0 PZC Voor een Zorgzame Begeleiding JUKI Monuta Tr1 De Voorzorg Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden j.c. Hoekman zaterdag 15 oktober 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17,00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur. zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Geboren! Cristen Ian Scheepstra Zoon van Jorrit lorit Scheepstra. Op 8 oktober in Vlissingen. Tussenmede 6 4537 AN Middelburg 0118-643583 Voor bezoek graag eerst bellen. Wij zijn heel blij met de ge boorte van ons 4e kleinkind Jazz dochter en zusje van Patrick, Bettina en Indy. Wim en Corry Broodman Geboren Thijs zoon van Natascha de Pagter en Bert de Ridder le kleinkind van Marianne (de Pagter)-Kuiper Overleden Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Merijn Koppejan zoon van onze collega Coby Wij wensen Coby, Ab, Arjen, Inge en Roeland veel sterkte toe. Collega's Trombosedienst Lieve Esther Nu eindelijk de rust die je zocht. De buren: Gerrit, Gilles, An ia, Foort, Jeanette, Tom, Mireille, Margreet, Jan, Marie, Matty en Adrie Het Nederlandse Rode Kruis Toch nog onverwacht bereikte ons het overlijdensbe richt van Jimmy Talboom-de Rijcke Emmy was gedurende 30 jaar actief vrijwilliger van het Rode Kruis in Axel. De vrijwilligers van de afdeling herinneren zich haar inzet en trouw. De vrijwilligers en het bestuur van het Rode Kruis afd. Midden-West Zeeuws Vlaanderen "Ik ben hel Licht der wereld; wie Mij volgt, zal nimmer in de duisternis wandelen, maar hij zal het licht des levens hebben. Blij en dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, delen wij u mede, dat mocht ingaan in de Vreugde van haar Heer onze lieve, onvergetelijke moeder en oma Maatje Maria Gijssel-Willemsen echtgenote van Wim Gijssef (in liefdevolle herinnering) op de leeftijd van 60 jaar. Goes: Sjaak en Beatrice Wim Woerden: Annemiek en John Marlieke Goes. 14 oktober 2005 Correspondentieadres: I.A. Gijssel Perzikstraat 27 4462 EE Goes Onze moeder en oma is overgebracht naar het uitvaartcentrum van Monuta-Goes, Zuidvlietstraat 37 te Goes. Aldaar geen bezoek. De Dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden woensdag 19 oktober om 12.30 uur in de Bethelkerk van de Vrije Evangelische Gemeente, Tulpstraat 2 te Goes, waar na aansluitend om ongeveer 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 50 te Goes. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de foyer van genoemde kerk. Matty hield van witte bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Intens verdrietig zijn we na het overlijden van onze zus en schoonzus Matty Gijssel-Willemsen op de leeftijd van 60 jaar. Middelburg: Sjaak en Rie Willemsen-Karman West-Souburg: Piet t en Koos Willemsen-Minderhoud Goes: Han en Anne Willemsen-de Mul Goes, 14 oktober 2005 De Heer is mijn Herder Na een lange periode van lijden is in volle vrede, uit ziend naar de ontmoeting met haar Heer en Heiland overleden onze koster, mevrouw M.M. Gijssel-Willemsen In dankbaarheid zullen we ons haar blijven herin neren. Kerkenraad Vrije Evangelische Gemeente Goes 14 oktober 2005 Verdrietig, maar tevens opgelucht dat zij, na een moeilijke laatste weg, nu eindelijk vrij kan zijn, ge ven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zus, onze lieve tante en oudtante Nelly Pieternella Geertruida Biesing sinds 20 november 1971 weduwe van C.J. van de Sande in de leeftijd van 78 jaar. C.J. van Wel-Blesing Trudi en Joop Ria en Kees Coby en Nico Peter (in herinnering) Hans achterneven en achternichten Zierikzee, 13 oktober 2005 Verpleeghuis "Cornelia" Correspondentieadres: Scheldestraat 80 4301 VG Zierikzee De crematieplechtigheid zal plaatshebben dinsdag 18 oktober om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 13.45 uur in de ontvangstruim te van het crematorium aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium, na de plechtigheid. Na een periode van ziekte en zorg is in alle rust van ons heengegaan onze lieve Tante Nel We zullen haar missen. Natalie en Naomi Verdrietig vernamen wij het overlijden van onze vriendelijke buurman Hans Wattel Wij wensen Toos, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Ko en Dien de Visser Rinus en Corrie Capelle Aart en Marian Rotte Peter en Tanneke Brouwer Bram en Brigitte Brouwer Anton en Maaike Kodde Oostkapelle, 13 oktober 2005 "Mijn genade is u genoeg" 2 Korintiërs 12:9 Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve pa, opa en overgrootvader Pieter Hamelink sinds 15-4-1970 weduwnaar van Maatje Jozina Verberkmoes 19-2-1919 t 13-10-2005 Axel: Tiny en Dick Haak William en Eefke Maaike en Michaël - Cathy Peter en Daphne Zaamslag: Joke en Willy Moes Martijn en Daniëlla Rienke Corr.adres: Steenovens 21,4571 PT Axel De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op dinsdag 18 oktober om 10.30 uur in "De Molenhof", Molenstraat 3 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in "De Molenhof". Bedroefd om het gemis, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat rustig is ingeslapen onze lieve moeder en oma Pieternella Elisabeth Goulooze-de Smit sinds 21 september 1985 weduwe van Comelis Goulooze Colijnsplaat, 's-Heer Arendskerke, 7 juli 1918 13 oktober 2005 Dankbaar zijn wij team 1 en 5 van Zorgcentrum Poelwijck voorde liefde, zorgen hartelijkheid aan moeder bewezen. Namens kinderen en kleinkinderen: J.E. de Vos-Goulooze Correspondentieadres: Tulpstraat 27 4486 BX Colijnsplaat Onze moeder en oma is opgebaard in het Monuta Stiltecentrum voor Noord-Beveland. dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden dinsdag 18 oktober om 13.15 uur in het Stiltecentrum, waarna aanslui tend om ongeveer 14.00 uur de begrafenis zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Vooraf is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12.30 tot 13.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemd Stiltecentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Rustig is ingeslapen mijn lieve oma Pieternella Elisabeth Goulooze-de Smit Jan Kees de Vos Heden is uit onze familiekring weggenomen, onze lieve zus, schoonzus en tante Heiltje Maria Vogelaar weduwe van Comelis Klompe Kortgene: M.H. van der Maas-Vogelaar Goes: L.P. Vogelaar-van der Maas Emmeloord: S.J. Vogelaar-de Regt Kortgene: M.H. Vogelaar Colijnsplaat: M. van der Weele-Vogelaar L.M. van derWeele Neven en nichten Het heeft ons goed gedaan dat zovelen, op welke manier dan ook. blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Jan Oreel dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Vlissingen, oktober 2005 12 oktober 2005 W. Oreel-Marijs Kinderen en kleinkinderen Een leven zonder Werner zal nooit meer hetzelfde zijn Voor de vele blijken van belangstelling in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze geliefde zoon, broer, schoonbroer en oom Werner Schuerman zeggen wij u hiermede hartelijk dank. Hulst: Jo en Greet Schuerman-Aarssen Westdorpe: Ilse en Paul Roels-Schuerman Kim en Manon Hulst, oktober 2005 Dankbetuiging Voor het medeleven en de belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder en oma Neeltje Martina op 't Hof zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen Voor uw blijken van medeleven, ondervonden na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Ida Adriana op 't Hof-Leijs betuigen wij onze oprechte dank. Fam. op 't Hof 's Heer Arendskerke oktober 2005 In plaats van kaarten De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, grootvader en over grootvader (le f/l/erdt heeft ons heel erg gesteund. Namens de familie: W. E. de Klerk-Vader Veere, oktober 2005 Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven voor en na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Pieter van der Linde Dit heeft ons veel steun gegeven. Namens de kinderen en kleinkinderen hartelijk dank. Vlissingen, oktober 2005 Daar het ons onmogelijk is om iedereeen persoonlijk te bedanken, willen wij u langs deze weg hartelijk dankzeggen voor uw overweldigend meeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze lieve Kees van Maldegem Uw bezoekjes, kaartjes, telefoontjes, ze waren voor ons als een warme deken. We zullen Kees erg missen. Uit aller naam, Corry van Maldegem-de Visser Gapinge, oktober 2005 Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoon lijk als schriftelijk, van u mochten ontvangen na het over lijden van mijn lieve man, onze vader en opa Christiaan Meijers willen wij u oprecht dankzeggen. C. Meijers-Dingemanse Kinderen en kleinkinderen Middelburg, oktober 2005 Stil ben je van ons weggegaan, zondereen teken, zondereen woord. Maar we zullen je nooit vergeten, in onze gedachten leef je voort. Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn zorgzame man, onze lieve vader, opa en overopa B. Nieuwenhuijse betuigen wij u onze hartelijke dank. Uit aller naam: M. Nieuwenhuijse-van Westen Middelburg, oktober 2005 Een hand, een woord, een kaart, een gebaar deed zo goed na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en oma Maria Catharina Polderman-van der Maale Marie Wij willen u hiervoor oprecht dank zeggen. Jaap en Toos Polderman-Janse Willy en Dolf de Nooijer-Polderman Kleinkinderen Middelburg, oktober 2005 Dankbetuiging Voor al uw blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van onze innig geliefde moeder, schoon moeder, oma en overoma Elisabeth (Betje) Rentmeester-Vroonland weduwe van Comelis Rentmeester betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Ovezande, oktober 2005 Een hand, een woord, een kaart, een gebaar, deed ons zo goed na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Gilles Riemens Hiervoor onze oprechte dank. Goes: J. E. Riemens-de Vriend Goes: Tiny en Jan Anne. Jurrian Kwadendamme: Coby en Sjaak Middelburg: Kees en Wil Goes, oktober 2005 Het heeft mij goed gedaan, dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn zorgzame en lieve echtgenoot Ronald van Noort Hiervoor wil ik u hartelijk danken. A.J. van Noort-Polvliet Grijpskerke, oktober 2005 Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve, zorgzame vader en opa Hermanus Talmon Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor willen wij u hartelijk danken. J.N. Talmon-van Hiele Kinderen en kleinkinderen Koudekerke, oktober 2005 Bedankt! Zoveel blijken van medeleven voor en na het overlijden van Jan Het geeft aan dat velen Jan een goed hart toedragen en dat geeft mij, onze kinderen en Finy een heel warm gevoel. Leintje Wibbens-van den Broeke Vlissingen, oktober 2005 Voor uw belangstelling en deelneming, ons betoond na het overlijden van onze lieve moeder en oma Irene Witt-Verlent betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Willy Witt Joke Witt-Ponse Amanda Lia Witt Goes, oktober 2005 In Memoriam 15-10-1999 15-10-2005 'Maria Marianne Claudia Meijer Lieve Claudia (Kon Hornaar even vliegen dan nam ikje op mijn vleugels mee I^fiou vanje Liefs, Mamma m. UiTvaaKTvenzoRgmg H. jjlobse Uiv zorg in onze handen voor geheel Walchenen Rouwcentra beschikbaar in Middelburg Vlissingen Veere Kantooradres- Oude Rijksweg 54 4339 BO Nieuw en Sint Joosland 0118 462205 www.hjobse-uitvaart.nl Email: hjobse@hjobse-uttvaart. Tevens beschikken wij over een Q Dag cn nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 2600 Alle voorzieningen om thuis op te bam Aandacht voor uw persoonlijke wensen O Vraag om ons gratis informatiepakket! Als je door verdriet wordt neergeslagen het waarom aan niemand kunt vragen dan is het fijn dat er zoveel lieve mensen zijn. Hartverwarmend waren de lieve woorden, kaarten of andere vormen van mede- leven na het overlijden van onze lieve zoon, mijn grote lieve broer en mijn aller liefste vriendje Frank Bouwmeester Het heeft ons goed gedaan en wij willen u daarvoor oprecht bedanken. Door de vele, honderden reacties is het helaas onmogelijk om iedereen per soonlijk te bedanken. Meindert Corry Bouwmeester-Eestermans Mandy Liesbeth Meijer Goes, oktober 2005 's-Gravenhage Giro 4007 www.juconi.Bl .als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen.. Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta De Voorzorg zijn er om u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Voor een persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens. Onze naam is veranderd; onze dienstverlening is als vertrouwd Uitvaartzorg en -verzekeringen (voorheen De Voorzorg Sinke) Uitvaartcentrum: Vlissingen, Monuta De Voorzorg Industrieweg 20, Tel: (0118) 41 27 60 GRATIS INLOOPSPREEKUUR BU LEENDERS ADVOCATEN op maandag 17 oktober 2005 gaat niet door wegens de herfstvakantie. Vanaf 24 oktober 2005 kunt u weer iedere maandag terecht van 14.00 uur tot 16.00 uur. Leenders advocaten, Paul Krugerstraat 34, 4385 WE Vlissingen 0118-414079 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Dag en nacht bereikbaar op: Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen informatie pakket op aanvraag verkrugbatf (gratis en vrijblijvend) UITVAARTZORGCENTRUM Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 A) Goes (0113)2272 Rouwcentra: Geloeioozepad 20 Goes - KitskindersewegIu*^ Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpoioeü rnvxitf www.uitvaartzorgcentrum.nl Uitvaartverzorgmj Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, MiddeM tel: 0118 623359

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 62