uit op nummer twee Backhands. De jongens van TTC Middel burg kregen het sterke Scylla op bezoek. Het breekpunt kwam al vroeg in de wedstrijd. In de eer ste game boog Sören de Witte een 10-4-achterstand om in ga- mewinst. Vervolgens viel elke spannende game uit in Middel burgs voordeel, en na drie uur attractief tafeltennis stond er een 8-2-eindstand op het bord. TTC Middelburg staat nu aan kop in de A-klasse met vier pun ten voorsprong op Smash'70. In de tweede divisie speelden de SAR-vrouwen ietwat teleurstel lend gelijk tegen Dordrecht. Dat was dan nog voornamelijk te danken aan Stefanie Fassaert, die een goed optreden luister bij zette met twee zeges. Lacey Koole en Lindsey Boerdam won nen allebei één partij. Een ramp is dit gelijkspel niet, SAR blijft comfortabel tweede. Eén klasse lager wonnen de re serves van SAR met 6-4 van JCV 2. Nathalie van Wolffelaar bleef ongeslagen, Marieke Mun- ne won tweemaal. SAR 2 staat derde in de derde divisie, hand having lijkt ruimschoots haal baar. In de hoofdklasse boekte Smash'76 een verrassende 9-1-zege op het tobbende Arne- muiden. De Sint-Annalanders stijgen daardoor ineens naar de veilige vierde plaats, terwijl Ar- nemuiden na de derde 9-1-ne- derlaag van dit seizoen degrada tiekandidaat nummer één is. In de jongens B-klasse verloor Arnemuiden met 7-3 van het las tige Taverzo. Arjan Korstanje won twee partijen, Max en Thijs Vleugel komen tegen de top- teams in de B-klasse nog tekort. Arnemuiden blijft in de midden moot. Voor Reynaert dreigt het een ramzalige competitie te wor den. Ditmaal was Belcrum 2 met 7-3 te sterk. Na de vijfde ne derlaag op rij lijkt de laatste plaats niet meer te ontwijken maandag 17 oktober 2005 van onze sportredactie GOES - VC Vlissingen heeft de eerste prijs van het voetbalsei zoen binnen. De formatie van trainer Ruud Pennings pakte via een 2-0-zege op SC Gastel de eerste periode in de derde klasse A. Goes was minder succesvol. In eigen huis werd een 1-0-neder- laag geleden tegen HSC'28, Zee- landia Middelburg haalde een gelijkspel weg uit Roosendaal bij BSC (2-2). Domburg ver sloeg Patrijzen met 1-0, Steen won van Breskens (3-2). VC Vlissingen-SC Gastel 2-0: Het venijn zat in de staart. Vlis singen had wel voortdurend een overwicht, maar kon geen grote kansen afdwingen. In de tachtig ste minuut was het wel raak. Na een scrimmage voor het doel van Gastel wist Jéröme Riverola zijn punt van zijn schoen tegen de bal te drukken. Gastel verliet de verdedigende stellingen en stuurde lange verdedigers naar voren. Doelman Mohammed El- bakkaoui hield zijn ploeg over eind. De keeper stopte zelfs een strafschop. „Hij heeft de punten voor ons gepakt", vond oefen- meester Pennings. In de negen tigste minuut bepaalde Riverola na een fraaie solo door het mid den de eindstand op 2-0. Een kleine smet op de zege was de ro de kaart van Mervin Niemants- verdriet. Hij kwam in blessure tijd in botsing met de doelman, die vervolgens theatraal neer ging. Goes-HSC'28 0-1: Goes betaal de de tol voor het missen van de vele kansen. De thuisploeg had zeker in de tweede helft een groot overwicht, maar kreeg de bal er niet in. Tot twee keer werd de bal van de lijn gehaald. In de 84e minuut kreeg Goes de rekening gepresenteerd. Bij een uitval was Joris Elshout namens HSC trefzeker. BSC-Zeelandia Middelburg 2-2: Een wedstrijd met twee gezich ten. Voor de pauze domineerde Zeelandia Middelburg, na J pauze waren de rollen on®, draaid en mocht de Walchl formatie blij zijn met de punt» deling. Stefan de Groen opende in de eerste minuut de score voor BSC, waarna Victor Baan* in de 20e minuut de gelijkmaker' liet aantekenen. Nog voor de' pauze werd het 1-2, toen Freerk' Koelma schitterend raak schootl uit een vrije trap. Hij joegdebal van 25 meter afstand in deknii- sing van het doel. Meteennade pauze liet Zeelandia deMidfo burg op 1-3 liggen. Daarnawa het BSC wat de klok sloeg. hJ offensief resulteerde in zeven mogelijkheden. Uit één eras zorgde Rob van de Buis, in d 88e minuut, voor de gelijkma- ker. Domburg-Patrijzen 1-0: Er w nauwelijks sprake van fatsoen lijk voetbal. Beide ploegen be. gonnen zeer afwachtend, en kon den in de eerste helft vrijs; voor geen gevaar zorgen. Do®, burg pakte waar mogelijk initiatief, en dat. werd uiteinde- lijk beloond. Na een uur spel« schoot Chiel Maranus zijnploa naar een verdiende 1-0-voot- sprong. Vooral Robin Geela kreeg daarna nog een paar nas te mogelijkheden voor de thé ploeg, maar het bleef bij de krap. pe winst voor Domburg. Steen-Breskens 3-2: De g; lieten een goede indruk achta qua organisatie en veldstó maar gingen bij Steen tocht» hun snufferd. De thuisclub p® teerde optimaal van de persoot- lijke fouten die Breskens lie ging. Na een minuut of 25 slot het 1-0, door een prachtige km van Serge Merckx. Hoewel Bressiaanders beter in de wei strijd kwamen, hadden ze vee tig minuten nodig om langszij: komen. Niels Pielaet scoordeb zijn eerste balcontact. Op h moment dat Breskens wüi gaan doordrukken was Sta tweemaal doeltreffend via 1 chel van den Bosch en Denis Buys: 3-1. Elmar Lauretmaak er in de slotfase nog 3-2 van. Jan Henk Bomhof won met TTCM de derby tegen SAR/Rabobank. voor de Hulstenaren. In de meis jes B-klasse won Arnemuiden de uitwedstrijd tegen Witac'89 met 6-4. Alle speelsters wonnen twee partijen. Arnemuiden foto Ruben Oreel staat tweede, de achterstand op Destatec is maar vier punten en dat kan met een goede onderlin ge wedstrijd worden wegge poetst. van onze sportredactie GOES - De topper in de vierde klasse A tussen Axel en De Noor mannen is in een 2-1-zege voor de thuisploeg geëindigd. HVV'24 bleef in het spoor van de koploper door een monsterze ge in en tegen Hoofdplaat: 0-8. Aardenburg boog thuis een 2-0-achterstand tegen Vogel waarde om in een ruime over winning: 5-2. Jong Ambon boekte in Klooster- zande een nipte zege op Honte- nisse: 0-1. De Middelburgers beëindigden het duel na twee ro de kaarten met negen spelers. De duels Clinge-RIA W. en Hul- sterloo-Koewacht eindigden in 2-2. Hoofdplaat-HVV'24 0-8: De thuisploeg leek zin te hebben in een mooie pot voetbal en pro beerde lekker mee te voetballen met HW'24. Hoofdplaat kwam van een koude kermis thuis. De gasten profiteerden optimaal van de geboden ruimte en leid den bij rust al met 0-6. Zowel Ja- ri Vyane als Kieran O'Shea was goed voor drie treffers. Uitblin ker Vyane scoorde één keer di rect uit een corner. De andere doelpunten van HW'24 werden gemaakt door Evert van den Berg en Maarten Scheerders. Axel-De Noormannen 2-1: Axel nam al heel vroeg in de wed strijd een voorsprong door een doelpunt van Patrick Vinke en had daarna lange tijd het beste van het spel. Vijf minuten voor- het rustsignaal vergrootte de thuisclub ook de marge tot 2-0 door een fraaie bal van Ivo Ver- straeten in de bovenhoek. Na de hervatting liet De Noor mannen, dat zeven basisspelers moest missen, zich meer gelden, met een tegentreffer van Peter van Alphen in de vijftigste mi nuut als gevolg. Daarna kon de wedstrijd alle kanten op en had Axel het geluk dat Tonnie van der Veen zich met twee reddin gen wist te onderscheiden. Omdat De Noormannen aanval lend geen vuist meer kon ma ken, kreeg Axel gaandeweg weer grip op de wedstrijd. Hoe wel de beste kansen in de slotfa se voor de thuisclub waren, bleef het 2-1. Aardenburg-Vogelwaarde 5-2: Binnen acht minuten stondend bezoekers met 0-2 voor via Ara Wauters en Artjan Lambert. I thuisploeg boog die achterstar nog voor rust om in k 3-2-voorsprong door treffe van Michiel Leyte (2x) en Jell de Vreeze. Na rust zorgd Stroo voor 4-2, waarna D Vreeze met zijn tweede goal eindstand op 5-2 bepaalde. Clinge-RIA W. 2-2: In eengeli opgaand duel nam Clinge d tien minuten de leiding da Be Buys. RIA W. kwam vlak vos rust via Gert-Jan Vael op gelij ke hoogte en een kwartier in tweede helft zorgde Muhamnik Hassan ook voor 1-2. Door es vrije trap van Jurgen Raskwa» de terechte 2-2-eindstand tie minuten later op het bord Hontenisse-Jong Ambon 0 Een eerste helft met twee gelijl waardige ploegen die hard wed ten, maar weinig goed voetba lieten zien. In de slotfase vooi het enige moment van opffi ding plaats toen arbiter Witto Jong Ambon-speler Joy Hitïp hubessy twee keer geel enca rood toonde wegens twee or® tredingen kort achter elkaar ft gemoederen raakten meteen» hit, Witlox besloot een afke lingsperiode van vijf minuterf te lassen. Iiontenisse kon in ij tweede helft niet profiteren», de man-meer-situatie. I deel. In de 52e minuut verdie- de Jong Ambon een penalty, dl Giacomo Wattel echter gesto) zag door Randolf Kints. De Hoi-, tenisse-doelman moest in de ?J minuut toch nog een bal uit ba net vissen. Eldridge Pentu} counterde de gasten naar 0-1 Aan het slot van het duel mos ook Levi Waisapy namens Josj Ambon het veld verlaten, .r kreeg twee gele kaarten. Hulsterloo-Koewacht 2-2: Alm. drie minuten kreeg Jacky Li bert een vrije doorgang: H Vlak voor rust maakte de thuis ploeg gelijk. Daan van E schoot op de paal, maar D Booij schoot uit de rebound «e; raak.Tien minuten voortijdis Koewacht het duel te beslis# toen Robin Mariman voor zorgde. De Booij sleepte me* zijn tweede treffer van de ra» dag in de laatste minuut ecoW nog een gelijkspel voor Hul&ter- loo uit het vuur: 2-2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 18